Бесплатная консультация

Бесплатная консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Арсеній Салалайко
Арсеній Салалайко (063) 235 08 72 Зворотній дзвінок

Суд з банком - банк подав в суд за кредит

Що робити, якщо банк подав до суду за несплату кредиту?

У вас питання по депозитам? Якщо ви плануєте подати на банк у суд з приводу депозиту, перейдіть, будь ласка, на сторінку повернення депозитів.

В останні роки ситуація із проблемними кредитами лише загострюється. Це пов'язано, у першу чергу, з нестабільною економічною ситуацією в країні й хитрощами, закладеними в кредитних договорах. Боржникам варто розуміти, що, виходячи з судової практики в Україні, суд за несплату кредиту найчастіше виграє кредитор. Тому до рішення даного питання необхідно поставитися дуже серйозно.

Ніхто не сперечається, що взяті на себе зобов'язання варто виконувати. Але іноді навіть найсумлінніші позичальники опиняються в ситуації, коли їхнє матеріальне становище не дозволяє виплачувати кредит протягом невизначеного часу. Часи, коли банки обмежувалися письмовими попередженнями про те, що подадуть позов у суд, але далі цього звичайно не йшли, залишилися в минулому. Суди з кредитів уже не рідкість, і більшість, хто потрапив у важку фінансову ситуацію людей, стають учасниками судових позовів. Криза в банківській сфері, змусила ці установи повністю змінити взаємини з боржниками. І зараз справи про стягнення боргу відкриваються незалежно від суми заборгованості.

Судові розгляди по кредитам служать невеликим перепочинком і для боржника. Що робити якщо банк подав у суд за невиплату кредиту? Насамперед, не піддавайтеся паніці. Краще без зайвого поспіху вивчити всі нюанси справи: свій кредитний договір, чинне в кредитній сфері законодавство. Варто відразу налаштуватися на те, що суд з банком – це надзвичайно складна справа.

На фінансову установу працює штат кваліфікованих, добре знаючих свою справу юристів. Тому, якщо ви задаєтеся питанням, як виграти суд у банку по кредиту, але самі не сильні в юриспруденції, звертайтеся за допомогою до професіоналів. Фахівці юридичного об'єднання «Наказ» вивчать всі матеріали справи, проведуть ретельну експертизу вашого договору, зуміють виявити, при їхній наявності, закладені підводні камені, якісь прорахунки кредитора, визначать оптимальні шляхи вирішення проблеми. Звичайно, звільнити вас від виплати позики не зможе жоден адвокат. За борги треба платити, але при грамотно підготовленій з нашою допомогою доказовій базі, суд з банком по кредиту може закінчитися для вас помітним зменшенням штрафних санкцій, зниженням процентної ставки та інших пільг.

Що є приводом для подачі документів у суд?

Фінансова установа, звичайно, не буде готовити позов, якщо строк вашого прострочення по кредиту становить 2-3 тижні. Як правило, банк подає в суд за несплату кредиту при затримці оплати більш ніж на 3 місяці. Така позиція цілком зрозуміла, кредитор прагне повернути свої кошти будь-якими способами. Банківську установу не хвилює, яку суму винен позичальник: мільйони гривень чи кілька тисяч. Кредитна організація не буде думати про те, що судові витрати можуть перевищувати загальний борг клієнта. Ціль банку – створити прецедент, виграти справу й показати іншим клієнтам, що він нікому нічого не буде прощати чи дарувати. Таким чином, банк намагається захистити свою репутацію.

Ще однією причиною, через яку банки починають суд по кредиту, є те, що установа не має права списати жоден прострочений борг (свої втрати) без судового рішення. Крім того, відповідно до законодавства, кредитор має право звертатися за стягненням заборгованості тільки протягом трьох років після її виникнення. З цієї причини фінансові установи намагаються не затягувати із цим питанням і оперативно подають позови до суду. Ви можете отримати повідомлення про те, що банк подав у суд за несплату кредиту вже через кілька місяців прострочення і, як правило, декількох спроб кредитора вирішити питання «мирним» шляхом.

Що робити якщо кредитори подали в суд за кредит?

1. Не панікувати. У даній справі емоції можуть лише зашкодити. Необхідно взяти себе в руки, ознайомитися із пред'явленими вимогами й тверезо оцінити ситуацію. Вивчіть наступні питання в першу чергу:

 • чи не минув строк позовної давності для звернення до суду – стандартний строк становить 3 роки (для штрафних санкцій 1 рік). Збільшити зазначений строк за домовленістю можливо (перевірте, чи є подібний пункт у договорі), а от зменшити - ні;
 • звірити суму боргу;
 • перевірити всі розрахунки кредитора - найчастіше в розрахунках штрафних санкцій є безліч порушень;
 • зібрати можливий пакет документів для зменшення судом розміру штрафних санкцій;
 • виявити положення в кредитному договорі, які можливо визнати недійсними - найчастіше така можливість є, оскільки кредитні договори далеко не завжди захищають інтереси споживача. Наприклад, згідно п. 5 ч. 3 ст. 18 ЗУ “Про захист прав споживачів” штрафні санкції за невиконання вами договору не можуть перевищувати 50 % вартості самого продукту (у цьому випадку кредиту). Але нерідкими є позови, у яких банк вимагає відшкодування коштів у сумі, що на 50 - 70 % перевищує розмір кредиту.

2. Якщо банк подав у суд за прострочення кредиту, не ігноруйте судові повістки. Ваша неявка й відсутність захисту - це практично гарантія повного задоволення вимог кредитора. Якщо ж ви прикладете максимум зусиль, знайти порушення в договорі, достукатися до суду і, як мінімум, зменшити суму стягнення, можна практично завжди.

Якщо кредитний договір був укладений після 16.10.2011 року варто звернути особливу увагу на ст. 11 ЗУ “Про захист прав споживачів”, у яку було внесено досить багато змін, призначених захистити інтереси позичальників.

3. Що робити якщо банк подав у суд за несплату кредиту? В обов'язковому порядку варто ознайомитися з матеріалами в справі. За загальним правилом суд по несплаті кредиту проходить за місцем проживання відповідача, тому необхідно або звернутися (маючи при собі паспорт) до суду по вашому місцю проживання, або ж перевірити на інтернет порталі суду, чи є дійсно позовна заява від банку до вас. Якщо заяви не виявлено, варто пошукати в суді за місцем реєстрації банку. Також треба вивчити кредитний договір, можливо конкретний суд зазначений там. Цей крок необхідний для того щоб:

 • перевірити чи дійсно банк подав у суд або це лише метод психологічного тиску.
 • ознайомитися з матеріалами справи. Ви можете знімати з них копії, краще взяти із собою фотоапарат і фотографувати документи. Це дозволить вам мати чітке уявлення про те, до чого готуватися, які вимоги пред'явлені і які можна заперечити. Також, при звертанні до адвоката по кредитам, ви зможете пред'явити вже наявні у вас конкретні дані у справі. Для успішного ознайомлення з матеріалами справи, краще пред'явити співробітникові суду відповідне письмове клопотання.

Приклад клопотання про ознайомлення з матеріалами справи

4. На стадії судового розгляду справи - бути на всіх засіданнях, стежити за законністю всіх дій у процесі, можливістю заперечити ті чи інші дії або норми договору. Наприклад, спробувати зменшити розмір неустойки. Ч. 3 ст. 551 ЦКУ передбачає можливість зниження неустойки судом, наприклад, якщо її розмір істотно перевищує збитки.

5. На стадії виконавчого провадження - уважно стежте за всіма діями виконавця, при необхідності оскаржите їх (порушення трапляються скрізь і всюди).

Приклад клопотання про оскарження бездіяльності державного виконавця

На практиці кредитори (і банки, в тому числі) не поспішають відразу ж звертатися до суду у випадку невиплати боржником кредиту. Для цього є декілька причин, зокрема те, що судові розгляди досить тривалі й виснажливі, вимагають збору маси документів, а також те, що за весь період прострочення платежів боржникові будуть нараховуватися штрафні санкції й вимоги кредиторів будуть невпинно рости. Тому, якщо банк все-таки подав до суду, значить настроєний він серйозно й буде намагатися стягнути з боржника максимально можливу суму, щоб покрити всі свої витрати, пов'язані із судовим розглядом.

Якщо ви думаєте про те, як виграти суд з банком або просто не знаєте, що робити, якщо банк подав у суд по кредиту, почніть рішення своїх проблем з пошуку грамотного юриста.

Чому боржникові, у випадку подачі до нього судового позову за невиплату кредиту, краще звернутися за кваліфікованою допомогою фахівця

 1. Банки та інші кредитори, можуть дозволити собі послуги висококваліфікованих юристів і завжди це роблять.
 2. Кредитні договори складені все тими ж досвідченими юристами, які передбачили вирішення всіх можливих нюансів на користь замовника, тобто кредитора. І якщо хтось і зможе знайти слабкі місця в такому договорі, то тільки інший професіонал своєї справи.
 3. Деякі кредитні договори передбачають, що всі судові позови будуть проходити в конкретному суді, найчастіше третейському. Боржникові варто розуміти, що кредитор звертається в цей суд не перший раз і його шанси виграти справу набагато вищі. Боржникові доведеться пильно стежити за тим, щоб судом не допускалося ніяких порушень.
 4. Боржник дійсно в програшній позиції й вимоги до нього абсолютно правомірні (за винятком випадків шахрайства). Тому необхідно розуміти, що в даній ситуації виграти справу означає не звільнитися від боргових зобов'язань (хоча при збігу деяких обставин і професійній роботі юриста такий варіант теж можливий), а максимально зменшити розмір позовних вимог і вийти із ситуації з мінімальними фінансовими втратами.

Також нерідкі ситуації, коли, попри незважаючи на те, що на вас подали в суд за кредит, саме засідання може не відбутися. Судові органи можуть видати розпорядження, на підставі якого кредитор має право вимагати в боржника майно за рахунок погашення боргу. Для того щоб уникнути такої ситуації, боржникові необхідно підготувати заяву про незгоду або зустрічний позов. Професіонали юридичного об'єднання «Наказ» оперативно проведуть необхідну роботу й захистять вас від подібних дій банківської установи.

Адвокати нашої фірми радять громадянам, на яких фінансові установи подали до суду за несплату кредиту не впадати у відчай. Попри те, що суд, як правило, виносить позитивне для банку рішення, боржник може також виграти в такій ситуації, особливо при виникненні тривалого прострочення. Адже крім основної суми заборгованості, яка, без сумніву, підлягає погашенню, кредитор нараховує на боржника значні штрафи й пені, які часто перевищують загальну суму боргу. І як свідчить практика наших юристів по кредитним спорам, саме ці грабіжницькі суми можуть бути зведені до мінімуму рішенням суду, також вам може бути складений менш щільний графік погашення боргу.

Що робити якщо банк подав до суду? Не ховайтеся від банку й судових інстанцій. Збирайте докази вашого бажання сплатити накопичений борг і неможливості цього зробити на даний момент. Проконсультуйтеся з адвокатами із приводу своїх подальших дій. По можливості доручіть фахівцям ведення свого питання й у результаті ваша, здавалося б, нерозв'язна ситуація, так само як і судовий розгляд у цілому, може закінчитися з вигодою для вас.

Юристи компанії “ Наказ ” нададуть:

 1. представництво прав і інтересів у переговорах із кредиторами, а також у суді, виконавчій службі в Україні;
 2. комплексне вивчення умов кредитного договору й супутніх документів;
 3. визнання недійсними неправомірних умов договору;
 4. збір документів для зменшення штрафних санкцій;
 5. оскарження неправомірних дій державного виконавця.

Обговорення і відгуки (69)

James
25.05.2019 23:20

НЕОБХІДНО ВАМ СПОСІБНИЙ ПОЗИЦІ, КРЕДИТ ПОЧАТИ НОВУ ЛІНІЮ БІЗНЕСУ АБО ПЛАТИТИ ДЛЯ КОНТАКТИ ЗАРАЗ. Кредити Фірми Довіри Клієнт, ми є юридичною, зареєстрованою та гарантованою компанією з кредитування та видаємо позики фізичним особам, компаніям, урядовим установам, церквам та бізнес-організаціям, а також людям усіх видів. Вам потрібний кредит для будь-яких цілей? Ви маєте фінансову проблему? Вам потрібне фінансове рішення? Кортні Інвестментс Лімітед - це рішення всіх ваших фінансових проблем, наші кредити легкі і швидкі. Зв'яжіться з нами сьогодні для того кредиту, який ви бажаєте, ми можемо організувати будь-який кредит, щоб відповідати вашому бюджету лише 3% відсотка. Якщо ви зацікавлені, зв'яжіться з нами електронною поштою: Goodnewsloanfrim36@gmail.com

walter
21.05.2019 13:16

Ви потребуєте кредиту? ми пропонуємо всі види кредитів, як особисті позики, позики консолідації заборгованості, венчурний капітал, бізнес-кредити, освітні кредити, домашні кредити та позики з будь-якої причини і термінових потреб !. з відсотковою ставкою 3% Ви відхилили ваш банк? У вас поганий кредит? У вас є неоплачені рахунки? Ви заборговані? Вам потрібно створити бізнес? Не турбуйтеся більше, тому що ми тут, щоб запропонувати вам шанс отримати кредит. Наші кредити варіюються від будь-якої суми вашого вибору. Якщо Ви зацікавлені, зв’яжіться з нами за цим листом: pravexfinancialservice@gmail.com з наступними реквізитами: 1. Ваше повне ім'я: _______ 2. Контактна адреса: _______ 3. Країна проживання: ______ 4. Сума кредиту Потрібно: ________ 5. Тривалість: _____ 6. Стать: _____ 7. Робота: ________ 8. Щомісячний дохід: _______ 9. Дата народження: ________ 10. Номер телефону: _________ Email: pravexfinancialservice@gmail.com

walter
18.05.2019 14:09

Ви потребуєте кредиту? ми пропонуємо всі види кредитів, як особисті позики, позики консолідації заборгованості, венчурний капітал, бізнес-кредити, освітні кредити, домашні кредити та позики з будь-якої причини і термінових потреб !. з відсотковою ставкою 3% Ви відхилили ваш банк? У вас поганий кредит? У вас є неоплачені рахунки? Ви заборговані? Вам потрібно створити бізнес? Не турбуйтеся більше, тому що ми тут, щоб запропонувати вам шанс отримати кредит. Наші кредити варіюються від будь-якої суми вашого вибору. Якщо Ви зацікавлені, зв’яжіться з нами за цим електронним листом: Потрібно: ________ 5. Тривалість: _____ 6. Стать: _____ 7. Робота: ________ 8. Щомісячний дохід: _______ 9. Дата народження: ________ 10. Номер телефону: _________ Email: pravexfinancialservice@gmail.com

Сергій
15.05.2019 11:31

Доброго дня Вам. Хотів задати декілька запитань по заборговоності. До мєнє принесли повістку до суду.Алє в укладеному договорі не має дєкілька моіх підпесів. Також я брав 25100гр платив три місяці,пройшло майже два роки заборгованість склалає 55000. Що робити і як скласти правільно відгук?

Mr donald lee
08.05.2019 02:48

Здрастуйте, Ми видаємо кредити в межах від $ 1000 до $ 100,000,000. Наші кредити добре забезпечені і забезпечені за процентною ставкою 2%. Ми надаємо кредити фізичним особам та організаціям з метою відновлення будинків, закріплення боргів, рефінансування та створення підприємств. Зв'яжіться з нами по електронній пошті: (donaldleeloaninvastmentcompany@gmail.com) Ми є міжнародною кредитною компанією, яка надає кредити різним особам і компаніям в Європі, Азії, Африці та інших частинах світу. Ми пропонуємо кредит у доларах США (доларах США), британських фунтах (GBP) та будь-яку валюту за вашим вибором. Контактна адреса: (donaldleeloaninvastmentcompany@gmail.com) Дисплей * особисті кредити (безпечні та незабезпечені) * Бізнес-кредити (безпечні та незабезпечені) * іпотечні кредити * синдикований кредит * Студентський кредит * Консолідація кредиту та багато інших: Надішліть нам електронну пошту сьогодні (donaldleeloaninvastmentcompany@gmail.com) З повагою Містер Дональд Лі

кредит
28.04.2019 21:29

Чи потрібна швидка довгострокова або короткострокова позика з відносно низькою процентною ставкою до 3%? Ми пропонуємо бізнес кредит, персональний кредит, домашній кредит, автокредит, студентський кредит, позику консолідації боргу, застосовуємо зараз. herofinancein@hotmail.com, whatsapp +917338386140

robetto john
22.04.2019 15:47

Вам потрібен терміновий кредит? зв'яжіться з нами по електронній пошті для отримання додаткової інформації про вашу кредитну послугу. електронною поштою robettojohn0147@gmail.com

Elena
20.04.2019 19:17

Шановні шукачі кредитів. Ви в яких-небудь фінансових труднощах? Ви хочете розпочати власний бізнес? Ця кредитна компанія була створена правозахисними організаціями по всьому світу з єдиною метою допомогти бідним і людям з фінансовими труднощами життя. Якщо ви хочете подати заявку на отримання кредиту, зверніться до нас з наведеними нижче даними електронною поштою: elenanino0007@gmail.com Ім'я: Необхідна сума кредиту: Тривалість позики: Номер мобільного: Дякую вам і Бог благослови Довіра Олена

Mr donald lee
18.04.2019 07:30

Здрастуйте, Ми видаємо кредити в межах від $ 1000 до $ 100,000,000. Наші кредити добре забезпечені і забезпечені за процентною ставкою 2%. Ми надаємо кредити фізичним особам та організаціям з метою відновлення будинків, закріплення боргів, рефінансування та створення підприємств. Зв'яжіться з нами по електронній пошті: (donaldleeloaninvastmentcompany@gmail.com) Ми є міжнародною кредитною компанією, яка надає кредити різним особам і компаніям в Європі, Азії, Африці та інших частинах світу. Ми пропонуємо кредит у доларах США (доларах США), британських фунтах (GBP) та будь-яку валюту за вашим вибором. Контактна адреса: (donaldleeloaninvastmentcompany@gmail.com) Дисплей * особисті кредити (безпечні та незабезпечені) * Бізнес-кредити (безпечні та незабезпечені) * іпотечні кредити * синдикований кредит * Студентський кредит * Консолідація кредиту та багато інших: Надіслати електронною поштою до Сполучених Штатів сьогодні (donaldleeloaninvastmentcompany@gmail.com) З повагою Містер Дональд Лі

Mr donald lee
16.04.2019 02:31

Здрастуйте, Ми видаємо кредити в межах від 1000 до 100,000,000. Наші кредити добре забезпечені і забезпечені за процентною ставкою 2%. Ми надаємо кредити фізичним особам та організаціям з метою відновлення будинків, закріплення боргів, рефінансування та створення підприємств. Зв'яжіться з нами по електронній пошті: (donaldleeloaninvastmentcompanygmail.com) Ми є міжнародною кредитною компанією, яка надає кредити різним особам і компаніям в Європі, Азії, Африці та інших частинах світу. Ми пропонуємо кредит у доларах США (доларах США), британських фунтах (GBP) та будь-яку валюту за вашим вибором. Контактна адреса: (donaldleeloaninvastmentcompanygmail.com) Дисплей * особисті кредити (безпечні та незабезпечені) * Бізнес-кредити (безпечні та незабезпечені) * іпотечні кредити * синдикований кредит * Студентський кредит * Консолідація кредиту та багато інших: Надіслати електронною поштою до Сполучених Штатів сьогодні (donaldleeloaninvastmentcompanygmail.com) З повагою Містер Дональд Лі

linda moore
31.03.2019 13:47

Ви в будь-якій фінансовій кризі, вам потрібна фінансова допомога? або вам потрібні кошти, щоб розпочати власний бізнес? Вам потрібні кошти для погашення заборгованості, погашення рахунків або створення хорошого бізнесу? Чи є у вас низький кредитний бал, і вам важко отримати послуги капіталу від місцевих банків та інших фінансових інститутів? Ось ваш шанс отримати фінансову послугу від нашої компанії. Ми пропонуємо всі види кредитів окремим компаніям за ставкою 2%. Якщо вам потрібний кредит, не соромтеся звертатися до нас по електронній пошті: lindamooreloans@gmail.com Або Whatsapp- +19292227999. З повагою, Місіс Лінда Мур

Галя
29.03.2019 11:42

що робити коли банк нарахував відсотків на кредит таку суму як і сама сума кредиту

Fred more
27.03.2019 08:15

Отримайте кредит зараз протягом 48 годин Хороший день Ви хочете бути підприємцем, запускати проект або купувати квартиру чи ви в фінансовому плані, ваша допомога приходить зараз, ви втратили сон, намагаючись отримати готовий, не дозволяйте вашим мріям вмирати, зверніться до пана Фреда більше, для швидкого і надійного кредиту. Ми пропонуємо такий вид кредиту нижче: 1 бізнес-кредит 2. комерційна кредит 3. квартира кредит 4. авто позика 5. автокредит тощо. Ми пропонуємо кредити серйозним і чесним клієнтам, які готові співпрацювати з нами за процентною ставкою 3% від 100,000.00 до 500,000,000,000.00. Зв'яжіться з нами швидко за допомогою електронної пошти (fredmorefinance@gmail.com) Номер: +919654763221 Підписано Директор Пан Фред більше

Fred more
27.03.2019 08:14

Отримайте кредит зараз протягом 48 годин Хороший день Ви хочете бути підприємцем, запускати проект або купувати квартиру чи ви в фінансовому плані, ваша допомога приходить зараз, ви втратили сон, намагаючись отримати готовий, не дозволяйте вашим мріям вмирати, зверніться до пана Фреда більше, для швидкого і надійного кредиту. Ми пропонуємо такий вид кредиту нижче: 1 бізнес-кредит 2. комерційна кредит 3. квартира кредит 4. авто позика 5. автокредит тощо. Ми пропонуємо кредити серйозним і чесним клієнтам, які готові співпрацювати з нами за процентною ставкою 3% від 100,000.00 до 500,000,000,000.00. Зв'яжіться з нами швидко за допомогою електронної пошти (fredmorefinance@gmail.com) Номер: +919654763221 Підписано Директор Пан Фред більше

Elena
19.03.2019 06:55

Шановні шукачі кредитів. Ви в яких-небудь фінансових труднощах? Ви хочете розпочати власний бізнес? Ця кредитна компанія була створена правозахисними організаціями по всьому світу з єдиною метою допомогти бідним і людям з фінансовими труднощами життя. Якщо ви хочете подати заявку на отримання кредиту, зверніться до нас з наведеною нижче інформацією за адресою: elenanino0007@gmail.com Ім'я: Необхідна сума кредиту: Тривалість позики: Номер мобільного: Дякую вам і Бог благослови Довіра Олена

Галя
29.03.2019 11:46

Ви можете надати кредит

Bernice Debaets
18.03.2019 10:10

Я дуже хочу подякувати вам пані Берніс Дебаетс за те, що я врятувала моє життя. Я шукав допомогу в банку та online у періоді я загубив alot та приїжджаю так сильно вниз. Але пані Берніс дійсно врятує моє життя, допомагаючи мені кредит, який я вимагав, і я просто повинен отримати дозвіл, якого вона вимагала зараз, я можу отримати кредит від будь-якого там кредитна дошка, так що якщо ви зацікавлені в позиці, я не буду брехати або обманювати вас добре. Для отримання додаткової інформації звертайтеся до пані Берніс, Електронна пошта: bernicedebaetskredit@gmail.com, Повідомлення / Через Whatsapp: +1 (872) 307-0988. веб-сайт: debaetsboardloanfirm.yolasite.com Для отримання додаткової інформації. З повагою.

Debaets Balsiger
18.03.2019 10:03

Здрастуйте, Вам потрібна допомога з боку довіреної приватної кредитної комісії, щоб очистити ваш відділ без будь-яких первинних витрат? Або у вас виникли проблеми з минулими кредиторами, і ви хочете отримати реальний кредит. Тоді ви приїжджаєте в компанію D.B Financial Loan спільно з банком регіону. Ми є довіреним приватним борговим кредитним бортом, і ви можете мати кредитну форму в межах 5,000.00 євро, макс. 500,000,000.00 євро за 2% процентну ставку на місяць .. Кредити видаються протягом декількох годин після обробки ваших документів. Після завершення процесу ви отримуєте кредит на експрес. Це реальна можливість отримати кредит від надійної фірми. Г-н Дебец Бальсігер є нашим агентом тут, щоб допомогти. Контакт зараз: Електронна пошта: debaetsbalsiger39@gmail.com, веб-сайт: debaetsboardloanfirm.yolasite.com Повідомлення / Через Whatsapp: +1 (872) 307-0988. Для отримання додаткової інформації. З повагою.

David Debaets
18.03.2019 00:20

Ви запитали себе, де можна отримати законну приватну компанію-позичальника? Тоді не хвилюйтеся, ви можете отримати позику від компанії D.B Financial Loan Company та вашого агента David Debaets. Кредит без будь-якої вартості для 2% відсоткової ставки за мінімальний діапазон від 5,000.00 Євро до Макс 500,000,000.00 Євро Ми перевірені і довірені компанії кредитування, Ми Допомагаємо з кредитом на наступне нижче Домогосподарство , Відпустка, Розвиток кар'єри, Розпочати новий бізнес, Фінансування автомобілів, Переміщення витрат, Консолідація боргу, Покращення кредитної картки, Витрати на весілля, Домогосподарство. Зв'яжіться зараз для отримання додаткової інформації. Електронна пошта: daviddebaetsloanfirm@gmail.com Повідомлення / Whatsapp: +1 (872) 307-0988 веб-сайт: debaetsboardloanfirm.yolasite.com

.Mrs VICTORIA JOHNSON
13.03.2019 12:10

Ви шукаєте РЕАЛЬНУ ФІНАНСОВУ КРЕДИТНУ КОМПАНІЮ для надання кредиту від 10 000 до 10 000 000 євро (для бізнесу або корпоративного кредиту, персонального кредиту, іпотечних кредитів, автокредитування, кредитування консолідації боргу, венчурного капіталу, кредитів на охорону здоров'я тощо). ))) Або вам відмовили в одержанні кредиту у банку чи фінансовій установі з тієї чи іншої причини? Подайте заявку зараз і отримайте реальний фінансовий кредит, оброблений і затверджений протягом 3 днів. PACIFIC FINANCIAL LOAN FIRM, ми є кредитором кредиту на міжнародному рівні, який надає РЕАЛЬНІ ФІНАНСОВІ КРЕДИТИ приватним особам і компаніям з низькою процентною ставкою 2% з дійсним посвідченням чи міжнародним паспортом вашої країни для перевірки. Погашення кредиту починається через 1 (один) рік після отримання кредиту, а термін погашення - від 3 до 35 років. ДЛЯ МІЖНАРОДНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ТА ОБРОБКИ ВАШОЇ ЗАЯВКИ НА ГРАНИЦТВО В 2 РОБОЧІ ДНІ, Зв'яжіться з нами безпосередньо за допомогою цього листа: pacificfinancialloanfirm@gmail.com Зв'яжіться з нами за такою інформацією: Повне ім'я: ____________________________ Сума, необхідна як кредит: ________________ Тривалість кредиту: _________________________ Мета кредиту: ______________________ Дата народження: ___________________________ Стать: _______________________________ Сімейний стан: __________________________ Контактна адреса: _______________________ Місто / Поштовий індекс: __________________________ Країна: _______________________________ Професія: ____________________________ Мобільний телефон: __________________________ Надішліть запит на негайну відповідь: pacificfinancialloanfirm@gmail.com дякую Генеральний директор компанії VICTORIA JOHNSON ФІНАНСОВА ФІНАНСОВА КРЕДИТНА ФІРМА Електронна пошта: pacificfinancialloanfirm@gmail.com

.Mrs VICTORIA JOHNSON
13.03.2019 11:35

Ви шукаєте РЕАЛЬНУ ФІНАНСОВУ КРЕДИТНУ КОМПАНІЮ для надання кредиту від 10 000 до 10 000 000 євро (для бізнесу або корпоративного кредиту, персонального кредиту, іпотечних кредитів, автокредитування, кредитування консолідації боргу, венчурного капіталу, кредитів на охорону здоров'я тощо). ))) Або вам відмовили в одержанні кредиту у банку чи фінансовій установі з тієї чи іншої причини? Подайте заявку зараз і отримайте реальний фінансовий кредит, оброблений і затверджений протягом 3 днів. PACIFIC FINANCIAL LOAN FIRM, ми є кредитором кредиту на міжнародному рівні, який надає РЕАЛЬНІ ФІНАНСОВІ КРЕДИТИ приватним особам і компаніям з низькою процентною ставкою 2% з дійсним посвідченням чи міжнародним паспортом вашої країни для перевірки. Погашення кредиту починається через 1 (один) рік після отримання кредиту, а термін погашення - від 3 до 35 років. ДЛЯ МІЖНАРОДНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ТА ОБРОБКИ ВАШОЇ ЗАЯВКИ НА ГРАНИЦТВО В 2 РОБОЧІ ДНІ, Зв'яжіться з нами безпосередньо за допомогою цього листа: pacificfinancialloanfirm@gmail.com Зв'яжіться з нами за такою інформацією: Повне ім'я: ____________________________ Сума, необхідна як кредит: ________________ Тривалість кредиту: _________________________ Мета кредиту: ______________________ Дата народження: ___________________________ Стать: _______________________________ Сімейний стан: __________________________ Контактна адреса: _______________________ Місто / Поштовий індекс: __________________________ Країна: _______________________________ Професія: ____________________________ Мобільний телефон: __________________________ Надішліть запит на негайну відповідь: pacificfinancialloanfirm@gmail.com дякую Генеральний директор компанії VICTORIA JOHNSON ФІНАНСОВА ФІНАНСОВА КРЕДИТНА ФІРМА Електронна пошта: pacificfinancialloanfirm@gmail.com

.Mrs VICTORIA JOHNSON
13.03.2019 11:34

Ви шукаєте РЕАЛЬНУ ФІНАНСОВУ КРЕДИТНУ КОМПАНІЮ для надання кредиту від 10 000 до 10 000 000 євро (для бізнесу або корпоративного кредиту, персонального кредиту, іпотечних кредитів, автокредитування, кредитування консолідації боргу, венчурного капіталу, кредитів на охорону здоров'я тощо). ))) Або вам відмовили в одержанні кредиту у банку чи фінансовій установі з тієї чи іншої причини? Подайте заявку зараз і отримайте реальний фінансовий кредит, оброблений і затверджений протягом 3 днів. PACIFIC FINANCIAL LOAN FIRM, ми є кредитором кредиту на міжнародному рівні, який надає РЕАЛЬНІ ФІНАНСОВІ КРЕДИТИ приватним особам і компаніям з низькою процентною ставкою 2% з дійсним посвідченням чи міжнародним паспортом вашої країни для перевірки. Погашення кредиту починається через 1 (один) рік після отримання кредиту, а термін погашення - від 3 до 35 років. ДЛЯ МІЖНАРОДНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ТА ОБРОБКИ ВАШОЇ ЗАЯВКИ НА ГРАНИЦТВО В 2 РОБОЧІ ДНІ, Зв'яжіться з нами безпосередньо за допомогою цього листа: pacificfinancialloanfirm@gmail.com Зв'яжіться з нами за такою інформацією: Повне ім'я: ____________________________ Сума, необхідна як кредит: ________________ Тривалість кредиту: _________________________ Мета кредиту: ______________________ Дата народження: ___________________________ Стать: _______________________________ Сімейний стан: __________________________ Контактна адреса: _______________________ Місто / Поштовий індекс: __________________________ Країна: _______________________________ Професія: ____________________________ Мобільний телефон: __________________________ Надішліть запит на негайну відповідь: pacificfinancialloanfirm@gmail.com дякую Генеральний директор компанії VICTORIA JOHNSON ФІНАНСОВА ФІНАНСОВА КРЕДИТНА ФІРМА Електронна пошта: pacificfinancialloanfirm@gmail.com

Paul Moritz
07.03.2019 07:26

Доброго дня, пані та панове Ми пропонуємо кредити приватним і комерційним органам за дуже низькою річною процентною ставкою 3%, погашення від 1 року до 25 років. Ми видаємо кредити в межах від 5000 до 500000000. Це - викорінення зростаючої історії поганого кредиту, а також забезпечення стабільного прибутку як для нашої компанії, так і для наших клієнтів. Ви втрачаєте сон вночі, турбуючись, як отримати кредит? Контактна особа: Пол Кредитне агентство тепер на E-mail: paulhelpfund@yahoo.com або WhatsApp: +91 733 787 3110 Ми пропонуємо кредит під низьку процентну ставку 3% і, ми пропонуємо. * Персональні кредити * Позики консолідації заборгованості *Венчурний капітал * Бізнес-кредити * Кредити на освіту * Домашні кредити * Кредити з будь-якої причини Для більш термінової інформації негайно поверніться до нас. paulhelpfund@yahoo.com або WhatsApp: +91 733 787 3110 З повагою Пан Моріц

Mr Desmond Lee
23.02.2019 06:59

Ми пропонуємо кредити від $ 1,000.00 мін. до $ 300,000,000.00 Максимальна ставка відсотка 2%. ми можемо допомогти ти з фінансовою допомогою. якщо зацікавлені, повертайтеся до нас по електронній пошті (desmondloaninverstment@gmail.com) з цією інформацією Ім'я з Заявник Вік: Місто: Стан: Країна: Професія: Мобільний телефон Тривалість кредиту: Необхідна сума кредиту З повагою, пан Десмонд Лі

. Rev. MICHAEL KEVIN
30.01.2019 19:43

Ви шукаєте РЕАЛЬНУ ФІНАНСОВУ КРЕДИТНУ КОМПАНІЮ для надання кредиту від 10 000 до 10 000 000 євро (для бізнесу або корпоративного кредиту, персонального кредиту, іпотечних кредитів, автокредитування, кредитування консолідації боргу, венчурного капіталу, кредитів на охорону здоров'я тощо). ))) Або вам відмовили в одержанні кредиту у банку чи фінансовій установі з тієї чи іншої причини? Подайте заявку зараз і отримайте реальний фінансовий кредит, оброблений і затверджений протягом 3 днів. ФІНАНСОВА КРЕДИТНА ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ МАЙКЛ КЕВІН, ми є позикодавцем на міжнародному рівні, який надає РЕАЛЬНІ ФІНАНСОВІ КРЕДИТИ приватним особам та компаніям з низькою процентною ставкою 2% з дійсним посвідченням чи міжнародним паспортом вашої країни для перевірки. Погашення кредиту починається через 1 (один) рік після отримання кредиту, а термін погашення - від 3 до 35 років. ДЛЯ МІЖНАРОДНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ТА ОБРОБКИ ВАШОЇ ЗАЯВКИ НА ГРАНИЦТВО В 2 РОБОЧІ ДНІ, Зв'яжіться з нами безпосередньо через це листа: michaelkevinfinancialloanfirm@gmail.com Зв'яжіться з нами за такою інформацією: Повне ім'я: ____________________________ Сума, необхідна як кредит: ________________ Тривалість кредиту: _________________________ Мета кредиту: ______________________ Дата народження: ___________________________ Стать: _______________________________ Сімейний стан: __________________________ Контактна адреса: _______________________ Місто / Поштовий індекс: __________________________ Країна: _______________________________ Професія: ____________________________ Мобільний телефон: __________________________ Надішліть запит на негайну відповідь: michaelkevinfinancialloanfirm@gmail.com спасибі Генеральний директор. Михайло Кевін ФІНАНСОВА КРЕДИТНА ФІРМА МІХАЙЛ КЕВІН Електронна пошта: michaelkevinfinancialloanfirm@gmail.com

olivia scarlett
18.01.2019 03:35

Привіт усім, я - Анабель по імені, і я живу в Техасі, США, я буду любити говорити про доброту Бога в моєму житті після стільки місяців, коли я намагаюся отримати кредит в Інтернеті, і я був розгублений, тому я став відчайдушним отримання кредиту від законного кредитора онлайн. Але, як Бог це зробив, я побачив коментар від одного, якого називають Генрі, і він говорив про цю легальну компанію, де він отримав свій кредит швидко і легко без будь-якого стресу, тому він познайомив мене з жінкою, яка називалася місіс Олівія Скарлет, яка контролює фірма під назвою Lending Point позичкової компанії, тому я подала заявку на суму кредиту ($ 170,000.00USD) з низькою процентною ставкою 2%, тому кредит був схвалений і зданий на мій банківський рахунок менш ніж за 24 години, тобто я зміг отримайте кредит, щоб мій розбитий бізнес працював, а також погасити рахунки, тому я раджу кожному з вас, хто зацікавлений у отриманні кредиту, швидко і легко зв'язатися з ним тепер по електронній пошті: lapomicrofinancebank2@gmail.com Або WhatsApp: + 19292227999, щоб отримати будь-який вид кредиту, який ви потребуєте сьогодні, спасибі, як ви читаєте це найбільше свідчення мого життя.

olivia scarlett
18.01.2019 03:35

Привіт усім, я - Анабель по імені, і я живу в Техасі, США, я буду любити говорити про доброту Бога в моєму житті після стільки місяців, коли я намагаюся отримати кредит в Інтернеті, і я був розгублений, тому я став відчайдушним отримання кредиту від законного кредитора онлайн. Але, як Бог це зробив, я побачив коментар від одного, якого називають Генрі, і він говорив про цю легальну компанію, де він отримав свій кредит швидко і легко без будь-якого стресу, тому він познайомив мене з жінкою, яка називалася місіс Олівія Скарлет, яка контролює фірма під назвою Lending Point позичкової компанії, тому я подала заявку на суму кредиту ($ 170,000.00USD) з низькою процентною ставкою 2%, тому кредит був схвалений і зданий на мій банківський рахунок менш ніж за 24 години, тобто я зміг отримайте кредит, щоб мій розбитий бізнес працював, а також погасити рахунки, тому я раджу кожному з вас, хто зацікавлений у отриманні кредиту, швидко і легко зв'язатися з ним тепер по електронній пошті: lapomicrofinancebank2@gmail.com Або WhatsApp: + 19292227999, щоб отримати будь-який вид кредиту, який ви потребуєте сьогодні, спасибі, як ви читаєте це найбільше свідчення мого життя.

Cavanagh Wesley
04.01.2019 22:11

Привіт, я пан Уеслі кредитор приватних кредитів, і я тут, щоб здійснити вашу мрію, щоб отримати кредит. Вам терміново потрібний кредит? Вам потрібен кредит для погашення боргів? Вам потрібен кредит для розширення бізнесу або заснування власного бізнесу? Ми знаходимося тут для Вас з низькою відсотковою ставкою 2%, і Ви можете отримати кредит від $ 1000 до $ 100,000,000.00, максимальний розмір кредиту та термін кредиту до 40 років. Зв'яжіться з нами за адресою: globalinvestmentfinancing@gmail.com

Lehmann Schulz
30.12.2018 05:01

Здрастуйте Вам потрібен кредит для початку бізнесу або оплати рахунків і корпоративних фінансових ресурсів для нерухомості і всіх видів фінансування бізнесу. Наші кредити - як довгі, так і короткі з вигідними процентними ставками. Ми пропонуємо кредити з процентною ставкою 2%, будь ласка, зв'яжіться з нами для отримання додаткової інформації через (lehmannschulz07@gmail.com)

Lehmann Schulz
30.12.2018 05:01
Олена
11.12.2018 06:25

Шановні позичальники! Ви в будь-яких фінансових труднощах? Ви хочете розпочати власний бізнес? Ця кредитна компанія була створена правозахисними організаціями у всьому світі з єдиною метою - допомагати бідним та людям у фінансових труднощах життя. Якщо ви хочете подати заявку на отримання кредиту, поверніться до нас з деталями електронної пошти нижче: elenanino0007@gmail.com Ім'я: Потрібна сума кредиту: Тривалість кредиту: Номер мобільного: Спасибі, і благослови Ти Бог ДОВІДКА Олена

jasmine walker
01.12.2018 22:27

доброго дня потрібні термінові необхідні позики? Ми даємо позики потенційним покупцям із сумлінним визначенням кредитів. Вам потрібна термінова позика? Тоді ви знаходитесь у правильному місці. Ми надаємо бізнес-позики, особисті кредити, вартістю мінімум 2 000,00 євро до максимальної суми 40 000 000,00 євро, будь ласка, зв'яжіться з нами. Заявку на кредит. Попит та фінансування problem.contact-Вчора за електронною поштою: walkerloaninvestmentcompany@gmail.com. Заповніть цю інформацію на Повні імена: Сума кредиту: Тривалість кредиту :. Кредит / Фінансові послуги.

ERICA BRADDOCK
28.11.2018 08:56

Я ЕРІКА БРЕДДОК Я хочу поділитися чудовим свідченням того, як я отримав позику у розмірі 580,000 (гривень) через інвестиції GEORGE KENNETH в кредит. Якщо ви зацікавлені в отриманні кредиту, зв'яжіться з нами електронною поштою: (georgekennethloaninvestment@gmail.com)

Mr Nicholas Magman
23.11.2018 11:22

Ми пропонуємо ПОСЛУГИ від $ 5000.00 USD Min. до $ 300,000,000.00 USD Макс. 2% Процентна ставка ми можемо допомогти вам з фінансовими зв'язками повернутися до нас електронною поштою (nicholasmagman2@gmail.com) з цією інформацією. Ім'я заявника Вік: Секс: Місто: Держава: Країна: Адреса: Професія: Місячний дохід Мобільний Тривалість кредиту: Потрібна сума кредиту Баланс банківського рахунку: Офісний номер мобільного телефону: Зв'яжіться з нами по електронній пошті: (nicholasmagman2@gmail.com) З повагою, пан Ніколас Магман.

Mr Paul Green
17.10.2018 21:21

Вам потрібен терміновий кредит для вирішення вашої фінансової проблеми? Ми видаємо бізнес-позики, особисті кредити, домашні позики, день виплат по кредитах, шлюбні кредити, студентські позики, автокредитування, банківські позики та кредити для погашення векселів. Ми також схвалюємо позики для клієнтів із чорним списком. Якщо вас цікавить будь ласка, зв'яжіться з нами: ( paulloanfundshelp1@gmail.com ) Номер Whatspp: +91 906-6210-641 З повагою Пан Грін

simon
21.07.2018 15:15

ЧИ ВАШЕ БУДЬ ЛАЗУ ОСОБИСТО / БIЗНЕС / ІНВЕСТИЦІЙ? ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ТУТ ВАС ВАС Компанія "Саймон Фінн" пропонує вам справжній кредит. Ми надали більше 1 млрд. Доларів США для комерційних кредитів для більш ніж 15 000 підприємств власники, як і ви. Ми використовуємо нашу власну призначену технологію ризику для надання ви маєте правильний бізнес-кредит, щоб ви могли розвивати свій бізнес. Наша послуги швидко та надійно, кредити схвалені протягом 72 годин успішне застосування. Ми пропонуємо кредити з мінімальним діапазоном від $ 5000 до максимум 20 мільйонів доларів. Ми пропонуємо: * Бізнес-позики * Особисті позики або підписні позики * Порядок запозичення від $ 5,000.00 до $ 20,000,000 * Виберіть від 1 до 10 років термін погашення. * Виберіть місячний та річний план погашення. * Гнучкі умови використання кредиту. * Процентні ставки на рівні 2%. Ми сертифіковані, і ваша конфіденційність 100% безпечна з нами. Не хвилюйтеся більше ваші кредити чи фінанси. зв'яжіться з нами сьогодні за нашим електронним листом: simonfinnloan.inc@gmail.com ми чекаємо вашої відповіді.

Bradley Abbott
01.07.2018 13:12

Хороший день, Чи вас відкинули так багато банків? Вам потрібні фінанси, щоб створити свій бізнес? Вам потрібні фінанси для розширення вашого бізнесу? Або вам потрібна особиста позика? Кредит нашої компанії варіюється від особистого до комерційного кредиту. Процентна ставка дуже доступна, і наш процес кредитування дуже швидко. Ми дуже готові зробити всі ваші фінансові проблеми минулим. Якщо ви дійсно готові вирішити свої фінансові проблеми. Потім не шукайте далі і подайте заявку на отримання кредиту сьогодні, зв'яжіться з нами за адресою електронної пошти: {Bradleyabbottloanfirm@gmail.com} або ви також можете отримати повідомлення за номером +15186011639. Це для зацікавлених людей, які потребують, тому, якщо ви не є серйозним не зв'яжіться з нами спасибі, і Бог благословить тебе амінь.

Алекс
23.03.2018 10:53

Добрий день .я брав кредит ще в 2004 році сума 10000.і не сплатив .Зараз прислали колектори що подают в прукуратуру за ст 190 шахрайство і борг пишут по кредиту 400 000 то просто космос. Що робити

Марина
26.10.2017 13:56

Дельта банк подав в суд. Чи є сенс подавати заяву
про застосування позовної давності по кредитному договору, якщо в договорі вказано, що кожен наступний ліміт Кредитної лінії надається після спливу строку надання попередньої, на умовах погодженихСторонами у Пропозиції та не потребує підписання додаткових угод до Пропозиції.

Людмила
06.10.2017 10:53

В зв'язку з ліквідацією Банку Траст, перекредитувалася у ForvardBank. На рахунок який Траст вказали для ForvardBank, Forvard перерахув суму моєї заборгованості .Трас дав неправильні реквизити, і гноші зайшли ни рахунок моєї кредитної карти. У відділенні Траст я написала заяву де попросила що б гроші з рахунку моєї кредитної картки перевели в рахунок погашення мого кредиту. Мені сказали питання вирішене. Так як відділення припинило своє фізичне існування я не встигла отримати папір який підтверджує, що кредит закритий. З того моменту я не мала жодного контакту з Банком Траст , до моменту коли Банк, судячи з усього, передав інформацію про мене в колекторську компанію Дельта М, яка зв'язалася зі мною тільки 22.09.До цього часу мені нихто не повідомляв, що кредит не закритий. У мене є всі кавитанціі.Чи можу в такій ситуації я подати позов до суду на Банк Траст? Вони до суду не подавали.

Надія
18.09.2017 14:31

Приват банк подав в суд за несплату кредиту,сума кредиту 3000,а банк вимагає сплатити суму 53752,00..Договір з банком був підписаний в 14.01.2011р.Перестала платити в звязку з скрутним матеріальним становищем,на даний момент я матір 3 дітей,чоловік безробітний і ми стоїмо на обліку як малозабезпечена сімя.Чи є можливість мені зменшити суму боргу,і розділити його на мінімальні частини для виплати?

Наказ
19.09.2017 06:50

Добрый день!
Тут нужно понимать не пропустил ли банк срок исковой давности для обращения в суд. По закону этот срок составляет три года с момента нарушения Вами кредитного договора, то есть с момента не внесения Вами, в указанный в договоре срок, оплаты по кредиту.
Как только Вы пропустили срок, банк может насчитывать проценты и штрафные санкции, а также обращаться в суд для взыскания долга.
?Если срок все таки не пропущен, то можно в судебном порядке попытаться списать часть суммы долга.
По оплате частями - после принятия решения судом и передачи его на исполнение можно попробовать договориться о рассрочке и отсрочке выполнения решения.
Обращаем Ваше внимание, что в случае наличия у Вас имущества, исполнительная может реализовать его в счет погашения задолженности по кредиту.
Мы можем помочь в решении Вашего вопроса. Для этого Вам нужно связаться с нами по одному из телефонов, указанных на сайте, и согласовать встречу с адвокатом.
Будем рады помочь.

Лидия
04.09.2017 10:19

Доброго дня! Підкажіть, Приватбанк подав до суду через несплату кредиту...але кредит припинила сплачувати у звязку з вчиненням шахрайських дій через інтернетмережу, про що відразу повідомила правоохоронні органи і відкрито кримінальне провадження по факту. Кошти були виведені за межі сайту Приват-24 із заблокованої картки. За кілька годин до вчинення операції шахраями, я повідомила по телефону Приватбанк, щоб заблокували картку і ще повторно перезвонила і перепитала чи можливі операції із заблокованою карткою про що оператор ПБ повідомила що зарахувати кошти можливо, а зняти ні. Двіччі після цього зверталась до банку з проханням "заморозити" кредит до закінчення слідства, однак банком відмовлено. Через 1 рік після того подано позов до суду про стягнення боргу з пенею, процентами і т.і. Що порадите робити?

НАКАЗ
04.09.2017 15:18

Добрый день!
К сожалению ответить на Ваш вопрос без его изучения невозможно.
Нужно разобраться детально, посмотреть документы (копии Ваших обращений, материалы следствия), ознакомиться с материалами дела в суде.
Можем предложить Вам представительство интересов в суде. Свяжитесь с нами по одному из телефонов, указанных на сайте, для согласования встречи в офисе с адвокатом.
Будем рады помочь.

Галина
21.08.2017 20:25

Доброго дня!Прошу допомоги!У 2013 роцi мене було звiльнено з посади продавця у підприємця де я пропрацювала 12 років без вихідних і отпускних.Ревізію підприємець не проводив бiльше двох рокiв.Зарплату не оплачував,в кінцевому результатi-недостача у 80000грн.Магазинчик маленький там і обороту такого не було.Пыд тиском і залякуванням заставив написати розписку(юридично не завірену),що я позичила в нього 80000 грн що еквывалентно-10000 доларiв зобовязуюсь вiддати до 03.08.2014року.Ми такої суми ніколи не бачили,з майна у нас старий будиночок на 60 м.Тепер прийшов позов із суду,де позивач просить стягнути з мене суму в 700000грн-сума космічна,так як жию на одну зарплату в 5000грн.Що робити не знаю,радше шкіру нехай стягне-вона нiчого не варта...Адвокати радять визнати,що брала кошти,хоча це не зовсiм так.Допоможiть благаю порадою!!!!!!!Дякую!!!!!!!

НАКАЗ
22.08.2017 10:53

Доброго дня.
Відповідно до ст. ст. 1046, 1047 Цивільного кодексу України договір позики укладається у письмовій формі, на підтвердження укладення договору позики та його умов може бути представлена розписка позичальника або інший документ, який посвідчує передання йому позикодавцем визначеної грошової суми або визначеної кількості речей.
Це говорить про те, що розписка яку ви написали, має законну силу. Однак враховуючи психолологічний вплив та вимушення Вас до дій, які суперечили Вашим бажанням, є сенс вступати в справу, подавати заперечення на позовну заяву та доводити неправомірну поведінку зі сторони Позивача.
Для більш детальної інформації, пропонуємо записатись до нас на консультацію. Будемо раді допомогти.

Анна
11.08.2017 07:03

Доброго дня! Брала кредит у 24.01.2005 року, у 04.02.2009 банк подав до суду. Банк виграв суд. Далі нараховуються проценти і знову суд подає позовну заяву 24.04.2014 р. Я подавала заяву про сплив позовної заяви але суд невідреагував. Тепер знову дзвони банк и погрожує новим судом, хоча я виплачую заборгованість через юстицію із з/плати. Що робити?

Наказ
11.08.2017 09:54

Доброго дня.
Проблема полягає в наступному, поки Ви повністю не виплатите заборгованість по кредиту, буде вважатись, що ви досі користуєтесь грошима, які взяли в кредит, а за користування грошима банку ви маєте сплачувати відсотки, які були обумовлені договором укладеним між Вами та банком. Однак, слід досконало вивчити документи та перевірити усі нарахування, які проводив банк, оскільки банки не завжди правильно та правомірно проводять розрахунки та нарахування. Для детальної консультації необхідно вивчити усі документи. Пропонуємо Вам під'їхати до нас на консультацію, заздалегідь погодивши дату та час.
Будемо раді Вам допомогти.

Алексей
29.07.2017 13:37

Проиграл суд приват банку присудили отдать около 16000грн плюс 1200грн судового сбора. Но банк после суда продолжает считать проценты и не спешит подавать в исполнительную службу больше года прошло. За решениям суда я отдать согласен даже скинул им 2600грн что бы не напрягали, но они требуют уже около 70000грн.

Ответ из онлайн поддержки.

У Вас просроченная задолженность! К сожалению, Вы вышли на просрочку. Поэтому на Ваш долг был начислен штраф, и начали начисляться 7.2% в месяц на сумму кредита. На сегодняшний день, сумма до полного погашения составляет 68 841.77 ГРН (эта сумма состоит из 6288.12 ГРН Вашей текущей задолженности, 805 ГРН штрафа и 61748.65 ГРН процентов, которые насчитались за пользование кредитом). Вам нужно как можно быстрее внести на карту минимум 61725.65 ГРН, чтобы выйти из просрочки. Либо Вы можете внести на карту 68 841.77 ГРН сегодня

Наказ
01.08.2017 11:52

Добрый день!
Банк действительно может продолжать начисление процентов после решения суда на сумму задолженности до полного ее погашения и взыскать ее в дальнейшем через суд.
Для подачи исполнительного листа в исполнительную службу законодательством предусмотрен общий срок исковой давности - 3 года. Исходя из информации, полученной от Вас, он еще не пропущен.
Для погашения задолженности по решению суда не обязательно ждать открытия исполнительного производства. Вы можете оплатить указанную в решении суда сумму напрямую или через нотариуса.
Для получения большей информации Вы можете связаться с нами по одному из телефонов, указанных на сайте, и записаться на консультацию.
Будем рады помочь.

Таня
21.07.2017 06:51

Мама взяла кредит у 2 банках, де % становить: кожні 2 тижні потрібно платити 800 грн, тобто в місяць 1600 грн. Хоча взяла 3000 грн. І кредит не платить 2 місяць, так як не має ніякої роботи. Уже додому прихордять листи від банку. Через який термін не сплати кредиту - банк може звернутись до суду?? І чи можуть вони забрати у нас будинок ( він на мамі)? І чи може банк стягувати такий % в місяць???Дякую.

Наказ
25.07.2017 07:31

?Добрый день!
1. Банк может обратиться в суд с ?момента не внесения Вами, в указанный в договоре срок, оплаты по кредиту.
Как только Вы пропустили срок, банк может насчитывать проценты и штрафные санкции, а также обращаться в суд для взыскания долга.
Срок исковой давности (срок на протяжении которого банк может обратиться в суд) составляет 3 года.
2. Да, есть вероятность наложения ареста на имущество, в следствии чего Вы не сможете распоряжаться им в полном объеме. Конфискация имущества у Вас в счет погашения кредитной задолженности возможна только по решению суда, но сумма долга о которой Вы пишите совершенно не соизмерима со стоимостью дома, поэтому о конфискации речи идти не может.
3. Каждый банк сам устанавливает ежемесячную процентную ставку по кредиту. А Вы, как потребитель, обращаетесь в тот банк, условия работы с которым являются для Вас наиболее удобными.

Дарья
02.06.2017 15:30

Добрый день.У меня такой вопрос.Банк подал в суд из за задолженности по кредитной карте, сума долга,2300 гривен,банк требует погасить со всеми штрафами 21 тысячу гривен.Правомерно ли это.?Не совсем понятна цитата "згідно п. 5 ч. 3 ст. 18 ЗУ “Про захист прав споживачів” штрафні санкції за невиконання вами договору не можуть перевищувати 50 % вартості самого продукту (у цьому випадку кредиту). Я правильно понимаю,что при долге в 2300 штраф не может быть выше 1150 гривен?Или я не верно истолковала этот закон?

Наказ
06.06.2017 07:17

?Добрый день, Дарья!
Сумма долга в 21 тыс. грн. состоит из тела кредита, процентов и штрафных санкций. Соответственно чтобы понимать из чего состоит сумма, нужно обратиться в банк и получить расчет долга.
Также нужно выяснить не пропущен ли срок исковой давности для обращения банка в суд. Для тела и процентов он составляет - 3 года, для штрафных санкций - 1 год.
Действительно есть статья в ЗУ "О защите прав потребителей" относительно того, что штрафные санкции за невыполнение договора не могут превышать 50% стоимости самого продукта. Но тут речь идет только о штрафных санкциях. Для того чтобы понять какую часть долга составляют штрафные санкции, необходимо получить ?его ?расчет.

Васіліна
23.04.2017 10:49

Добрий день!Будь-ласка допоможіть мені вирішити питання по судовій справі за іпотечний кредит.Мене до суду подав банк"Аваль" за несплату кредиту,бо я не спроможна виплатити таку суму.З 2008-2015 року платила без затримки місяць в місяць,і виконувала всі умови банку,а коли мене покинув чоловік з двума маленькими дітьми я не взмозі платити таку суму яку требує банк,платила скільки могла,щоб вистачало на життя.Якщо можете зателефонуйте і допоможіть вирішити це питання,я навіть приїду якщо буде потрібно.Чекаю на відповідь.

Наказ
24.04.2017 06:24

Доброго дня. Необхідно знайомитися із матеріалами, які банк подав в суд, писати заперечення на позовну заяву банку і намагатися знизити заборгованість. Ви можете направити нам документи по справі на електронну пошту. Ми розглянемо і сформуємо судову стратегію для захисту ваших інтересів.

Галина
11.04.2017 17:30

Після смерті чоловіка по рішенню суда і виконавчого провадження повністю погасила кредит ( як поручитель ). Чоловік заставив будинок в іпотеку. Мені на руки виконавча видала Постанову про знаття обтяжень у звязку з повним погашенням. Банк не видає оригінали документів на будинок - мотивуючи тим що за час погашення мені нарахували ще якісь суми і я повинна їх сплатити. Питання: чи може банк після рішення суду який установив певну суму до виплати - нараховувати ще якісь штрафи? Кредит був оформлений на нині уже покійного чоловіка. ( Помер у 2009 році). Дякую.

Наказ
13.04.2017 06:31

?Добрый день!
Вы должны оплатить сумму иска, который удовлетворил суд.
Но пока?? Вы погашаете задолженность? ?по решению суда, проценты продолжают начисляться? ?банком на сумму долга, поскольку фактически долг ведь не был погашен на момент вынесения решения суда. Исходя из этого сумма может измениться.
Но для взыскания дополнительно насчитанных процентов банк должен снова обратиться в суд. На данный момент, поскольку Вы закрыли исполнительное производство, долг считается погашенным и документы Вам должны вернуть.

Наталія Богданець
09.03.2017 12:24

Банк подав мене насуд за несплату кредиту чи можу я виграти пизв у банку

Наказ
13.03.2017 15:33

Доброго дня. Для оцінки перспектив по справі, необхідно знайомитись з позовом та іншими матеріалами в справі. Рекомендуємо звернутися до нашого офісу для розгорнутої консультації і вивчення документів. В будь якому випадку можливе зниження заборгованості за кредитом, оскільки дуже часто банки не дотримуються строків позовної давності.

Оля
16.04.2017 10:40

Мій чоловік брав кредит в приват банку за пару років до шлюбу в нього зявились прострочки і банк погрожує відібрати нерухомість моїх рідних тому що прописані ми в моєї мами хаті яким чином банк має право до цього майна якщо чоловіку воно не належить тай кредит він сам брав

Наказ
18.04.2017 13:23

Добрий день!
У випадку наявності заборгованості за кредитним договором банк може накласти арешт на майно боржника або навіть звернути стягнення на таке майно в рахунок боргу. Але у даному випадку мова йде про майно боржника. Вказана квартира не є власністю Вашого чоловіка, а отже і звернути стягнення на це майно банк не в змозі.