Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Бесплатная консультация

Бесплатная консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Наталя Чацкіс
Наталя Чацкіс (063) 235 08 72

Стягнення заборгованості Київ

Позов про стягнення боргів по (аліментах,  за договором, кредитним договором, кредитом, комунальним платежам, квартплаті)

Запишіться на консультацію від 750 грн

Стягнення заборгованості - у більшості випадків клопітка і трудомістка процедура. Згідно з главою 49 Цивільного кодексу, ваші інтереси можна захистити, стягнувши з боржника не тільки суму боргу, але й:

  • неустойку;
  • пеню;
  • штраф;
  • заставу та інше.

Такі заходи забезпечення неодмінно повинні бути прописані в договорі. Якщо боржник затягує з виплатою належних вам коштів, ваше завдання - якомога раніше звернутися до юриста, адже, чим довше відтягувати, тим складніше буде ставати ситуація. Наприклад, може закінчитися термін позовної давності, або позичальник може просто зникнути. Фахівці нашої фірми мають великий досвід у розгляді таких справ.

Після звернення в нашу компанію, юристи ретельно вивчають всі документи, які відносяться до справи. Іноді стягнення дебіторської заборгованості можна здійснити в претензійному порядку. По-перше, без попереднього подання претензії боржнику кредитор найчастіше не має права подавати позов до Господарського суду. По-друге, якщо грамотно скласти претензію з зазначенням всіх можливих наслідків, іноді можливо отримати повернення позики добровільно.

Якщо ж справу все-таки доведеться довести до суду, то наші юристи можуть грамотно скласти позов і підшукати необхідні докази. Змісту позову приділяється особлива увага, і його потрібно акцентувати на 4-х моментах:

  • наявність заборгованості;
  • боржник не виконав свої зобов'язання на підставі договору (закону);
  • відповідач заподіяв вам збитки;
  • позичальник повинен виплатити суму штрафу, неустойки, пені і т.д.

Крім того, ваша участь у судовому розгляді необов'язкова, просто можете виписати довіреність на вашого захисника.

Професіонали нашої компанії можуть представляти ваші інтереси і на стадії виконавчого провадження, оскільки як часто судові пристави дуже завантажені і не поспішають зайнятися стягненням заборгованості. Підключення до вирішення цієї проблеми фахівців нашої компанії істотно прискорить таку процедуру.

Ми зробимо все можливе, а часом і неможливе, щоб дебіторська заборгованість була погашена, а сума боргу негайно опинилася на вашому рахунку.

Обговорення і відгуки (2)

Олег
30.03.2019 09:03

Доброго ранку! Цікавить питання повернення коштів за квитки на концерт, що не відбувся. Організатор (м. Київ, сам також проживаю в Києві) обіцяв з 3 грудня 2018 року повернути кошти у сумі 2250 грн., спочатку протягом 2-х місяців, потім ще 1 місяць. І в решті решт знову йому необхіний час, скільки це буде тривати - невідомо. Маю намір звернутися до суду щодо повернення коштів за квитки (квитки та квітанція в наявності), а також пеню за кожен день протермінування + моральна шкода. Цікавить перспектива справи та вартість послуг, щодо складання заяви? Дякую.

марина
10.12.2014 21:42

де можна звернутися по заборгованості аліментів,зверталася в поліцію недопомогло тепер незна де звернутися один рік є боргу