Бесплатная консультация

Бесплатная консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть

Земельні спори в Києві

Адвокат по земельних спорах

Одним із найважливіших об'єктів власності, без сумніву, є земля, і тому вона нерідко стає причиною серйозних конфліктів, що розгораються між суб'єктами, які претендують на право володіти й використовувати її. Найчастіше для вирішення земельних суперечок потрібна кваліфікована юридична допомога.

Адвокати по земельних спорах із нашого юридичного об'єднання нададуть консультації із земельних питань будь-якого характеру і захистять ваші інтереси в суді при вирішенні суперечок будь-якої складності.

Адвокат по земельних питаннях проконсультує з приводу операцій купівлі-продажу, оренди, приватизації. Юрист по земельних справах буде необхідний, якщо виникли складнощі з реєстрацією земельної ділянки, при підготовці листів і скарг для різних інстанцій. Якщо виникає необхідність вирішення спорів, пов'язаних із розділом ділянок землі, без кваліфікованої допомоги, яку зможе надати адвокат по земельних питаннях у м. Київ, не обійтися.

При здійсненні всіх вищеописаних і багатьох інших дій у людини можуть виникнути проблеми із заповненням паперів, оплатою мита, вона може заплутатися в існуючому порядку проведення операцій, які згодом можуть викликати виникнення спорів про право власності на землю. Тому, якщо ви не хочете допустити помилки в такій сфері, як земельні відносини, при оформленні яких-небудь угод удавайтеся до професійної допомоги. Адвокат по земельних справах із нашого об'єднання проведе грамотний супровід ваших операцій та позбавить від можливих земельних конфліктів надалі.

В яких ситуаціях потрібний юрист

Ні для кого не секрет, що здійснення будь-яких дій із землею, які вимагають юридичного оформлення, - це досить складне завдання. Через недосконале законодавство в області земельного права, проведення найпростішої, на перший погляд, операції може закінчитися обманом.

Глибокою оманою є переконання, що для оформлення землі буде достатньо послуг нотаріуса. Це далеко не так. До функцій нотаріуса входить тільки правильне оформлення й реєстрація поданих паперів, а перевірити їхню справжність та законність може тільки грамотний юрист по земельних питаннях, тобто людина, яка добре розбирається в законах. Земельний юрист – це професіонал, що проконтролює угоду й убереже вас від проблем, тому присутність фахівця при здійсненні операції не просто бажана, а скоріше навіть необхідна.

Перш ніж починати яку-небудь операцію із землею, запитайте, чи знаєте ви, що вам необхідно виконати, і чи впевнені ви у своїх силах? Юристи по земельних питаннях із нашого юридичного об'єднання мають значний досвід у такій області, як вирішення земельних суперечок, індивідуально підходять до кожного клієнта і його проведеної операції.

Адвокат по земельних питаннях від ЮО «Наказ»

Адвокат по земельних спорах із ЮО «Наказ» у Києві досконало вивчить матеріали справи та запропонує реальні способи вирішення конфлікту, доступно пояснить усі нюанси ситуації, її позитивні й негативні моменти. Наші юристи по земельному праву прекрасно розуміють, що найвигідніший для клієнта спосіб вирішення спору – його досудове врегулювання, тому роблять усе можливе, щоб надані консультації вберегли вас від судових турбот і пов'язаних із ними витрат. Відштовхуючись від цього й з огляду на всі обставини справи, адвокати по земельних питаннях, насамперед, з'ясують ступінь доцільності передачі справи в судові інстанції й можливість врегулювання питання без суду. Якщо вирішення земельних суперечок без суду неможливе, земельний адвокат із нашої компанії захистить ваші інтереси в судах усіх інстанцій.

Земельне право в Україні

Земельні спори, без перебільшення, вважаються досить складним напрямком в юридичній практиці. По-перше, в радянський час права власності на землю як такого не існувало, у зв'язку з цим досвід вирішення спорів у галузі земельного права ще слабо напрацьований. По-друге, в цій галузі постійно відбуваються різноманітні зміни в законодавчих актах, що може заплутати кого завгодно. Приміром, останні зміни в найголовнішому нормативному акті - Земельному кодексі, який регулює земельні правовідносини, відбулися в жовтні 2013 року.

Земельні спори - це конфлікти, які виникають між фізичними або юридичними особами з приводу порушення права користування, володіння і розпорядження земельними ділянками. Крім того, учасником земельних правовідносин можуть виступати не тільки громадяни або підприємства, а й державні органи.

Захист прав на землю гарантується законом. Але в той самий час між тими чи іншими особами дуже часто виникають такі земельні спори:    

  • спори, пов'язані з визнанням права власності на землю;    
  • суперечки, які виникли у зв'язку з неправильною реєстрацією права власності на землю;    
  • конфлікти, пов'язані із захопленням чужих ділянок;    
  • порушення правил добросусідства;    
  • інші види суперечок.  

Суд має компетенцію вирішувати всі земельні суперечки, в суді вам просто не обійтися без юриста, який володіє великим досвідом у подібних справах. Не потрібно пускати все на самоплив і вважати, що рішення буде виключно на вашу користь. Вашу позицію зможе відстояти тільки досвідчений юрист або адвокат.

Наші юристи надають кваліфіковану допомогу у сфері земельного права:    

  • оформлення різних угод із землею;    
  • розділ земельних ділянок;    
  • представництво своїх клієнтів у державних органах і в судових засіданнях;    
  • визначення порядку користування земельними ділянками;    
  • інші послуги.  

Обговорення і відгуки (7)

Дмитро
21.01.2018 17:58

Доброго дня. Шукаю допомоги у вирішенні моєї земельної проблеми. Після смерті в 2014році мого батька, залишилося фермерське господарство засноване ним у 1999 році, в якому я з 2003 року теж маю статус засновника і голови. Підприємство не припинялось, не перетворювалось , є сумлінним платником податків. Державний акт не скасований. До смерті батька, ніхто навіть не міг подумати, що господарство не має прав на землю, якою нібито воно володіє. На земельну ділянку яка « є у господарства» положив око один місцевий народний обранець, який активно нарощує свій земельний банк. Моя проблема полягає в тому, що з моменту смерті особи припинилося право постійного користування земельною ділянкою, яка надавалася для створення цього підприємства, а право постійного користування не вносилося у статутний капітал. Держгеокадастр намагається цю ділянку повернути до земель запасу і виставити її на торги. Земельна ділянка має кадастровий номер ( тех. документацію, відомості внесені до ДЗК на померлу особу, для ведення селянського фермерського господарства, власність державна) , в Державному реєстрі майнових прав нічого немає, пусто. Як я розумію, законодавством нашої держави на момент створення, і до сьогоднішнього часу не передбачено перехід права постійного користування від засновника, до підприемства, але не зрозуміло тоді чому платником земельного податку, відповідальним за дотримання земельного та іншого законодавства усе життя е підприемство, яке не мае за законом відношення до земельної ділянки, а фізособа вказана у державному акті ні одного дня не сплачував земельний податок, не обробляв земельну ділянку, не відповідав по боргах і т.і.. В цій ситуації, яка виникла, господарство повинно припинити свою діяльність, бо без земельної ділянки воно вже не є сільгоспвиробником. Вивчивши судову практику яка є у вільному доступі, я розумію, що мені прийдеться полишити цю справу, закрити підприемство, і поїхати до Польщі збирати клубнику, бо на торгах, де буде виставленно право оренди на «мою» ділянку, я вже сьогодні знаю хто виграє. Чи є у Вашій практиці позитивне вирішення подібних питань по відстоюванню права постійного користування за фермерським господарством? Чи можливо у данній ситуації ввести до статуту підприемства родичів і розпаювати ділянку? Або, якщо можливо, підкажіть в якому напрямку треба рухатися. З повагою, Дмитро. т.0506317707, ajbolit.72.a7@gmail.com

Александр Васильевич
11.02.2017 18:13

Неправильно отображен приватизированный участок в Публ. кадастровой карте. Координаты угловых точек в Техдокументации изложены в местной СК .Никто не может перевести их в СК-63 или СК 2000.
Кто дожен выдать пересчитанные координаты и исправить ошибку в Публ. кадастровой карте ? За чей счет?

Александр Васильевич
11.02.2017 18:20

Неправильно отображен приватизированный участок в Публ. кадастровой карте. Координаты угловых точек в Техдокументации изложены в местной СК .Никто не может перевести их в СК-63 или СК 2000.
Кто дожен выдать пересчитанные координаты и исправить ошибку в Публ. кадастровой карте ? За чей счет?

НАКАЗ
13.02.2017 07:26

Добрый день, Александр Васильевич. Для внесения изменений в кадастр, Вам необходимо разработать техническую документацию по инвентаризации смежных земельных участков и подать на регистрацию в Госгеокадастр. Техническая документация и все исправления в кадастре проводятся на платной основе.

Богдан
02.09.2015 18:50

суперечки, які виникли у зв'язку з неправильною реєстрацією права власності на землю; мы жевемо в тячевському райони унас межа 12 метрів в сосіда 9,5 метра вин хоче щоб я з ним поділився і предоставив якусь бумашку видана сосіднім а не нашим районом ,і наша селишна рада і комисія дала добро чи можемо ми то до казати в суді? дякую

Євген Щеглов
03.09.2015 05:29

Добрий день!
Земельні спори можть бути вирішені в суді. Для вирішенн питання про належність межі необхідно провести експертизу. Ескпертиза може бути признаена судом або проведена за ініціативою сторін спору до суду. Резльтати експертизи є доказом у справі.

Богдан
02.09.2015 18:46

суперечки, які виникли у зв'язку з неправильною реєстрацією права власності на землю; мы жевемо в тячевському райони унас межа 12 метрів в сосіда 9,5 метра вин хоче щоб я з ним поділився і предоставив якусь бумашку видана не сосіднім районом і наша селишна рада і комисія дала добро чи можемо ми то до казати в суді? дякую