Бесплатная консультация

Бесплатная консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть

Супровід угоди з нерухомістю Київ

Оформлення угоди купівлі продажу нерухомості

  Послуга Ціна (грн.)
Супровід угоди з нерухомістю від 1000
 
Замовити

Запишіться на консультацію

В умовах ринкової економіки продаж і покупка об'єктів нерухомості, а також здача їх в оренду приносить великий прибуток. А в галузі, де присутні великі капітали, зростає і ризик стати жертвою шахрайства в особливо великих розмірах. Щоб запобігти фінансових втрат, необхідно заручитися юридичною підтримкою на самих ранніх етапах проведення угоди. Досвідчений юрист також допоможе уникнути помилок при оформленні документів, які надалі можуть призвести до суперечки щодо нерухомості.

Операцію з об'єктами нерухомості можна розділити на три етапи:   

Наша компанія виконує супровід угод з об'єктами нерухомості на всіх етапах. До основних послуг, що надаються нашою компанією, відносяться:    

    • Збір інформації про об'єкт, який вас цікавить: перевірка достовірності правовстановлюючих документів, виявлення арешту майна або інших обтяжень, пошук можливих обмежень для підключення комунікацій.    
    • Пропозиція оптимальної схеми здійснення угоди, яка відповідає всім вимогам законодавства.    
    • Супровід клієнта при веденні переговорів або самостійне ведення переговорів від імені клієнта.    
    • Підготовка проекту договору та всіх необхідних для укладення угоди документів. Наші співробітники при необхідності допоможуть в отриманні технічного паспорта, довідки про відсутність комунальної заборгованості, довідки про склад сім'ї.    
    • Допомога в державній реєстрації прав власності на нерухоме майно, нерухомість.

Потрібно пам'ятати, що ріелтор не несе відповідальності при виникненні суперечок після укладання угоди. Послуги ріелтора, згідно з українським законодавством, носять чисто інформативний характер. Він (або інший посередник) працює за комісійну винагороду. Метою нашої компанії є юридичний захист інтересів наших клієнтів.

Вартість послуги юридичного супроводу угод з об'єктами нерухомості розраховується нами індивідуально для кожного клієнта та залежить від обсягу виконаної нашими фахівцями роботи.

Обговорення і відгуки (1)

Алексей
19.05.2019 18:23

Добрый день, занимаетесь ли вы оформлением дарственной на квартиру?