Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Бесплатная консультация

Бесплатная консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Наталя Чацкіс
Наталя Чацкіс (063) 235 08 72

Нанесення тілесних ушкоджень судові процеси

Скільки можна зажадати компенсації за нанесення тяжких тілесних?

Запишіться на консультацію від 750 грн

У ст.121 -128 Кримінального кодексу описуються можливі види тілесних ушкоджень. Найголовнішими класифікаторами таких злочинів є ступінь провини і тяжкість тілесних ушкоджень.

Саме серйозне діяння з цієї категорії - умисне тяжке тілесне ушкодження, а найлегше - умисне легке тілесне ушкодження та тяжке (середнє) пошкодження з необережності. Крім отримання певної міри покарання (штраф, громадські роботи або обмеження волі), винна особа повинна в обов'язковому порядку відшкодувати потерпілому певну суму компенсації.

Якщо ви стали потерпілою стороною, хочемо відразу ж попередити, що отримати з відповідача гідну суму компенсації не так просто. По-перше, вам слід знати, що ж може входити в суму такої компенсації. Цивільний кодекс вказує: Ви можете вимагати стягнення витрат на лікування, компенсації моральної та матеріальної шкоди (якщо така шкода була завдана).

Умисне легке тілесне ушкодження

Як відомо, умисне легке тілесне ушкодження або побої за статтею 125 ККУ караються штрафами та виправними роботами. Подібне адміністративне покарання стосується, як звичайних побоїв, так і ушкоджень, що спричинили короткочасні порушення здоров’я та втрату працездатності (виникає більшість таких ушкоджень з необережності). Згідно з тією ж статтею 125 ККУ, обвинувачений може отримати штраф до 50 неоподаткованих мінімумів або ж до 200 годин виправних робіт за легке тілесне ушкодження і штраф від 50 до 100 неоподаткованих мінімумів чи 150-240 годин виправних робіт за ушкодження, які спричинили тимчасову втрату працездатності й порушення здоров’я.

Умисне тяжке тілесне ушкодження

Кримінальна відповідальність за умисне тяжке тілесне ушкодження – позбавлення волі на довгий термін. Якщо судово-медична експертиза визначить, що ушкодження були нанесені способами, які мають характер мучення або ж вчинені групою осіб з ціллю залякування потерпілого чи спричинили смерть потерпілого, то в такому разі обвинувачений (обвинувачені) можуть позбавитись волі терміном від 7 до 10 років.

У разі, якщо ви або ж хтось із ваших близьких постраждав від рук зловмисника, і ви хочете, щоб він отримав по заслузі згідно з юридичною точкою зору, тоді обов’язково потрібно звернутись за допомогою до досвідчених адвокатів. Адвокати юридичної компанії «Наказ» зможуть гідно захистити ваші права та домогтися справедливого вироку суду.

У судові процеси про нанесення тілесних ушкоджень дуже часто включають цивільні позови від потерпілої сторони. Тобто розмір компенсації для такої особи визначається в рамках кримінального процесу (хоча подати позов не заборонено і після винесення рішення з кримінального процесу). Попри те, що закон майже завжди на боці потерпілого, довести провину підсудного нелегко. Від позивача вимагається надання до суду безлічі доказів (довідки з лікувальної установи, документи з місця роботи, розрахунки компенсаційної суми і т. д.).

Особливі труднощі виникають при обґрунтуванні моральної шкоди, адже вона не піддається якимось кількісним вимірам. Тільки досвідчений правознавець здатний обґрунтувати кожен пункт ваших вимог до відповідача. Наші адвокати знають, як поводитися ході судових розглядів, а також як правильно стягнути матеріальний і моральний збиток з підсудного.

Обговорення і відгуки (135)

Андрій
24.05.2019 18:07

Добрий день! Максимальний термін подачі заяви за групове побиття?(вік потерпілого 35 років, вік осіб що вчитили злочин від 17-25 років; є висновок спеціаліста в галузі судово-медичної експертизи-"легкий ступінь".

Константин
22.05.2019 08:42

Добрий день. На роботі директор визвав до свого кабінету, сперечались, а потім він накинувся на мене. Звернувся в травмопункт, тиждень в гіпсі. В травмпункті сказали, що повідомлять поліцію та соцстрах самі. Пройшов тиждень-поки що ніяких дій немає. Чи повинен я зі свого боку вчинити якісь дії? Що загрожує директору за таку поведінку?

Анонімно
08.05.2019 16:29

Що робити якщо робився з пацаном и нечайно зламав йому руку мені 15, що робити скажіть пожалуста.

Мельникович Роман
04.05.2019 09:04

Що потрібно зробити. Особа котра мене побила і нанесла тілесні ушкодження. Хоче виїхати закордон. Які мої дії

Інна
03.05.2019 14:28

Мужчина побил сына в школе .Было сотрясение экспертиза Но нет свидетелей следователь не хочет доводить до суда

Сергій
11.03.2019 14:19

Доброго дня. Через три тижні буде суд по ч2ст125 ККУ, я з заявником вирішили помиритися, тільки він не може сказати мені конкретної суми для примирення. Яка приблизна адекватна сума для примирення по ч2ст125 ККУ?

Олександр
12.12.2018 23:43

Буду викликаний до суду в якості свідка по кримінальній справі. Ситуація така, я зі знайомим гуляв вирішили присісти на лавку, лавки всі були заняти, побачили вільну лавку але там стояв спертий на лавку велосипед і на сусідній лавці сиділи 2 дівчини.ми запитали якщо це ваш велосипед чи не могли б ви його забрати, чи можна нам присісти тут, тому що всі лавки були зайняти. вони забрали. ми з другом сіли пили пиво і спілкувались . дівчата потім сказали що це велосипед їхніх хлопців і вони зараз прийдуть, мені здалось звучало як погроза. ми б не сідали як би вони відказали, але вони прибрали велосипед дозволили. ми не хотіли після їхньої фрази вставати зразу і йти. відповіли хай приходять ну той що. можливо ми вживали мати в розмові. потім ми зайшли в магазин купили пиво вийшли і стояли коло магазина. через пару хвилин до нас підійшли двое хлопців а заді них стояло двое дівчат. хлопці почали звинувачувати нас що ми приставали до їх дівчат . пропонували відійти за угол.ми відмовились. вели себе неадекватно,запитували з якого района чи знаєм старших з района, потім один з них вдарив мене. після цього я нічого не памятаю як вставав, як оказується в той час в мого друга вони зірвали цепочку золоту. я вже повню тоді коли ми її в траві шукали. вони з дівчатами втекли. Потім була визвана поліція. на допитах слудчий мені говорив що дівчата кажуть що ми приставали до них. як розуміти слово приставали і яке за це покарання?дівчата в суді будуть говорити що ми до них приставали, мене це і слідчий запитував не раз чи не приставали до них чи не знайомились. я точно не помню як це було . ну до них ніхто не торкався це точно. можу я в суді сказати на запитання чи знайомились ви з дівчатами , відповісти ні чи не памятаю. як краще? що б це не було як неправдиві покази. дуже погано памятаю ту розмову з дівчатами,. в показах я відповів що не знайомились, сказав що вони казали нам що зараз їхні хлопці прийдуть ну і все більше не памятаю.але дівчата будуть говорити що ми з ними знайомились і приставали. як бути в цій ситуації щоб не свідчити проти себе , і коли мене запитають чи знайомились з ними про що говорили. хочу дізнатись якщо б навіть ми з ними знайомились а в показах сказали не знайомились і в суді, що б було. і яка відповідальність перед законом за приставаня* якщо їх ніхто не торкався і нічого їм не погрожував. і як зрозуміти термін приставання , і яка відповідальність можлива за це? Дякую

Камінний Олександр
30.10.2018 22:14

Доброго вечера цікавить питання. Чоловік працює водієм у Армяна роботодавця при поломках машини постійно погрози вбивства в сторону робітника два тижня назад він плювався в обличчя сьогодні при очерідній поломці машини на сервісі роботодавець вдарив його два рази по голові до приїду поліції він поїхав після чого став вимагати щоб той завтра був на роботі погрожуючи йому розправою ... чи Можна щось вдіяти ??? Тому що людина боїться за своє життя і життя дружини.

Олександр
19.10.2018 13:10

Чи можна притягти до стягнення компенсації за ушкодження здоров'ю медсестру при взяті аналізу крові заділа нерв ...

Артем
12.10.2018 08:06

Доброий вечір. Я відпочивав з друзями в кафе, і у мене виник конфлікт з невідомими мені людьми який перейшов в бійку з їх боку. На мене напала молода людина зламав мені ніс, побив телефон, і сховався.Я Викликали поліцію і швидку. Приїхала швидка забрала мене в лікарню, там черговий лікар зафіксував струс мозку, травму носа, закритий перелом кісток носа, і алкогольне опяніння,і видав мені висновок у вигляді довідки. Приписав конультацию нейрохірурга Б смп, якийсь гель, пігулки, зробили рентген, і приписали спостереження у дільничог лор лікаря. І повезли в іншу лікарню, завели всередину де я думав рівнятимуть ніс.Попрощалися зі мною і сказали чекати. Через деякийчас прийшла молода медсестра і прямим текстом послала на три букви, і вигнала з лікарні я був в Шоці від такого відношення. І пішов я по місту вночі, куди непідійду всі шарахають від мене, на прохання викликати таксі ні у кого немає на рахунку, дійшов до супермаркету купив води щоб вмитися, ледве допросився у перехожих один чоловік викликав мені таксі.Додому попав вранці. Прокинувся злість переповнює як поступити в цій ситуації??? Шукати нападаючих і домовлятися про компенсацію або йти в поліцію і писати заяву, спілкувався з товаришами які були зі мною вони сказали що діждалися поліцію і вони їм сказали якщо швидка забрала то вони там повідомлять в поліцію. Але швидка нікого не повідомляла, взагалі вигнали з лікарні серед ночі. Підкажіть будь ласка як поступити в даній ситуації, і чи можна добитися від нападніка якоїсь компенсації пройшло вже три дні?

Еліза
16.08.2018 18:42

Жінка знайомого нанесла мені легкі тілесні (обличчя в синцях, підозра на вивих щелипи) на підставі ревнощів (статевих стосунків з її чоловіком не було). Що робити, яка матеріальна компенсація можлива в цій ситуації?

наталя
28.07.2018 06:11

Доброго дня!мій знайомий відпочивавши у нічному клубі після дискотеки ,трохи хильнувши зайвого увязався у бійку коли його забрали друзі він вирвався і не чайно вириваючись ударив дівчину у ніс!виявилось що ніс зламав!Тепер ця дівчина вимагає у нього на лікування та компенсацію 10 000грн!хоча навмисно він не хотів їй зашкодити!Та при цьому всьому він ще й нічого не памятає!Потім виявилось що вона не давно перенесла операцію на ніс у звязку з гейморітом,та ще не пройшла реабілітацію !Що в такій ситуації робити?звертатись до адвоката?чи писати заяву за вимагання коштів?якщо вона знала що у неї ще такі проблеми зі здоровям для чого ходити по таких місцях?і чи має вона право вимагати кошти?

Сергій
17.07.2018 15:21

Доброго дня!склалась така ситуація:ми з друзями відпочивали на озері,подзвонила заплакана знайома що відпочивала неподалік попросила відвезти її додому бо бивший хлопець приставав до неї ,ввечері відбувся конфлікт з тим хлопцем і він отримав ладошкою по обличчю (без ушкоджень)на наступний день до місця відпочинку приїхало 3 машини з яких вийшло 15 осіб,нас затоптали ,друг отримав відкритий перелом челюсті зф зміщенням,інший гематому ока,і ще два струс головного мозку і ще додаткові ушкодження ,деякі з нападавших були з кастетами,в результаті написало заяву на них 4 потерпілих,є декілька свідків,та відео з ресторану де вони збирались ,приїжали "домовлятись" на що їм була озвучена сума(підозрюю що це записувалось) ...після цього нам повідомили що 6 з них на наступний день знімали побої і написали зустрічну заяву(але ті побої не були нанесені нами) є припущення що вони самі їх собі завдали....як вийти з даної ситуації?

Таня
24.05.2018 08:43

Скажіть будь ласка,мій кум на роботі в стані алкогольного сп'яніння побив напарника,сказавши що я йому говорила що напарник його обговорює... Я нічого йому неказала,а той кого побили сказав що мені світить ну поки що ословне,а далі буде видно.... Що мені робити я ж нівчому невинна:(

Максим
17.05.2018 00:44

Двоє друзів були дуже п"яні і вони побили перхожого і забрали в нього телефон .Тілесні пошкодженя є легкими..Що їм загрожує в даній ситуації??І як можна з неї вийти??

vikа
30.03.2018 12:51

мені кзали шо мені продовжили здоровя на один день йшли мене бити шо за це може бути

Андрій
27.03.2018 23:25

привіт.така ситуаці.я наніс легкі тілесні ушкодження хлопцю який спочатку хамив моїй дівчині після чого я йому сказав.думай що ти говориш і до кого ти говориш.після цих слів він почав хамити мені і цим самим спровокував мене і я його вдарив.я наніс йому 3 удари.один удар в нижню щелепу а інших 2 удара я наніс йому в область грудей.написавши заяву він стверджує що я розбив йому носа і в нього є синьці.ще він сказав що я розбив йому телефон хоча телефон був в пальто в нижній кишені і туди я удари ненаносив цей хлопець був в алкогольному стані.через деякий час мені повідомили що він вимагає від мене 4000 тисячі гривень якщо ні то він напише заяву до поліції.слідчий мені сказав що експертиза підтвердила результати того що в нього дійсно був розбитий ніс і синьці.підкажіть мені що мені робити тому що я вважаю що я в цій ситуації правий на момент побиття я був в тверезому стані.чи можу я себе оправдати себе якось

Маша
12.04.2018 20:46

Доброго дня. Хотіла вас запитати, що загрожує моєму другу. Ситуаці я така. " Він наніс тілесні ушкодження одному хлопцеві. Цей хлопець написав заяву і сказав, що хоче його посадити, або щось в роді такого. Він грошей не хоче." Що може загодувати моєму другу?

ірина
16.03.2018 16:39

мене побив співмешканець ми були пяні я заяву на нього не писала.Але його забрали в поліцію він вже там пять днів.Скажіть що мені робити .що йому загрожує

Наказ (Nakaz)
03.04.2018 09:27

Доброго дня! Згідно ст. 214 КПК України, не залежно від наявності заяви про вчинення кримінального правопорушення, слідчий зобов'язаний розпочати розслідування. Проте залежно від ступеня тяжкості завданих вам збитків, його можуть звільнити від кримінальної відповідальності, наприклад, у зв'язку з примирення з потерпілою (з вами). Тому вам необхідно визначитися: ви хоче щоб його притягли до відповідальності або хочете щоб відпустили. Залежно від цього заявити про свої претензії / або відсутності претензій до винуватого слідчому.

Інна
21.02.2018 12:34

Здраствуйте! Така ситуація: Дід брав ножа, кидався на дочку, зять, захищаючи дружину(цю ж дочку) відштовхнув діда, той упав із інвал.каляски (він без ніг). Після сутички один на одного (зять та дід) написали заяви участковому! Цього ж діда інша дочка знайома із дільничним!!!!! Дільничний моєму батьку (цьому ж зятю) подзвонив і сказав зявитись в суд. Повістки ніхто в суд не одержував, дільничний особисто сказав приїде забирати діда в суд, наголошуючи на цьому. Мені ж дільничний сказав, що якщо ми не зявимось, із наручниками нас привезе! Що робити, чи прослідковуються порушення дільничним, зловживання сл.положенням, змова із інш. зацікавленою стороною?

Наказ (Nakaz)
19.04.2018 14:32

Доброго дня! Дії дільничого щодо виклику Вашого батька обумовлені ст. 40, 133 та 135 КПК і є законними. Надання іншою дочкою інформації слідчому також не є правопорушенням, а навпаки, є підставою для порушення справи, згідно ст. 214 КПК України. За юридичним захистом звертайтесь до нас, будемо раді Вам допомогти.

Віктор
14.01.2018 10:55

Сусід по дачі наніс мені тілесні ушкодження середнього ступеня важкості. Слідство тягнуло 1 рік і 8 місяців. Проведено 7 експертиз. Йому вручено підозру. Але на суді він відмовляється від усього. Свідок (його жінка) стверджував що я його побив. Один свідок розказує правду, інший каже що нічого не бачив. Адвокат підозрюваного затягування справу ( то хворіє то не може прийти в суд то вимагає допитати 15 свідків - всіх судмедекспертів, всіх лікарів що надавали мені допомогу і т.д.) суд тягнеться уже пів року а ще навіщо свідків не допитати. Як заставити бандита говорити правду?

Ігор
05.01.2018 00:49

Мене зупинили поліцейські, коли я за кермом порушив правил дорожнього руху. Пройти медичний огляд для визначення чи вживав я алкоголь-я відмовився. Після чого мені одягнули наручники і силою посадили в машину, коли я опирався мен

Ігор
05.01.2018 00:54

Мене зупинили поліцейські, коли я за кермом порушив правил дорожнього руху. Пройти медичний огляд для визначення чи вживав я алкоголь-я відмовився. Після чого мені одягнули наручники і силою посадили в машину, коли я опирався мені зламали руку і нанемли дуже багато пошкоджень. Чи діяли пліцейські в межах закону?

Олег
03.01.2018 18:38

Добрий день . Хочу розповісти про подію яка сталася з нашим 5 річним сином .5 .11. 2017 у місті Вінниця .При огляді дверей в магазині на нашого сина упали металеві ,броніровані двері.По центру магазину стояло трое дверей ,які ніяким чином не були закріплені ,двері були трошки привідкриті і опиралися на дощечки. Дитина знаходилась по заду біля мене , зробивши 2 кроки вліво і до торкнувшись до ручки дверей ,вони падають ,ударають його по голові,і накривають його повністю лежачого на полу.При цьому другі двері падають в другу сторону ,а треті залишились стояти на місці. Ніяких попереджувальних знаків про небезпеку не було,а також продавець нас ні про що не попереджав .Була визвана швидка і група СОГ. Внаслідок стресу через 2 неділі дружина попадає в лікарню де її була зроблена операція . Дитина получила тяжкі травми .Струс головного мозку ,забій губи були накладені шви а також числені забійні травми свого організму ,колін ,локтя,кінцівок правоі ноги ,був накладений гіпс на праву руку , а також зміщення позвонка С1 ВПРАВО на 2 мм надітий комірець шанця дитина ще по цей день лікується ,а також стресовий -постравматичний розлад .розлади сну ,боязнь ,думає ,що за ним приїде поліція .Поліція заставляла мене підписати показання ,що ми виновні і ми маємо відшкодовувати збитки магазину.я не підписав.вони вилучили відео з магазину і на основі цього зробили висновок ,що ми винуваті .Мною було написано три заяви в поліцію і прокуратуру ,до цього часу ніхто ніяких дій не проводить.будьте добрі,підскажіть ,як правильно поступити. А також підскажіть за якими статтями ККУ а також ЦК можна розглянути цю справу . Дякую ,Вам здоровья і успіхів в наступному році 0967558816

Леонід
26.10.2017 07:15

В мого сина виникла суперечка з одним із однокласників в школі, після школи однокласник підстерігав його і накинувшись ззаду повалив і побив.Написали заяву до поліції, поліція провела профілактичну бесіду з батьком однокласника мого сина, який запевнив що вжиє заходів щоб таке в подальшому не повторилось, я написав що притензій не маю за рекомендацією поліції. Наступного ранку я пішов до школи перед початком занять щоб поговорити віч на віч з батьком і кривдником мого сина . Почувши від нього що заява йому до одного місця і його син вчинив правильно, я пішов до поліції щоб написати заяву про побиття і забрти попередню заяву, на що мені відповіли що справа закрита і ніяких заяв ми не маємо право писати. Чи так це?

Марта
29.09.2017 09:32

Доброго дня. Моя мама отримала легкі тілесні ушкодження від сусіда по дворі. Ситуація така, сусід самовільно загородив подвір'я спільного користування яке перебуває у комунальній власності і відмовився видати мешканцям дублікат ключа так ще й наніс легкі тілесні ушкодження при одному свідку. Було викликано поліцію, написана заява і знято побої. Свідок також все заявив. Внаслідок подальших дій, обвинувачуваний сусід був допитаний, та все заперечив про факт побиття. Як нам повідомили, справа так і буде висіти. Оскільки один свідок, не дає права подальших дій. Які дії можна вчинити далі, згідно чинного законодавства? Як покарати винного??

Русдан
08.09.2017 16:09

Що мені робити якщо коханець дружини погрожує фізичною розправою? Я інвалід 3-ї групи. Дякую.

НАКАЗ
18.09.2017 12:50

Добрый день.
Вы можете обратится в правоохранительные органы и заявить о том, что Вам угрожают, тогда будет открыто уголовное производство
и начнется следствие.
Для более детальной информации, предлагаем записаться к нам на консультацию. Будем рады Вам помочь.

Русдан
08.09.2017 16:06

Доброго вечора. В мене така ситуація. Розбігся з дружиною, а вона погрожує, що мене поб'є її коханець. Я передзвонив до коханця і він також погрожує фізичною розправою. У мене 3-тя група інвалідності. Що мені робити? Підкажіть будьласка.

Валентина
19.08.2017 02:28

Доброе утро меня побил парень конечно старше меня на 10 лет.я не знаю что делать. И это било уже ни один раз. Подскажите что делать уже не могу прощать. Спасибо.

НАКАЗ
21.08.2017 06:26

Добрый день.
В данном случае имеет место уголовное правонарушения.
Вам необходимо обратится в правоохранительные органы с соответствующим заявлением.
Далее в судебном порядке Ваш парень, будет привлечен к уголовной ответственности.

Влад
18.08.2017 10:05

Здраствуйте,в мене ситуація виглядае банально,е розходження з дружиною відносно виховання дутей, одного разу старшому синові (8років)пришлось заліковувати рану на нозі,він сильно пручався я дав йлму ляпаса по роті,можливо війшло троха за сильно,в чому мені жаль але дружина зовсім перегнула палку,почала на мене скаржитись в поліцію,хоча до того ми все вирішували самостійно.справу поки не завели,скажіть хіба по закону я не маю право як батько виховувати сина так як вважаю за потрібне?я ж не знущаюся над ним а люблю його,просто батьківська любов е різноманатна і навіть покарання за провину слід дітям розуміти як користь для них же самих,я думаю вони це зрозуміють більш в дорослому віці.

НАКАЗ
21.08.2017 06:16

Доброго дня.
В Українському законодавстві існує термін - Жорстоке поводження з дитиною - це будь-які форми фізичного, психологічного, насильства над дитиною в сім’ї або поза нею. Згідно ст. 150 Сімейного кодексу України : 1) Батьки зобов'язані поважати дитину; 2) Забороняються фізичні покарання дитини батьками, а також застосування ними інших видів покарань, які принижують людську гідність дитини.
Тож, фізичні покарання - це порушення норм законодавства і тому існують усі підстви для притягнення Вас до відповідальності.

Маряна
16.08.2017 11:50

Доброго дня! Побили двох хлопців,вони попали в лікарню з трус мозгом, один заяву забрав а інший ні,завели діло, ті хлопці що били зробили виноватим тільки одного найменшого йому 16. Шо робити? Дякую.

НАКАЗ
17.08.2017 05:49

Доброго дня!
На даний момент відповісти на питання досить складно. Необхідно ознайомитися з матеріалами досудового слідства та потім шукати варіанти вирішення питання.
Ви можете зв'язатися з нами за одним з телефонів, вказаних на сайті для узгодження зустрічі з адвокатом для вирішення питання щодо подальших дій.
Будемо раді допомогти.

Ирина
15.08.2017 05:19

Добрий день! У мене таке запитання: мій син заступився за неповнолітніх дівчат ( яким начебто погрожували згвалтуванням), поїхавши в інше село після лайки по телефону (трохи був випивши), там його звісно побили та переламали челюсть, їх було сім чоловік вік від 17 до 19 років сину 26, через два дня ми звернулися до лікарні( ще не знаючи наслідків, і не думали звертатися нікуди), звісно лікарня повідомила поліцію, ми написали відмову від розслідування, визвали цих хлопців, всі все розповіли, один з них має гіпс на руці після чого ми вичислили, що це він поламав руку об целюсть сина, вони написали нам розписку про відшкодування за лікування, але тепер відмовляються платити, я нікому не хочу псувати життя і не хочу звертатися до поліції, але нам потрібні гроші, як правильно нам поступити в цій ситуації?

Наказ
15.08.2017 11:42

Доброго дня!
Якщо ви не хочете звертатися в поліцію, то питання можливо вирішити лише шляхом ведення переговорів. Якщо вже виникає спір і домовитися не виходить, то доведеться звертатися до поліції. Інакше ніяк. Адже самостійно примусити винуватого до виплати грошової компенсації, інакше як за домовленістю, не вийде.

Ирина
16.08.2017 05:09

Дякую за відповідь, будемо пробувати спочатку шляхом мирних переговорів, а потім буде видно. Вибачте , а який термін подання заяви? До якого часу ми можемо подавати заяву?

Наказ
16.08.2017 10:08

Добрый день!
Определенного срока нет, но в таких случаях чем больше времени после происшествия пройдет, тем сложнее будет собрать доказательства вины. Лучше не затягивать.

Ирина
16.08.2017 11:21

Дуже дякую, що відповіли. Процвітання Вашій компанії.

Ирина
22.08.2017 10:10

Доброго дня! Знову, я до Вас звертаюся : питання не вдалося врегулювати мирним шляхом, вони відмовляються платити, до Вас запитання, чи Ви представляєте інтереси в інших регіонах ( Полтавська область), скільки будуть коштувати Ваші послуги, і яка гарантія того, що винні будуть покарані, якщо можете відповісти на електронку, буду вдячна. І як обговорити всі подробиці з Вами?

Валентина
11.08.2017 18:21

Мого 11 річного сина вдарила та штовхнула в нетверезому стані жінка 45 років. Я мала намір зробити їй зауваження, але вона мене побила разом зі своїми дочками 16-20 років та своїм чоловіком. В мене порваті золоті прикраси, поламаний палець , струс мозку, лікувалась в стаціонарі 8 днів та лікуюсь досі. В прокуратурі мене вговорюють написати відмову , так як вона теж написала зусртічну заяву про те , що я перша почала бійку і зірвала та вкрала з неї золоту цепочку, що в неї є 4 свідки які це вже підтвердили ( а з моєї сторони нікого не допитували). Прокурор сказала , що так як я почала перша то й відповідальність буде за мною і мене посадять... Поясність , що мені робити в такій ситуації і як я мала захищати честь та гіднісь своїх дітей та особисто себе?????

Наказ
14.08.2017 05:43

Доброго дня. У Вас складна ситуація, яка вимагає детального вивчення. Вам необхідно уважно слідкувати за діями слідства і надавати всі можливі докази, в тому числі дані Ваших свідків. Без ознайомлення з матеріалами справи оцінити наскільки перспективне притягнення цієї жінки до відповідальності і що загрожує Вам неможливо. Наш адвокат може вступити у Вашу справу і визначити оптимальну стратегію дій. Будемо раді Вам допомогти.

Оксана
03.08.2017 17:16

Добрий вечір
Можете мені порадити що робити в такій ситуації.
Діти бавилися на подвірї,(два хлопчики) і один вдарив іншого в голову а старша сестра (9 років) взяла того за руку(так шарпнула) і крикнула шоб він йшов з їхнього подвіря,той малий побіг додому розплакався і сказав своїй бабі,баба(сусідка) вилетіла і малу(9 років) і почала тягнути за волосся,вчіпила за шию і била в плечі,малий(брат дівчинки)побіг додому і закликав маму,мама вибігла почала сваритись з нею.а та баба втікла до своєї сусідки.
Чи можна написати заяву на ту бабу? як поступити в цій ситуації?

Наказ
04.08.2017 05:11

Доброго дня. Так, звісно, Ви можете написати заяву до поліції, в якій описати застосування бабусею фізичної сили до дитини, чого бабуся звісно не мала права робити.

Сергій
25.07.2017 16:44

Добрий день, допоможіть будь ласка з таким питанням, на друга поступила заява що він під час бійки вкрав цепочку з потерпілого, який перебував безсвідомості, він цього не робив, але друзі потерпілого кажуть що це він, це все сталось з суботи на неділю в ночі, а вони звернулись в поліцію в понеділок

Наказ
26.07.2017 05:47

Доброго дня. Радимо Вашому другові найняти адвоката і разом із ним йти давати свідчення, щоб адвокат міг скерувати дії друга і вказати на відсутність доказів у іншої сторони. Будемо раді Вам допомогти.

Наталія
24.07.2017 09:34

Доброго дня. Така ситуація: робітника по найму позвав до себе сусід на 100 грам та обговорити питання з приводу ремонту в нього. Під час цієї зустрічі між ними сталась сутичка і сусід побив робітника, будучи в алкогольному сп"янінні. У робітника струс мозку, зломаний ніс ... Завели кримінальну справу по середнім тілесним ушкодженням. Призначена була дата суду, але обвинувач не з"явився до суду та не надав ніяких пояснень. Звісно суд перенесли на іншу дату. У мене таке питання: чи є строк давності за цією статтею? Скільки відповідач разів може не приходити до суду? Що має зробити постраждалий, щоб відповідача примусово "притягли" до суду? Я ледве не втратила брата, прошу Вас допомогти.

Наказ
25.07.2017 14:04

Доброго дня. У Вас складна ситуація, яка вимагає детального вивчення. Якщо підсудний буде ухилятися від з'явлення до суду, справу зможуть розглянути без нього. Постраждалому необхідно уважно слідкувати за діями слідства і суду і надавати всі можливі докази. Наш адвокат може вступити у Вашу справу і визначити оптимальну стратегію дій. Будемо раді Вам допомогти.

Наталія
26.07.2017 03:48

Дякую. А чи є строк давності за ст.125 ч.2 КК України?

Наказ
26.07.2017 05:44

Так, відповідно до ч. 2 ст. 125 та ч. 2 ст. 12 ККУ особа звільняється від кримінальної відповідальності, якщо з дня вчинення нею злочину і до дня набрання вироком законної сили минуло три роки.

Ірина
18.07.2017 04:41

Під час конфлікту мій чоловік у стані алкогольного сп*яніння завдав мені тілесних ушкоджень(синці від пальців на обличчі і крововилив на губі). Це не перший випадок. В майбутньому планую з ним розлучитися. Як правильно це оформити, щоб при розлученні можна було б використати цей факт?

Наказ
20.07.2017 06:06

Доброго дня. Вам необхідно подати заяву до поліції та зняти побої. Так чином Ви зможете зафіксувати цей випадок. Буде раді Вам допомогти.

Юлія
17.07.2017 15:44

Мою подругу побив в барі її знайомий,вони обоє були в нетверезому стані. Вона викликавши поліцію написала заяву,але побоявшись в райвідділі вказала не вірні свої дані.Чи може вона за це пронести якесь покарання?

Наказ
20.07.2017 07:26

Доброго дня. Ваша подруга може написати письмову заяву в якій просить відкликати свою попередню заяву і не розглядати її. Писати про факт вказання невірних даних в попередній заяві не потрібно.

міша
12.07.2017 09:13

така ситуація двоє підлітків на машині той що за рулем 17 років той що збоку 15 їхали з великою швидкістю по населеному пункті(село) десь 00:00 год на заднім седінні були ще двоє підлітків дівчат 14 років, коли він їхав чуть незбив двоє дітей мій брат нестерпів пересік машину вони зупинилися брат спочатку витягнув водія дав йому лодонею по облитчі потом пасажира і вдарив вибив йому 2 зуба, він написав заяву у поліцію, що нам дальше робити, чи можливо довести нашу правоту?

Наказ
12.07.2017 09:26

Доброго дня. Справа в тому, що дії вказаних хлопців і дії вашого брата, це різні справи. За заявою, яку було подано до вашого брата, він наніс ушкодження здоров'ю іншій людині. Навіть якщо особа в цей час також здійснювала певні незаконні дії (про що треба подати також заяву в поліцію і також це доводити), це не звільняє від відповідальності вашого брата. Враховуючи ситуацію краще звернутися до адвоката, який оцінить всі наявні докази в матеріалах справи і визначить подальшу стратегію по справі. Ви можете звернутися до нас по телефону або приїхати на консультацію. Будемо раді вам допомогти!

Надія
01.07.2017 16:50

Я, мій брат і 3 моїх подрушок сиділи біля магазину близько 2 год.ночі. Пртїжжають з сусіднього села хлобці з битами бити нашох хлопців. Вони зупинилися біля нас повистрибували і побігли шукати наших хлопців щоб побити. Один з них підбігає до нос, я почала тікати додому але почула як кричать мої подрушки, розвертаюсь той хлопець вже вирубав битою мого брата, побив йому дуже сильно голову. Я підбігаю до них а той хлопець хоче ще бити мого брата, я почала говорити нормальним голосом що достатньо вже з нього, а він почав мене бити. В результаті у мене легкі тілесні ушкодження другої категорії. Я написала заяву, зняла побої. Що мені далі треба робити?

Наказ
05.07.2017 13:42

Доброго дня.
Якщо Ви подали заяву до поліції для притягнення винного до кримінальної відповідальності, тепер вони будуть з'ясовувати обставини справи.
Крім того, можливе подання цивільного позову для стягнення Ваших витрат на лікування і моральної шкоди з винного. Рекомендуємо Вам зберігати всі документи про понесені затрати.
Відповідальність винного буде залежати в першу чергу від тяжкості нанесеної шкоди і буде визначатися слідством та судом.
Вам необхідно звернутися до працівників поліції для отримання інформації по Вашій справі, в разі відмови про надання інформації або бездіяльності співробітників поліції, Ви маєте право подати на них скаргу вищестоящому керівництву про бездіяльність працівників поліції.

Иван
24.06.2017 06:40

Мій знайомий перебуваючи в кафе посварився з компанією відпочиваючих та пішов. Через деякий час повернувся щоб щось купити. На порозі кафе його зустріли таж компанія та почала непускати в середину. Один з них вдарив знайомого і він впав з порога. В звязку з цим опинився в лікарні. Написав заяву та зробив судово-медичну експертизу по якій отримав легкі ушкодження. Коли був останній раз у слідчого то дізнався що компанія з відпочивальників яка його побила стверджує що він (знайомий) перший вдарив а нападник оборонявся. Свідків події крім друзів хлопця який його вдарив немає. Чи можуть провадження закрити на основі свідчень підозрюваного і його друзів по необхідні обороні які дії необхідно прийняти щоб довести справу до суда. Будь-яких ушкоджень у нападника не зафіксовано.

Наказ
07.07.2017 08:56

Доброго дня.
Оскільки Ви вказуєте, що Ваш знайомий не вчиняв цих дій, треба найняти адвоката, який ознайомиться з матеріалами справи і зможе захищати його інтереси. Оскільки без адвоката Вам може бути важко довести свою правоту, а допомогти Вам в рамках коментаря нажаль неможливо. Потрібно вступати у справу, приймати участь в слідчих діях і подавати власні докази. Ми будемо раді Вам допомогти.

Михайлина
09.06.2017 14:38

Доброго дня,мою маму побив односельчанин,через те,що вона в 23 год. зробила зауваження,що він з компанією знаходились в нетверезому стані на ФАПі в нас в селі.Мама подзвонила нам(я і ще дві сестри) і сказала,що він її побив.Ми приїхали і стали його забирати від мами,викликали поліцію.Коли поліція приїхала,він,з компанією втекли,а ми поїхали в відділок писати заяву.На другий день мама зняла побої(перелом руки,струс мозку).Односельчанин,разом зі своєю дружиною,написали зустрічну заяву на мою сестру,що вона їх обох побила(в нього лише синець під оком),хоча сестра їх нечіпала.Як нам правильно поступити?Сказав начальник районного відділу освіти,якщо сестра прграє суд,пише заяву на розрахунок.

Наказ
12.06.2017 05:56

Доброго дня. Оскільки Ви вказуєте, що Ваша сестра не вчиняла цих дій, треба найняти адвоката, який ознайомиться з матеріалами справи і зможе захищати її інтереси. Оскільки без адвоката Вам може бути важко довести свою правоту, а допомогти Вам в рамках коментаря нажаль неможливо. Потрібно вступати у справу, приймати участь в слідчих діях і подавати власні докази. Ми будемо раді Вам допомогти.

Андрей
06.06.2017 18:39

Доброго вечора . Виникла така ситуація хлопець поступив не гарно я його вдарив і зробив невелике розсічення він каже що напише заяву що мені за це може бути.?

Наперед дякую вам..

Наказ
09.06.2017 07:34

?Доброго дня.
Відповідальність винного буде залежати в першу чергу від тяжкості нанесеної шкоди і буде визначатися слідством та судом. Якщо нанесена шкода буде кваліфікована як легкі тілесні ?ушкодження, то відповідальність передбачена ст. 125 ККУ.
Необхідно ознайомитися з матеріалами у цій справі і після цього вживати заходів для того, щоб спростувати звинувачення.
Для отримання більш детальної інформації Ви можете зв'язатися з нами по одному з телефонів, зазначених на сайті, і записатися на консультацію.
?Будемо раді допомогти.

Лариса
05.06.2017 14:35

добрый день, у меня такая ситуация сложилась: при ссоре с мужем он мне сломал ногу, закрытый перелом со смещением, была операция, стоит пластина в ноге. Это случилось год тому назад на глазах у ребенка, мы оба перенесли сложнейшую психологическую травму. В больнице я не призналась о том, что виновником есть мой муж, потому что он мне угрожал жизнью моей и нашего общего ребенка. Спустя время мы развелись, но он продолжает преследовать и тиранить меня и наше дитя. У меня нет другого выхода, как написать заявление в милицию на него и рассказать правду о его вине. Скажите, пожалуйста, можно ли спустя год доказать его вину и что ему грозит в случаи чего. Спасибо.

Наказ
06.06.2017 06:02

Добрый день. Да, можно и сейчас написать заявление. Единственный нюанс, что на данный момент у следователя будет намного меньше возможностей собрать доказательства. Но также можно написать заявление и касательно сегодняшних угроз. Степень ответственности виновного будет определяться в зависимости от тяжести нанесенного вам ущерба.

Марина
11.05.2017 13:33

Мій брат відпочивав з другом у кафе. До них підійшли п'яні хлопці і почали дориватися, брат вдарив одного хлопця раз. Вранця виявилося, що у того хлопця поламана рука і він почав вимагати гроші, брат йому заплатив і він намисав пояснюючу записку , що це він йшов і впав, а через 5 днів він написав заяву і брата викликали в поліцію. Що йому тепер буде???

Наказ
16.05.2017 11:11

Доброго дня. Міра покарання залежить від кваліфікації злочину, від тяжкості наслідків для здоров'я потерпілого.
Тобто необхідно вступати у кримінальну справу і вивчати всі документи і ситуацію. Встановлювати, що саме робив потерпілий, чи нападав він на Вашого брата, чи було це встановлено, зафіксовано. Також дочекатися результатів від медиків і розуміти який термін потерпілий буде непрацездатним, від цього також залежить міра покарання.
При нанесенні легких умисних тілесних ушкоджень можливий штраф, виправні або громадські роботи, арешт або обмеження волі до 2-х років.
При нанесені більш серйозних ушкоджень можливо також позбавлення волі.

Валерія
23.04.2017 17:16

Вітаю. 23.04. в під'їзді будинку де я проживаю, не знайомий мені мужчина, в нетверезому стані, завдав мені удару телевізором який він ніс (радянський) невелике розсічення лобу зліва, велика гіматома, болить голова і ліве око, гуля за лівим вухом. Поліція прибула, заяву написала, і на СМЕ. Швидка зафіксувала, в травмпункт, довідку дали, не госпіталізували. цей мужчина наніс побиття і моїй матері яка прибігла захищати мене. В неї зірвана сережка, і зламана, надірване вухо, зчесена шия. Ушкодження матері швидка не стала фіксувати, сказали не значні. Мужчина заявив у зустрічній заяві, що це я з мамою його побили, хотіли відібрати телевізор, в нього невелика царапина на носі, швидка не фіксувала. мужчина не працює, Я і мама працюємо. чи може цей чоловік понести покарання? Що робити далі? Дякую.

Наказ
16.05.2017 11:16

Доброго дня. Так звісно він може понести покарання. Міра покарання залежатиме від кваліфікації злочину і від тяжкості наслідків для Вашого здоров'я. Надалі необхідно слідкувати за досудовим слідством, активно приймати участь, в подальшому можна подати цивільний позов в кримінальному процесі і вимагати відшкодування Вашої моральної та матеріальної шкоди.
Рекомендуємо Вам найняти адвоката. Ви можете звернутися до нас в офіс, на електронну пошту або по телефону.

Настя
19.04.2017 18:45

Добрий день. Мій друг наніс важкі тілесні хлопцю 17 і другу 17. Чи можливо друга виправдити?

Наказ
21.04.2017 07:51

Доброго дня. Треба вивчати всі матеріали по справі і намагатися або доказати відсутність вини вашого друга взагалі, або шукати пом'якшуючі обставини, виходити на статтю, яка передбачає більш м'який вид покарання (наприклад, нанесення ушкоджень в стані сильного душевного хвилювання).

Виктор
14.04.2017 18:45

Доброго дня! Меня избили 25.02.17. в отделении двое полицейских. Я подал заявление в райотдел, местную и городскую прокуратуры, а так же во внутренюю безопасность. Вот уже скоро два месяца а ответа нет. Что мне делать?

Наказ
19.04.2017 16:06

Доброго дня!
Заяви були подані вірно. Тепер необхідно добитися отримання відповідей. Ви маєте з'ясувати чому досі немає відповідей на Ваші звернення, коли вони Вам будуть надіслані? А далі контролювати щоб цим питанням займалися.
У разі необхідності ми можемо Вам допомогти у цьому питанні.

анна
05.04.2017 12:17

ДОБРОГО РАНКУ. ЯКЕ ПОКАРАННЯ БУДЕ ДЛЯ ІНОЗЕМЦЯ ЯКЩО ВІН ПОБИВ ЖІНКУ,І ЦЕ ВЖЕ НЕ ПЕРШИЙ РАЗ

Наказ
10.04.2017 12:44

Доброго дня. Міра покарання залежить від тяжкості нанесених ушкоджень і буде визначатися слідством та судом. Крім того, враховуючи, що мова йде про іноземного громадянина, в певних випадках можлива депортація з України. Тому для початку необхідно звернутися із заявою до поліції та зафіксувати факт нанесення тілесних ушкоджень.

Гена
26.03.2017 20:12

Така ситуація, підскажіть будь-ласка. Сиділи в кафе відпочивали. Із сусіднього столика підійшов хлопець, без нашого запрошення і сів до нас, заважаючи нам відпочивати розпочав діалог. Ми попросили його підти, на що він не відреагував. Це нам не сподобалося і розпочалась сварка, яка переросла у бійку. Після того, як він отримав, пройшов час хвилин 15- 20, забігають до закладу невідомі спортивні хлопці і " відбивають" нас так, що ...... При цьому уже заздалегіть була визвана поліція і швидка, які чикали, що нас битимуть за цього хлопця! В результаті ми розйіхалися по домівкам і не зверталися за допомогою і в міліцію теж. Цей хлопець, що був ініціатором написав заяву про тяжкі побойі, " там тяжких не було бо він нас теж бив і добре бив" Я така людина, що не звиртаюся за допомогою до поліціі, але в мене враження, що нас спровокували на бійку, потім побили нас, а тепер написали заяву і вимагають грошей!!! Що робити??? Підскажіть добрі люди.

Наказ
10.04.2017 06:31

Доброго дня. Якщо вас викликав слідчий на допит, рекомендуємо вам попередньо приїхати до нас в офіс на консультацію, сформувати разом з адвокатом свою позицію і вже після того надавати показання. З огляду на Вашу розповідь, повинно бути багато свідків цієї події, які можуть підтвердити Ваші слова. Проте багато буде залежати від стану здоров'я особи, яка подала заяву до поліції.

олена
25.03.2017 14:09

Добрий день! Мій вітчим вживаючи спиртні напої починає в дома буширити: обзивання,матюкання,виганяти з дому(він приписаний,але право власності належить матері),піднімає руки,бє переважно по голові,або там де не буде знаків,на слова що я викличу міліцію погрожує всіх перерізати,неодноразово були дзвінки в міліцію і чергові з ним розмовляли,на деякий час помагало,а тепер ні. Скажіть будь ласка на що я можу розраховувати якщо я напишу заяву,на який захист,погрози я маю записані.Дякую!

Наказ
10.04.2017 06:35

Доброго дня. Вам необхідно подати заяву до поліції, зняти побої, зафіксувати усі ці факти. Відповідальність винного буде залежати в першу чергу від тяжкості нанесеної шкоди. Крім того, враховуючи те, що вітчим лише зареєстрований за данною адресою, власниця квартири може подати позов до суду, для зняття його з реєстрації та виселення з квартири. Усі звернення до поліції будуть слугувати доказами порушень з боку вітчима.

Анатолій
09.03.2017 13:15

Добрий день. 15.02.17р. Я став свідком правопорушення: мого брата збив автомобіль і поїхав разом з ним на капоті, я намагався якось завадити цьому, почав стукати у вікно з вимогою зупинитись, але авто тільки набирало швидкість, від ударів вікно розбилось і мені сильно розрізало руку, 4сухожилка і серединний нерв. Було оперативне втручання, зараз я з гіпсом, реабілітаційний період за словами лікарів - до року. Чи можу я притягнути водія до відповідальності? В брата, через те що його збили і близько 100 метрів провезли, розрив хрестовидноі звязки на коліні. Теж потрібне оперативне втручання.

Наказ
15.03.2017 15:16

Доброго дня. Вам необхідно подати заяву до поліції для притягнення винного до кримінальної відповідальності. Крім того, можливе подання цивільного позову для стягнення Ваших витрат на лікування і моральної шкоди з винного. Рекомендуємо Вам зберігати всі документи про понесені затрати.