Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Бесплатная консультация

Бесплатная консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Арсеній Салалайко
Арсеній Салалайко (063) 235 08 72

Оформлення права власності на квартиру в новобудові

Оформлення документів на нерухомість

Реєстрація права власності на нерухоме майно Київ

всього за 2500 грн
 • ціна - 2500 грн.
 • термін - 5 робочих днів
 • підготовка заяви
 • контроль готовності документів
 • подача\отримання документів
 • Київ і Київська область

Документи

 • паспорт і інн код
 • правовстановлюючий документ
 • технічний паспорт на об'єкт нерухомості
 • виписка з ДЗК для земельної ділянки

Залиште заявкувже зараз!

Увага! Ця послуга для клієнтів які оформляють право власності в новобудові, якщо вам необхідно оформити право власності на інших підставах - перейдіть до відповідної сторінки сайту Реєстрація права власності на нерухоме майно Київ

Порядок роботи

Консультація: Перевірка документів та надання консультації.
Умови надання послуги: На підставі довіреності (доручення)
Термін: від 5-14 робочих днів
Результат: Свідоцтво про право власності та Витяг з Державного реєстру прав
Доставка: Наш кур’єр доставляє готові документи.

Державна реєстрація прав на нерухомість є необхідним процесом як для громадян, так і для юридичних осіб. Процедура проведення регламентується Законом України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень".

У січні 2015 року було прийнято "Постанову КМУ № 17", відповідно до якої Укрдержреєстр (Державна реєстраційна служба України) підлягає ліквідації, а його правонаступником визначено Міністерство юстиції України. Результатом стало створення Департаменту державної реєстрації, який на даний час проводить державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно.

З 1 травня 2016 року створено новий орган реєстрації нерухомого майна – Департамент з питань реєстрації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Перелік необхідних документів:

 1. Заява встановленої форми;
 2. Документ, котрий засвідчує набуття у власність новоствореного об’єкта (договір купівлі-продажу майнових прав, інвестиційний договір тощо).
 3. Виписка з переліку осіб, які брали участь в інвестуванні будівництва (видається замовником будівництва).
 4. Технічний паспорт БТІ.
 5. Довідка про повний розрахунок перед забудовником.
 6. Акт прийому - передачі квартири.
 7. Оригінал акту прийому - передачі квартириКопії зазначених вище документів.
 8. Копія паспортних даних та ідентифікаційного коду.
 9. Оригінал квитанції про внесення плати за надання витягу - 120 грн.
 10. Оригінал квитанції про сплату адміністративного збору (розмір плати залежить від площі об’єкта та розміру мінімальної ЗП).

Звертаємо увагу на те, що даний перелік є орієнтовним. В залежності від конкретної ситуації, можуть знадобитися додаткові документи.

За результатами перевірки документів державний реєстратор приймає відповідне рішення – про державну реєстрацію прав або про відмову у реєстрації.

У випадку прийняття позитивного рішення, державний реєстратор вносить відомості до Державного реєстру прав, формує витяг з реєстру та оформлює Свідоцтво про право власності (один екземпляр якого буде залишено у реєстраційній справі).

Поетапна інструкція для самостійного оформлення свідоцтва на право власності на нерухомість

Крок 1.

Подання заяви встановленої форми та документів до Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) м. Києва та Київської області.

Крок 2.

Розгляд документів в ЦНАП – від 5 - 14 робочих днів.

Крок 3.

Отримання свідоцтва на право власності на квартиру та витягу з реєстру.

Враховуючи постійні зміни у законодавстві, на практиці виникає безліч проблем в процедурі оформлення права власності. Тому, для щоб отримати позитивне рішення, необхідно уважно слідкувати за всіма змінами у законодавстві та вміти оперувати нормативно-правовими актами. Ще однією проблемою в процесі отримання документів про право власності є величезні черги до державних реєстраторів. Якщо ви не готові витрачати свій час в чергах до державних структур та збирати все нові і нові документи, радимо одразу звернутися до кваліфікованих спеціалістів, котрі проходили цей шлях багато разів.

Право власності - це сукупність прав фізичної або юридичної особи на річ (майно), які він здійснює, не порушуючи закону і прав інших осіб. Цивільний Кодекс розуміє під змістом права власності право володіння, право користування і право розпорядження. У Конституції України закріплено принцип непорушності права власності на річ і результат інтелектуальної діяльності. Тобто ніхто не може протизаконно бути позбавленим права власності або обмеженим у його здійсненні. Щоб відмовитися від майна, власник повинен ясно висловити своє бажання і довести цей факт до відома інших осіб.

Оскільки під власністю дуже часто маються на увазі матеріальні блага, на практиці виникають суперечки про їх приналежність певній особі.

Право власності часто не визнається іншими особами, або відсутні документи, що підтверджують це право.

Іноді власник вирішує самостійно провести поділ і виділ майна в натурі. Але в ряді випадків така процедура відбувається після визнання права власності на спірну річ інших осіб, коли спільне здійснення володіння, розпорядження або використання неможливо.

Для того щоб реалізувати своє право власності повною мірою, за наявності спору власнику необхідно висунути вимогу про визнання права власності в судових органах. Позовна заява до суду подається при наявності двох сторін: власника та особи, яка порушує право власності. Визнання права власності як факту, що має юридичне значення, здійснюється судом в особливому порядку в присутності одного боку - заявника.

Якщо право власності порушено нормативно - правовими актами органів державної влади або правовими актами індивідуальної дії, власник може звернутися до суду. Визнання незаконним правового акта судом можливе за умови невідповідності таких актів нормам закону.

Співробітники нашої компанії отримали великий досвід у вирішенні питань визнання прав власності в суді. Ми проконсультуємо вас з урахуванням всіх тонкощів законодавчої бази і допоможемо вибрати оптимальний варіант вирішення проблеми. Допоможемо зібрати необхідні документи.

Законодавство:

Закон України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" від 1.07.2004 року.

Постанова Кабінету Міністрів України від 17.10.2013 р. № 868 "Про затвердження Порядку державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень".

Обговорення і відгуки (28)

Олег
13.01.2019 21:54

Доброго вечора! Чи є ризик підписувати договір про сплату пайових внесків через кооператив в новобудову (перший поверх вже є, забудовник здав 2 будинки) І які можуть ризики виникати при здачі будинку в експлуатацію та оформлені прав власності? Дякую.

Юлія
09.08.2018 15:24

Доброго дня! скажіть-будь ласка, оформлення права власності в новобудові., будинок зданий, заізжай і роби ремонт. на оформлення даноі квартири, забудовник дає на руки витяг і технічний паспорт? чи дійсно це так, договір купівлі-продажу потрібен?

Мішa
27.09.2017 12:53

Доброго дня в мене є на руках витяг з державного реєстру речових прав на нерухоме майно і акт купівлі продажу.Чи потрібна реєстрація на право власності?

Світлана
16.08.2017 16:08

Доброго дня. Маю на руках витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, але свідоцтво право власності відсутнє. До кого звертатися, щоб отримати даний документ? Дякую

НАКАЗ
17.08.2017 09:15

Доброго дня, Світлана, свідоцтво на право власності з 2016 року не видають їх відмінили. Все вірно вам видали витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, у витязі вказана підстава набуття права власності, якщо у вас новобудова то це договір купівлі-продажу майнових прав чи інвестування, чи будь-яка інша форма договору.

Олександр Щербак
03.08.2017 18:07

Доброго дня! Будь ласка дайте відповідь, в мене ситуація наступна, новобудова в с. Гатному (Київська обл., Києво-Святошинський р-н), за 50кв.м., мені загадали до сплати всіх послуг майже 30 тис. грн. за оформлення права власності, я хочу спитати це розумна собівартість таких дій?
До цих коштів входить: податок, послуги нотаріуса, та якісь 1500-2000грн., на так названий ЖЕК (ОСББ). Я так думаю це занадто велика собівартість!
Чи справедлива така собівартість таких послуг! Будь ласка дайте відповідь за що я повинен платити, які податки до держави та інше, заробляю не багато тай не хочу кормити дармоїдів! З повагою, Олександр Щербак.

НАКАЗ
04.08.2017 06:36

Доброго дня, Олександр. Якщо у Вас заключено договір інвестування чи договір купівлі-продажу майнових прав, у якому зазначено, що реєстрацію Ви можете здійснювати самі, то при передачі Вам від забудовника необхідного пакету документів для реєстрації права власності, Ви самі можете звертатись до реєстратора. Наші послуги за реєстрацію складають 2500 грн. Але якщо у Вас укладено попередній договір, в такому випадку основний договір купівлі-продажу буде здійснюватись на забудовника, а після забудовника право власності вже буде переходити до Вас. Здійснюватись дана процедура буде у нотаріуса, зі всіма необхідними податками та процедурами, тоді вказана ціна дійсно може виходити досить високою.

Олександр Щербак
04.08.2017 17:46

Добре дякую, ознайомлюсь і відповім, дякую ще раз.

Надія
11.07.2017 19:25

Добрий день. Підкажіть, будь ласка, оформлення права власності в новобудові. Ситуація така: були проблеми з присвоєнням адреси селищною радою, а зараз люди отримують документи на квартиру і, навіть, прописуються. Чи означає це, що адресу присвоєно і який документ це засвідчує щоб перевірити? Чи можливо прописатися в будинок з будівельною адресую?
Дякую.

НАКАЗ
12.07.2017 05:43

Доброго дня, Надія. З даним питанням, Вам необхідно звертатись до забудовника, оскільки саме в нього є вся інформація щодо новобудови. Якщо інші володільці квартир отримують документи і прописуються, то можна припустити, що поштову адресу будинку присвоєно. Будівельна адреса не має жодного відношення до місця реєстрації.

Марина
06.06.2017 10:10

Доброго дня. Цікавить чи можливе оформлення квартири в новобудові у право власності на дві особи. Договір про сплату пайових внесків оформлено на одну особу тому що забудовник сказа якщо формлять на двох необхідно в квартирі встановлювати два газові котли і лічильники на кожну особу. Якщо ні то який варіант передачі пів квартири у власність? Можливо дарування? Дякую.

НАКАЗ
06.06.2017 10:18

Доброго дня, Марина. У данному випадку необхідно отримувати право власності на квартиру, на ту особу, яка вказано у договорі з забудовником. Після отримання права власності, Ви можете відчужувати частину квартири, шляхом нотаріального договору дарування або купівлі продажу.

Сергій
23.05.2017 08:47

Добрий день цікавить одне питання, як оформити у власність квартиру в новобудові після здачі, якщо забудовник дає розстрочку на 3 роки?

НАКАЗ
23.05.2017 09:46

Доброго дня, Сергій. Для цього необхідно розуміти за якою схемою відбувалась участь у будівництві, а також необхідно вивчати договори, які ви підписували з забудовником. Для більш детальної інформації пропонуємо Вам записатись на консультацію.

Елена
17.08.2015 10:45

Здравствуйте. Имею ли я право приватизировать часть квартиры (общая площадь 65,5м.кв.)?, если она была ранее приватизирована одним из членов семьи и ему было выдано Свидетельство на право собственности. На какую часть я могу претендовать? Наша семья состояла ранее из 4 человек, пока дети не завели свои семьи, теперь нас прописано 7 человек ( 4 члена семьи и 3 внука).

Тетяна
05.10.2015 06:30

Доброго дня, Олена, якщо картира раніше була приватизована одним із членів родини, то він вважається власником всієї квартири. Як би ви всі разом брали участь у приватизації, то було в спільній частковій власності на всіх членів родини.

Саша
27.06.2014 20:53

У нас квартира в новострое (два собственника).
Хотим зарегистрировать право собственности, получить свидетельство о праве собственности и запись в реестре прав на недвижимость.
Дом сдан, есть скан-копии документов от застройщика.
(декларация о готовности к эксплуатации дома, справка о присвоении адреса дому, список инвесторов, документы на землю).
Акта приема-передачи квартиры нет, так как застройщик не выполнил свои обязательства по договору
о паевом участии в строительстве.
Есть вступившее в законную силу решение суда о признании имущественных прав на квартиру за нами.
По информации из рег. службы, нам в регистрации откажут, так как это имущественное право, а не право собственности. Остается вариант - подавать еще иск в суд на признание права собственности. Это должен быть гражданский иск против стройкомпании или админ. иск против регистрационной службы?

Татьяна
16.01.2015 11:01

Доброго дня, Олександр Вам необхідно підійти з документами до нашого юриста, для того щоб вам надати квалфіковану допомого та консультацію.

Ирина
17.02.2014 12:27

Большое спасибо за ответ

Тетяна
17.02.2014 11:44

Стоимость договора дарения определяет нотариус, у которого вы будете оформлять договор дарения. От несовершеннолетнего ребенка выступают его родители, и органы опеки при укладание договора.

Ирина
17.02.2014 11:29

Большое спасибо за ответ. Подскажите пожалуйста сколько стоит оформление дарственной. А в договоре несовершеннолетний ребенок есть, как от его имени оформить дарственную?

Ирина
17.02.2014 08:49

Добрый день! Я инвестор по программе "доступное жилье 70/30". Договор инвестирования составлен на всех кто стоял на квартирном учете (я, мама, папа, брат его жена и ребенок). Деньги инвестирую я и жить в новую квартиру ухожу тоже я, родители уезжают жить в село, а брат со своей семьей остается в прежней квартире. Как правильно оформить право собственности на одного меня? Это возможно? Буду благодарна за ответ.

Тетяна
17.02.2014 10:05

Здравствуйте Ирина, так как вы все вместе стоите на квартучете и прописаны в договоре инвестирования доступного жилья 70/30 Вы не имеете права оформить право собственности на одну себя, так как все члены вашей семьи выступают инвесторами и прописаны в инвестиционном договоре.Если вы будете подавать документы на свидетельство на право собственности на квартиру, то вы сможите оформить только свою часть, вы все вместе выступаете совладельцем квартиры. В будущем вы оформляете право собственности все вместе, а потом все ваши родственники смогут подарить свои части квартири Вам.

Дмитрий
08.12.2013 09:41

Какие документы нужны на право собственности авто,после смерти отца.Я единственный сын.

Арсений
09.12.2013 09:06

Добрый день Дмитрий.
Первое, что необходимо сделать - вступить в наследство (если отец не оставлял завещание). В нем будет перечень имущества которое переходит к вам по праву наследования как родственнику 1 ой линии родства.
После этого, имея:
- наследство,
- св о смерти
- тех паспорт (оформленный на вашего отца)
необходимо будет обратиться в регистрационное МРЭО по месту прописки.

Дмитрий
13.12.2013 05:31

Очень признателен за оказанную помощь.Спасибо.

Юлия
01.12.2013 20:23

Какие документы мне необходимы,чтобы оформить право собственности на квартиру, которую мне подарили в 2006году, техпаспорт на нее оформлен в 1998г. Сколько это будет стоить,если оформлять через вас? (Срок не горит)

Арсений
02.12.2013 10:52

Добрый день Юлия.
Для оформления права собственности на квартиру от вас потребуется:
- нотариальная доверенность
- дарственная
- техпаспорт (новый) - мы можем вам его сделать (стоимость 1500 грн.)
Срок регистрации квартиры 14 р.д.
Стоимость 1250 грн (включая гос пошлину 250 грн)