Юридические услуги от компании Наказ
Пн-Пт 09:00 - 19:00
Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Складання шлюбного договору Київ

Укладення шлюбного контракту.

Практика складання шлюбного договору широко поширена в Америці і в країнах Європи. Для нашої країни інститут шлюбного договору - явище досить нове і майже незатребуване. Від наших громадян можна нерідко почути, що такий контракт - це не що інше, як акт недовіри до чоловіка (дружини).

Юристи, навпаки, вважають, що складання шлюбного контракту вбереже подружжя від майнової війни в разі розлучення і дозволить їм розійтися цивілізовано. Сімейний кодекс дозволяє укладати шлюбний контракт як безпосередньо перед укладанням шлюбу, так і після весілля. Якщо контракт буде укладений до шлюбу, то слід пам'ятати, що він набуде чинності тільки після укладення шлюбу. Шлюбний договір укладається у вигляді письмового документа і завіряється нотаріально.

Одним з найважливіших моментів шлюбного договору є те, що він регулює суто майнову сторону сімейних відносин. Таким договором чоловік і дружина не можуть визначати свої особисті відносини і питання з приводу дітей. Крім того, даний вид угоди не може ставити одного з подружжя у вкрай невигідне матеріальне становище або обмежувати права дітей.

За загальним правилом все нажите майно підлягає розподілу між подружжям порівну. У шлюбному контракті можна вирішити це питання інакше. Приміром, можна вказати, яке конкретно майно дістанеться чоловікові, і яке - дружині без урахування принципу рівності часток.

Якщо ви вирішили укласти шлюбний контракт, то він повинен бути складений бездоганно. Адже будь-яка, навіть незначна помилка може призвести до анулювання контракту, а така ситуація буде означати те, що його положення не будуть враховуватися при розлученні. Якщо ви не хочете отримати такі неприємні наслідки, краще довірити складання шлюбного контракту професіоналам. Наші юристи надають послуги зі складання та внесення змін до шлюбних контрактів з урахуванням всіх необхідних вимог законодавства.

документ - зразок - ШЛЮБНИЙ ДОГОВІР

 ПослугаТерміни
Укладення шлюбного контракту від 1 дня
замовити

Добавить комментарий

 • Введите код с картинки (если не можете прочитать код, смените картинку кнопкой «Не могу рассмотреть код»)

  Защитный код
  Обновить

Компания НАКАЗ не может гарантировать 100% оформление заказанных документов, если клиентом не предоставлен полный комплект документов и информации в установленные сроки, решение и сроки выдачи документов зависят от соответствующих государственных органов и законов Украины. Государственные органы могут потребовать дополнительные документы в зависимости от особенностей и ситуации конкретного клиента. Оплата государственных пошлин и сборов осуществляется до или в момент подачи документов и в случае отказа не возвращаются. В свою очередь компания НАКАЗ прикладывает максимум усилий и опыта, чтобы повысить ваши шансы и сроки получения заказанной вами услуги до максимально высокого уровня по сравнению с самостоятельной подачей. Цены, указанные на сайте, не являются ни рекламой, ни офертой, как правило, указана минимальная стоимость услуги. Компания НАКАЗ не участвует в коррупционных и незаконных схемах, не рекомендует этого клиентам и не принимает заведомо незаконные заказы. Всю ответственность за предоставленные в компанию данные для работы несет клиент. Мы работаем только в правовом поле законодательства Украины.

Семейное право Адвокат по семейным спорам Елена Быстрицкая Адвокат по семейным спорам Опыт: 10 лет (063) 440 39 03

Последние комментарии:

 1. dukascopy opinie 17.02.2017 18:46

  Бухгалтерские услуги Киев

  My brother recommended I might like this website. He was entirely right. This post truly made my day.
   
 2. НАКАЗ 17.02.2017 13:25

  Бухгалтерские консультации

  Доброго дня! Так, ФОП 3 група 3% з ПДВ має реєструвати податкові накладні. Різниця між ФОП 3 гр 5% і ...
   
 3. Наталия 17.02.2017 13:17

  Бухгалтерские консультации

  Доброго дня, підкажіть будь ласка , які звіти має здавати фоп 3 група з ПДВ, чим віжрізняється ведення ...
   
 4. Сергей 16.02.2017 10:04

  Справка о несудимости в Киеве

  Добрый день. Для оформления вида на жительство моей теще (гражданка Украины). В настоящее время ...
   
 5. ВІка 15.02.2017 11:26

  Отримання посвідчення водія

  Я вчора здавала на права, то паспорта в мене близько ніхто не просив. ( в екзаменатора є фотокопії ...
   
 6. НАКАЗ 14.02.2017 13:01

  Бухгалтерские консультации

  Добрый день, Юрий! В данном случае необходимо правильно оформить правоотношения как с предпринимателями ...