Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Бесплатная консультация

Бесплатная консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Арсеній Салалайко
Арсеній Салалайко (063) 235 08 72

Відновлення документів на квартиру нерухомість Київ

Що робити при втраті приватизаційних документів на власність житло?

ПослугаСтрокиЦіна (грн.)
Відновлення документів на квартиру нерухомість від 1 тижня 1000
Відновлення оригіналів правовстановлюючих документів на квартиру або землю "під ключ":
Відновлення документів по Приватизації від 2 місяців від 6950
Відновлення нотаріального договору, свідоцтв про право на спадщину від 1 місяця від 6450
Відновлення Державних актів на землю від 2 місяців від 4000
замовити

На жаль, документи мають властивість губитися, вони можуть бути пошкоджені або навіть викрадені. Іноді це виявляється тільки перед укладанням угоди з продажу або обміну квартири, будинку або іншої нерухомості. У таких випадках подальше проведення угоди стає неможливим. Важливо пам'ятати: втрата документа не тягне за собою втрату права власності. Не потрібно впадати у відчай, практично будь-який документ можна відновити. Але процес продажу або обміну затягнеться.

Якщо оригінал правовстановлюючого документа загублений, викрадений або пошкоджений, можна отримати дублікат. Для цього необхідно звернутися у відповідну інстанцію, яка видала оригінал документа.

При втраті або пошкодженні документа, виданого БТІ, необхідно подати заяву до БТМ про видачу дубліката. Якщо необхідно відновити свідоцтво про реєстрацію права на нерухомість, до заяви додається газета з оголошенням про втрату свідоцтва та проханням вважати таке свідоцтво недійсним.

При втраті або пошкодженні документа, виданого державним нотаріусом, дублікат видається державним нотаріальним архівом. Приватний нотаріус сам може видати дублікат раніше виданого ним правовстановлюючого документа, якщо нотаріальна справа зберігається у нього і не передана до державного нотаріального архіву.

Бувають випадки, коли оформити дублікати загублених правовстановлюючих документів не представляється можливим у силу різних причин. У такому випадку варіантом розв'язання проблеми служить подача до суду позовної заяви про визнання права власності на об'єкт нерухомості або про встановлення юридичного факту. Рішення суду при цьому стає правовстановлюючим документом.

Обов'язковою процедурою після отримання дубліката правовстановлюючого документа є повна інвентаризація об'єкта нерухомості.

На завершальному етапі дублікат правовстановлюючого документа реєструється в Державному реєстрі прав на нерухоме майно.

Описана вище процедура оформлення дублікатів може бути затягнута в силу бюрократичної тяганини. Для скорочення термінів видачі дублікатів та економії сил вам, без сумніву, знадобиться оперативна допомога у відновленні правовстановлюючих документів, яку з радістю надасть наша компанія.

Обговорення і відгуки (48)

Юлія
10.02.2019 20:18

Де і як отримати дублікат ордеру на квартиру?

Катя
14.01.2019 22:44

Був пажар згоріли всі документи на квартиру мати померла нас чотири сестри всі прописані в квартирі як поновити документи

Наказ (Nakaz)
01.02.2019 13:02

Доброго дня. Якщо оригінал правовстановлюючого документа загублений, викрадений або пошкоджений, можна отримати дублікат у тій відповідній установі, яка видала оригінал документів. В залежності від установи процедура може відрізнятися, тому спочатку Вам потрібно дізнатися, в який орган необхідно звернутись. Проте також треба розуміти що саме за документи були (свідоцтво про приватизацію / договір купівлі-продажу...) і на кого було зареєстровано майно. Наприклад, документи про право власності на померлу вам не видадуть, адже особи якій належало б видавати документи вже померла, не можна видати дублікат на померлу. В такому випадку, вам треба подати нотаріусу заяву при прийняття спадщини після мами і звертатися до суду для встановлення за вами права власності на спадкове майно.

Анна
25.07.2018 13:40

Доброго дня. Купували з чоловіком квартиру. Свідоцтво на право власності було складено у двох примірниках. Один залишився у чоловіка (не хоче його віддавати), а один у нотаріуса. Наразі нотаріуса знайти не можемо, зверталась в архів, але мені було відмовлено. Як діяти далі? На якій підставі чи яким чином я можу отримати ще одне свідоцтво? Дякую.

Ирина
15.11.2017 01:54

Доброго дня! Купували квартиру у київміськбуді у 2002 р. там же і видавали свідоцтво на поаво власності. Свідоцтво забрав собі колишній чоловік. Як я можу отримати дублікат та скільки це коштує. У свідоцві я зазначена як власник квартири та маю копію цього дркументу. Дякую.

Алла
26.09.2017 06:03

Добрый день! После продажи квартиры мой экземпляр договора случайно остался у продавца, он его возвращать отказывается. Куда мне обратится, чтобы его вернули? Спасибо.

Андрей
11.11.2016 12:33

На вопрос является ли "постанова органу приватизації" 1994г. правоустанавливающим документом, Вы мне ответили - однозначно нет. Приходите на консультацию.
А зря.
Мог бы покопаться в законах чтобы сказать до какого года свидетельство при приватизации наших хрущевок НЕ ВЫДАВАЛОСЬ (скажем в РФ до 1997). У трех соседей такие же бумажки. Дядя продал квартиру 5 лет назад с тем же пакетом документов. Можно заказать красивый бланк в отделе приватизации района за энные деньги., но зачем?
П.С.
Сообщение на модерацию, Ваше незнание законов не стоит показывать потенциальным клиентам. Спс за бессонную ночь...
Андрей, 34 года, Бакалавр права\общественных отношений.

НАКАЗ
11.11.2016 15:05

Добрый день, Дмитрий. Ваш пример с (РФ) не совсем уместный. Мы ответили на Ваш вопрос, основываясь на Ваше описание ситуации, но ни в коем случае не станем Вас в чём-то переубеждать. Если Вы считаете что у Вас всё в порядке с документами, это Ваше право. Для уточнения, Вы можете подойти с Вашими документами к любому нотариусу с вопросом о возможности отчуждения или наследования данной квартиры и получить независимый ответ.

Людмила
01.11.2016 12:32

Доброго дня. Квартира була приватизована на двох в равних частинах (чоловік і жінка)у 2005 році. У 2008 році одну частину жінка подарила подрузі. На сьогодні документи на право власності втрачені. Чоловік свою частину приватизованої квартири хоче подарувати
онуку. Як відновити право власності на частину чоловіка, які документи необхідно зібрати, якщо даже копій немає. Дякую за відповідь

НАКАЗ
01.11.2016 14:48

Доброго дня, Людмило. Можливо відновити документ на 1/2 частину права власності на квартиру чоловіка. Для аналізу ситуації, пропонуємо записатись до нас на консультацію.

Alla
14.09.2016 17:12

Djakyju Tetjano! poprobyemo na misci spochatky,, dyzhe vdjachna za yvagy..

Alla
14.09.2016 07:18

Ми в Луцьку..отже задалеко..хата у співвласності сіm"і з 2 дорослму ditmy..це mij брат.. simja ні odnogo dnja не проживала в цій хаті і пруймала nulyovu участь в утриманні хати з 2002 року..брат розвівся з жінкою..у неї зявіліс претензії на це житло..у неї є приватизоване жутло власне і вона там propusana а тут ні... v цій хаті з 1958 року проживала і прожівае моя мама і сестра..вони не прописані і не е співвласнікамі..

НАКАЗ
14.09.2016 07:34

Доброго дня, Алла. Для того, щоб повністю розібратись в ситуації, необхідно направити нам лист на нашу електронну адресу зі сканкопіями документів на майно та повністю описати ситуацію. Після детального аналізу документів та вивчення ситуації, ми зможемо надати Вам дистанційну консультацію. Вартість такої консультації складатиме 800 грн.

Alla
13.09.2016 21:30

Шановна Тетяна скажіт буд ласка яким чином можна вuзнати приватизацію житла не дійсною..зрозуміло,питання не легке.

НАКАЗ
14.09.2016 06:37

Доброго дня, Алла. Визнати приватизацію недійсною можливо лише в судовому порядку за наявності вагомих підстав. Для повної оцінки ситуації, пропонуємо Вам записатись на консультацію до нашого судового відділу.

Ярослава
26.07.2016 07:17

Доброго дня ! Підскажіть будь -ласка-в 2010 р оформила документи на землю і дачний будинок, в результаті чого сільська рада присвоїла вулицю і номер будинку, які вказані в Свідоцтві на право власності, а також у Витязі про реєстрацію прав на нерухоме майно у БТІ. У 2016 р. сільська рада присвоює аналогічний номер будинку зовсім іншій людині, яка почала виробляти документи.

Наказ
26.07.2016 07:37

Доброго дня, Ярослава. Вам необхідно звернутись до сільської ради зі своїми документами про право власності, щоб вони внесли інформацію в свій реєстр і виправили помилку тій особі, яка робить документи.

Дарья
30.03.2016 08:17

Доброго дня ! Підскажіть будь -ласка хто на сьогоднішній день мусить видати дублікат свідоцтва про право власності на нерухоме майно, якщо БТІ за моїм зверненням відмовило та направило сільської ради, а сільська рада направила до реєстраційної служби знову. Де правда ?)

НАКАЗ
30.03.2016 08:37

Доброго дня, Дарія, необхідно розібратись в якій інстанції ви отримували свідоцтво на право власності. Можливо ви оформляли договір купівлі-продажу, дарування. На сьогоднійшній день реєстраційна служба не видає дублікатів свідоцтв та свідоцтв на право власності, Якщо ви отримували документ в сільській раді, то вони мають вам видати даний дублікат. Якщо це БТІ то там ви можите дізнатись інформацію про реєстрацію своєї нерухомості. Ми можемо вам сформувати адвокаський запити.

Олег
20.03.2016 10:26

Доброго дня. Купив у 2010 році квартиру в Харківській області, однак всі документи були викрадені. Наскільки швидко можна відновити договір купівлі-продажу та технічний паспорт? дякую.

НАКАЗ
21.03.2016 05:55

Доброго дня, Олег, вам необхідно звернутись до нотаріуса в якого ви оформляли договір- купівлі продажу. Технічний паспорт вам необхідно звернутись до місцевого БТІ. Ми праюємо лише по м. Києву та Київській області.

Михаил
23.02.2016 06:51

В 2007 году я получил право собственности на квартиру основания договора дарения, в 2010 году в результате махинаций и коррупции у меня отобрали квартиру в г. Киеве. Хочу продать документы за половину стоимости квартиры юристам или юридическим лицам так как отбирали квартиру крутые ( нотариус с мужем адвокатом Анискова Н.А. Анисков В.Э. судьи Андриенко А,М. Мальченко О.В. )

Наказ
23.02.2016 07:14

Добрый день! У Вас не совсем стандартная ситуация. Для обсуждения данного вопроса, лучше записаться к нам на консультацию и лично обсудить ситуацию с юристом.

Элла
08.02.2016 07:44

Добрый день! Договор купли-продажи квартиры оформлялся в 90-х годах на бирже. В БТИ был зарегистрирован, а после утерян. Не осталось даже ксерокопии. Какие теперь документы могут установить право собственности на квартиру?

НАКАЗ
08.02.2016 08:44

Доброго дня, необхідно з архіву витребовувати копію договору. Ми може підгутувати адвокатський запит, та витребувати копію.Для цього вам необхідно підійти до нас на консультацію.

Элла
08.02.2016 09:02

Коли можна прийти на консультацію?

НАКАЗ
08.02.2016 09:06

Доброго дня, Єлла. Ви можите перезвонити нам і домовитись про зустріч з адвокатом.

Тетяна
12.11.2015 16:35

Добрий день подскажите сколько стоит помощ в оформлении наследства квартиры (вступили 4 года назад и не оформляли). А также с последующей продажей или дарением

Є.Є. Щеглов,ЮО Наказ
13.11.2015 06:32

Добрый день!
Если у Вас есть документы о праве собственности на квартиру оформление проводится путем выдачи у нотариуса свидетельства о праве собственности на квартиру. Тарифы устанавливает нотариус. Если документы о праве собственности на квартиру наследодателя не сохранились то возможно признание за вами права собственности через суд. Тарифы установлены в разделе https://nakaz.com.ua/iskovoje-zajavlenije

СЕРГІЙ
01.09.2015 12:36

Доброго дня. Продав будино10р назад і віддав покупцеві 2 екземпляри договору купівлі-продажу. а зараз мені потрібен цей документ. до кого звернутись. щиро дякую

Тетяна
01.10.2015 11:12

Доброго дня, Сергій, даний дублікат документи ви можите попросити у нотаріуса якого ви оформляли угоду.

Лика
23.02.2015 06:13

Доброго дня! Якщо був втрачений заповіт (1997 року) чи є можливість його відновити, Та чи належить певна частка моїй сестрі по закону, якщо в заповіті її не зазначено, в будинку вона не проживає майже 30 років, та не є прописаною.

Тетяна
01.10.2015 11:15

Доброго дня, Лика, втрачений заповіт ви можите отримати у нотаріуса в якого оформляли заповіт. Спадщина за законом немає відношення до заповіту.

Маряна
09.02.2015 20:16

Доброго вечора. Свідоцтво на право власності на будинок є(будинок з 1989року), а техпаспорта немає, чи можна зробити його дублікат, чи потрібно замовляти в бті інвентаризацію щоб виготовили новий техпаспорт? і скільки буде стоїти виготовлення дубліката???

Тетяна
01.10.2015 11:19

Доброго дня, Маряна, ми можемо виготовити технічний паспорт на будинок. Вартість залежить від площі будинку.

Аліна
16.12.2014 20:08

Добрий день! Скажіть будь ласка, дитина поки я не бачила порвала договір купівлі-продажу та витяг з державного реєстру речових прав на будинок, який ми купили 2 місяці тому. Як їх відновити, та скільки це коштує?

Татьяна
13.01.2015 14:36

Доброго дня, Аліна, Вам необхідно звернутись до нотаріуса в якого ви оформляли договір. Вона вам видасть дубліка даного договору. Потіми ми з можемо Вам зареєструвати його в реєстраційній службі м.Києва. Вартість складає 1250 грн. Термін від 5- 14 роб.днів.

НИНА
10.11.2014 14:03

Восстановление документов на квартиру, признание украденных недействительными

Татьяна
17.11.2014 11:10

Доброго дня, Ніна. Суть вашого питання? Підійдіть на консультацію до нашого спеціаліста та розкажіть свою ситуацію.

Александр Ходор
31.10.2014 18:34

Повторно. Возможно не отправилось...
Как восстановить документ - "Свидетельство про право на наследство по завещанию" на 1/4 квартиры, который был выдан 5 лет назад?
Копия этого документа есть. так же есть копия "Завещания" и копия "Витяг про реєстрацію в Спадковому реєстрі". И какова стоимость, кроме этой в 1000 гривен?

Татьяна
17.11.2014 11:09

Доброго дня, Олександ. Для цього вам необхідно звернутись до нотаріуса, який вам видава свідоцтво, та отримамати дублікат свідоцтва.

наталия
02.07.2014 16:39

бабушка по завещанию оставила пол квартиры сестре но дядя который проживал с бабушкой не дает документы на квартиру и она не может оформить наследство что делать в этой ситуации как получить документ на право собственности у натариуса

Тетяна
03.07.2014 06:31

Доброго дня, Наталія, якщо вашій сестрі залишили, дісно заповіт на пів квартири.. то нотаріус має видати її документи, а саме свідоцтво на спадщину за заповітом. Підскажіть будь-ласка чи зверталась ваша сестра до нотаріуса? Чи нотаріус надавала відмову вашій сестрі, у прийняття спадщини на квартиру. Оскільки її дядько не дає документів, то ці документи можна відновити, тобто взяти дублікати. Ми можемо вам в цьому вам допогти. З Повагою, Тетяна

Евгений
19.04.2015 19:16

можно взять дубликат или это сделать только через " позовну заяву" в суд?? у меня та же задача. спасибо!

Ольга
29.06.2014 17:51

Добрый день! Как можно узнать, выдавался ли дубликат свідоцтво права власності на квартиру? Спасибо.

Тетяна
01.07.2014 05:42

Доброго дня, Ольга. Необхідно знати який орган, видавав вам свідоцтво на житло. Лише потім можна дізнатись інформацію чи видавася дублікати. Ми можемо вам в цьому допогти. З Повагою, Тетяна.