Бесплатная консультация

Бесплатная консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Ганна Гайдукова
Ганна Гайдукова (063) 440 39 03 Зворотній дзвінок

Реєстрація підприємця нерезидента в Україні

Державна реєстрація підприємця-іноземця

 ПослугаТерміниЦіна (грн.)
Отримання ІНН 3-5 р.д. 550
Реєстрація ФОП від 1 місяця 880
 
замовити

Конституція України встановлює, що іноземці, які перебувають на території нашої країни на законних підставах, мають права та обов'язки, повністю ідентичні правам та обов'язкам громадян України. Отже, іноземний громадянин цілком може займатися підприємницькою діяльністю на території України, правда, з деякими обмеженнями. На них ми зупинимося більш детально.

Всі питання, пов'язані з реєстрацією підприємців, регулюються Законом «Про державну реєстрацію фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб». У цьому нормативному акті не прописано якогось окремого порядку для реєстрації фізичної особи-нерезидента.

Незважаючи на те, що інститут прописки скасований, іноземців закон зобов'язує реєструватися за місцем проживання протягом 10 днів. Щоб нерезидент мав можливість зареєструватися як підприємець, йому необхідно подати певний пакет документів державному реєстратору за місцем його проживання. Підтвердити своє місце проживання за конкретною адресою іноземець може тільки у разі, якщо його паспортний документ зареєстровано в департаменті у справах імміграції, громадянства і реєстрації. І лише після проведення такої процедури та після закінчення шестимісячного терміну іноземець зможе зареєструватися як підприємець-нерезидент.

Але навіть після визначення постійного місця проживання іноземця йому ще необхідно визначитися з організаційно-правовою формою свого підприємства. Найкращим варіантом і найпростішою формою підприємницької діяльності є ФОП. Головна перевага ФОП перед юридичною особою полягає в тому, що фізична особа-підприємець може вибрати спрощену систему оподаткування. Крім того, процедура реєстрації фізичної особи-підприємця значно простіше, ніж реєстрація ПП.

Наша юридична фірма надає послуги з реєстрації та ліквідації різних суб'єктів підприємницької діяльності (ПП, ТОВ, ФОП), представництв, філій, акціонерних товариств і т.д. У перелік наших послуг входить також реєстрація СПД для іноземців, сприяння в отриманні громадянства України або посвідки на проживання, дозволу на роботу, підтвердження громадянства та інші види послуг.

4.9
Значение рейтинга
5.00
Максимальное значение рейтинга
4.70
Минимальное значение рейтинга
34
Количество голосов
Рейтинг отзывов
(34 оценок; среднее 4.9 из 5)

Обговорення і відгуки (1)

Victoria
26.06.2015 12:41

ФОП нерезидент страны/иностранец может перейти на упрощенную систему налогообложения?