Бесплатная консультация

Бесплатная консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант з бухгалтерських послуг
Ксенія Москотіна (063) 235 08 72 Зворотній дзвінок

Ведення бухгалтерського обліку ФОП

Ведення бухгалтерського обліку СПД, Київ

Ведення бухгалтерського обліку СПД в Києві компанією «Наказ» передбачає:

  • формування і здачу звітності, отримання електронних ключів для подання звітності;
  • формування книги доходів;
  • експрес-навчання ФОП тонкощам ведення бухгалтерського обліку;
  • надання консалтингових послуг у сфері законодавства, а також у разі виникнення організаційних та управлінських питань;
  • юридичне обслуговування;
  • підготовка первинних документів та організація документообігу СПД.

Вартість ведення бухгалтерського обліку ФОП (ПП) встановлюється на договірній основі. Великий вплив на неї має кількість найманих робітників і обсяг документообігу. Ми ведемо бухгалтерський облік ФОП, які працюють як на загальних підставах, так і за ССО, на єдиному податку. Абонентське обслуговування ФОП або приватного підприємця компанією «Наказ» може носити як разовий, так і постійний характер. В ході співробітництва можливе надання додаткових послуг, які оплачуються окремо. В якості додаткових послуг можуть виступати:

  • супровід камеральних перевірок, консультації та інструктаж щодо їх організації і проведення;
  • розробка облікової політики;
  • формування та здача фінансової звітності за минулі періоди;
  • представництво в державних органах.

Працівники юридичної компанії «Наказ» допоможуть уникнути проблем з державними органами. Оперативно відреагують на зміну норм в області бухгалтерського і податкового права. Протягом всього періоду співпраці ними буде надана кваліфікована допомога з питань бухгалтерії, юридичних послуг та норм законодавства. Довіряючи ведення бухгалтерського обліку юридичній компанії «Наказ», можна забути про штрафні санкції з боку фіскальних органів. Всі фінансові документи, які підлягають здачі, будуть передані своєчасно у відповідні організації. Висококваліфіковані фахівці при необхідності будуть захищати інтереси замовника в суді та в інших державних інстанціях. Аутсорсингове обслуговування компанією «Наказ» означає, що ваш бізнес в надійних руках.

Обговорення і відгуки (4)

Гаина
30.03.2018 12:06

Добрий день! Мене цікавить скільки буде коштувати обслуговування 4 СПД, на єдиному податку, два 3 група, 2 -2група. Один СПД 3 групи має 2 найманих працівники, в одного СПД 2 групи планується 3 найманих працівники? Що потрібно для заключення договору з Вашою компанією?

ЮК “НАКАЗ”
11.05.2018 17:39

Добрий день, Галина. Для прорахування вартості бухгалтерського обслуговування та заключення договору просимо зв'язатися з нами по телефону вказанному на сайті.

Людмила
06.09.2016 09:01

Добрый день. Меня интересует настройка учета по ведению ФОП. Какая будет стоимость , есть 3 наемных работника?

НАКАЗ
09.09.2016 09:51

Для просчета стоимости по Вашему запросу необходимо уточнить некоторые детали. На вашу эл.почту мы выслали уточняющие вопросы по деятельности.
Так же Вы можете позвонить нам по телефонам, указанным на сайте и просмотреть прайс с расценками.