Юридические услуги от компании Наказ

Юридичний блог

Ліцензія на металобрухт

Отримання ліцензії на металобрухт Київ

  Послуга Терміни Ціна (грн.)
Ліцензія на заготівлю і переробку (металургійну переробку) кольорового і чорного металобрухту від 20 роб. днів Cкасування ліцензії
 
замовити

Ліцензія на переробку металобрухту

Заготівля, переробка та/або металургійна переробка кольорового і чорного металобрухту здійснюється виключно спеціалізованими підприємствами, а також їх приймальними пунктами. В Україні дана діяльність підлягає ліцензуванню в обов'язковому порядку.

Якщо вам необхідна ліцензія на переробку металобрухту або його заготівлю, наша юридична компанія надасть вам всі необхідні послуги для успішного проведення процедури отримання цього дозвільного документа у м. Київ.

Як отримати ліцензію на металобрухт?

Отримання ліцензії на металобрухт передбачає відповідність суб'єкта господарювання організаційним, кваліфікаційним, технологічним та іншим вимогам, а також проходження перевірки місцевою державною адміністрацією, для отримання відповідного акта. Висококваліфіковані фахівці нашої компанії нададуть вам усі необхідні послуги для того, щоб пройти процедуру ліцензування швидко та надійно.

Ліцензія на заготівлю та переробку металобрухту кольорових і чорних металів

Спеціалізовані підприємства можуть здійснювати заготівлю та переробку кольорового і чорного металобрухту, а спеціалізовані металургійні переробні підприємства, крім зазначених дій, можуть здійснювати також металургійну переробку.

Слід зазначити, що термін “заготівля”, в даному випадку, включає в себе покупку, збирання, зберігання та торгівлю. Документи необхідні для подачі в ліцензійний орган:

 • заява встановленого зразка;
 • акт обстеження на відповідність затвердженим вимогам;
 • відомості про земельну ділянку (власну чи орендовану).

Ліцензія на металобрухт надається терміном дії на 5 років. Вартість дозволу закріплена на рівні однієї мінімальної заробітної плати. До 1 грудня 2015 року ця сума визначена у розмірі 1218 грн.

Ліцензійні умови, затвердженні для діяльності з металобрухтом, передбачають відповідність заявника ряду загальних вимог, що стосуються:

 • кваліфікації персоналу;
 • наявності бетонного (іншого твердого) покриття земельної ділянки (необхідної для уникнення потрапляння в ґрунт небезпечних речовин);
 • характеристик вантажопідйомного, вимірювального та брухтопереробного обладнання, засобів для забезпечення екологічної безпеки;
 • тари для зберігання.

Нормативи і стандарти, що стосуються вищевикладених вимог, встановлені законодавством України залежно від здійснюваних підприємством видів операцій з металобрухтом.

Наприклад, обов'язковою умовою є наявність земельної ділянки, площа якої становить:

 • для операцій з брухтом кольорових металів - не менше 500 кв.м.;
 • для операцій з брухтом чорних металів - не менше 1000 кв.м.

Звернення до фахівців нашої компанії гарантує для вас:

 • кваліфікований супровід процедури ліцензування;
 • повну консультацію юриста щодо всіх ліцензійних вимог;
 • збір та оформлення пакету документів;
 • представництво ваших інтересів у всіх інстанціях м. Києва;
 • оперативне отримання дозволу на діяльність з металобрухтом при мінімальній вашій участі.

ЗАКОНОДАВСТВО:

 1. Закон України "Про ліцензування видів господарської діяльності" від 02.03.2015 № 222-VIII;
 2. Закон України "Про металобрухт" від 05.05.1999 року № 619-XIV;

Обговорення і відгуки (4)

Андрій
02.04.2015 12:24

Доброго дня! Акт обстеження отримується один раз перед оформленням ліцензії чи цю процедуру необхідно проходити для кожного пункту прийому металобрухту? Дякую!

Андрій
02.04.2015 11:24

Добрий день! Планую організувати пункт прийому металобрухту, шукаю земельну ділянку. Чи встановлено вимоги щодо її територіального розміщення? Чи єдина вимога

Егор
02.04.2015 09:24

Добрий день! Для оформлення ліцензії я самостійно отримую акт обстеження місцевою державною адміністрацією чи ваша компанія готує весь пакет документів (включно із цим)? Скільки зазвичай необхідно часу на отримання цього акту?

олег
01.04.2015 22:31

Доброго дня! Скажіть будь-ласка, чи буде надана мені ліцензія на металобрухт, якщо я на основі договору суборенди планую здійснювати діяльність з кольоровим брухтом на земельній ділянці площею 570 кв.м. Основний орендар на вказаній ділянці також проводить діяльність по заготівлі брухту кольорових металів.