Юридические услуги от компании Наказ

Юридичний блог

Витяг з державного земельного кадастру Київ

 Як дізнатися кадастровий номер земельної ділянки

  Термін виконання Ціна (грн.)
1 місяць 1000
5 днів 5000
 
замовити

З набранням чинності Закону України «Про державний земельний кадастр» для підтвердження права власності на землю власнику необхідно пред'явити Виписку з державного земельного кадастру. Тільки за наявності такого витягу нотаріусам дозволено завіряти угоди з відчуження земельних ділянок або при оформленні спадщини. Виписка з земельного кадастру необхідна при внесенні даних до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. З неї можна дізнатися про наявність обмежень у використанні землі. Виписка може бути пред'явлена власником ймовірному покупцю або орендарю як підтвердження права власності.

Витяг з Державного земельного кадастру об'єднує в собі всю інформацію, що міститься в Поземельній книзі, а саме: кадастровий номер, координати місця розташування ділянки, його межі і площа, наявність обтяження, цільове призначення.

Для видачі виписки слід звернутися із заявою до територіального органу Держкомзему України. До заяви приєднуються такі документи:    

  • копія паспорта та ідентифікаційного коду;    
  • копія свідоцтва про держреєстрацію та довідки з статистики (для юридичної особи);    
  • копія правовстановлюючого документа.  

Відмова у наданні витягу може бути отримана при відсутності в кадастрі запитуваної інформації або при поданні заяви неналежною особою. Якщо земельній ділянці не присвоєно кадастровий номер, то в земельному кадастрі відсутні і відомості про таку ділянку. В такому випадку перед отриманням виписки необхідно провести процедуру реєстрації земельної ділянки та присвоєння кадастрового номера.

Тільки особа, якій належить речове право на землю, може звернутися до відповідного органу для отримання інформації з документів, на підставі яких були зроблені записи в Поземельній книзі.

Наша компанія допоможе вам оформити виписку в максимально короткі строки. Якщо ви вже звернулися із заявою для отримання виписки, але зіткнулися з труднощами, ми допоможемо їх вирішити і прискорити процес.

Обговорення і відгуки (7)

віталій
06.04.2016 14:18

стоимость у государства 53 грн и проводиться автоматически а у вас 1000 грн и ждать месяц? пздц

НАКАЗ
07.04.2016 04:37

Доброго дня, Віталій, вартість наших послуг складає 1000 грн з урахуванням нормативно-грошової оцінки. Термін виконання 4 дні.

Лариса
22.10.2015 16:31

Доброго времени суток. Подскажите, как получить вытяг для нотариуса если есть номер кадастровый правильный, а в акте опечатка. Неужели только через суд? Спасибо

Наказ
23.10.2015 05:59

Доброго дня, Лариса, ми можемо Вам допомогти, для цього вам необхідно прийти на консультацію до наших спеціалістів по судових справах.

Егор
28.08.2014 05:57

Такой вот вопрос. У меня есть присвоенный кадастровый номер. Можно получить по нем вытяг. Имущество находится в Крыму!

Тетяна
28.08.2014 07:06

Доброго дня, Егор на жаль ми не можемо вам допомогти вам отримати витяг, оскільки всі реєстри закриті. З Повагою, Тетяна

Максим
02.04.2014 08:59

підприємство(ми) хоче укласти договір оренди землі у фізичної особи (7 актів на землю). Рееестрацію договору хочемо провести через Нотаріуса. Нотаріус для реестрації такої угоди окрім витягу з держреестру бажає ще 1. Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку 2.Нормативно-грошова оцінка 3.кадастровий план з відображенням обтяження 4.Акт визначення меж земельної ділянки в натурі - це все отримати можна в ДЗК. Максарівський район, земля сільгосппризначення, 7 актів. Чі ви могли б допомогти нам? Яка вартість послуг та термін. Дякуємо. Компанія ВАЙСБЕРІ.