Бесплатная консультация

Бесплатная консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Арсеній Салалайко
Арсеній Салалайко (063) 440 39 03 Зворотній дзвінок

Виселення з квартири за рішенням суду Київ

Позов про виселення за (борги, несплату комунальних платежів). Виселення (неповнолітніх дітей, чоловіка, мешканця)

Спеціально для вас ми розробили три варіанти співпраці. Залежно від ваших побажань і наявності вільного часу, виберіть зручний для вас пакет.

 
Бюджет
(позов, засідання)
3 950 грн
Стандарт
(інстанція)
9 950 грн
Преміум
(рішення)
28 000 грн
первинна консультація
первинне вивчення документів
консультація
1
3
судова стратегія
написання позову, відзиву
подання позову, відзиву
судовий збір - розрахунок
судовий збір - оплата
моніторинг справи у суді
процесуальний документ
1
5
судове засідання
1
3
адвокатський запит
додаткова позовна вимога
5
зміна позовних вимог
зустрічний позов
отримання рішення суду
нотаріальна довіреність
договір з адвокатом
доставка
2
подача документів наручно
медіація на переговорах
ознайомлення з матеріалами справи в суді
3
збір додаткових доказів
3
підготовка свідка до засідання
3
пошут нестандартних рішень
нетиповий процесуальний документ
апеляція включено до пакету
гарантія результату *
 

Замовити

 

Замовити

 

Замовити

 
 • додатково оплачується - судовий збір (залежить від суми позову і характеру позовних вимог),
 • додатково оплачується - досудове врегулювання спору або збір доказів, метою якого є вирішення спору без суду, або забезпечення необхідними для суду доказами,
 • додатково оплачується - після судове виконавче провадження, метою якого є реальне виконання судового рішення,
 • додатково оплачується - термінова підготовка документів (протягом робочої доби) за подвійним тарифом,
 • довіреність необхідна для того, щоб наш юрист міг самостійно подавати документи до суду і представляти інтереси клієнта на засіданнях. Оформити довіреність клієнт може у будь-якого нотаріуса за наданим прикладом,
 • гарантія результату (тільки для пакету «преміум») - 50% вартості оплачується до початку робіт, інші 50% вартості - після позитивного рішення суду за основним позовною вимогою,
 • дуже важливо розуміти, що якщо щось не включено в пакет, швидше за все це доведеться або замовити додатково або зробити самостійно, якщо у вас є така можливість,
 • більш детально зі змістом послуг в пакетах та їх вартості можна ознайомитися в прайс-листі.
Як ми працюємо
Консультація
Вибір пакета
Оплата
Підготовка
Обслуговування
Інформування

У нашій практиці виселення з квартири за рішенням суду від початку до кінця займає трохи більше місяця і його вартість від А до Я не перевищує 4000 грн., окрім складних випадків та інших складних, не вирішених питань. Як правило, все відбувається без вашої присутності і без утомливих неприємних процедур.

Що може бути гірше, ніж виселення з житла? Попри на те, що за загальним правилом кожен громадянин має право на житло, в Житловому кодексі передбачені норми, які дозволяють проводити процедуру виселення мешканців.

Так, виселення з житлових приміщень може здійснюватися у такому порядку:    

 • добровільно;    
 • на підставі рішення суду;    
 • на підставі санкції прокурора (у разі якщо громадяни проживають в будинку, який знаходиться в аварійному стані, або якщо вони самовільно зайняли яке-небудь житлове приміщення).  

Як правило, виселення мешканців з їх власного житла неможливе без надання їм іншого житла. Але, на жаль, з цього правила є винятки. Провести процедуру виселення можуть і без надання іншого житла. Розглянемо такий варіант більш поглиблено.

В останній час багато громадян купують житло в кредит. У цьому, безперечно, є плюси (не потрібно чекати роки, щоб оселитися у власну квартиру або будинок) і мінуси (при виникненні фінансових проблем - втрата житла). Так от, якщо у громадянина утворюється борг по кредиту, то надане житло в іпотеку підлягає стягненню. Таке стягнення може проходити в досудовому порядку, а якщо мешканці не виселяються добровільно, то виселення проводиться на підставі рішення суду. Але навіть у цьому випадку не все втрачено. У деяких випадках виселеним мешканцям можуть надати тимчасове житло.

Виселення може проводитися і не з вини мешканців. Виселити громадян з житлового приміщення з наданням іншого житла можуть:    

 • якщо будинок, в якому проживають мешканці, підлягає знесенню;    
 • будинок знаходиться в аварійному стані;    
 • будинок підлягає перебудові в нежитловий;    
 • в інших випадках.  

Виселення з житлового приміщення - дуже складний вид спорів. Наші адвокати надають юридичну допомогу своїм клієнтам не тільки з приводу виселення, а й з інших видів житлових спорів. Ми допоможемо вирішити будь-які виниклі житлові спори і зробимо все можливе, щоб ви залишилися з дахом над головою.

arseniysalalayko
Арсеній Салалайко
Директор
Надсилайте або телефонуйте
(044) 360 16 48
БЕЗКОШТОВНА
перша консультація

Ви отримаєте безкоштовну консультацію з таких питань:

 • перевірка документів
 • визначення строків
 • оцінка шансів

Залиште заявку зараз, не зволікайте!

4.9
Значение рейтинга
5.00
Максимальное значение рейтинга
4.70
Минимальное значение рейтинга
30
Количество голосов
Рейтинг отзывов
(30 оценок; среднее 4.9 из 5)

Обговорення і відгуки (14)

олег
21.04.2017 12:40

доброго дня ,якими нормативними документами регулюється питання про виселення дітей з квартири?

Наказ
24.04.2017 14:36

Добрий день!
Все залежить від ситуації, що склалася. В першу чергу права на житло регулюються Житловим кодексом Української РСР. Також права дітей захищає ЗУ "Про охорону дитинства". Ви можете звернутися до нас та отримати кваліфіковану консультацію адвоката з Вашого питання. Детально вивчивши ситуацію ми зможемо надати відповіді на усі поставлені питання. Будемо раді допомогти.

Станіслав
23.02.2016 05:55

Доброго дня!
Якими нормативними документами регулюються складання актів про фактичне проживання/не проживання особи в приміщенні ?

Є.Є. Щеглов,ЮО Наказ
23.02.2016 07:54

Добрий день
Пункт 8 Порядку виплати грошової компенсації наймачам за заміну займаних квартир на квартири меншою площею (постанова Кабінету Міністрів України від 8 жовтня 1992 р. N 572) передбачає оформлення акта звільнення квартири. В інших випадках факт непроживання в приміщенні особи може встановлюватись на підставі показань свідків та письмових доказів (квитанцій про оплату комунальних послуг).

Станіслав
23.02.2016 09:32

В цій постанові нічого конкретного не сказано, яка посадова особа може скласти акт. Є якийсь другий документ?
Дякую,

Є.Є. Щеглов,ЮО Наказ
23.02.2016 09:50

Окремої форми не затверджено.

Игорь
20.02.2016 18:08

Я являюсь собственником квартиры. На данный момент в разводе, от брака есть ребенок 16,5 лет. Бывшая жена с сыном в моей квартире не проживают. Сын проживает с матерью на съемной квартире, я выплачиваю алименты. Могу ли я через суд выписать свою бывшую жену, при этом сына не выписывать? Могут ли в суде возникнуть трудности с выпиской бывшей жены (в части того, что сын живет с ней, а сына выписывать я не буду) ?

Є.Є. Щеглов,ЮО Наказ
22.02.2016 10:54

Добрый день!
Дети с 14 лет могут самостоятельно определять место своего жительства с родителями. В связи с этим Вы имеете право самостоятельно урегулировать с сыном вопрос о месте его проживания. Признание бывшей жены как утратившей право на проживание в квартире проводится в судебном порядке.

Лена
23.03.2015 21:37

Здравствуйте. Очень нужна помощь, или консультация. В не приватизированной квартире ппрописаны 4 человека я и мой муж, брат с сыном 15 лет. Но по факту мой брат не живет с нам более 20 лет, также и его сын только прописан и всегда жил со своей матерью в личной квартире матери. Есть ли возможность выписать брата с племянником с моей квартиры ? до приватизации? Если есть решение такого вопроса, или какие нибудь варианты? я бы хотела получить от вас профессиональную помощь. Спасибо.

маріанна
25.11.2014 16:35

Как сожительницу ,умершего отца, выписать из дома ??

Є.Є. Щеглов,ЮО Наказ
23.02.2016 09:53

Добрый день!
После оформления наследства можно оформить право собственности на дом и требовать признания в суде факта утраты права на пользование жильем.

Сергій
01.10.2014 07:42

В квартирі, в якія я прописаний здавна і що знаходиться у власності (навпіл) мого рідного дідуся і бабусі після реєстрації браку була прописана моя дружина, а згодом і дитина. Зараз шлюб розірвано, дитина і колишня дружина проживають разом за іншою адресою. Як можна виписати колишню дружину?

Елена
01.10.2014 08:29

Доброго дня, Сергій. Зняття з реєстраційного обліку здійснюється на підставі: заяви про зняття особи з реєстрації місця проживання, яка подається особою або її законним представником; або судового рішення, яке набрало законної сили, про позбавлення права власності на житлове приміщення або права користування житловим приміщенням, про виселення. У разі, якщо Ваша колишня дружина не хоче добровільно зніматись з реєстраційного обліку, ми можемо підготувати позов до суду та представляти Ваші інтереси в суді.

Марина
12.09.2014 08:34

В квартиру, где прописана и живет с новорожденным ребенком (прописаным там же) моя дочь с мужем, в соответствии с решением суда должны вселить моего брата, который прописан там и жил при прежних хозяевах. Квартира принадлежит мне и моим дочерям, право собственности никто не оспаривает, комнаты смежные, жилая площадь 32 кв.м, но суд решил в его пользу. Я хотела бы знать, каковы его права? На что он имеет право на нашей жилплощади?
С уважением, М.