Бесплатная консультация

Бесплатная консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Арсеній Салалайко
Арсеній Салалайко (063) 440 39 03 Зворотній дзвінок

Виселення з квартири за рішенням суду Київ

Позов про виселення за (борги, несплату комунальних платежів). Виселення (неповнолітніх дітей, чоловіка, мешканця)

Спеціально для вас ми розробили три варіанти співпраці. Залежно від ваших побажань і наявності вільного часу, виберіть зручний для вас пакет.

Старт

7500 грн

 • 1500 грн./ год
 • 5 годин роботи

Стандартний набір послуг для пакета

 • аналіз документів
 • стратегія
 • позов/заперечення
 • 1 виїзд

Замовити

 

Складне

30 000 грн

 • 1500 грн./ год
 • 20 годин роботи

Стандартний набір послуг для пакета

 • аналіз документів
 • стратегия
 • позов/заперечення
 • 5 виїздів

Замовити

 
*Важливо:
 1. Вартість вказана приблизна і може змінюватися в залежності від витраченого часу.
 2. Ризик перенесення засідання несе клієнт, так як заздалегідь офіційна інформація не публікується.
 3. Ми не гарантуємо рішення суду. Але гарантуємо якісне супровід кращими адвокатами.
Як ми працюємо
Консультація
Вибір пакета
Оплата
Підготовка
Обслуговування
Інформування

У нашій практиці виселення з квартири за рішенням суду від початку до кінця займає трохи більше місяця і його вартість від А до Я не перевищує 4000 грн., окрім складних випадків та інших складних, не вирішених питань. Як правило, все відбувається без вашої присутності і без утомливих неприємних процедур.

Що може бути гірше, ніж виселення з житла? Попри на те, що за загальним правилом кожен громадянин має право на житло, в Житловому кодексі передбачені норми, які дозволяють проводити процедуру виселення мешканців.

Так, виселення з житлових приміщень може здійснюватися у такому порядку:    

 • добровільно;    
 • на підставі рішення суду;    
 • на підставі санкції прокурора (у разі якщо громадяни проживають в будинку, який знаходиться в аварійному стані, або якщо вони самовільно зайняли яке-небудь житлове приміщення).  

Як правило, виселення мешканців з їх власного житла неможливе без надання їм іншого житла. Але, на жаль, з цього правила є винятки. Провести процедуру виселення можуть і без надання іншого житла. Розглянемо такий варіант більш поглиблено.

В останній час багато громадян купують житло в кредит. У цьому, безперечно, є плюси (не потрібно чекати роки, щоб оселитися у власну квартиру або будинок) і мінуси (при виникненні фінансових проблем - втрата житла). Так от, якщо у громадянина утворюється борг по кредиту, то надане житло в іпотеку підлягає стягненню. Таке стягнення може проходити в досудовому порядку, а якщо мешканці не виселяються добровільно, то виселення проводиться на підставі рішення суду. Але навіть у цьому випадку не все втрачено. У деяких випадках виселеним мешканцям можуть надати тимчасове житло.

Виселення може проводитися і не з вини мешканців. Виселити громадян з житлового приміщення з наданням іншого житла можуть:    

 • якщо будинок, в якому проживають мешканці, підлягає знесенню;    
 • будинок знаходиться в аварійному стані;    
 • будинок підлягає перебудові в нежитловий;    
 • в інших випадках.  

Виселення з житлового приміщення - дуже складний вид спорів. Наші адвокати надають юридичну допомогу своїм клієнтам не тільки з приводу виселення, а й з інших видів житлових спорів. Ми допоможемо вирішити будь-які виниклі житлові спори і зробимо все можливе, щоб ви залишилися з дахом над головою.

arseniysalalayko
Арсеній Салалайко
Директор
Надсилайте або телефонуйте
(044) 360 16 48
БЕЗКОШТОВНА
перша консультація

Ви отримаєте безкоштовну консультацію з таких питань:

 • перевірка документів
 • визначення строків
 • оцінка шансів

Залиште заявку зараз, не зволікайте!

Обговорення і відгуки (14)

олег
21.04.2017 12:40

доброго дня ,якими нормативними документами регулюється питання про виселення дітей з квартири?

Наказ
24.04.2017 14:36

Добрий день!
Все залежить від ситуації, що склалася. В першу чергу права на житло регулюються Житловим кодексом Української РСР. Також права дітей захищає ЗУ "Про охорону дитинства". Ви можете звернутися до нас та отримати кваліфіковану консультацію адвоката з Вашого питання. Детально вивчивши ситуацію ми зможемо надати відповіді на усі поставлені питання. Будемо раді допомогти.

Станіслав
23.02.2016 05:55

Доброго дня!
Якими нормативними документами регулюються складання актів про фактичне проживання/не проживання особи в приміщенні ?

Є.Є. Щеглов,ЮО Наказ
23.02.2016 07:54

Добрий день
Пункт 8 Порядку виплати грошової компенсації наймачам за заміну займаних квартир на квартири меншою площею (постанова Кабінету Міністрів України від 8 жовтня 1992 р. N 572) передбачає оформлення акта звільнення квартири. В інших випадках факт непроживання в приміщенні особи може встановлюватись на підставі показань свідків та письмових доказів (квитанцій про оплату комунальних послуг).

Станіслав
23.02.2016 09:32

В цій постанові нічого конкретного не сказано, яка посадова особа може скласти акт. Є якийсь другий документ?
Дякую,

Є.Є. Щеглов,ЮО Наказ
23.02.2016 09:50

Окремої форми не затверджено.

Игорь
20.02.2016 18:08

Я являюсь собственником квартиры. На данный момент в разводе, от брака есть ребенок 16,5 лет. Бывшая жена с сыном в моей квартире не проживают. Сын проживает с матерью на съемной квартире, я выплачиваю алименты. Могу ли я через суд выписать свою бывшую жену, при этом сына не выписывать? Могут ли в суде возникнуть трудности с выпиской бывшей жены (в части того, что сын живет с ней, а сына выписывать я не буду) ?

Є.Є. Щеглов,ЮО Наказ
22.02.2016 10:54

Добрый день!
Дети с 14 лет могут самостоятельно определять место своего жительства с родителями. В связи с этим Вы имеете право самостоятельно урегулировать с сыном вопрос о месте его проживания. Признание бывшей жены как утратившей право на проживание в квартире проводится в судебном порядке.

Лена
23.03.2015 21:37

Здравствуйте. Очень нужна помощь, или консультация. В не приватизированной квартире ппрописаны 4 человека я и мой муж, брат с сыном 15 лет. Но по факту мой брат не живет с нам более 20 лет, также и его сын только прописан и всегда жил со своей матерью в личной квартире матери. Есть ли возможность выписать брата с племянником с моей квартиры ? до приватизации? Если есть решение такого вопроса, или какие нибудь варианты? я бы хотела получить от вас профессиональную помощь. Спасибо.

маріанна
25.11.2014 16:35

Как сожительницу ,умершего отца, выписать из дома ??

Є.Є. Щеглов,ЮО Наказ
23.02.2016 09:53

Добрый день!
После оформления наследства можно оформить право собственности на дом и требовать признания в суде факта утраты права на пользование жильем.

Сергій
01.10.2014 07:42

В квартирі, в якія я прописаний здавна і що знаходиться у власності (навпіл) мого рідного дідуся і бабусі після реєстрації браку була прописана моя дружина, а згодом і дитина. Зараз шлюб розірвано, дитина і колишня дружина проживають разом за іншою адресою. Як можна виписати колишню дружину?

Елена
01.10.2014 08:29

Доброго дня, Сергій. Зняття з реєстраційного обліку здійснюється на підставі: заяви про зняття особи з реєстрації місця проживання, яка подається особою або її законним представником; або судового рішення, яке набрало законної сили, про позбавлення права власності на житлове приміщення або права користування житловим приміщенням, про виселення. У разі, якщо Ваша колишня дружина не хоче добровільно зніматись з реєстраційного обліку, ми можемо підготувати позов до суду та представляти Ваші інтереси в суді.

Марина
12.09.2014 08:34

В квартиру, где прописана и живет с новорожденным ребенком (прописаным там же) моя дочь с мужем, в соответствии с решением суда должны вселить моего брата, который прописан там и жил при прежних хозяевах. Квартира принадлежит мне и моим дочерям, право собственности никто не оспаривает, комнаты смежные, жилая площадь 32 кв.м, но суд решил в его пользу. Я хотела бы знать, каковы его права? На что он имеет право на нашей жилплощади?
С уважением, М.