Бесплатная консультация

Бесплатная консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Арсеній Салалайко
Арсеній Салалайко (063) 440 39 03 Зворотній дзвінок

Військовий юрист і адвокат Київ

Консультація військового юриста і юридична допомога військовослужбовцям

Спеціально для вас ми розробили три варіанти співпраці. Залежно від ваших побажань і наявності вільного часу, виберіть зручний для вас пакет.

Бюджет
(позов)

2 450 грн

 • вивчення документів
 • консультація 30 хв
 • написання позову/відкликання
 • розрахунок судового збору

Замовити

Преміум
(судова інстанція під ключ)

6 950 грн

 • вивчення документів
 • консультація 90 хв
 • написання позову/відкликання
 • подача позову до суду
 • усі суд. засідання

Замовити

 • судовий збір оплачується окремо (залежить від суми позову і характеру позовних вимог)
 • довіреність оплачується окремо

Останнім часом у нашій країні юридична допомога військовослужбовцям набуває особливого значення і попиту. Попри те, що військове право здається дуже вузькопрофільною областю, консультація військового юриста може знадобитися кожному: цивільній людині (найчастіше з питань заклику на строкову військову службу й мобілізації), військовому (у зв'язку з проходженням служби), а також військовому в запасі або відставці (з питань матеріально- соціального забезпечення чи пільг).

Практика показує, що адвокат для військовослужбовців дійсно необхідний. Адже більшість службовців не ознайомлені належним чином зі своїми правами і насправді бояться конфронтації з керівництвом.

Консультація та послуги військового юриста ЮК «Наказ»

Наш військовий юрист у Києві надасть наступні послуги:

 1. консультація з питань, пов'язаних із призовом на термінову службу, мобілізацією, проходженням служби й звільненням із ЗС України;
 2. юридична допомога військовослужбовцям і їхнім родинам з питань матеріального й соціального забезпечення (медичне обслуговування, пенсійне забезпечення, соціальні гарантії держави);
 3. захист військовослужбовців у суперечках про незаконне звільнення з військової служби і відновлення;
 4. консультація з питань страхування й відшкодування збитків, заподіяних у зв'язку із проходженням служби;
 5. представництво інтересів та захист прав осіб у справах, пов'язаних з військовими обов'язками (у тому числі в кримінальному процесі);
 6. надання інформації про право на відстрочку у випадку призову на термінову службу або мобілізації;
 7. повний юридичний аналіз умов контракту, супровід його висновку й розірвання.

Найбільш частою проблемою для цивільних осіб є обвинувачення у відхиленні від військового обов'язку. Не варто недооцінювати дану ситуацію, адже законодавством передбачена як адміністративна відповідальність, так і кримінальна. Міра покарання може досягати 5 років позбавлення волі (у випадку з мобілізацією). У повістці, по загальному шаблону, зазначена відповідальність, передбачена ст. 210 КУпАП. Але в ході справи вас можуть притягти до відповідальності за зовсім іншими статтями (у тому числі КК України). Наш адвокат у військових справах в м. Київ зможе максимально оперативно надати необхідну консультацію зі сформованої проблеми та розробити схему захисту ваших прав та інтересів. Військовий юрист обговорить з вами процедуру початкової здачі показань, які будуть відігравати вирішальну роль наприкінці справи, а також збере максимально можливий пакет документів на підтвердження вашої правової позиції.

Пам’ятайте! Незнання закону не звільняє вас від відповідальності, а от його знання - саме може кардинально змінити положення в справі.

Найчастіше призовники діють виходячи з логічних та моральних міркувань, базуючи свої рішення й дії на інформації, яка стихійно з'являється в суспільстві. Але така тактика може привести до жалюгідних наслідків: мінімум - до того, що, незважаючи на всі ваші старання, ви будете проходити військову службу, максимум - до залучення до кримінальної відповідальності й відбування покарання в місцях позбавлення волі.

Яскравим прикладом для підтвердження подібної практики в Україні є стихійне поширення в мережі інтернет прикладу заяви про відмову від мобілізації. Прагнучи захистити своє життя й зберегти здоров'я, молоді люди складають подібні заяви, посилаючись на статті Конституції й законів України, сподіваючись тим самим довести наявність правових підстав для відмови від мобілізації. Але Конституція України говорить, що громадяни зобов'язані відбувати військову повинність відповідно до закону, захищати Вітчизну, незалежність і територіальну цілісність держави. Законодавством України не передбачена можливість відмови від даного обов'язку. Подібні заяви можуть лише збільшити й без того складну ситуацію та підтвердити прямий намір для відхилення від мобілізації. Тому для успішного вирішення даної проблеми необхідно звертатися до фахівця. Військовий адвокат зможе всесторонньо розглянути всі дані, що стосуються вашої особистої ситуації, керуючись буквою закону, та знайти дійсно законні підстави для максимального захисту ваших інтересів.

4.9
Значение рейтинга
5.00
Максимальное значение рейтинга
4.70
Минимальное значение рейтинга
39
Количество голосов
Рейтинг отзывов
(39 оценок; среднее 4.9 из 5)

Обговорення і відгуки (80)

Анна
20.11.2017 11:28

Добрий день. Порадьте як бути моєму чоловіку, він на даний момент військовослужбовець потрапив в ДТП машині відмовили тормоза. Здійснив зіткнення з двома машинами. Потерпілих, травмованих немає. Начальство військовослужбовці нічого не говорять йому як поступати в даній ситуації. Чоловік знаходиться на рівненському полігоні. ДТП сталося в Києві. моб.тел чоловіка 0962369715

наталья
29.10.2017 15:53

скажіть , будь ласка, чи має мій син право на звільнення від строкової військової служби , якщо його двоюрідний брат помер під час проходження військової служби?

Ярослав
28.10.2017 07:08

Пояснить поняття "без батька (матері) ст 26 звільнення з військової служби Закону Про військовий обов'язок і військову службу.

Михаил
02.10.2017 11:58

Здраствуйте, подскажите хочу уволится по причине инвалидность матери ( отца нет)и ей нужен постоянный уход( у неё это в заключении написано) это же есть причина для увольнения? Но у меня есть сестра но она не может за ней ухаживать

Максим
24.09.2017 10:19

Доброго дня, при переведенні з однієї частини в іншу під час прийому-передачі посади ніби була виявлена нестача, проведене службове розслідування і як наслідок нарахунок на мене. після переведення я звернувся з позовом до адміністративного суду через неправильно проведене службове розслідування. Рівно через рік після переведення та у відповідь на мій позов військова частина звернулась до військової прокуратури, було відкрите кримінальне впровадження за ч.2 ст. 413 через відсутність 2х бронежилетів, які я вже відшкодовую. Чи правомірним було звернення в/ч до прокуратури?

Віталій
07.09.2017 19:57

Бажаю здоров'я!
Склалась така ситуація: я старший солдат на контракті(перший контракт), і вже закінчую університет(магістратура) в іншому місті, мені в моїй частині стверджують, що нікуди не збираються відпускати.
Чи можу я поїхати на сессію, а потім і на захист диплому?

НАКАЗ
19.09.2017 13:16

Добрий день!
На жаль відповісти на Ваше питання без його вивчення неможливо.
Потрібно розібратися детально, проаналізувати нормативну базу.
Можемо надати Вам консультацію (в письмовій формі або телефонному режимі) по результату аналізу питання.
Зв'яжіться з нами по одному з телефонів, зазначених на сайті. Будемо раді допомогти.

Ірина
04.09.2017 12:50

Військовослужбовець-контрактник перебував 1 рік в АТО (контракт заключений на 3 роки). Планує переведення у іншу частину.
Чи можуть у новій військовій частині його відправити іще на 1 рік в АТО?
Чи існує законодавство, яке обмежує терміни перебування у зоні проведення антитерорестичної операції військовослужбовців даної категорії?

НАКАЗ
19.09.2017 13:22

Доброго дня.
У разі якщо військовослужбовець проходить службу за контрактом, срок його служби в межах умов, що зазначені в контракті та змінювати його без згоди військовослужбовеця ніхто не в праві.
Зв'яжіться з нами по одному з телефонів, зазначених на сайті. Будемо раді допомогти.

Сергій
15.08.2017 19:43

Доброго дня. В мене є два питання:
- На якій підставі видавається військовий квиток особі, вже після закінчення призивного терміну (27 років), яка не проходила ані стройової служби, ні військової кафедри?
- Чи законно викликати потім таку особу на навчальні збори?

Дякую

НАКАЗ
17.08.2017 05:50

Доброго дня!
Важко однозначно відповісти на Ваше питання. Якщо виклик на навчальні сбори та вручення військового квитка у військоматі аргументують тим, що в країні на даний час діє особливий період, тоді так - призовний вік у такому випадку збільшується. Але питання досить спірне, адже судячи з наявної позитивної судової практики можна стверджувати, що особливого періоду на даний час немає. Але ніде немає офіційної інформації як про наявність такого періоду країні, так і про його відсутність.
Для більш детальної консультації треба вивчати питання більш поглиблено. Можемо запропонувати Вам консультацію з адвокатом. Для узгодження її дати та часу ви можете зв'язатися з нами за телефонами, вказаними на сайті. Будемо раді допомогти.

Сергей
07.08.2017 14:56

Доброго дня,є потреба в військовому квитку мені 28 років, приписаний по паспорту та проживаю в м.Тернопіль вже 5років, на обліку в військоматі стояв до того в хмельницькій області, службу не проходив мав відстрочку, після переїзду в Тернопіль в паспорті приписали без військового документу і того на облік не став(забив). Під час візиту до військомату по місцю прописки відправляють у військомат по обліку на приписному (Хм.обл), яке я так розумію не має дії(28 років), Чи є ця вимога законною?Далі після прїзду в військомат по приписному розводять рукам "чого приїхав ти тут не проживаєш, прписне не має дії фактчно" але все ж таки відправляють на медкомісію. Чи доцільно прийти в військомат по місцю прописки (приписне викинути) і вимагати військовий квиток?

Наказ
08.08.2017 11:16

?Добрий день!
?У військкоматі за минулим місцем реєстрації має знаходитися Ваша справа, яку після зміни прописки необхідно забрати та знятися з обліку (у зв'язку з переїздом). А після, стати на облік у військкоматі по новій адресі проживання.
Можемо запропонувати Вам консультацію з адвокатом по вказаному питанню в усному (в офісі, по телефону) або в письмовому порядку, на Ваш вибір.
Будемо раді допомогти.

Жора
07.08.2017 14:11

Скажите как уволиться по статье и какие последствия?

Наказ
08.08.2017 07:01

Доброго дня!
Контракт припиняється (розривається), а військовослужбовці, які проходять військову службу за контрактом, звільняються з військової служби у випадках, передбачених ч.6 ст.26 ЗУ "Про військовий обов'язок і військову службу". Одними з таких підстав є:
є) у зв'язку з обвинувальним вироком суду, що набрав законної сили, яким призначено покарання у виді позбавлення волі, обмеження волі, позбавлення військового звання чи позбавлення права займати певні посади;
і) у зв’язку з набранням законної сили судовим рішенням, відповідно до якого військовослужбовця притягнуто до відповідальності за адміністративне корупційне правопорушення, пов’язане з порушенням обмежень, передбачених Законом України "Про запобігання корупції";
Додаткову інформацію можна знайти у вказаній вище статті або звернутися до нас за консультацією, попередньо погодивши час та дату її проведення.
Будемо раді допомогти.

Рома Ищенко
06.08.2017 08:45

Доброго дня, чи правду що я можу звільнитися з контракту в зсу, якщо мені не має 20 років?

Наказ
07.08.2017 08:25

Добрый день!
На данном этапе мы не видим оснований для расторжения Вами контракта в ВСУ.
Все основания для расторжения контракта в нем указаны.
В первую очередь можно разорвать контракт по состоянию здоровья, в связи с необходимостью постоянного ухода за лицами, которые в этом нуждаются.
В зависимости от конкретной ситуации, можно пробовать расторгнуть контракт и по другой причине.
Для более детальной консультации Вы можете подъехать к нам в офис или получить ее в телефонном режиме по предварительной договоренности.
Будем рады помочь.

Рома Ищенко
06.08.2017 08:43

Доброго дня, у мене є таке питання, чи правду що я можу звільнитися з контракту в зсу, якщо мені не має 20 років?

Гена
02.08.2017 18:45

Добрый вечер, подскажите пожалуйста, я офицер ВСУ, в каком случае при рождение ребёнка я могу уйти в декретный отпуск?и сколько вообще он может быть по времени? Если допустим контракт раньше закончиться чем декретный отпуск я смогу уйти в этот декретный отпуск и потом по окончанию контракта уволится без проблем ?

Наказ
03.08.2017 06:42

Добрый день!
Нормами Закона № 504 военнослужащему - отцу ребенка (кроме военнослужащих срочной военной службы) не запрещено использовать отпуск по уходу за ребенком до достижения им трехлетнего возраста при условии соблюдения требований части четвертой статьи 20 настоящего Закона.
Вместе с тем следует учитывать требования статьи 12 Закона № 2011, согласно которому военнослужащие пользуются всеми правами и свободами человека и гражданина, закрепленными в Конституции Украины и законах Украины, с учетом особенностей, установленных этим и другими законами.
Для более детальной консультации Вы можете подъехать к нам в офис или получить ее в телефонном режиме по предварительной договоренности.
Будем рады помочь.

Євгеній
01.08.2017 15:05

Доброго дня. Я навчався на військовій кафедрі і мав пройти навчальні збори для завершення навчання і присвоєння первинного офіцерського звання у 2016 році, але у зв'язку з сімейними обставинами відмахувався . Поновився у ВВНЗ для проходження зборів зараз , ну в самі збори проходжу . Але за рік я офіційно пішов працювати і чи є моє проходження начальних зборів підставою для дотримання роботодавцем закону про "військовий обов'язок і військову службу" ? (Збереження місця, ЗП в т.д.). Роботодавець вимагає повістку з військкомату, відмітку у військовому квитку, але я надав лише витяг із наказу , що я призваний , інших документів не маю, так як збір не у військовій частині, а у ВВНЗ. Дякую і гарного дня

Наказ
02.08.2017 07:21

Добрий день!
На жаль відповісти на Ваше питання без його вивчення неможливо.
Потрібно розібратися детально, проаналізувати нормативну базу.
Можемо надати Вам консультацію (в письмовій формі або телефонному режимі) по результату аналізу питання.
Зв'яжіться з нами по одному з телефонів, зазначених на сайті. Будемо раді допомогти.

Олена
26.07.2017 18:47

Добрий вечір. Підкажіть, будь ласка, в які строки мають звільнити військовослужбовця, який має висновок ВЛК про непридатність до служби. Дякую

Наказ
01.08.2017 12:40

Добрий день!
Відповідно до Наказу Міністерства оборони України "Про затвердження Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України" - "Постанова ВЛК про потребу військовослужбовця у звільненні від службових обов'язків або у відпустці за станом здоров'я повинна бути реалізована негайно".

Галина
22.07.2017 07:07

Скажіть, будь ласка, чому особа, яка закінчила медичний навчальний заклад, після закінчення якого медиком не працювала жодного дня і на даний час не працює на медичній посаді, в результаті не проходження курсів спеціалізації, підвищення кваліфікації та ін. її документи про закінчення(як медика) вважаються не дійсними, військову кафедру не проходила, але ставати на військовий облік на підставі даних документів примушують. Чи це є законно і не є порушенням прав громадянина?

Наказ
26.07.2017 12:02

Доброго дня.
Диплом в данному випадку дійсний і його ніхто не скасовує. Проте судячи з усього Ви не підтвердили кваліфікацію, і так дійсно дія сертифікату могла закінчитись. Проте це різні речі. Це має значення більше для Вашого працевлаштування, оскільки Ви не маєте потрібної кваліфікації і стажу роботи, проте диплом про отриману освіту не вважається недійсним. Тому для того, аби знайти підстави не ставати на військовий облік необхідно детально ознайомитись із ситуацією. Ви можете записатись до нас на консультацію. Будемо раді допомогти.

Рустам
19.07.2017 19:29

Доброго дня.
Після демобілізації з лав Збройних Сил був зарахований до оперативного резерву першої черги. Через пів року після звільнення мене викликали до військкомату і вручили повістку на проходження навчальних зборів тривалістю 30 днів як військовозобов'язаному. Чи можу я відмовитися від участі в зборах від військомату як особа що вже проходить службу в військовому резерві і бере участь в зборах відповідно до планів підготовки резервістів Збройних Сил України?

Наказ
20.07.2017 06:58

Доброго дня!
Нажаль, на Ваше питання неможливо відповісти без детального вивчення ситуації і маси нормативно-правових актів.
Можемо запропонувати Вам консультацію. Надати її ми зможемо як в усному (в офісі, по телефону) так і в письмовому порядку, на Ваш вибір.
Будемо раді допомогти!

Сергій
16.07.2017 11:03

В мене закінчився контракт 20 червня 2016 року і автоматично подовжено. Строк звільнення 20 грудня 2017 року . Чи можна звільнитися в лютому 2018 року без оформлення нового контракту ?

Наказ
17.07.2017 08:21

Добрый день, Сергей!
На данный момент мы не видим оснований для отказа Вам в увольнении по окончанию 18-ти месячного срока после продления контракта (то есть в феврале 2018 года). Необходимо заранее направить рапорт командованию (желательно по почте, с описью), где указать о нежелании продолжать службу.
По закону от 07.01.2017г. "О воинской обязанности и военной службе" военнослужащие, которые проходят службу по контракту, действие которого было продлено сверх установленных сроков на период до объявления демобилизации могут уволиться через 18 месяцев с даты продления действия контракта.

Александр
14.07.2017 18:45

если я офицер запаса и сейчас я являюсь Фоп имею я право на отстрочку? если нет что мне делать?

Наказ
17.07.2017 08:24

Добрый день, Александр!
Поставленный Вами вопрос требует более детального изучения. Мы можем предложить Вам квалифицированную консультацию адвоката. Свяжитесь с нами по одному из номеров, указанных на сайте, для согласования даты и времени.
Будем рады помочь.

ВВП
05.07.2017 08:04

Доброго дня, скажіть коли військовослужбовець йде в відпустку, він може вільно пересуватись по території України? І не повинен інформувати нікого про те що він іде кудись там в подорож?

Наказ
06.07.2017 12:37

Добрый день!
Законом не предусмотрено ни ограничений в передвижении военнослужащего по территории Украины во время отпуска, ни? необходимости информирования командования о таком перемещении.
Но возможно это предусмотрено внутренним порядком. Поэтому для ответа на данный вопрос нужно ознакомиться с ним более детально.
Для более детальной консультации Вы можете подъехать к нам в офис или получить ее в телефонном режиме по предварительной договоренности.

Александр
20.06.2017 13:40

Вітаю Вас-я котрактник-вік47р-28 р.вислуги-маю автоматично продовжений контракт більше як 18 місяців-хотів звільнятися-відповіли-тільки по закінченню контракта з автоматичним зняттям з квартобліку і з виселенням з сімейного гуртожитку-так-що служи і не мороч голову-або звільняйся за хворобою(а таких хвоб у мене немає)Чи вони праві та що мені можна зробити щоб звільнитися??
дякую!

Наказ
04.07.2017 11:37

Добрый день!
?Через 18 месяцев уволиться могут военнослужащие, контракт которых был продлен автоматически до окончания особого периода.
?Причин для отказа в таком увольнении мы не видим. Что касается снятия с кварт. учета и выселения, нужна разбираться детальнее.
Для получения дополнительной информации Вы можете связаться с нами по одному из телефонов, указанных на сайте, и записаться на консультацию.
Будем рады помочь.

Кучер Ольга
19.06.2017 05:56

Скажіть будь ласка. Мій чоловік перебуває на строкові службі в армії. Йому зробили помилку в військовому квитку записавши, в графі освіта бакалавр, хоча є диплом магістра. Ми звернулись до його командування, завезли ксерокопію диплому про повну вищу. Там нас завірили шо копію прикріплено до особової справи і через рік коли він відслужить буде перегляд цих справ і його демобілізують. А в військовому квитку допишуть олівцем. Хочу знати чи насправді це є так. Шоб в кінці року нам не сказали шо служити вам ше пів року, бо в вас не закінчена вища. Чи потрібно зараз приймати ще якісь міри?

Наказ
19.06.2017 07:05

Добрый день!
К сожалению ответить на Ваш вопрос без его изучения невозможно.
Нужно разобраться детально.
Можем предоставить Вам консультацию (в письменной форме или телефонном режиме) по результату анализа вопроса.
Вы можете связаться с нами по одному из телефонов, указанных на сайте, и записаться на консультацию.
Будем рады помочь.

Сергей
23.05.2017 14:07

Парень 18 лет подписал контракт в ЗСУ на 3 года 8 месяцев назад .Пробыл в АТО 3 месяца,понял,что морально выдержать не могу.Спрашивал у коммандиров ,чтоб меня уволили,но они сказали людей не хватает,служи дальше.Я решил сбежать в СЗЧ (самовольное оставление части) на 18 дней,думал,что благодаря этому хоть уволят,приехал через 18 дней,а на меня написали заявление.Вызвали прокурора.Прокурор сказал жди суд.И там тебе либо скажут выплатить до 17 тысяч либо условно,либо посадят на 3.
Мне нужно было б,чтоб мне таки условно дали.Только в этом случаи меня уволят( Ищу адвоката,который отстоит меня в суду и сделает так,чтоб мне дали все-таки условно.

Наказ
23.05.2017 14:17

Добрый день!
Если Вы говорите, что дело передано в суд, то нужно мониторить информацию на сайте суда.
Нужно проанализировать вопрос, оценить перспективы, сформировать стратегию защиты.
Вы можете связаться с нами по одному из номеров, указанных на сайте, и согласовать время консультации с адвокатом. Будем рады помочь.

Валера
20.05.2017 19:05

Доброго вечора, під кажіть будь ласка, як я можу звільнитись з лав зсу. Старший лейтенант до кінця контракту 2 роки

Наказ
22.05.2017 11:18

Добрый день, Валерий!
Все основания для расторжения контракта в нем указаны.
В первую очередь можно разорвать контракт по состоянию здоровья, в связи с необходимостью постоянного ухода за лицами, которые в этом нуждаются.
В зависимости от конкретной ситуации, можно пробовать расторгнуть контракт в судебном порядке в связи с окончанием особого периода.

Валера
23.05.2017 17:17

Скажите какие другие варианты разорванная контракта ?

Наказ
24.05.2017 06:47

Добрый день!
К сожалению мы не сможем перечислить все основания для расторжения контракта в комментариях. Довольно много информации по этому вопросу.
Все основания указаны в ЗУ "О военной обязанности и военной службе".
Вы можете связаться с нами по одному из телефонов, указанных на сайте, для согласования времени консультации с адвокатом.
В рамках консультации мы сможем рассмотреть все возможные варианты для расторжения контракта в Вашем конкретном случае.

Оксана
12.05.2017 08:55

Доброго дня! Сина призвали на строкову службу. На час призову він офіційно працював на підприємстві, де його зобов"язали написати заяву на звільнення в зв"язку з призовом на строкову службу. В трудовій книзі зробили запис "Звільнений у зв"язку з призовом на військову службу п.3 ст.36 КЗпП України". Усно мені повідомили, що за сином зберігається місце роботи, але не виплачується середньомісячний заробіток. Чи вірно він звільнений і чи правильно зроблений запис в трудовій книзі? Дякую.

Наказ
18.05.2017 14:29

Добрий день!
За працівниками, призваними на строкову військову службу, військову службу за призовом осіб офіцерського складу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період або прийнятими на військову службу за контрактом, у тому числі шляхом укладення нового контракту на проходження військової служби, під час дії особливого періоду на строк до його закінчення або до дня фактичного звільнення зберігаються місце роботи, посада і середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, фермерському господарстві, сільськогосподарському виробничому кооперативі незалежно від підпорядкування та форми власності і у фізичних осіб - підприємців, у яких вони працювали на час призову. Таким працівникам здійснюється виплата грошового забезпечення за рахунок коштів Державного бюджету України відповідно до Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей".

Людмила
12.04.2017 10:28

Могу ли я, военнослужащий солдат, поступить на военную кафедру без отрыва от службы, если я военнослужащая за 1 контрактом? Есть разрешение командира части, но кадры ссылаются на то, что за 1 контрактом "заочно" учиться нельзя, чем мне подтвердить законность моего поступления?

Наказ
12.04.2017 12:28

?Добрый день!
Відповідно до п. 172 Положення "Про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України": "Особи рядового складу, сержантського та старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом та продовжили строк військової служби за новим контрактом, мають право навчатися без відриву від військової служби у вищих військових навчальних закладах, військових навчальних підрозділах вищих навчальних закладів, а у разі відсутності можливості підготовки за спеціальностями у цих навчальних закладах, - в інших вищих навчальних закладах з метою здобуття вищої освіти".
Тобто без продовження строку військової служби за новим контрактом вступ до військової кафедри є неможливим.

Олександр
04.04.2017 06:04

Доброго дня. Скажіть чи можливо розірвати трьох річний контракт юридичним способом як що я нехочю служити й прослужив лише 13 місяців??

Наказ
04.04.2017 07:06

Добрый день, Александр!
Все основания для расторжения контракта в нем указаны.
В первую очередь можно разорвать контракт по состоянию здоровья, в связи с необходимостью постоянного ухода за лицами, которые в этом нуждаются. В зависимости от конкретной ситуации, можно пробовать расторгнуть контракт в судебном порядке в связи с окончанием особого периода.

Владимир
01.03.2017 05:41

Здравствуйте!Подскажите,пожалуйста,есть ли законные основания для перерасчета пенсии уволенному военнослужащему в начале апреля 2014 года ,когда пенсия мне насчитывалась согласно по предоставленной справке о доходах за последние 60 месяцев перед увольнением,учитывая,что с 30 апреля 2014 года, была возвращена старая норма подсчета на пенсию с видов денежного обеспечения за последние 24 месяца,предшествующие увольнению?

Наказ
28.03.2017 14:27

Добрый день, Владимир!
В данном случае необходимо обратится в орган социального обеспечения для получения разъяснений по вашему конкретному случаю.

Олеся
27.02.2017 10:54

Синові прийшла повістка на строкову службу. Син 1998 рорку народження. Чи підлягають призову юнаки до 20 річного віку? Син навчається у ліцеї

Наказ
28.02.2017 15:24

Добрий день!
Відповідно до Ст. 15 ЗУ "Про загальний військовий обов'язок і військову службу":
1. На строкову вiйськову службу в мирний час призиваються придатнi до неї за станом здоров'я i вiком громадяни чоловiчої статi, яким до дня вiдправки у вiйськовi частини виповнилося 18 рокiв.
2. Призов громадян на строкову вiйськову службу проводиться у встановленi строки на пiдставi Указу ПУ, який публiкується у засобах масової iнформацiї не пiзнiш як за мiсяць до початку призову.

Вадим
21.02.2017 08:46

Я военнослужащий ВСУ, есть приказ о назначении меня в другую в\ч, со списков части я не исключен,могу ли я имея право на очередной отпуск использовать его в этой воинской части, или только на новом месте службы

Наказ
22.02.2017 13:55

Добрий день!
Не має заборони щодо використання відпустки. Можна подати рапорт на відпустку (рекомендовано поштою, з описом). Переведення з однієї в/ч до іншої в/ч не є підставою для розірвання контракту, а отже положення контракту діють. Тому право на відпустку є і його можливо використати.

Василь
09.02.2017 07:31

Які шанси звільнитися із зсу у звязку із закінченням строку контракту через суд. Контракт на 5 років підписаний в 2012 , закінчується в травні 2017, дякую.

Наказ
09.02.2017 16:13

Добрий вечір, Василь!
На даний момент не бачимо підстав для відмови у звільненні після закінчення контракту. Вам необхідно заздалегідь направити рапорт командуванню (поштою, з описом), де вказати про не бажання продовжувати дію контракту.
Яка ситуація в країні буде на момент закінчення строку дії Вашого контракту не відомо, отже однозначної відповіді на питання "Чи не буде проблем зі звільненням?" дати наразі не можливо.

Люба
18.01.2017 13:49

Интересует вопрос получения солдатом первичного офицерского звания "младший лейтенант"

Наказ
19.01.2017 08:36

Добрий день, Людмила!
Відповідь на поставлене питання можна знайти в Указі Президента України "Про Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України". Пункт 50 Указу дає перелік підстав для присвоєння первинного військового звання молодшого лейтенанта.

Роман
12.12.2016 14:54

Доброго часу доби!!!! Підскажіть в який термін повинно пройти звільнення з лав ЗСУ з дня подання рапорта про звільнення за сімейними обставинами. Завчасно дякую і чекаю на відповідь.

Наказ
19.01.2017 08:44

Добрий день, Роман!
Терміну для звільнення після подання рапорту командуванню не передбачено.
Ви можете почекати письмової відповіді командування декільта тижнів, якщо його не буде або він буде незадовільнм, можна звертатися до суду. Звертаю Вашу увагу на те, що вказана сімейна обставина має бути передбачена Постановою КМУ "Про затвердження переліку сімейних обставин та інших поважних причин, що можуть бути підставою для звільнення громадян з військової служби та із служби осіб рядового і начальницького складу".

Александр
09.12.2016 22:40

Возьмут ли меня в ЗСУ без прописки
19лет среднее образования

Наказ
15.12.2016 07:48

Добрый день, Александр!
Место регистрации не имеет значения. Вы можете быть приписаны к призывным отделениям по месту проживания. Нужно обратиться туда и выяснить есть ли Вы в списке призывников.

Андрій
13.11.2016 11:49

Доброго дня. Скажіть будь ласка яким чином можна здійснити перевід з ДСНС в ЗСУ зі збереженням звання? На даний час закінчую пожежний університет. По випуску лейтенант.

Наказ
14.12.2016 17:14

Добрый день, Андрей!
К сожалению, данный вопрос требует детального изучения действующих постановлений и НПА. Рекомендуем обратиться к нам за платной консультацией.

Игорь
24.10.2016 18:51

Здравствуйте! В 16 лет проходил медкомиссию в военкомате и меня признали негодным в м/ч и ограниченно годным в в/ч и выдали документ взамен в/билета (учетно-послужну карточку до военного билета).Сейчас мне исполнилось 18 лет, могут ли меня призвать? Медосмотр в 16 лет окончателен или его нужно перепройти позже?

Наказ
25.10.2016 06:01

Добрый день. Для надлежащей консультации нужно знакомиться детально с материалами Вашего дела. Поскольку врачи могли принять решение о Вашей временной негодности к службе. В таком случае действительно по истечении некоторого времени будет проведен повторный осмотр.

Ірина
21.10.2016 17:47

Добрий день. Розтлумачте, будь ласка, п.131 Стату ЗСУ. Військовослужбовець відправлений в командировку в інші війська, а звідти в учебку. Який статус у мене зараз, я контрактник чи курсант. Чи можливий 24 часовий робочий день? Дякую.

Женя
12.10.2016 17:54

10 місяців тому був спонтанний пневматоракс,повний діагноз: бульозна хвороба легень,правобічний спонтанний пневматоракс,л егенева гіпертензія.
Виконано операцію: торакоцентез,дренування правого гемітораксу, коагуляцію бул, накладання коагуляційного плевродезу, чи придатний я на службу в армію?

НАКАЗ
13.10.2016 14:46

Добрий день. Питання стосовно придатності до військової служби вирішуе лише військово-лікарська комісія.

Женя
12.10.2016 17:53

Добрий вечір,10 місяців тому був спонтанний пневматоракс,повний діагноз: бульозна хвороба легень,правобічний спонтанний пневматоракс,л егенева гіпертензія.
Виконано операцію: торакоцентез,дренування правого гемітораксу, коагуляцію бул, накладання коагуляційного плевродезу, чи придатний я на службу в армію?

Яна
12.10.2016 07:23

Доброго дня, чоловіка (працівник СБУ) люстрували та вивели зі штату. 6 місяців платили зп, а потім перестали, кажуть що далі платити не будуть а виплатять при звільненні. Звільнення неможливе через ососбливий період. Це так? допоможіть. де про це почитати?

Василь
13.09.2016 14:02

Доброго дня. Підскажіть: Чи можуть примусово відправити матір-одиначку військовослужбовця увідрядження для виконання завдань у звязку з теперішньою ситуацією (особливим періодом) в країні за 900 кілотетрів від місця проживання і походження служби? Дитині 9 років.

Олександр
31.08.2016 19:04

Я військовослужбовець держприкордслужби,офіцер за контрактом (старший лейтенант).Вироком суду призначено покарання у виді службового обмеження на строк 1 рік, з відрахуванням у дохід держави 10% кожного місяця із суми грошового забезпечення за ч.1 ст 402 КК України.
Запитання: Чи може командир, ще додатково відрахувати % із суми грошового забезпечення?

Наказ
07.09.2016 06:43

Добрий день. Командир не має права вимагати додаткові відрахування по цьому рішенні суду.

Павел
25.08.2016 15:56

Добрый день, подскажите пожалуйста в данный момент я военнослужащий сержант по контракту контракт первый, срок контракта на особлывый период , участник боевых действий, имею высшее образование, могу ли я получить второе высшее образование невоенное на бесплатной форме обучения и могу ли я вообще проходя службу по контракту вступить в ВУЗ для получения второго высшего образования.

Наказ
07.09.2016 06:46

Добрый день. Запрета на получения образования у нас в стране нет так что вы можете подавать документы в любой ВУЗ для получения второго высшего образования. Учитывая, что Вы являетесь участником боевых действий ВУЗ может предоставить Вам определённые льготы, кроме того, если первое высшее образование Вы получали на платной основе, то сейчас у Вас еще сохранилось право на бесплатное обучение.

РУСЛАН
27.04.2016 13:05

Служу на контракті як можна перевестися з однієї частини в іншу шо для цього потрібно

Є.Є. Щеглов,ЮО Наказ
29.04.2016 10:10

Добрий день!
Для добровільного переведення особи на службу в іншу частину необхідно мати вільну вакансію по місцю переведення, отримати згоду попереднього та нового роботодавця. У випадку переведення в обов'язковому порядку по бажанню службовця необхідно надати докази наявності підстав для переведення виначених законодавством.