Бесплатная консультация

Бесплатная консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть

Стягнення аліментів позовна заява Київ

Позов про стягнення аліментів зразок

Спеціально для вас ми розробили три варіанти співпраці. Залежно від ваших побажань і наявності вільного часу, виберіть зручний для вас пакет.

Старт

3750 грн

 • 750 грн./ год
 • 5 годин роботи

Стандартний набір послуг для пакета

 • аналіз документів
 • стратегія
 • позов/заперечення
 • 1 виїзд

Замовити

 

Складне

15000 грн

 • 750 грн./ год
 • 20 годин роботи

Стандартний набір послуг для пакета

 • аналіз документів
 • стратегия
 • позов/заперечення
 • 5 виїздів

Замовити

 
*Важливо:
 1. Вартість вказана приблизна і може змінюватися в залежності від витраченого часу.
 2. Ризик перенесення засідання несе клієнт, так як заздалегідь офіційна інформація не публікується.
 3. Ми не гарантуємо рішення суду. Але гарантуємо якісне супровід кращими адвокатами.
Як ми працюємо
Консультація
Вибір пакета
Оплата
Підготовка
Обслуговування
Інформування

Запишіться на консультацію

Сімейний кодекс закріпив за батьками обов'язок утримувати їх неповнолітніх дітей. Правда, деякі батьки ухиляються від виконання цього обов'язку. Для того щоб стягнути аліменти з несумлінного батька (матері), необхідно звертатися до суду.

Аліменти, як правило, стягуються в процентному співвідношенні від доходу або заробітку батька (матері). У судову інстанцію може звернутися один з батьків, який проживає з дитиною, з позовом про стягнення аліментів. Строку для подання такого виду позову не існує, проте суд може присудити виплату аліментів за минулі роки, але тільки за останні три роки. Розмір виплат визначається тільки судом (але в кожному разі не менше 30% від усіх доходів).

Батько, що живе окремо, повинен не тільки сплачувати аліменти на дитину, а й брати участь в додаткових витратах на неї (ст. 185 СК). Розмір додаткових витрат встановлюється теж суто судовою інстанцією.

Для тих, хто звернувся в нашу компанію, ми гарантуємо позитивний результат спору про аліментні зобов'язання. Наші юристи надають такі послуги:

 • консультації;   
 • складання позову на стягнення аліментів    
 • представлення інтересів клієнта в суді (можливий навіть варіант без вашої участі);    
 • ведення переговорів з відповідачем від імені клієнта.  

Після того як суд приймає рішення про стягнення з відповідача певної суми аліментів, воно ще підлягає виконанню. Стягнення таких виплат часто проводиться на підставі виконавчого листа. Якщо ж батько, який повинен сплачувати аліменти, планує покривати їх суму з різних джерел доходу (наприклад, із зарплати і доходів від підприємницької діяльності), то на його прохання суд може видати кілька виконавчих листів.

Утримання присудженої суми аліментів проводиться підприємством, в якому працює відповідач. Такі виплати здійснюються раз на місяць, в день виплати заробітної плати.

Виплати аліментів можуть також здійснюватися на підставі угоди між батьками. Але, на жаль, оплата аліментів за договором практикується набагато рідше.

Якщо у вас виникла необхідність стягнення аліментів, не потрібно затягувати з цим. Наші юристи не тільки допоможуть вам скласти позовну заяву про стягнення аліментів, але доб'ються їх виплати в необхідному вам розмірі.

Виплата аліментів, що стягуються в судовому порядку, припиняється:

 • По досягненні дитиною повноліття або в разі придбання неповнолітніми дітьми повної дієздатності до досягнення ними повноліття;
 • При усиновленні (удочеріння) дитини, на утримання якого стягувалися аліменти;
 • При визнанні судом відновлення працездатності або припинення нужденності в допомозі одержувача аліментів;
 • При вступі непрацездатного який потребує допомоги колишнього чоловіка - одержувача аліментів у новий шлюб;
 • Смертю особи, що одержує аліменти, чи особи, зобов'язаної сплачувати аліменти.
    Послуга Терміни
  Складання Позову від 1 дня
  Подача Позову  
  Судовий день 1 година
  замовити

  arseniysalalayko
  Наталя Чацкіс
  Старший Юрист
  Надсилайте або телефонуйте
  (044) 360 16 48
  ПЕРША
  консультація

  Відправивши заявку ви отримаєте консультацію з питань:

  • перевірка документів
  • визначення строків
  • оцінка шансів

  Залиште заявку зараз, не зволікайте!

Обговорення і відгуки (10)

Роман
07.06.2017 12:19

Добрий день! Підскажіть буть ласка, чи можна скасувати тимчасове обмеження виїзду за кордон? Сума боргу по аліментах 56 тис. Хотілобся виїхати на заробітки шоб покрити борг
самого факту ухилення від сплати немає, так як є чеки про переведення коштів на рахунок, суми були не великі, але сам факт шо вони були.
строки апеляційного оскарження ухвали про заборону витикли 3 роки назад

Наказ
15.06.2017 13:57

Добрый день!
Нужно пытаться снять арест через суд. Учитывая тот факт, что от оплаты алиментов Вы не уклоняетесь и выезд за границу нужен для погашения долга, шансы снять обременение есть. Хоть и не большие.
Для более точной оценки перспектив данного судебного процесса Вы можете связаться с нами по одному из телефонов, указанных на сайте, и записаться на консультацию.
Будем рады помочь.

Євген
01.12.2016 20:17

Доброго дня. Я перебуваю в службовому відрядженні на курсах підвищення кваліфікації строком на 6 місяців в іншому місті. Чи можливо призупинити розгляд справи по аліментам до мого повернення?

Наказ
02.12.2016 16:20

Доброго дня. Наврядчи суддя зможе одразу перенести засідання на такий довгий період, проте можна декілька разів перенести засідання і виграти цих пів року. Крім того, Ваші інтереси в суді може представляти Ваш адвокат.

Наташа
15.04.2015 13:01

Доброго дня. За рішення суду колишній чоловік має платити аліменти, але не платить, і вільно їздить за кордон.Чи є якась заборона неплатнику аліментів при виїзді за кордон? Дякую

Игорь
06.03.2015 08:58

Добрый день. Могу ли я оформить отчисление алиментов на содержание своего ребенка из начисленной мне пенсии в размере 50%. (ст.90 Відрахування з пенсії. ЗУ Про пенсійне забезпечення). Работаю на госсударственном предприятии. Проживаем вместе.

Елена
15.01.2015 12:20

Добрый день,
Когда можно получить,
С уважением, Карпенко Елена.

Елена
15.01.2015 11:46

Добрый день,
Как заставить платить алименты с мужа если мы не в разводе и год не проживаем вместе.
С уважением, Карпенко Елена.

людмила
25.11.2014 07:53

доброго дня! пісдскажіть будь ласка таке.... я отримую від колишнього чоловіка на отримамання нашої дочки аліменти в сталій сумі. цю заяву я подавали коли він був ще не працюючий. на даний час він уже влаштувався на роботу. чи можу я переподати нову заяву , щоб аліменти утримувались з його зарплати? дякую!

Сергей
14.06.2014 19:01

Добрый день. Оплачиваю алименты согласно решения суда в размере 400 грн. Бывшей жене мало. Помагаю кроме этого ребенку в покупках одежды,оплате секций,и т. п. Денег не даю. Жену это бесит и она решила что подаст в суд на то , что-бы я платил большую сумму. Что делать? Платить больше алиментов и ничего не покупать. И согласно чего суд насчитывает сумму алиментов?