Бесплатная консультация

Бесплатная консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Арсеній Салалайко
Арсеній Салалайко (063) 440 39 03 Зворотній дзвінок

Визнання угоди недійсною Київ

Наслідки визнання угоди недійсною в Києві

Спеціально для вас ми розробили три варіанти співпраці. Залежно від ваших побажань і наявності вільного часу, виберіть зручний для вас пакет.

Старт

7500 грн

 • 1500 грн./ год
 • 5 годин роботи

Стандартний набір послуг для пакета

 • аналіз документів
 • стратегія
 • позов/заперечення
 • 1 виїзд

Замовити

 

Складне

30 000 грн

 • 1500 грн./ год
 • 20 годин роботи

Стандартний набір послуг для пакета

 • аналіз документів
 • стратегия
 • позов/заперечення
 • 5 виїздів

Замовити

 
*Важливо:
 1. Вартість вказана приблизна і може змінюватися в залежності від витраченого часу.
 2. Ризик перенесення засідання несе клієнт, так як заздалегідь офіційна інформація не публікується.
 3. Ми не гарантуємо рішення суду. Але гарантуємо якісне супровід кращими адвокатами.
Як ми працюємо
Консультація
Вибір пакета
Оплата
Підготовка
Обслуговування
Інформування

Цивільний кодекс розділяє поняття «угода» і « договір». Угода - це ширше поняття, яке вже містить у собі договір. Операцією називають вольовий акт певної особи, який спрямований на створення, зміну або припинення певних правових відносин. Операція також може полягати тільки в односторонньому порядку, договір же може бути укладений тільки у двох - чи багатосторонньому порядку.

Внаслідок таких відмінностей, визнання угоди недійсною теж проводиться за дещо іншими підставами, ніж визнання недійсності договору. По-перше, щоб угода мала законну силу, вона повинна бути дійсною. У свою чергу, угода буде дійсною, якщо такий вольовий акт відповідає таким вимогам:

 • угода укладена в належній формі (наприклад, для деяких угод передбачена усна форма, але в більшості випадків потрібно дотримуватися письмовоїв);
 • угода укладена дієздатними сторонами (особа повинна адекватно розуміти значення своїх дій);
 • внутрішнє волевиявлення особи і його зовнішнє вираження збігаються (тобто громадянин не може здійснювати операцію в результаті введення його в оману, під впливом обману, погроз, насильства та інших факторів);
 • зміст угоди відповідає чинному законодавству.

Якщо хоча б один з пунктів при укладанні угоди був порушений, це може призвести до її недійсності. Важливо також відрізняти недійсну угоду і угоду, яка не відбулася, оскільки недійсність може бути визнана тільки після того, як угода буде повністю виконана.

Наші юристи допоможуть вам провести процедуру анулювання угоди. Результатом такої діяльності буде те, що кожна зі сторін без будь-яких наслідків повернеться у свій первісний стан, а сама угода буде визнана недійсною.

Робота членів акціонерного товариства повинна виконуватися злагоджено і колегіально. Але в той же час випадки, коли велика угода, укладена акціонерним товариством, не узгоджується з іншими його учасниками, зустрічаються досить часто.

Ст.70 Закону « Про акціонерні товариства » роз'яснює нам поняття великої угоди. Велика угода - це такий вид угоди, за якою ринкова вартість послуг або майна (залежно від предмета договору ) має вартість від 10 до 25% вартості активів товариства, за даними останнього річного фінансового звіту. Укладення такої угоди має бути обов'язково схвалено наглядовою радою товариства.

З першого погляду складнощів виникнути не повинно, але на практиці часто буває зовсім інакше. Вирішити дану проблему шляхом переговорів навряд чи вдасться. Єдиний вихід з такої ситуації - визнання угоди недійсною через суд.

Скажемо відразу: анулювати таку угоду буде непросто. Наприклад, якщо мова йде про договір оренди приміщення, то неузгодженість даної великої угоди з членами товариства спочатку здається дещо абсурдним. Але, з іншого боку, приміщення так і залишиться у власності акціонерного товариства, а це означає, що така угода не спричинить будь-яких збитків для компанії.

Щоб визнати велику угоду недійсною, потрібно знати безліч нюансів цієї процедури. Такий вид справ - чи не найскладніша категорія корпоративних спорів. Найкращий вихід для вирішення цієї проблеми - звернення за допомогою до висококваліфікованого юриста. Фахівці нашої компанії мають великий досвід у таких справах, що дозволить вам абсолютно не хвилюватися за результат судового розгляду.

Наші юристи допоможуть провести процедуру анулювання договору. Результатом такої діяльності буде те, що кожна зі сторін повернеться у свій первісний стан, а сама угода буде визнана недійсною.

arseniysalalayko
Арсеній Салалайко
Директор
Надсилайте або телефонуйте
(044) 360 16 48
БЕЗКОШТОВНА
перша консультація

Ви отримаєте безкоштовну консультацію з таких питань:

 • перевірка документів
 • визначення строків
 • оцінка шансів

Залиште заявку зараз, не зволікайте!

Обговорення і відгуки (0)