Бесплатная консультация

Бесплатная консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Арсеній Салалайко
Арсеній Салалайко (063) 440 39 03 Зворотній дзвінок

Земельні спори в Києві

Адвокат по земельних спорах

Спеціально для вас ми розробили три варіанти співпраці. Залежно від ваших побажань і наявності вільного часу, виберіть зручний для вас пакет.

Старт

7500 грн

 • 1500 грн./ год
 • 5 годин роботи

Стандартний набір послуг для пакета

 • аналіз документів
 • стратегія
 • позов/заперечення
 • 1 виїзд

Замовити

 

Складне

30 000 грн

 • 1500 грн./ год
 • 20 годин роботи

Стандартний набір послуг для пакета

 • аналіз документів
 • стратегия
 • позов/заперечення
 • 5 виїздів

Замовити

 
*Важливо:
 1. Вартість вказана приблизна і може змінюватися в залежності від витраченого часу.
 2. Ризик перенесення засідання несе клієнт, так як заздалегідь офіційна інформація не публікується.
 3. Ми не гарантуємо рішення суду. Але гарантуємо якісне супровід кращими адвокатами.
Як ми працюємо
Консультація
Вибір пакета
Оплата
Підготовка
Обслуговування
Інформування

Одним із найважливіших об'єктів власності, без сумніву, є земля, і тому вона нерідко стає причиною серйозних конфліктів, що розгораються між суб'єктами, які претендують на право володіти й використовувати її. Найчастіше для вирішення земельних суперечок потрібна кваліфікована юридична допомога.

Адвокати по земельних спорах із нашого юридичного об'єднання нададуть консультації із земельних питань будь-якого характеру і захистять ваші інтереси в суді при вирішенні суперечок будь-якої складності.

Адвокат по земельних питаннях проконсультує з приводу операцій купівлі-продажу, оренди, приватизації. Юрист по земельних справах буде необхідний, якщо виникли складнощі з реєстрацією земельної ділянки, при підготовці листів і скарг для різних інстанцій. Якщо виникає необхідність вирішення спорів, пов'язаних із розділом ділянок землі, без кваліфікованої допомоги, яку зможе надати адвокат по земельних питаннях у м. Київ, не обійтися.

При здійсненні всіх вищеописаних і багатьох інших дій у людини можуть виникнути проблеми із заповненням паперів, оплатою мита, вона може заплутатися в існуючому порядку проведення операцій, які згодом можуть викликати виникнення спорів про право власності на землю. Тому, якщо ви не хочете допустити помилки в такій сфері, як земельні відносини, при оформленні яких-небудь угод удавайтеся до професійної допомоги. Адвокат по земельних справах із нашого об'єднання проведе грамотний супровід ваших операцій та позбавить від можливих земельних конфліктів надалі.

В яких ситуаціях потрібний юрист

Ні для кого не секрет, що здійснення будь-яких дій із землею, які вимагають юридичного оформлення, - це досить складне завдання. Через недосконале законодавство в області земельного права, проведення найпростішої, на перший погляд, операції може закінчитися обманом.

Глибокою оманою є переконання, що для оформлення землі буде достатньо послуг нотаріуса. Це далеко не так. До функцій нотаріуса входить тільки правильне оформлення й реєстрація поданих паперів, а перевірити їхню справжність та законність може тільки грамотний юрист по земельних питаннях, тобто людина, яка добре розбирається в законах. Земельний юрист – це професіонал, що проконтролює угоду й убереже вас від проблем, тому присутність фахівця при здійсненні операції не просто бажана, а скоріше навіть необхідна.

Перш ніж починати яку-небудь операцію із землею, запитайте, чи знаєте ви, що вам необхідно виконати, і чи впевнені ви у своїх силах? Юристи по земельних питаннях із нашого юридичного об'єднання мають значний досвід у такій області, як вирішення земельних суперечок, індивідуально підходять до кожного клієнта і його проведеної операції.

Адвокат по земельних питаннях від ЮО «Наказ»

Адвокат по земельних спорах із ЮО «Наказ» у Києві досконало вивчить матеріали справи та запропонує реальні способи вирішення конфлікту, доступно пояснить усі нюанси ситуації, її позитивні й негативні моменти. Наші юристи по земельному праву прекрасно розуміють, що найвигідніший для клієнта спосіб вирішення спору – його досудове врегулювання, тому роблять усе можливе, щоб надані консультації вберегли вас від судових турбот і пов'язаних із ними витрат. Відштовхуючись від цього й з огляду на всі обставини справи, адвокати по земельних питаннях, насамперед, з'ясують ступінь доцільності передачі справи в судові інстанції й можливість врегулювання питання без суду. Якщо вирішення земельних суперечок без суду неможливе, земельний адвокат із нашої компанії захистить ваші інтереси в судах усіх інстанцій.

Земельне право в Україні

Земельні спори, без перебільшення, вважаються досить складним напрямком в юридичній практиці. По-перше, в радянський час права власності на землю як такого не існувало, у зв'язку з цим досвід вирішення спорів у галузі земельного права ще слабо напрацьований. По-друге, в цій галузі постійно відбуваються різноманітні зміни в законодавчих актах, що може заплутати кого завгодно. Приміром, останні зміни в найголовнішому нормативному акті - Земельному кодексі, який регулює земельні правовідносини, відбулися в жовтні 2013 року.

Земельні спори - це конфлікти, які виникають між фізичними або юридичними особами з приводу порушення права користування, володіння і розпорядження земельними ділянками. Крім того, учасником земельних правовідносин можуть виступати не тільки громадяни або підприємства, а й державні органи.

Захист прав на землю гарантується законом. Але в той самий час між тими чи іншими особами дуже часто виникають такі земельні спори:    

 • спори, пов'язані з визнанням права власності на землю;    
 • суперечки, які виникли у зв'язку з неправильною реєстрацією права власності на землю;    
 • конфлікти, пов'язані із захопленням чужих ділянок;    
 • порушення правил добросусідства;    
 • інші види суперечок.  

Суд має компетенцію вирішувати всі земельні суперечки, в суді вам просто не обійтися без юриста, який володіє великим досвідом у подібних справах. Не потрібно пускати все на самоплив і вважати, що рішення буде виключно на вашу користь. Вашу позицію зможе відстояти тільки досвідчений юрист або адвокат.

Наші юристи надають кваліфіковану допомогу у сфері земельного права:    

 • оформлення різних угод із землею;    
 • розділ земельних ділянок;    
 • представництво своїх клієнтів у державних органах і в судових засіданнях;    
 • визначення порядку користування земельними ділянками;    
 • інші послуги.  
arseniysalalayko
Арсеній Салалайко
Директор
Надсилайте або телефонуйте
(044) 360 16 48
БЕЗКОШТОВНА
перша консультація

Ви отримаєте безкоштовну консультацію з таких питань:

 • перевірка документів
 • визначення строків
 • оцінка шансів

Залиште заявку зараз, не зволікайте!

Обговорення і відгуки (7)

Дмитро
21.01.2018 17:58

Доброго дня. Шукаю допомоги у вирішенні моєї земельної проблеми. Після смерті в 2014році мого батька, залишилося фермерське господарство засноване ним у 1999 році, в якому я з 2003 року теж маю статус засновника і голови. Підприємство не припинялось, не перетворювалось , є сумлінним платником податків. Державний акт не скасований. До смерті батька, ніхто навіть не міг подумати, що господарство не має прав на землю, якою нібито воно володіє. На земельну ділянку яка « є у господарства» положив око один місцевий народний обранець, який активно нарощує свій земельний банк. Моя проблема полягає в тому, що з моменту смерті особи припинилося право постійного користування земельною ділянкою, яка надавалася для створення цього підприємства, а право постійного користування не вносилося у статутний капітал. Держгеокадастр намагається цю ділянку повернути до земель запасу і виставити її на торги. Земельна ділянка має кадастровий номер ( тех. документацію, відомості внесені до ДЗК на померлу особу, для ведення селянського фермерського господарства, власність державна) , в Державному реєстрі майнових прав нічого немає, пусто. Як я розумію, законодавством нашої держави на момент створення, і до сьогоднішнього часу не передбачено перехід права постійного користування від засновника, до підприемства, але не зрозуміло тоді чому платником земельного податку, відповідальним за дотримання земельного та іншого законодавства усе життя е підприемство, яке не мае за законом відношення до земельної ділянки, а фізособа вказана у державному акті ні одного дня не сплачував земельний податок, не обробляв земельну ділянку, не відповідав по боргах і т.і.. В цій ситуації, яка виникла, господарство повинно припинити свою діяльність, бо без земельної ділянки воно вже не є сільгоспвиробником. Вивчивши судову практику яка є у вільному доступі, я розумію, що мені прийдеться полишити цю справу, закрити підприемство, і поїхати до Польщі збирати клубнику, бо на торгах, де буде виставленно право оренди на «мою» ділянку, я вже сьогодні знаю хто виграє. Чи є у Вашій практиці позитивне вирішення подібних питань по відстоюванню права постійного користування за фермерським господарством? Чи можливо у данній ситуації ввести до статуту підприемства родичів і розпаювати ділянку? Або, якщо можливо, підкажіть в якому напрямку треба рухатися. З повагою, Дмитро. т.0506317707, ajbolit.72.a7@gmail.com

Александр Васильевич
11.02.2017 18:13

Неправильно отображен приватизированный участок в Публ. кадастровой карте. Координаты угловых точек в Техдокументации изложены в местной СК .Никто не может перевести их в СК-63 или СК 2000.
Кто дожен выдать пересчитанные координаты и исправить ошибку в Публ. кадастровой карте ? За чей счет?

Александр Васильевич
11.02.2017 18:20

Неправильно отображен приватизированный участок в Публ. кадастровой карте. Координаты угловых точек в Техдокументации изложены в местной СК .Никто не может перевести их в СК-63 или СК 2000.
Кто дожен выдать пересчитанные координаты и исправить ошибку в Публ. кадастровой карте ? За чей счет?

НАКАЗ
13.02.2017 07:26

Добрый день, Александр Васильевич. Для внесения изменений в кадастр, Вам необходимо разработать техническую документацию по инвентаризации смежных земельных участков и подать на регистрацию в Госгеокадастр. Техническая документация и все исправления в кадастре проводятся на платной основе.

Богдан
02.09.2015 18:50

суперечки, які виникли у зв'язку з неправильною реєстрацією права власності на землю; мы жевемо в тячевському райони унас межа 12 метрів в сосіда 9,5 метра вин хоче щоб я з ним поділився і предоставив якусь бумашку видана сосіднім а не нашим районом ,і наша селишна рада і комисія дала добро чи можемо ми то до казати в суді? дякую

Євген Щеглов
03.09.2015 05:29

Добрий день!
Земельні спори можть бути вирішені в суді. Для вирішенн питання про належність межі необхідно провести експертизу. Ескпертиза може бути признаена судом або проведена за ініціативою сторін спору до суду. Резльтати експертизи є доказом у справі.

Богдан
02.09.2015 18:46

суперечки, які виникли у зв'язку з неправильною реєстрацією права власності на землю; мы жевемо в тячевському райони унас межа 12 метрів в сосіда 9,5 метра вин хоче щоб я з ним поділився і предоставив якусь бумашку видана не сосіднім районом і наша селишна рада і комисія дала добро чи можемо ми то до казати в суді? дякую