Бесплатная консультация

Бесплатная консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант з бухгалтерських послуг
Ксенія Москотіна (063) 440 39 03 Зворотній дзвінок

Ведення бухгалтерського обліку на підприємстві в Україні

Ведення бухгалтерського обліку Київ

Ведення бухгалтерського обліку в Києві слід довіряти лише професіоналам. У перелік послуг ЮК «Наказ» входять:

  • ведення бухгалтерського і податкового обліку організацій;
  • формування та обробка документації;
  • нарахування заробітної плати персоналу і відрахувань;
  • складання податкової звітності;
  • представництво в податкових органах, в разі необхідності - в суді.

Фахівці компанії «Наказ» гарантують грамотне ведення бухгалтерії підприємств. Вартість ведення бухгалтерського обліку розраховується для кожного конкретного випадку на індивідуальній основі. На ціни впливають такі фактори, як:

  • специфіка діяльності суб'єкта бізнесу;
  • кількість господарських операцій, що проводяться протягом місяця;
  • система оподаткування;
  • кількість співробітників у штаті.

Точна вартість надання послуг визначається після оцінки стану документообігу компаній. Абонентське обслуговування господарюючого суб'єкта при кількості від 100 до 150 операцій обійдеться понад 4000 гривень, якщо ж операції повністю відсутні, то від 500 гривень. Фахівці компанії «Наказ» пропонують повний або частковий аутсорсинг. У першому випадку послуги по веденню бухгалтерського обліку коштують дорожче. Однак надання послуг юридичною компанією «Наказ» по веденню бухгалтерського обліку обійдеться дешевше, ніж утримання відповідної структурної ланки на підприємстві. Замовник економить на витратах на фонд заробітної плати бухгалтерів компанії, обладнанні для них спеціального місця. Йому не доведеться шукати заміну працівникові у разі настання періоду відпусток або лікарняних. Ми візьмемо на себе ведення бухгалтерії фірми будь-якої сфери діяльності в Києві.

Фахівці ЮК «Наказ» не перший рік займаються веденням бухгалтерського обліку господарюючих суб'єктів. Накопичений досвід і високий професіоналізм допомагають і дозволяють їм вирішувати будь-яку задачу в області бухгалтерії. В ході співпраці ними будуть надані консультації та рекомендації з оптимізації оподаткування, формування звітних документів, а при необхідності і повне ведення бухобліку. При виникненні неоднозначних ситуацій з податковими органами ЮК «Наказ» блискуче відстоїть інтереси замовника в суді.

Обговорення і відгуки (0)