Бесплатная консультация

Бесплатная консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Арсеній Салалайко
Арсеній Салалайко (063) 440 39 03 Зворотній дзвінок

Адвокат по трудових спорах Київ

Юридичні послуги по трудових спорах

Спеціально для вас ми розробили три варіанти співпраці. Залежно від ваших побажань і наявності вільного часу, виберіть зручний для вас пакет.

Старт

7500 грн

 • 1500 грн./ год
 • 5 годин роботи

Стандартний набір послуг для пакета

 • аналіз документів
 • стратегія
 • позов/заперечення
 • 1 виїзд

Замовити

 

Складне

30 000 грн

 • 1500 грн./ год
 • 20 годин роботи

Стандартний набір послуг для пакета

 • аналіз документів
 • стратегия
 • позов/заперечення
 • 5 виїздів

Замовити

 
*Важливо:
 1. Вартість вказана приблизна і може змінюватися в залежності від витраченого часу.
 2. Ризик перенесення засідання несе клієнт, так як заздалегідь офіційна інформація не публікується.
 3. Ми не гарантуємо рішення суду. Але гарантуємо якісне супровід кращими адвокатами.
Як ми працюємо
Консультація
Вибір пакета
Оплата
Підготовка
Обслуговування
Інформування

Попри те, що ми живемо в демократичному суспільстві, деякі роботодавці, здається, застрягли ще в рабовласницькому ладі. Начальники нерідко ставляться до своїх працівників, м'яко кажучи, нешанобливо. Співробітникам в такій ситуації не варто пускати все на самоплив. До того ж Трудовий кодекс стоїть на сторожі прав працівників.

Судова практика показує, що трудові спори часто вирішуються на користь працівника. Звичайно ж, якщо вас незаконно звільнили, то навіть після відновлення на колишній роботі через суд ви навряд чи налагодите стосунки з начальником. Але навіть якщо ви не плануєте повертатися на роботу, ви можете добитися від роботодавця оплати вимушеного прогулу, моральної компенсації, оплати невикористаних відпускних і т.д.

Навіть якщо начальник звільнив вас за всіма вимогами закону, завжди можна знайти якусь помилку. Наприклад, розбіжність дат, пропуск рядка, відсутність ваших письмових пояснень. Як правило, наявність навіть самого незначного промаху в діях роботодавця призводить до відновлення співробітника на раніше займаній посаді.

Природно, щоб гарантовано відстояти свої права, вам необхідно заручитися підтримкою кваліфікованого юриста. Наші фахівці можуть з легкістю виявити всі промахи вашого колишнього керівника і посприяють тому, щоб ви отримали всі належні вам виплати (у тому числі і моральну компенсацію).

У рамках трудового права, наші юристи здійснюють представлення інтересів в суді по таких справах:

 • спори про стягнення заробітної плати, інших виплат (вихідна допомога, відпускні, відрядні);
 • спори про поновлення на роботі;
 • спори про відшкодування моральної та матеріальної шкоди.

Крім того, наші юристи можуть виступати в судових засіданнях як на стороні позивача, так і на стороні відповідача.

arseniysalalayko
Арсеній Салалайко
Директор
Надсилайте або телефонуйте
(044) 360 16 48
БЕЗКОШТОВНА
перша консультація

Ви отримаєте безкоштовну консультацію з таких питань:

 • перевірка документів
 • визначення строків
 • оцінка шансів

Залиште заявку зараз, не зволікайте!

Обговорення і відгуки (6)

Валентина
17.11.2015 20:19

Доброго часу доби! Я ОДИНОКА мама, працювала на декретній посаді на ПАТ "Київмедпрепарат". з неї пішла в декрет. За 2 тижні до виходу з декрету у відділі кадрів випадково дізналась, що мені запропонують підписати заяву за угодою сторін, хоч на той час моє місце було вільним і на заводі було ще багато місць, які мені могли б запропонувати. Після відмови почали шантажувати мене і не тільки мена, а і людину, на чиєму місці я працювала, вимагаючи, щоб вона вийшла з другого декрету завчасно, щоб мене звільнити. Після цього заяву я підписала, отримала 2 оклади матеріальної допомоги. Питання до Вас полягає в тому, чи можу я оспорити таке звільнення, бо воно пройшло під страшним тиском, про нього не було мене повідомлено завчасно, і я одинока мама, яка мала виходити з декрету? і в яку приблизно ціну це виллється? Наперед дякую за відповідь!

Є.Є. Щеглов,ЮО Наказ
18.11.2015 06:31

Доброго дня!
У випадках неврегульованих трудовим законодавством відносини по розірванню трудового договору регулюються цивільним законодавством. Відповідно до норм цивільного законодавства правочин, вчинений особою проти її справжньої волі внаслідок застосування до неї фізичного чи психічного тиску з боку другої сторони або з боку іншої особи, визнається судом недійсним. Вартість підготовки позову та ведення процесу визначена в пакетах на сайті.

Валентина
18.11.2015 06:46

а наскільки велика вірогідність виграти в такій справі? Будь-що, поновлення, матеріальну шкоду... якщо реально, то чи були такі справи у Вас?

Є.Є. Щеглов,ЮО Наказ
18.11.2015 07:12

Оцінити перспективи справи можливо при детальному вивченні документів та доказів.

Сергій
02.08.2014 09:46

Суд першої інстанції розглянув позовну заяву про моє поновлення на роботі. Формально підстави для звільнення були (прогул), але звільнення відбулося з порушенням процедури (під час відпустки, без вимагання поясненнь, без узгодження з профспілкою). Суд відмовив у задоволенні вимог на тій підставі, що я вимагав лише "поновлення на роботі", а не "визнання незаконним та скасування наказу про звільнення". Тепер планую подавати апеляцію. Як аргуиентувати? Готовий під'їхати на консультацію. Дякую.

Михаил
04.08.2014 06:19

Сергій, добрий день! Ми працюємо з 9 до 18. Під'їзжайте, спитайте Михайла. Вартість усної консультації 200,00 грн. Візміть з собою всі документи, які мають відношення до справи.