Бесплатная консультация

Бесплатная консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Арсеній Салалайко
Арсеній Салалайко (063) 440 39 03 Зворотній дзвінок

Заява в прокуратуру Київ

Як правильно написати скаргу в прокуратуру?

Спеціально для вас ми розробили три варіанти співпраці. Залежно від ваших побажань і наявності вільного часу, виберіть зручний для вас пакет.

Бюджет
(позов)

2 450 грн

 • вивчення документів
 • консультація 30 хв
 • написання позову/відкликання
 • розрахунок судового збору

Замовити

Преміум
(судова інстанція під ключ)

6 950 грн

 • вивчення документів
 • консультація 90 хв
 • написання позову/відкликання
 • подача позову до суду
 • усі суд. засідання

Замовити

 • судовий збір оплачується окремо (залежить від суми позову і характеру позовних вимог)
 • довіреність оплачується окремо

У нашій практиці заяву в прокуратуру з початку остаточно займає трохи більше місяця і його вартість від А до Я не перевищує 4000 грн., окрім складних випадків та інших складних, не вирішених питань. Як правило, все відбувається без вашої присутності і без утомливих неприємних процедур.

Відповідно до нового Закону України "Про прокуратуру" від 14.10.2014 прокуратура здійснює підтримання державного обвинувачення в суді; представництво інтересів фізичних осіб або держави в суді у визначених випадках; нагляд за дотриманням законів органами, які проводять оперативно - розшукову діяльність, дізнання, досудове слідство; нагляд за дотриманням законодавства в ході виконання судових рішень у кримінальних справах, а також при застосуванні інших примусових заходів, пов'язаних з обмеженням особистої свободи громадян.

У нашу компанію часто звертаються з проханнями про захист саме від незаконних дій органів прокуратури. Наші фахівці здійснюють різні послуги по захисту своїх клієнтів, захист в органах прокуратури аж ніяк не є винятком.

Представлення інтересів клієнта в органах прокуратури - не проста задача. Співробітники таких установ мають широкий спектр повноважень і відрізняються своєю жорсткістю і безкомпромісністю. На щастя, практика показує, що юридично грамотні та впевнені дії досвідченого адвоката все ж досить часто дають позитивний результат для  особи, яку представляють. Ми також можемо виконати наступні функції:

 • захист в органах прокуратури під час проведення допиту;
 • написання клопотань, заяв, скарг, інших необхідних документів у даний орган;
 • захист і супроводження справ клієнта на прийомі у прокурора (слідчого прокуратури);
 • оскарження дій прокурора у суді;
 • захист клієнта при проведенні різних слідчих дій;
 • представлення інтересів клієнта на судовому засіданні;
 • здійснення інших дій.

Великий досвід наших адвокатів дає нам право заявити, що наші фахівці можуть знайти правильний вихід з найважчої і найзаплутанішої ситуації. Вони завжди можуть грамотно провести переговори з працівниками прокуратури і домогтися позитивного рішення проблеми свого клієнта.

 ПослугаОдиниця
Складання звернення до органів прокуратури документ
Подача документів в прокуратуру факт подачі
Усна консультація у справі консультація
замовити

Обговорення і відгуки (12)

Іслам
16.08.2016 06:30

добрый день меня уже 3 раз обманиваеть таксисть он заберает болше денги ище угрожаеть или можно их судить поможите пожалуста

Наказ
16.08.2016 11:48

Добрый день. Вам необходимо обратиться в полицию с заявлением о вымогательстве, так как данное действие является противоправным и уголовно наказуемым и подпадает под ст. 189 Уголовного кодекса Украины.

ГАЛЯ
16.03.2016 06:50

ДО КОГО Я МОЖУ ЗВЕРНУТИСЯ ПО ДОПОМОГУ ПО ТАКОМУ ПИТАННЮ:ЖИТТЯ ЗАСТАВИЛО ЗДАТИ В ЛОМБАРД КСЕРОКС НАДВІ НЕДІЛІ,КОЛИ Я ПРИЙШЛА ЗАБИРАТИ ЙОГО,ПОБАЧИЛА,ЩО НЕМАЄ ЗАПЧАСТИН НАЙГОЛОВНІШИХ-КАРТРІДЖІВ.ХАЗЯЙКА СКАЗАЛА,ЩО ЇХ І НЕ БУЛО І ПОСЛАЛА МЕНЕ ,ВИЗВАЛА ОХОРОНУ.

Наказ
16.03.2016 14:57

Доброго дня. Все залежить від того як було оформлено ваші відносини з ломбардом (якщо взагалі якось було). Якщо було підписано договір, чи надавалися будь - які документи про приймання товару, то необхідно із ними ознайомитись. Якщо жодних документів надано не було, можете звернутися із заявою до поліції.

оксана
14.05.2015 10:56

Как правильно написать жалобу на газовую службу .работники угрожают отключением газа.пинсионер оплачивает все по сщетчику правильно.газовщики прибавляют кубы как им выгодно.териризируют,угрожают разкопать газовую трубу.как бороться пенсионеру от безпридела

Євген Щеглов
14.09.2015 06:22

Добрий день!
У випадку погроз знищення приватного майна та шантажу з боку працівників постачальників комунальних послуг в першу чергу необхідно звертатись до органів внутрішніх справ або до суду з приводу захисту цивільних прав.

Юра
11.03.2015 22:36

Добре утро!Тут в Опішні міліція пристае нічого незробив а плати 1.500 ни зашо шо мени робить поможить.У мене самого зарплата 1.700,а щас ціни здорові на все і так нічого некупиш а то ще міліція збива гроші ні за шо.

Євген Щеглов
14.09.2015 06:24

Добрий день!
Підготовка скарги на незаконні дії співробітників органів внутрішніх справ потребує детального вивчення документів та опитування потерпілого.

Іван
29.11.2014 11:01

Що потрібно робити у ситуації якщо на телефон прийшло повідомлення про виграш від реальної компанії LADAVELS дані номери телефонів довідкової служби за якими зв^язались. Де нам повідомили що потрібно внести на рахунок певну суму і тоді нам вишлют грошовий еквівалент призу а саме 141 тис.грн кошти були надіслані на вказаний рахунок а виграшу немає перша сума в розмірі 720 грн друга у розмірі 1420грн. Рахунок на який переказувались кошти 5168742325428385 просимо допомогти повернути кошти