Бесплатная консультация

Бесплатная консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант з бухгалтерських послуг
Ксенія Москотіна (063) 440 39 03 Зворотній дзвінок

Податковий аудит

Проведення податкового аудиту в Києві

Податковий аудит в Києві - пріоритетний напрямок діяльності ЮК «Наказ». Компанія здійснює перевірку ведення податкового обліку з урахуванням законодавчих норм України та відповідно до корпоративної політики підприємства. В ході аудиту податків клієнтам надається детальна консультація з актуальних питань оподаткування. Фахівці ЮК «Наказ» допоможуть вийти зі складних ситуацій з мінімальними втратами. При необхідності буде надана допомога у складанні обов'язкової звітності у Держфінпослуг і ДКЦПФР.

Вартість податкового аудиту визначається кількістю спеціалістів, необхідних для його проведення, і їх кваліфікацією. До ознайомлення з документацією і особливостями проведення аудиту говорити про кінцеву ціну некоректно.

На практиці використовується 2 способи розрахунку вартості проведення податкового аудиту: за витратами часу і за фіксованою ціною. У першому випадку вартість послуг безпосередньо залежить від тривалості часу проведення перевірки. У другому випадку встановлюється фіксована сума, яка не підлягає зміні.

У середньому комплексний аудит податкових платежів або аудит податкової звітності коштує від 8800 гривень. Вартість аудиту податку на прибуток становить 3200 -3500 гривень. Щомісячне ведення аудиту компанією «Наказ» починається від 800 гривень.

Який би вид аудиту податків клієнт не обрав, ЮК «Наказ» завжди надає детальну консультацію щодо вартості послуг. Ми пропонуємо проведення аудиту для підприємств різних форм власності. Високий рівень професіоналізму фахівців дозволить провести оперативний і швидкий аудит податкового обліку за оптимальними цінами.

Обговорення і відгуки (2)

Herman
07.05.2017 03:20

Hello my loved one! I wish to say that this article is amazing,
great written and include almost all significant infos.
I'd like to peer more posts like this.