Бесплатная консультация

Бесплатная консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Арсеній Салалайко
Арсеній Салалайко (063) 440 39 03 Зворотній дзвінок

Адвокат по трудових спорах Київ

Юридичні послуги по трудових спорах

Спеціально для вас ми розробили три варіанти співпраці. Залежно від ваших побажань і наявності вільного часу, виберіть зручний для вас пакет.

Бюджет
(позов, засідання)
3 950 грн
Стандарт
(інстанція)
9 950 грн
Преміум
(рішення)
28 000 грн
первинна консультація
первинне вивчення документів
консультація
1
3
судова стратегія
написання позову, відзиву
подання позову, відзиву
судовий збір - розрахунок
судовий збір - оплата
моніторинг справи у суді
процесуальний документ
1
5
судове засідання
1
3
адвокатський запит
додаткова позовна вимога
5
зміна позовних вимог
зустрічний позов
отримання рішення суду
нотаріальна довіреність
договір з адвокатом
доставка
2
подача документів наручно
медіація на переговорах
ознайомлення з матеріалами справи в суді
3
збір додаткових доказів
3
підготовка свідка до засідання
3
пошут нестандартних рішень
нетиповий процесуальний документ
апеляція включено до пакету
гарантія результату *

Замовити

Замовити

Замовити

 • додатково оплачується - судовий збір (залежить від суми позову і характеру позовних вимог),
 • додатково оплачується - досудове врегулювання спору або збір доказів, метою якого є вирішення спору без суду, або забезпечення необхідними для суду доказами,
 • додатково оплачується - після судове виконавче провадження, метою якого є реальне виконання судового рішення,
 • додатково оплачується - термінова підготовка документів (протягом робочої доби) за подвійним тарифом,
 • довіреність необхідна для того, щоб наш юрист міг самостійно подавати документи до суду і представляти інтереси клієнта на засіданнях. Оформити довіреність клієнт може у будь-якого нотаріуса за наданим прикладом,
 • гарантія результату (тільки для пакету «преміум») - 50% вартості оплачується до початку робіт, інші 50% вартості - після позитивного рішення суду за основним позовною вимогою,
 • дуже важливо розуміти, що якщо щось не включено в пакет, швидше за все це доведеться або замовити додатково або зробити самостійно, якщо у вас є така можливість,
 • більш детально зі змістом послуг в пакетах та їх вартості можна ознайомитися в прайс-листі.
Як ми працюємо
Консультація
Вибір пакета
Оплата
Підготовка
Обслуговування
Інформування

Попри те, що ми живемо в демократичному суспільстві, деякі роботодавці, здається, застрягли ще в рабовласницькому ладі. Начальники нерідко ставляться до своїх працівників, м'яко кажучи, нешанобливо. Співробітникам в такій ситуації не варто пускати все на самоплив. До того ж Трудовий кодекс стоїть на сторожі прав працівників.

Судова практика показує, що трудові спори часто вирішуються на користь працівника. Звичайно ж, якщо вас незаконно звільнили, то навіть після відновлення на колишній роботі через суд ви навряд чи налагодите стосунки з начальником. Але навіть якщо ви не плануєте повертатися на роботу, ви можете добитися від роботодавця оплати вимушеного прогулу, моральної компенсації, оплати невикористаних відпускних і т.д.

Навіть якщо начальник звільнив вас за всіма вимогами закону, завжди можна знайти якусь помилку. Наприклад, розбіжність дат, пропуск рядка, відсутність ваших письмових пояснень. Як правило, наявність навіть самого незначного промаху в діях роботодавця призводить до відновлення співробітника на раніше займаній посаді.

Природно, щоб гарантовано відстояти свої права, вам необхідно заручитися підтримкою кваліфікованого юриста. Наші фахівці можуть з легкістю виявити всі промахи вашого колишнього керівника і посприяють тому, щоб ви отримали всі належні вам виплати (у тому числі і моральну компенсацію).

У рамках трудового права, наші юристи здійснюють представлення інтересів в суді по таких справах:

 • спори про стягнення заробітної плати, інших виплат (вихідна допомога, відпускні, відрядні);
 • спори про поновлення на роботі;
 • спори про відшкодування моральної та матеріальної шкоди.

Крім того, наші юристи можуть виступати в судових засіданнях як на стороні позивача, так і на стороні відповідача.

arseniysalalayko
Арсеній Салалайко
Директор
Надсилайте або телефонуйте
(044) 360 16 48
БЕЗКОШТОВНА
перша консультація

Ви отримаєте безкоштовну консультацію з таких питань:

 • перевірка документів
 • визначення строків
 • оцінка шансів

Залиште заявку зараз, не зволікайте!

4.8
Значение рейтинга
5.00
Максимальное значение рейтинга
4.70
Минимальное значение рейтинга
27
Количество голосов
Рейтинг отзывов
(27 оценок; среднее 4.8 из 5)

Обговорення і відгуки (6)

Валентина
17.11.2015 20:19

Доброго часу доби! Я ОДИНОКА мама, працювала на декретній посаді на ПАТ "Київмедпрепарат". з неї пішла в декрет. За 2 тижні до виходу з декрету у відділі кадрів випадково дізналась, що мені запропонують підписати заяву за угодою сторін, хоч на той час моє місце було вільним і на заводі було ще багато місць, які мені могли б запропонувати. Після відмови почали шантажувати мене і не тільки мена, а і людину, на чиєму місці я працювала, вимагаючи, щоб вона вийшла з другого декрету завчасно, щоб мене звільнити. Після цього заяву я підписала, отримала 2 оклади матеріальної допомоги. Питання до Вас полягає в тому, чи можу я оспорити таке звільнення, бо воно пройшло під страшним тиском, про нього не було мене повідомлено завчасно, і я одинока мама, яка мала виходити з декрету? і в яку приблизно ціну це виллється? Наперед дякую за відповідь!

Є.Є. Щеглов,ЮО Наказ
18.11.2015 06:31

Доброго дня!
У випадках неврегульованих трудовим законодавством відносини по розірванню трудового договору регулюються цивільним законодавством. Відповідно до норм цивільного законодавства правочин, вчинений особою проти її справжньої волі внаслідок застосування до неї фізичного чи психічного тиску з боку другої сторони або з боку іншої особи, визнається судом недійсним. Вартість підготовки позову та ведення процесу визначена в пакетах на сайті.

Валентина
18.11.2015 06:46

а наскільки велика вірогідність виграти в такій справі? Будь-що, поновлення, матеріальну шкоду... якщо реально, то чи були такі справи у Вас?

Є.Є. Щеглов,ЮО Наказ
18.11.2015 07:12

Оцінити перспективи справи можливо при детальному вивченні документів та доказів.

Сергій
02.08.2014 09:46

Суд першої інстанції розглянув позовну заяву про моє поновлення на роботі. Формально підстави для звільнення були (прогул), але звільнення відбулося з порушенням процедури (під час відпустки, без вимагання поясненнь, без узгодження з профспілкою). Суд відмовив у задоволенні вимог на тій підставі, що я вимагав лише "поновлення на роботі", а не "визнання незаконним та скасування наказу про звільнення". Тепер планую подавати апеляцію. Як аргуиентувати? Готовий під'їхати на консультацію. Дякую.

Михаил
04.08.2014 06:19

Сергій, добрий день! Ми працюємо з 9 до 18. Під'їзжайте, спитайте Михайла. Вартість усної консультації 200,00 грн. Візміть з собою всі документи, які мають відношення до справи.