Бесплатная консультация

Бесплатная консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть

Виготовлення печаток і штампів

Замовити штамп. Замовити печатку терміново.

Звертайтеся до нас для швидкого замовлення й виготовлення печатки

ВидСтрокЦіна (грн.)
Печатка стандарт 2-4 години 350
Печатка нестандарт (свій ескіз, оснащення) 1 день від 500
Доставка 2-4 години 35
от 250 грн.
замовити
  1. Щоб зробити печатку, просто натисніть «Замовити».
  2. У коментарях вкажіть Код ЄДРПОУ вашого підприємства.
  3. Виберіть ескіз (нове вікно)

Доставимо за адресою в зручний для вас час.

Питання, що задаються найбільш часто:

Які документи необхідно надати для замовлення печатки?

Після скасування наказу МВС, яким регулювався порядок замовлення й виготовлення штампів і печаток, дана сфера законодавчо не регулюється. На даний момент замовлення печатки або штампа можливе будь-яким бажаючим, адже згідно 19 статті Конституції України дозволеним є все, що не заборонено законом. Наша компанія йде на зустріч своїм клієнтам, рятуючи їх від непотрібних бюрократичних процедур.

У яких випадках можна замінити печатку?

15.04.2014 р. був прийнятий закон, що скасував обов'язкове отримання печатки для організації. Але необхідно враховувати, що як самі контрагенти, так і споживачі, звикли до того, що документи повинні бути підкріплені печаткою. Тому зміна печатки організації не передбачає ніяких обмежень. Враховуючи, що сама печатка не є обов'язковим атрибутом, замінити її можна в будь-який момент.

Загубили печатку організації. Що робити?

Якщо на підприємстві загублена печатка, ви можете звернутися до нас. Для цього необхідно надати копію відбитка колишньої печатки, і ми виготовимо для вас печатку за таким же макетом в найкоротший термін.

Чи можна зробити так, щоб був логотип громадської організації на печатці?

Так, на печатці можливе розміщення логотипа громадської організації. Але врахуйте, що символіка громадської організації підлягає реєстрації в Укрдержреєстрі й для неї передбачені деякі вимоги (наприклад, заборонено використовувати державні символи країн, офіційні знаки й символи органів влади, дані особи без її згоди).

Чи можлива оплата рахунку безготівковим платежем?

Можлива. Для оплати безготівковим платежем вам необхідно вказати ваші реквізити в коментарях у формі замовлення, після чого для вас буде сформований і відправлений рахунок на оплату послуг з виготовлення печатки.

Чи можливо доставити печатку Новою Поштою?

Можливо. Доставка можлива по всій мережі відділень Нової Пошти. Так само можлива оплата післяплатою.

Яка відповідальність передбачена за підробку печаток і штампів?

Відповідно до статті 358. Підробка документів, печаток, штампів і бланків, їхній збут, використання підроблених документів:

1. Підроблення посвідчення або іншого документа, що видається або засвідчується підприємством або іншою особою, що має право видавати або завіряти такі документи, або збут такого документа, а також виготовлення підроблених печаток, штампів або бланків підприємств, установ або організацій незалежно від форми власності, а також інших офіційних печаток, штампів або бланків з тією самою метою або їхній збут – караються штрафом до 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян або арештом на термін до 6 місяців, чи обмеженням волі на строк до 2 років.

2. Дії, передбачені частиною першою цієї статті, якщо вони вчинені повторно або за попередньою змовою групи осіб,- караються обмеженням волі на термін до 5 років або позбавленням волі на той самий строк.

3. Використання завідомо підробленого документа – карається штрафом до 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян або арештом на термін до 6 місяців, або обмеженням волі на строк до 2 років.

Обговорення і відгуки (1)

Дмитрий
07.07.2017 16:35

Добрый день. Интересует один вопрос, сейчас по закону изготовить печать может любой человек, без документов. Каким образом применяется статья 358 ( изготовление поддельных печатей и штампов ), если не запрещено изготавливать печати? Получается один закон разрешает изготовить, а второй запрещает?)