Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Бесплатная консультация

Бесплатная консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Наталя Чацкіс
Наталя Чацкіс (063) 235 08 72

Суд з банком - банк подав в суд за кредит

Що робити, якщо банк подав до суду за несплату кредиту?

Юристи компанії “Наказ” нададуть:

 • Представництво прав і інтересів у переговорах із кредиторами, а також у суді, виконавчій службі в Україні;
 • Комплексне вивчення умов кредитного договору й супутніх документів;
 • Визнання недійсними неправомірних умов договору;
 • Збір документів для зменшення штрафних санкцій;
 • Оскарження неправомірних дій державного виконавця.
Наталя Чацкіс Старший партнер
У вас питання по депозитам? Якщо ви плануєте подати на банк у суд з приводу депозиту, перейдіть, будь ласка, на сторінку

В останні роки ситуація із проблемними кредитами лише загострюється. Це пов'язано, у першу чергу, з нестабільною економічною ситуацією в країні й хитрощами, закладеними в кредитних договорах. Боржникам варто розуміти, що, виходячи з судової практики в Україні, суд за несплату кредиту найчастіше виграє кредитор. Тому до рішення даного питання необхідно поставитися дуже серйозно.

Запишіться на консультацію від 750 грн

Ніхто не сперечається, що взяті на себе зобов'язання варто виконувати. Але іноді навіть найсумлінніші позичальники опиняються в ситуації, коли їхнє матеріальне становище не дозволяє виплачувати кредит протягом невизначеного часу. Часи, коли банки обмежувалися письмовими попередженнями про те, що подадуть позов у суд, але далі цього звичайно не йшли, залишилися в минулому. Суди з кредитів уже не рідкість, і більшість, хто потрапив у важку фінансову ситуацію людей, стають учасниками судових позовів. Криза в банківській сфері, змусила ці установи повністю змінити взаємини з боржниками. І зараз справи про стягнення боргу відкриваються незалежно від суми заборгованості.

Судові розгляди по кредитам служать невеликим перепочинком і для боржника. Що робити якщо банк подав у суд за невиплату кредиту? Насамперед, не піддавайтеся паніці. Краще без зайвого поспіху вивчити всі нюанси справи: свій кредитний договір, чинне в кредитній сфері законодавство. Варто відразу налаштуватися на те, що суд з банком – це надзвичайно складна справа.

На фінансову установу працює штат кваліфікованих, добре знаючих свою справу юристів. Тому, якщо ви задаєтеся питанням, як виграти суд у банку по кредиту, але самі не сильні в юриспруденції, звертайтеся за допомогою до професіоналів. Фахівці юридичного об'єднання «Наказ» вивчать всі матеріали справи, проведуть ретельну експертизу вашого договору, зуміють виявити, при їхній наявності, закладені підводні камені, якісь прорахунки кредитора, визначать оптимальні шляхи вирішення проблеми. Звичайно, звільнити вас від виплати позики не зможе жоден адвокат. За борги треба платити, але при грамотно підготовленій з нашою допомогою доказовій базі, суд з банком по кредиту може закінчитися для вас помітним зменшенням штрафних санкцій, зниженням процентної ставки та інших пільг.

Що є приводом для подачі документів у суд?

Фінансова установа, звичайно, не буде готовити позов, якщо строк вашого прострочення по кредиту становить 2-3 тижні. Як правило, банк подає в суд за несплату кредиту при затримці оплати більш ніж на 3 місяці. Така позиція цілком зрозуміла, кредитор прагне повернути свої кошти будь-якими способами. Банківську установу не хвилює, яку суму винен позичальник: мільйони гривень чи кілька тисяч. Кредитна організація не буде думати про те, що судові витрати можуть перевищувати загальний борг клієнта. Ціль банку – створити прецедент, виграти справу й показати іншим клієнтам, що він нікому нічого не буде прощати чи дарувати. Таким чином, банк намагається захистити свою репутацію.

Ще однією причиною, через яку банки починають суд по кредиту, є те, що установа не має права списати жоден прострочений борг (свої втрати) без судового рішення. Крім того, відповідно до законодавства, кредитор має право звертатися за стягненням заборгованості тільки протягом трьох років після її виникнення. З цієї причини фінансові установи намагаються не затягувати із цим питанням і оперативно подають позови до суду. Ви можете отримати повідомлення про те, що банк подав у суд за несплату кредиту вже через кілька місяців прострочення і, як правило, декількох спроб кредитора вирішити питання «мирним» шляхом.

Що робити якщо кредитори подали в суд за кредит?

1. Не панікувати. У даній справі емоції можуть лише зашкодити. Необхідно взяти себе в руки, ознайомитися із пред'явленими вимогами й тверезо оцінити ситуацію. Вивчіть наступні питання в першу чергу:

 • чи не минув строк позовної давності для звернення до суду – стандартний строк становить 3 роки (для штрафних санкцій 1 рік). Збільшити зазначений строк за домовленістю можливо (перевірте, чи є подібний пункт у договорі), а от зменшити - ні;
 • звірити суму боргу;
 • перевірити всі розрахунки кредитора - найчастіше в розрахунках штрафних санкцій є безліч порушень;
 • зібрати можливий пакет документів для зменшення судом розміру штрафних санкцій;
 • виявити положення в кредитному договорі, які можливо визнати недійсними - найчастіше така можливість є, оскільки кредитні договори далеко не завжди захищають інтереси споживача. Наприклад, згідно п. 5 ч. 3 ст. 18 ЗУ “Про захист прав споживачів” штрафні санкції за невиконання вами договору не можуть перевищувати 50 % вартості самого продукту (у цьому випадку кредиту). Але нерідкими є позови, у яких банк вимагає відшкодування коштів у сумі, що на 50 - 70 % перевищує розмір кредиту.

2. Якщо банк подав у суд за прострочення кредиту, не ігноруйте судові повістки. Ваша неявка й відсутність захисту - це практично гарантія повного задоволення вимог кредитора. Якщо ж ви прикладете максимум зусиль, знайти порушення в договорі, достукатися до суду і, як мінімум, зменшити суму стягнення, можна практично завжди.

Якщо кредитний договір був укладений після 16.10.2011 року варто звернути особливу увагу на ст. 11 ЗУ “Про захист прав споживачів”, у яку було внесено досить багато змін, призначених захистити інтереси позичальників.

3. Що робити якщо банк подав у суд за несплату кредиту? В обов'язковому порядку варто ознайомитися з матеріалами в справі. За загальним правилом суд по несплаті кредиту проходить за місцем проживання відповідача, тому необхідно або звернутися (маючи при собі паспорт) до суду по вашому місцю проживання, або ж перевірити на інтернет порталі суду, чи є дійсно позовна заява від банку до вас. Якщо заяви не виявлено, варто пошукати в суді за місцем реєстрації банку. Також треба вивчити кредитний договір, можливо конкретний суд зазначений там. Цей крок необхідний для того щоб:

 • перевірити чи дійсно банк подав у суд або це лише метод психологічного тиску.
 • ознайомитися з матеріалами справи. Ви можете знімати з них копії, краще взяти із собою фотоапарат і фотографувати документи. Це дозволить вам мати чітке уявлення про те, до чого готуватися, які вимоги пред'явлені і які можна заперечити. Також, при звертанні до адвоката по кредитам, ви зможете пред'явити вже наявні у вас конкретні дані у справі. Для успішного ознайомлення з матеріалами справи, краще пред'явити співробітникові суду відповідне письмове клопотання.

Приклад клопотання про ознайомлення з матеріалами справи

4. На стадії судового розгляду справи - бути на всіх засіданнях, стежити за законністю всіх дій у процесі, можливістю заперечити ті чи інші дії або норми договору. Наприклад, спробувати зменшити розмір неустойки. Ч. 3 ст. 551 ЦКУ передбачає можливість зниження неустойки судом, наприклад, якщо її розмір істотно перевищує збитки.

5. На стадії виконавчого провадження - уважно стежте за всіма діями виконавця, при необхідності оскаржите їх (порушення трапляються скрізь і всюди).

Приклад клопотання про оскарження бездіяльності державного виконавця

На практиці кредитори (і банки, в тому числі) не поспішають відразу ж звертатися до суду у випадку невиплати боржником кредиту. Для цього є декілька причин, зокрема те, що судові розгляди досить тривалі й виснажливі, вимагають збору маси документів, а також те, що за весь період прострочення платежів боржникові будуть нараховуватися штрафні санкції й вимоги кредиторів будуть невпинно рости. Тому, якщо банк все-таки подав до суду, значить настроєний він серйозно й буде намагатися стягнути з боржника максимально можливу суму, щоб покрити всі свої витрати, пов'язані із судовим розглядом.

Якщо ви думаєте про те, як виграти суд з банком або просто не знаєте, що робити, якщо банк подав у суд по кредиту, почніть рішення своїх проблем з пошуку грамотного юриста.

Чому боржникові, у випадку подачі до нього судового позову за невиплату кредиту, краще звернутися за кваліфікованою допомогою фахівця

 1. Банки та інші кредитори, можуть дозволити собі послуги висококваліфікованих юристів і завжди це роблять.
 2. Кредитні договори складені все тими ж досвідченими юристами, які передбачили вирішення всіх можливих нюансів на користь замовника, тобто кредитора. І якщо хтось і зможе знайти слабкі місця в такому договорі, то тільки інший професіонал своєї справи.
 3. Деякі кредитні договори передбачають, що всі судові позови будуть проходити в конкретному суді, найчастіше третейському. Боржникові варто розуміти, що кредитор звертається в цей суд не перший раз і його шанси виграти справу набагато вищі. Боржникові доведеться пильно стежити за тим, щоб судом не допускалося ніяких порушень.
 4. Боржник дійсно в програшній позиції й вимоги до нього абсолютно правомірні (за винятком випадків шахрайства). Тому необхідно розуміти, що в даній ситуації виграти справу означає не звільнитися від боргових зобов'язань (хоча при збігу деяких обставин і професійній роботі юриста такий варіант теж можливий), а максимально зменшити розмір позовних вимог і вийти із ситуації з мінімальними фінансовими втратами.

Також нерідкі ситуації, коли, попри незважаючи на те, що на вас подали в суд за кредит, саме засідання може не відбутися. Судові органи можуть видати розпорядження, на підставі якого кредитор має право вимагати в боржника майно за рахунок погашення боргу. Для того щоб уникнути такої ситуації, боржникові необхідно підготувати заяву про незгоду або зустрічний позов. Професіонали юридичного об'єднання «Наказ» оперативно проведуть необхідну роботу й захистять вас від подібних дій банківської установи.

Адвокати нашої фірми радять громадянам, на яких фінансові установи подали до суду за несплату кредиту не впадати у відчай. Попри те, що суд, як правило, виносить позитивне для банку рішення, боржник може також виграти в такій ситуації, особливо при виникненні тривалого прострочення. Адже крім основної суми заборгованості, яка, без сумніву, підлягає погашенню, кредитор нараховує на боржника значні штрафи й пені, які часто перевищують загальну суму боргу. І як свідчить практика наших юристів по кредитним спорам, саме ці грабіжницькі суми можуть бути зведені до мінімуму рішенням суду, також вам може бути складений менш щільний графік погашення боргу.

Що робити якщо банк подав до суду? Не ховайтеся від банку й судових інстанцій. Збирайте докази вашого бажання сплатити накопичений борг і неможливості цього зробити на даний момент. Проконсультуйтеся з адвокатами із приводу своїх подальших дій. По можливості доручіть фахівцям ведення свого питання й у результаті ваша, здавалося б, нерозв'язна ситуація, так само як і судовий розгляд у цілому, може закінчитися з вигодою для вас.

Обговорення і відгуки (30)

edward
25.07.2019 01:02

Hello, ladies and gentlemen, Welcome to Edward loan firm. Are you looking for an instant loan?Are you planning to buy a new home or car or start a new business? Oh yeah we can help with that. Now you do not have to quit your plans because you have low cash. we can help you with all you want (edwardwilliamsloanfirm8@gmail.com )

Сергій
15.05.2019 11:31

Доброго дня Вам. Хотів задати декілька запитань по заборговоності. До мєнє принесли повістку до суду.Алє в укладеному договорі не має дєкілька моіх підпесів. Також я брав 25100гр платив три місяці,пройшло майже два роки заборгованість склалає 55000. Що робити і як скласти правільно відгук?

кредит
28.04.2019 21:29

Чи потрібна швидка довгострокова або короткострокова позика з відносно низькою процентною ставкою до 3%? Ми пропонуємо бізнес кредит, персональний кредит, домашній кредит, автокредит, студентський кредит, позику консолідації боргу, застосовуємо зараз. herofinancein@hotmail.com, whatsapp +917338386140

Галя
29.03.2019 11:42

що робити коли банк нарахував відсотків на кредит таку суму як і сама сума кредиту

Алекс
23.03.2018 10:53

Добрий день .я брав кредит ще в 2004 році сума 10000.і не сплатив .Зараз прислали колектори що подают в прукуратуру за ст 190 шахрайство і борг пишут по кредиту 400 000 то просто космос. Що робити

Марина
26.10.2017 13:56

Дельта банк подав в суд. Чи є сенс подавати заяву
про застосування позовної давності по кредитному договору, якщо в договорі вказано, що кожен наступний ліміт Кредитної лінії надається після спливу строку надання попередньої, на умовах погодженихСторонами у Пропозиції та не потребує підписання додаткових угод до Пропозиції.

Людмила
06.10.2017 10:53

В зв'язку з ліквідацією Банку Траст, перекредитувалася у ForvardBank. На рахунок який Траст вказали для ForvardBank, Forvard перерахув суму моєї заборгованості .Трас дав неправильні реквизити, і гноші зайшли ни рахунок моєї кредитної карти. У відділенні Траст я написала заяву де попросила що б гроші з рахунку моєї кредитної картки перевели в рахунок погашення мого кредиту. Мені сказали питання вирішене. Так як відділення припинило своє фізичне існування я не встигла отримати папір який підтверджує, що кредит закритий. З того моменту я не мала жодного контакту з Банком Траст , до моменту коли Банк, судячи з усього, передав інформацію про мене в колекторську компанію Дельта М, яка зв'язалася зі мною тільки 22.09.До цього часу мені нихто не повідомляв, що кредит не закритий. У мене є всі кавитанціі.Чи можу в такій ситуації я подати позов до суду на Банк Траст? Вони до суду не подавали.

Надія
18.09.2017 14:31

Приват банк подав в суд за несплату кредиту,сума кредиту 3000,а банк вимагає сплатити суму 53752,00..Договір з банком був підписаний в 14.01.2011р.Перестала платити в звязку з скрутним матеріальним становищем,на даний момент я матір 3 дітей,чоловік безробітний і ми стоїмо на обліку як малозабезпечена сімя.Чи є можливість мені зменшити суму боргу,і розділити його на мінімальні частини для виплати?

Наказ
19.09.2017 06:50

Добрый день!
Тут нужно понимать не пропустил ли банк срок исковой давности для обращения в суд. По закону этот срок составляет три года с момента нарушения Вами кредитного договора, то есть с момента не внесения Вами, в указанный в договоре срок, оплаты по кредиту.
Как только Вы пропустили срок, банк может насчитывать проценты и штрафные санкции, а также обращаться в суд для взыскания долга.
?Если срок все таки не пропущен, то можно в судебном порядке попытаться списать часть суммы долга.
По оплате частями - после принятия решения судом и передачи его на исполнение можно попробовать договориться о рассрочке и отсрочке выполнения решения.
Обращаем Ваше внимание, что в случае наличия у Вас имущества, исполнительная может реализовать его в счет погашения задолженности по кредиту.
Мы можем помочь в решении Вашего вопроса. Для этого Вам нужно связаться с нами по одному из телефонов, указанных на сайте, и согласовать встречу с адвокатом.
Будем рады помочь.

Лидия
04.09.2017 10:19

Доброго дня! Підкажіть, Приватбанк подав до суду через несплату кредиту...але кредит припинила сплачувати у звязку з вчиненням шахрайських дій через інтернетмережу, про що відразу повідомила правоохоронні органи і відкрито кримінальне провадження по факту. Кошти були виведені за межі сайту Приват-24 із заблокованої картки. За кілька годин до вчинення операції шахраями, я повідомила по телефону Приватбанк, щоб заблокували картку і ще повторно перезвонила і перепитала чи можливі операції із заблокованою карткою про що оператор ПБ повідомила що зарахувати кошти можливо, а зняти ні. Двіччі після цього зверталась до банку з проханням "заморозити" кредит до закінчення слідства, однак банком відмовлено. Через 1 рік після того подано позов до суду про стягнення боргу з пенею, процентами і т.і. Що порадите робити?

НАКАЗ
04.09.2017 15:18

Добрый день!
К сожалению ответить на Ваш вопрос без его изучения невозможно.
Нужно разобраться детально, посмотреть документы (копии Ваших обращений, материалы следствия), ознакомиться с материалами дела в суде.
Можем предложить Вам представительство интересов в суде. Свяжитесь с нами по одному из телефонов, указанных на сайте, для согласования встречи в офисе с адвокатом.
Будем рады помочь.

Галина
21.08.2017 20:25

Доброго дня!Прошу допомоги!У 2013 роцi мене було звiльнено з посади продавця у підприємця де я пропрацювала 12 років без вихідних і отпускних.Ревізію підприємець не проводив бiльше двох рокiв.Зарплату не оплачував,в кінцевому результатi-недостача у 80000грн.Магазинчик маленький там і обороту такого не було.Пыд тиском і залякуванням заставив написати розписку(юридично не завірену),що я позичила в нього 80000 грн що еквывалентно-10000 доларiв зобовязуюсь вiддати до 03.08.2014року.Ми такої суми ніколи не бачили,з майна у нас старий будиночок на 60 м.Тепер прийшов позов із суду,де позивач просить стягнути з мене суму в 700000грн-сума космічна,так як жию на одну зарплату в 5000грн.Що робити не знаю,радше шкіру нехай стягне-вона нiчого не варта...Адвокати радять визнати,що брала кошти,хоча це не зовсiм так.Допоможiть благаю порадою!!!!!!!Дякую!!!!!!!

НАКАЗ
22.08.2017 10:53

Доброго дня.
Відповідно до ст. ст. 1046, 1047 Цивільного кодексу України договір позики укладається у письмовій формі, на підтвердження укладення договору позики та його умов може бути представлена розписка позичальника або інший документ, який посвідчує передання йому позикодавцем визначеної грошової суми або визначеної кількості речей.
Це говорить про те, що розписка яку ви написали, має законну силу. Однак враховуючи психолологічний вплив та вимушення Вас до дій, які суперечили Вашим бажанням, є сенс вступати в справу, подавати заперечення на позовну заяву та доводити неправомірну поведінку зі сторони Позивача.
Для більш детальної інформації, пропонуємо записатись до нас на консультацію. Будемо раді допомогти.

Анна
11.08.2017 07:03

Доброго дня! Брала кредит у 24.01.2005 року, у 04.02.2009 банк подав до суду. Банк виграв суд. Далі нараховуються проценти і знову суд подає позовну заяву 24.04.2014 р. Я подавала заяву про сплив позовної заяви але суд невідреагував. Тепер знову дзвони банк и погрожує новим судом, хоча я виплачую заборгованість через юстицію із з/плати. Що робити?

Наказ
11.08.2017 09:54

Доброго дня.
Проблема полягає в наступному, поки Ви повністю не виплатите заборгованість по кредиту, буде вважатись, що ви досі користуєтесь грошима, які взяли в кредит, а за користування грошима банку ви маєте сплачувати відсотки, які були обумовлені договором укладеним між Вами та банком. Однак, слід досконало вивчити документи та перевірити усі нарахування, які проводив банк, оскільки банки не завжди правильно та правомірно проводять розрахунки та нарахування. Для детальної консультації необхідно вивчити усі документи. Пропонуємо Вам під'їхати до нас на консультацію, заздалегідь погодивши дату та час.
Будемо раді Вам допомогти.

Алексей
29.07.2017 13:37

Проиграл суд приват банку присудили отдать около 16000грн плюс 1200грн судового сбора. Но банк после суда продолжает считать проценты и не спешит подавать в исполнительную службу больше года прошло. За решениям суда я отдать согласен даже скинул им 2600грн что бы не напрягали, но они требуют уже около 70000грн.

Ответ из онлайн поддержки.

У Вас просроченная задолженность! К сожалению, Вы вышли на просрочку. Поэтому на Ваш долг был начислен штраф, и начали начисляться 7.2% в месяц на сумму кредита. На сегодняшний день, сумма до полного погашения составляет 68 841.77 ГРН (эта сумма состоит из 6288.12 ГРН Вашей текущей задолженности, 805 ГРН штрафа и 61748.65 ГРН процентов, которые насчитались за пользование кредитом). Вам нужно как можно быстрее внести на карту минимум 61725.65 ГРН, чтобы выйти из просрочки. Либо Вы можете внести на карту 68 841.77 ГРН сегодня

Наказ
01.08.2017 11:52

Добрый день!
Банк действительно может продолжать начисление процентов после решения суда на сумму задолженности до полного ее погашения и взыскать ее в дальнейшем через суд.
Для подачи исполнительного листа в исполнительную службу законодательством предусмотрен общий срок исковой давности - 3 года. Исходя из информации, полученной от Вас, он еще не пропущен.
Для погашения задолженности по решению суда не обязательно ждать открытия исполнительного производства. Вы можете оплатить указанную в решении суда сумму напрямую или через нотариуса.
Для получения большей информации Вы можете связаться с нами по одному из телефонов, указанных на сайте, и записаться на консультацию.
Будем рады помочь.

Таня
21.07.2017 06:51

Мама взяла кредит у 2 банках, де % становить: кожні 2 тижні потрібно платити 800 грн, тобто в місяць 1600 грн. Хоча взяла 3000 грн. І кредит не платить 2 місяць, так як не має ніякої роботи. Уже додому прихордять листи від банку. Через який термін не сплати кредиту - банк може звернутись до суду?? І чи можуть вони забрати у нас будинок ( він на мамі)? І чи може банк стягувати такий % в місяць???Дякую.

Наказ
25.07.2017 07:31

?Добрый день!
1. Банк может обратиться в суд с ?момента не внесения Вами, в указанный в договоре срок, оплаты по кредиту.
Как только Вы пропустили срок, банк может насчитывать проценты и штрафные санкции, а также обращаться в суд для взыскания долга.
Срок исковой давности (срок на протяжении которого банк может обратиться в суд) составляет 3 года.
2. Да, есть вероятность наложения ареста на имущество, в следствии чего Вы не сможете распоряжаться им в полном объеме. Конфискация имущества у Вас в счет погашения кредитной задолженности возможна только по решению суда, но сумма долга о которой Вы пишите совершенно не соизмерима со стоимостью дома, поэтому о конфискации речи идти не может.
3. Каждый банк сам устанавливает ежемесячную процентную ставку по кредиту. А Вы, как потребитель, обращаетесь в тот банк, условия работы с которым являются для Вас наиболее удобными.

Дарья
02.06.2017 15:30

Добрый день.У меня такой вопрос.Банк подал в суд из за задолженности по кредитной карте, сума долга,2300 гривен,банк требует погасить со всеми штрафами 21 тысячу гривен.Правомерно ли это.?Не совсем понятна цитата "згідно п. 5 ч. 3 ст. 18 ЗУ “Про захист прав споживачів” штрафні санкції за невиконання вами договору не можуть перевищувати 50 % вартості самого продукту (у цьому випадку кредиту). Я правильно понимаю,что при долге в 2300 штраф не может быть выше 1150 гривен?Или я не верно истолковала этот закон?

Наказ
06.06.2017 07:17

?Добрый день, Дарья!
Сумма долга в 21 тыс. грн. состоит из тела кредита, процентов и штрафных санкций. Соответственно чтобы понимать из чего состоит сумма, нужно обратиться в банк и получить расчет долга.
Также нужно выяснить не пропущен ли срок исковой давности для обращения банка в суд. Для тела и процентов он составляет - 3 года, для штрафных санкций - 1 год.
Действительно есть статья в ЗУ "О защите прав потребителей" относительно того, что штрафные санкции за невыполнение договора не могут превышать 50% стоимости самого продукта. Но тут речь идет только о штрафных санкциях. Для того чтобы понять какую часть долга составляют штрафные санкции, необходимо получить ?его ?расчет.

Васіліна
23.04.2017 10:49

Добрий день!Будь-ласка допоможіть мені вирішити питання по судовій справі за іпотечний кредит.Мене до суду подав банк"Аваль" за несплату кредиту,бо я не спроможна виплатити таку суму.З 2008-2015 року платила без затримки місяць в місяць,і виконувала всі умови банку,а коли мене покинув чоловік з двума маленькими дітьми я не взмозі платити таку суму яку требує банк,платила скільки могла,щоб вистачало на життя.Якщо можете зателефонуйте і допоможіть вирішити це питання,я навіть приїду якщо буде потрібно.Чекаю на відповідь.

Наказ
24.04.2017 06:24

Доброго дня. Необхідно знайомитися із матеріалами, які банк подав в суд, писати заперечення на позовну заяву банку і намагатися знизити заборгованість. Ви можете направити нам документи по справі на електронну пошту. Ми розглянемо і сформуємо судову стратегію для захисту ваших інтересів.

Галина
11.04.2017 17:30

Після смерті чоловіка по рішенню суда і виконавчого провадження повністю погасила кредит ( як поручитель ). Чоловік заставив будинок в іпотеку. Мені на руки виконавча видала Постанову про знаття обтяжень у звязку з повним погашенням. Банк не видає оригінали документів на будинок - мотивуючи тим що за час погашення мені нарахували ще якісь суми і я повинна їх сплатити. Питання: чи може банк після рішення суду який установив певну суму до виплати - нараховувати ще якісь штрафи? Кредит був оформлений на нині уже покійного чоловіка. ( Помер у 2009 році). Дякую.

Наказ
13.04.2017 06:31

?Добрый день!
Вы должны оплатить сумму иска, который удовлетворил суд.
Но пока?? Вы погашаете задолженность? ?по решению суда, проценты продолжают начисляться? ?банком на сумму долга, поскольку фактически долг ведь не был погашен на момент вынесения решения суда. Исходя из этого сумма может измениться.
Но для взыскания дополнительно насчитанных процентов банк должен снова обратиться в суд. На данный момент, поскольку Вы закрыли исполнительное производство, долг считается погашенным и документы Вам должны вернуть.

Наталія Богданець
09.03.2017 12:24

Банк подав мене насуд за несплату кредиту чи можу я виграти пизв у банку

Наказ
13.03.2017 15:33

Доброго дня. Для оцінки перспектив по справі, необхідно знайомитись з позовом та іншими матеріалами в справі. Рекомендуємо звернутися до нашого офісу для розгорнутої консультації і вивчення документів. В будь якому випадку можливе зниження заборгованості за кредитом, оскільки дуже часто банки не дотримуються строків позовної давності.

Оля
16.04.2017 10:40

Мій чоловік брав кредит в приват банку за пару років до шлюбу в нього зявились прострочки і банк погрожує відібрати нерухомість моїх рідних тому що прописані ми в моєї мами хаті яким чином банк має право до цього майна якщо чоловіку воно не належить тай кредит він сам брав

Наказ
18.04.2017 13:23

Добрий день!
У випадку наявності заборгованості за кредитним договором банк може накласти арешт на майно боржника або навіть звернути стягнення на таке майно в рахунок боргу. Але у даному випадку мова йде про майно боржника. Вказана квартира не є власністю Вашого чоловіка, а отже і звернути стягнення на це майно банк не в змозі.