Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Бесплатная консультация

Бесплатная консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Наталя Чацкіс
Наталя Чацкіс (063) 235 08 72

Зняття арешту з майна в Україні

Допоможемо швидко зняти арешт з квартири й іншого майна боржника

Наші кваліфіковані фахівці оперативно й грамотно проведуть наступні дії:

 • визначать максимально швидкий і надійний спосіб зняття арешту з майна;
 • сформують пакет підтверджувальних документів;
 • професійно складуть всі необхідні процесуальні документи й оформлять їх відповідно до вимог законодавства;
 • здійснять представництво ваших прав та інтересів у суді, органах ДВС, слідчих органах, а також у нотаріуса.
Наталя Чацкіс Старший партнер

Арешт будь-якого майна, у тому числі й квартири - це необхідний запобіжний захід, що вживається державним виконавцем, для недопущення ймовірності його відчуження й появи можливості уникнути виконання взятих на себе фінансових зобов'язань перед банківською або будь-якою іншою установою.

Запишіться на консультацію від 750 грн

Зняття арешту з нерухомості - це дії, як правило, в інтересах позичальника, спрямовані на отримання офіційних документів, що підтверджують факт зняття арешту. До такого роду паперів відносяться: судове рішення про зняття арешту з нерухомості, постанова про зняття арешту від державного виконавця, виписка з держреєстру.

Зняття арешту з нерухомого майна вимагає проведення комплексної експертизи всіх зібраних документів по кредитній історії, до складу яких, у тому числі, входять і рішення судових інстанцій, і папери, що стосуються дій виконавчої служби. У результаті проведеного аналізу визначається оптимальний і найнадійніший шлях для зняття арешту. Тому так важливо в такому процесі, як зняття арешту з квартири, ретельно підійти до вибору юриста, компетентність якого дозволить впоратися з поставленим завданням.

Арешт майна може бути застосований для забезпечення в подальшому дійсного виконання рішення суду. Його наслідком є неможливість повною мірою розпоряджатися своїм майном. Арешт майна може проявлятися такими діями: опис, встановлення заборони відчуження, вилучення та передача майна на збереження іншим особам.

Як зняти арешт і заборону відчуження майна залежно від суб'єкта, що його наклав?

 • Як зняти арешт з квартири, накладений на майно за рішенням суду.

Зняття арешту з майна, що був накладений за рішенням суду як забезпечення позову, відбувається в порядку ст. 154 ЦПКУ. Для цього необхідно в суді обґрунтувати відсутність необхідності арешту, зміни ситуації у справі, в зв'язку з якою зникли підстави для забезпечення позову.

Крім того, арешт майна можливий і в кримінальному процесі за рішенням слідчого судді (суду) з погодженого клопотання слідчого із прокурором або прокурора окремо, а також цивільного позивача. Відповідно клопотання про скасування арешту також необхідно подавати слідчому судді (якщо справа на стадії досудового розслідування) або суду (якщо почато судове провадження). Клопотання подається в порядку ст. 174 КПК України.

Якщо ви опинилися в подібній ситуації, звертайтеся в юридичне об'єднання «Наказ». Наші фахівці допоможуть вам у вирішенні цієї проблеми, грамотно складуть позов про зняття арешту з майна, нададуть комплексну підтримку із захисту ваших інтересів, звільнивши вас від зайвих проблем.

 • Як зняти арешт з майна, накладений ДВС.

Зняття арешту з майна, що був накладений за рішенням державного виконавця, можливе:

 1. за рішенням органу ДВС:
 • виходячи із ч. 2 ст. 40 ЗУ “Про виконавче провадження” при завершенні виконавчого провадження виконавець ухвалює рішення щодо зняття арешту, що був накладений на майно;
 • якщо будуть виявлені порушення в процедурі накладення арешту - арешт знімається на підставі постанови начальника відділу ДВС;
 • якщо буде ухвалено рішення про недоцільність або неможливість реалізувати арештоване майно (надмірне зношування, нерентабельність реалізації) - арешт знімається на підставі постанови державного виконавця, затвердженої начальником відділу.

У цих випадках представник ДВС самостійно ухвалює рішення щодо зняття арешту, якщо ж ви не згодні з його рішенням, або з його бездіяльністю, необхідно оскаржити його рішення, звернувшись до начальника відділу, керівника вищого органа ДВС або до суду. Боржник може оскаржити дії виконавця лише в суді.

 • за рішенням суду:
 • подача позову особою, якій належить майно і яка не є боржником.

Нерідкі випадки, коли, при спробі здійснити яку-небудь угоду з майном, власник дізнається, що на його майно накладено арешт при абсолютно невідомих йому обставинах. Така заплутана ситуація цілком можлива, й ваші дії повинні бути наступними:

 1. візьміть у нотаріуса витяг з єдиного реєстру заборони відчуження нерухомого майна, у якому ви й побачите, на підставі якого документу був накладений арешт;
 2. зверніться у відділ державної виконавчої служби, що наклав арешт, отримайте письмову відмову (найбільш часта ситуація полягає в тому, що матеріали у виконавчій службі знищуються по закінченню 3-х років);
 3. подайте позовну заяву в суд. Докладна інструкція про те, як самостійно подати позов знаходиться тут.

Приклад позову про визнання права власності і зняття арешту з майна

 1. з отриманими документами знову зверніться у відділ ДВС (краще все проконтролювати самостійно).
 • В інших випадках, коли виконавче провадження незакінчене.

Наприклад, через наявність заборгованості по аліментам, був накладений арешт на майно боржника. Надалі борг по аліментам повністю погашений, але арешт не знятий, що істотно обмежує права власника. У цьому випадку необхідно також звернутися з позовом до суду.

Приклад позовної заяви про зняття арешту

 • Зняття арешту нотаріусом.

Нотаріус вправі накласти заборону на відчуження майна й зареєструвати його у відповідних реєстрах у безлічі випадків. Наприклад, у момент засвідчення ним договору довічного утримування або спадкоємного договору, договору застави (іпотеки) майна, що підлягає державній реєстрації. Відповідно суб'єкт, що має право звернутися до нотаріуса для зняття заборони відчуження, у кожному окремому випадку інший. Приміром, у випадку припинення договору застави (іпотеки), нотаріус зніме заборону із заяв обох сторін договору або ж за заявою лише заставника, якщо він надасть належні докази того, що зобов'язання за договором виконано; після смерті відчужувача майна за договором довічного утримування (або спадкоємним договором), нотаріус зніме заборону за заявою набувача зазначеного майна, якщо ж договір довічного утримування (або спадкоємний договір) за рішенням суду розірваний або визнаний недійсним, то звернутися до нотаріуса може кожна із сторін.

Крім того, за договором застави (іпотеки) у боржника також є ще один варіант, як зняти заборону відчуження в нотаріуса. Згідно ст. 537 ЦКУ боржник може внести кошти по своєму борговому зобов'язанню на депозит нотаріуса. У цьому випадку боржник зобов'язаний надати нотаріусові докази неможливості виконання зобов'язання перед кредитором, внаслідок відсутності або відхилення кредитора (його представника) від прийняття виконання зобов'язання.

Накладення арешту на майно найбільш активно використовуваний вид забезпечення вимог, що може принести чимало турбот власникові згодом. Крім того, власник майна може бути абсолютно не пов'язаний ніякими борговими зобов'язаннями, але маючи бажання виконати ту або іншу угоду дізнається про настільки неприємну ситуацію. Слід зазначити, що якщо розглядати положення ст. 59 ЗУ “Про виконавче провадження”, то пункти 3, 4 статті (зняття арешту у зв'язку з виявленням порушень виконавця, а також наявністю письмового висновку експерта про недоцільність реалізації арештованого майна) дуже рідко застосовуються на практиці. Реальною можливістю зняти арешт з майна в багатьох ситуаціях залишається подача судового позову або судове оскарження тих чи інших рішень та дій.

Для того щоб здійснити цю процедуру швидко й успішно, необхідно не тільки володіти певними теоретичними знаннями в сфері юриспруденції, але й володіти певним багажем практичного досвіду, щоб розуміти, які саме методи для зняття арешту будуть ефективні в кожному конкретному випадку. Крім того, хотілося б відзначити, що якщо арешт застосовувався як забезпечення позову, то особа, у відношенні якої суд застосував арешт на майно, має у своєму розпорядженні лише 5 днів, з моменту ознайомлення з копією судового рішення. Для того щоб вивчити питання, розібратися у всіх тонкощах і законодавчих нормах, грамотно й переконливо скласти заяву про скасування арешту, зібрати підтверджувальні документи й подати все до суду, цього часу для людини, що не володіє досвідом у сфері юриспруденції, буде явно недостатньо. Тому, з огляду на серйозність наслідків накладення арешту на майно, наполегливо рекомендуємо звертатися з даною проблемою за допомогою в юридичну фірму «Наказ» у Києві.

Від такої процедури, як арешт майна в Україні не застрахований ніхто. Будь-яка людина, сама того не відаючи, може опинитися в цьому неприємному положенні. Заарештувати можуть як житлову нерухомість, так і офіс. Сума вашого боргу не є визначальним чинником у цій ситуації. Не говорячи вже про те, наскільки часто такі дії проводяться з людьми, у яких взагалі відсутні які-небудь заборгованості.

Досягати справедливості в будь-якому випадку доведеться в суді і перше, що треба зробити, це подати позовну заяву про зняття арешту з майна. Неабияку роль при цьому відіграє залучення досвідченого юриста для захисту ваших інтересів. Від його знань всіх нюансів і дрібниць виконавчого процесу багато в чому буде залежати кінцевий результат.

Наші кваліфіковані адвокати допоможуть у найкоротші строки повернути ваші права власності й позбавлять вас від самостійного вирішення такої проблеми, як зняття арешту з майна боржника. Юридичне об'єднання «Наказ» впевнено стане на захист ваших інтересів і гарантовано доб’ється бажаного результату.

Обговорення і відгуки (41)

Михайло
15.04.2019 16:23

Доброго дня. На майно (квартиру) моєї мами наклали арешт, за несплату комунальних послуг. З маминої пенсії пару років знімали кошти ,і ми вже сплатили борг але арешт не зняли. Підкажіть як зняти арешт? Дякую.

Олексій
08.04.2019 15:49

Доброго дня, якщо я все проплатив по виконавчі сказали до місяця чекати поки арешт з землі знімуть, а можливо це бистро зробити?

Яна
24.10.2018 23:37

Доброго дня Мене цікавить таке питання На майно накладений ареш .Власником кав артрит є мама, хочу переписати на себе . Згідна заплатити борг, справа є у банку а не виконавчій службі (закрита) .Але у виконавчій службі кажуть щоб я не оплачувала зразу у банку нівякому разі , а щоб взяла документи з банку вони відкривають справу і тоді я можу оплатит з виконавчим внеском вони мені знімлять ареш . А у банку кажуть що просто дадуть мені усі документи до борг погашений і ніяких притензії немає більше до боржника . Як повинно бути правильно ?

Вячеслав
13.09.2018 21:44

Добрый день! На мою квартиру (я являюсь собственником и квартира является моей личной собственностью, т,к, получена мной в наследство) 2 раза наложен арест. 1й в 2011 году за мои долги по отоплению (долг погашен еще в том же 2011) и арест за долг перед банком моей бывшей жены в 2012г. Возможно ли подать одно исковое заявление на снятие двух арестов? Если подавать отдельные иски то кто является ответчиком в исковом заявлении на "Визнання права власності та звільнення майна з під арешту" - только исполнительная служба или ответчиком будет моя бывшая жена, а исполнительная служба будет 3-м лицом ? Спасибо.

Анастасія
13.05.2018 23:20

Здравствуйте!Получилась такая ситуация.10 лет назад у папы украли паспорт(он был пьян),а через несколько дней подкинули на балкон,через два дня приехал его друг и забрал его в Россию работать.Спустя где то год с "Надра"банка пришла бумага о том что был взят кредит на его имя,бабушка(его мать,он с ней проживал и участник приватизации-пол квартиры его)написала заявление в милицию,открыли дело по факту мошенничества,работники милиции получили от банка фото человека который брал кредит,оказалось естественно не папа,после этого претензий от банка не было.Буквально через пару лет такая история повторилась и с "Приватбанком",пришла бумага что задолженность 50 тыс,бабушка опять пошла писать заявление,но тут начались проблемы,в милиции сказали,что заявление должен писать только папа,бабушка никто(хотя бабушка получала эту квартиру,содержала её и т.д.,а теперь на её адрес приходят эти письма и грозятся забрать квартиру),но мы с папой уже связь не поддерживаем лет 5 точно и не знаем где он точно(он там женился,у него другая семья),поэтому он никак это заявление написать не может.В милиции никто нечего не делает,скорей всего и дело уже закрыли,следователь даже не соизволила сходить в банк и взять тоже фото или видео человека который брал кредит. Такая вот история,пожалуйста помогите разобраться что можно тут сделать?На пол квартиры исполнительной службой наложен арест и это всё тянется уже с 2012 года(тогда наложили арест)(папа участник приватизация-1/2 его,а 1/2 бабушкина).Как без него этот арест снять?

Лілія
15.02.2018 21:57

Добрий день. Суд наклав арешт на земельний пай, який знаходиться в оренді. Чи є шанс оскаржити ухвалу про арешт в апеляційному суді? Дякую

Наказ (Nakaz)
21.03.2018 11:22

Доброго дня. Для оцінки перспектив оскарження необхідно вивчати матеріали справи. Те що земля знаходиться в оренді не буде достатньою підставою для зняття арешту.

Антоніна
22.11.2017 13:10

Доброго дня Наказ! Виконавче впровадження було накладено на майно приватного підприємства 16.05.2006 року за рішенням Господарського суду, яке зареєстроване державною нотаріальною конторою за борг іншій юридичній особі в розмірі 36 тис.грн. Єдиний засновник приватного підприємства помер 02.05.2005 року. Виконавче впровадження завершено в 2009році, а приватне підприємство з 2011 року значиться в державному реєстрі як припинене. В 2017 році дочка покійного засновника успадкувала майно з обтяженням, а саме з арештом на нерухоме майно. Як зняти арешт на майно? Дякую за відповідь!

Наталья
10.10.2017 16:57

Здравствуйте! Мама пытается получить в наследство от папы его часть квартиры (дети отказались в её пользу). Но в вытяге из реестра написано: Арешт нерухомого майна. Пiдстава обтяження: постановка д/в про вiдкриття виконавчого провадження з накладанням арешту на все майно б/н, 2011г. Обтяжувач ДВС.
Как быть, если владелец квартиры умер, а мама пыталась взять копию "постанови про вiдкриття провадження", но ДВС не выдаёт так как мама пока не владелец имущества, так как не может его

Наталья
10.10.2017 16:56

Здравствуйте! Мама пытается получить в наследство от папы его часть квартиры (дети отказались в её пользу). Но в вытяге из реестра написано: Арешт нерухомого майна. Пiдстава обтяження: постановка д/в про вiдкриття виконавчого провадження з накладанням арешту на все майно б/н, 2011г. Обтяжувач ДВС.
Как быть, если владелец квартиры умер, а мама пыталась взять копию "постанови про вiдкриття провадження", но ДВС не выдаёт так как мама пока не владелец имущества, так как не может его принять

Олег Владимирович
14.09.2017 07:03

Добрий день! Купив авто по генеральному дорученню.Не можу переоформити на себе,майно власника має заборону відчуження(внаслідок ДТП з нього стягують гроші).Власник -голова багатодітної сім.ї(четверо дітей) Генеральне доручення видане на 5 років.до 22 року..Що можна зробити???

Анжела
23.06.2017 08:47

прийшла постанова суду про накладання арешту на квартиру(кредит брата), в 2004р брав кредит, на тей період був приписаний, але не власник і в приватизації участі не брав. Давно тут не проживає. Питання: 1)яка доля квартири(власник мама пенсіонер), 2)чи можливо перенести арешт на його майно(має будинок), якщо так , то куди звертатись банк чи суд. 3)як можна перевірити де можуть бути в нього кредити

Сергей
10.08.2017 06:10

На ваше запитання підготовлена відповідь ! Надішліть свій E-Mail на мій E-Mail, і я надішлю Вам відповідь!

Наказ
28.06.2017 12:40

Добрый день!
Для ответа на поставленные вопросы нужно смотреть документы и знакомиться с материалами дела в суде (чтобы понять откуда арест и как действовать дальше).
Если указанная квартира не является собственностью должника, то возможно собственник был его поручителем.
Для получения большей информации Вы можете связаться с нами по одному из телефонов, указанных на сайте, и записаться на консультацию.
Будем рады помочь.

Иван
07.06.2017 07:09

Добрий день! Як порахувати судовий збир на позовну заяву про визнання права власности и зняття з арешту три автомобили яки були взяти в лизинг.?

Наказ
09.06.2017 06:25

Добрый день!
На сайте суд есть автоматизированный калькулятор судебного сбора в зависимости от суммы Вашего иска и исковых требований. По этому нужно знать как именно вы излагали свои требования. Но исходя из того, что вы описали, нужно считать судебный сбор как за имущественное требование и также как за неимущественное в случае снятия ареста.

коля
06.06.2017 17:27

хто повинен зняти арешт з нерухомого майна, реалізованого ДВС на електронних торгах в рамках ВП про стягнення заборгованості. Якщо у ДВС перед цим перебувало виконавче провадження з виконання ухвали про забезпечення позову(той самої нерухомості по тій же справі). В рамках ВП про стягнення заборгованості арешт державним виконавцем не накладався, так як арешт накладений в рамках ВП про забезпечення позову (на підставі постанови державного виконавця про арешт майна боржника). Арешт накладений, рішення виконано фактично, майно реалізоване на електронних торгах, виданий акт про проведені електронні торги, а постанову про зняття арешту з майна боржника державний виконавець не виніс. Чи потрібно звертатися переможцю торгів до Суду з заявою про зняття арешту з майна? (на підставі акту про проведені електронні торги) Чи державний виконавець забов'язаний винести постанову про зняття арешту з майна з вищевикладених підстав.

Наказ
09.06.2017 06:26

Добрый день!
Для ответа на Ваш вопрос нужно детально ознакомиться с Вашей ситуацией, посмотреть документы.
Но исходя из того, что Вы описали, арест, наложенный в рамках обеспечения иска судом, должен сниматься этим же судом.
Для получения большей информации Вы можете связаться с нами по одному из телефонов, указанных на сайте, и записаться на консультацию.
Будем рады помочь.

Людмила
24.04.2017 15:23

решением суда определено снять арест с имущества, но исполнительная служба отказывается снимать. так как у них нет исполнительного производства, посылают к госрегистратору, а он к исполнительной службе, кто же должен снять арест

Наказ
16.05.2017 14:05

Добрый день, Людмила.
Нужно разбираться. Арест снимает тот, кто его накладывал. Данная информация содержится в извлечении из реестра на движимое или же недвижимое имущество, а так же в решении суда.
Нужно идти в исполнительную и выяснять. Возможно производство закрыто и передано в архив, а если с момента закрытия производства прошло более трех лет, материалы могут быть вовсе уничтожены.
Мы можем помочь Вам разобраться в данной ситуации. Для этого нужно ознакомиться с документными и идти в ГИС, которая накладывала арест для выяснения информации по снятию ареста.
Свяжитесь с нами по одному из телефонов, указанных на сайте.

Роман
18.03.2017 21:18

Доброго дня, Наказ. 2008 колишня дружина з дитиною отримувала нове громадянство (дитина була усиновлена іноземцем) і виїжджала за кордон на пмп, ми у виконавчий службі за моїм місцем проживання закрили провадження по аліментах (на жаль ніяких документів не залишилось і архіви знищено). Зараз 2017 рік і я дізнаюсь, що на моє авто накладений арешт, відкритий по аліментах в іншому місті, за місцем роботи.
Чи можливо, щоб закрили провадження і зняли арешт у виконавчій службі? який документ я повинен принести? або тільки через суд? в такому випадку, що мені може знадобитися в суді, щоб довести, що до мене не мають претензій, можливо буде достатньо письмової заяви колишньої?
Дякую за відповідь.

Наказ
24.03.2017 10:21

Добрый день!
Сложно отвечать на Ваш вопрос не понимая по какой причине и кем был наложен арест. Если арест наложен по решению исполнительной, то нужно в исполнительную предоставить документы, подтверждающие погашение долга и просить снять арест. Если в снятии ареста откажут, обращаться в суд относительно действий исполнительной службы. Это общая информация исходя из того, что суть своего вопроса Вы не указали. О чем была генеральная доверенность тоже не известно, это могут быть совсем разные документы.

Роман
21.03.2017 19:22

Доброго дня, Наказ. У виконавчій за місцем проживання є дані, що провадження закрито на підставі передачи його за місцем роботи, в Київ. Про те, що я його закривав с тещею немає інформації. Ми робили це на підставі нотаріального доручення від колишньої дружини. Нажаль відповідей на мої заяви в обидва відділа ще немає, але прошу відповісти на таке питання- Чи можуть закрити провадження та зняти арешт у виконавчій службі на підставі цього доручення, заяви, свідчень тещі, чи це може зробити тільки суд? (як стверджує інспектор-тільки суд може забовьязати їх зробити це). Чи буде достатньо цього "генерального" доручення і свідчень матері колишньої дружини?
Дякую за відповідь.

Наказ
20.03.2017 11:06

Доброго дня. У виконавчій де було закрито провадження необхідно отримати письмову відповідь щодо стану виконавчого провадження. Навіть враховуючи те, що матеріали знищено, вони можуть надати відповідь про те, на якій підставі було закрито провадження, а отже надати підтвердження, що питання аліментів було закрито. В будь якому випадку, Вам необхідно звертатися в обидва органи виконавчої служби і отримувати письмову офіційну відповідь. Тоді можливо буде вирішити питання про подальший збір доказів.

Татьяна
26.02.2017 22:41

На частину квартири накладено арешт (кредит). Власником ішної половини є неповнолітня дитина. Чи можуть продати на торгах заарештованоу частину?

Наказ
02.03.2017 08:16

Добрий день!
Навіть якщо арешт накладено на 1/2 частину, заборона відчуження розповсюджується на всю квартиру.
Для реалізації 1/2 частки необхідно виділити її в натурі, щоб було чітко визначено яка саме частина виставлена на продаж.
Малоймовірно, що така процедура була проведена, адже не завжди існує можливість виділення частки квартири в натурі (дане питання вирішується шляхом проведення експертизи). Отже, продаж невиділеної частки на торгах є незаконним і його можна оскаржити у судовому порядку.

Елена
15.02.2017 11:53

я риелтор фирмы флагман, наш застройщик не платил аренду и заложыл несколько квартир в банк, моя квартира под арестом, подскажыте как написать в банк ........????????????

Наказ
22.02.2017 15:12

Добрый день, Елена!
Вы можете попробовать решить вопрос с банком, обратившись к ним с письменный заявлением. Наши сотрудники могут помочь, подать адвокатский запрос. Но вероятнее всего вопрос придется решать через суд. Для определения перспектив и стратегии действий необходимо ознакомиться с документами. Свяжитесь с нами по одному из номеров, указанных на сайте, и мы сможем договориться о консультации.

Ніка
27.07.2017 11:44

прийшла позовна заява до кредитної установи з суду про те що існує від неї арешт, за борг але борг погасили, а двс не зняли арешту ( документи були знищені за терміном зберігання) на що посилатись якщо ми притензій не маєм?

Наказ
28.07.2017 05:47

Добрый день. Если я верно понимаю описание Вашей проблемы, то Вы представляете интересы кредитной организации, перед которой у заемщика был долг, и как следствие арест. На данный момент в суд заемщик подал заявление для снятия ареста. Если Вы не против, следует сообщить суду о том, что долг погашен, обязательств перед Вами и заемщика нет и Вы не против снятия ареста. Сделать это можно в заседании либо направив письменное заявление в суд. Но, конечно, желательно ознакомиться с документами из суда. Будем рады Вам помочь.

Александр
27.10.2016 18:43

Мені батьки подрували квартиру,но у нотаріуса на заключітельном етапі,я дізнаюсь,що на вже подароване мені майно наложено арешт нерухомого майна,чому нотаріус не попередив про це заздалегідь,і чи можливо скасувати рішення стосовно арешту вже мого майна.

Наказ
01.12.2016 16:59

Доброго дня. Необхідно розуміти на підставі чого і коли було накладено арешт. Скоріше за все знімати його доведеться в судовому порядку. Але це можливо лише, якщо немає правових підстав для арешту. Тому рекомендуємо взяти у нотаріуса інформаційну довідку, де буде вказано дані про арешт, та звернутися до нас за повноцінною консультацією.

Сергей
21.10.2016 13:50

2012 року брав кредит,тепер не можу зняти з обліку своє авто,так як службою двс накладений арешт на майно,сумма складає 2200гр,скільки часу займає зняття арешту після того як я погашу борг?дякую.

Наказ
30.11.2016 17:08

Добрий день. Все залежить від того чи закрите виконавче провадження чи ні, і чи збереглися в ДВС матеріали справи. Якщо матеріали справи є, після погашення боргу можливо буде зняти арешт досить швидко (біля декількох тижнів). Якщо провадження давно закрито, матеріали знищено, то знімати арешт доведеться в судовому порядку, процедура займе біля 3 місяців.

Сергей
21.10.2016 13:47

Як швидко знімуть арешт на майно,коли я погащу колишній кредит в банку?

Наказ
30.11.2016 17:04

Добрий день. Все залежить від того, що це за арешт, на якій стадії провадження, ким був накладений і яка сума заборгованості.

Светлана
29.08.2016 12:07

як зняти арешт з 1/3 частини нерухомого майна по кримінальній справі? арешт був накладаний слідчим МВС м. Кіровограду

НАКАЗ
29.08.2016 12:38

Доброго дня! Для того, щоб зняти арешт накладений на нерухоме майно потрібно визначити підставу накладення цього арешту та статус особи у кримінальному провадженні, щодо якої винесено ухвалу про накладення арешту на нерухоме майно.
Якщо Ви маєте на увазі арешт 1/3 частини нерухомого майна як засіб забезпечення у кримінальному провадженні, то ухвала про арешт майна може бути оскаржена в апеляційному порядку підозрюваним, обвинуваченим, їх захисником або володільцем майна, які були присутні при розгляді питання про арешт майна, або із клопотанням про скасування арешту майна мають право звернутися ці ж учасники кримінального провадження, якщо вони не були присутні при розгляді питання про арешт майна.

Игорь
19.07.2016 14:09

хто повинен зняти арешт з нерухомого майна за договором застави (іпотеки) , у зв'язку з примусовою реалізацією заставного майна з прилюдних торгів СЕТАМ (системи електронних торгів арештованого майна) ? виконавча служба яка реалізувала майно чи банк у заставі якого перебуває нерухоме майно ??? мені пояснюють в банку , що повинна знімати виконавча служба а не банк, так як вони знімають у двох випадках повного погашення боргу та рішенням колегії банку !!!

Наказ
02.08.2016 12:50

Доброго дня. У Вашому випадку арешт з нерухомого майна за договором застави (іпотеки) , у зв'язку з примусовою реалізацією заставного майна з прилюдних торгів СЕТАМ (системи електронних торгів арештованого майна) знімається постановою органу ДВС, який здійснював примусове виконання рішення суду, не пізніше наступного робочого дня з дня видачі/надсилання акта про проведені електронні торги переможцю торгів.