Юридические услуги от компании Наказ
Пн-Пт 09:00 - 19:00
Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Претензія за договором: поставки, підряду, надання послуг.

Претензія на повернення боргу, грошей за товар, взуття, грошей за телефон, неякісний товар, надання послуг.


У нашій практиці претензія за договором: поставки, підряду, надання послуг від початку до кінця займає трохи більше місяця і його вартість від А до Я не перевищує 600 грн, окрім складних випадків та інших складних, не вирішених питань. Як правило, все відбувається без вашої присутності і без утомливих неприємних процедур.

На жаль, ніхто з нас не застрахований від придбання неякісного товару або отримання неякісних послуг. Практично всі чули про існування Закону « Про захист прав споживачів», але не всі знають, як за допомогою цього нормативного акту відстояти свої права. Одним із способів захисту своїх прав є подача претензії тому суб'єкту, який порушив права споживача.

 1. Що ж являє собою претензія і складання претензії ? Претензія - це документ, який виражає негативне ставлення тієї чи іншої особи до зробленої покупки або до отриманих послуг. Подавати такий документ може як фізична, так і юридична особа. Що стосується адресата, то претензію пред'являють не конкретному громадянину, який продав товар чи надавав послуги, а юридичній особі або підприємцю.
 2. Як скласти претензію ? Такий документ може бути складений у довільній формі (але в будь-якому випадку не забувайте про ввічливість). Претензія повинна бути написана в двох примірниках, із зазначенням ваших контактних даних (телефон, адреса). Також в претензії рекомендується вказати: ким був проданий товар (надана послуга), описати свої вимоги (обміняти товар, повернути гроші і т.д.), якщо внаслідок придбання неякісного продукту (послуги) ви зазнали збитків, необхідно вказати їх суму, і в чому вони виражаються.
 3. Кому вручити претензію ? Вручити написану претензію можна будь-якому працівникові, який представляє індивідуального підприємця або юридичну особу. Головне, щоб на другому примірнику особою, яка отримала претензію, були поставлені підпис і дата отримання документа. Якщо вашу претензію відмовляються приймати, можете взяти з собою двох свідків, які, у разі необхідності, можуть підтвердити факт відмови в суді.
 4. А якщо претензію проігнорують? Якщо протягом місяця відповідь на претензію не прийде, або відповідь компанії буде негативною, ви вправі звернутися до суду.

Наші юристи та адвокати завжди готові допомогти вам у складанні претензії і проконсультувати по всім питанням, які у вас з'явилися.

 ПослугаОдиниця
Складання претензії документ
Складання відповіді на претензію документ
Усна консультація з проблеми, що вимагає врегулювання годину
замовити

Добавить комментарий

 • Введите код с картинки (если не можете прочитать код, смените картинку кнопкой «Не могу рассмотреть код»)

  Защитный код
  Обновить

Компания НАКАЗ не может гарантировать 100% оформление заказанных документов, если клиентом не предоставлен полный комплект документов и информации в установленные сроки, решение и сроки выдачи документов зависят от соответствующих государственных органов и законов Украины. Государственные органы могут потребовать дополнительные документы в зависимости от особенностей и ситуации конкретного клиента. Оплата государственных пошлин и сборов осуществляется до или в момент подачи документов и в случае отказа не возвращаются. В свою очередь компания НАКАЗ прикладывает максимум усилий и опыта, чтобы повысить ваши шансы и сроки получения заказанной вами услуги до максимально высокого уровня по сравнению с самостоятельной подачей. Цены, указанные на сайте, не являются ни рекламой, ни офертой, как правило, указана минимальная стоимость услуги. Компания НАКАЗ не участвует в коррупционных и незаконных схемах, не рекомендует этого клиентам и не принимает заведомо незаконные заказы. Всю ответственность за предоставленные в компанию данные для работы несет клиент. Мы работаем только в правовом поле законодательства Украины.

Ваш адвокат/юрист Адвокат Юрист Евгений Щеглов Адвокат/юрист, юридические услуги Опыт: 15 лет (063) 440 39 03

Последние комментарии:

 1. НАКАЗ 23.01.2017 14:37

  Оформление документов на квартиру в БТИ в Киев цены

  Добрый день, Виктория. Проверка документов по квартире, по реестрам и базам данных, а так же вычитка ...
   
 2. Виктория 23.01.2017 13:51

  Оформление документов на квартиру в БТИ в Киев цены

  Добрый день! Хочу купить квартиру в Киевской области, малометражку на вторичном рынке. Интересует ...
   
 3. Максим 20.01.2017 18:00

  Довідка про несудимість в Києві

  Спасибо , каких либо запретов на выезд за границу никогда не было,выслал запрос в NVC.
   
 4. НАКАЗ 20.01.2017 12:47

  Налогообложение СПД

  В расходы акцизный налог не включается. ПКУ Стаття 177.4. "До переліку витрат, безпосередньо пов’язаних ...
   
 5. НАКАЗ 20.01.2017 12:46

  Налогообложение СПД

  Добрый день, Сергей! Да, в доход не включается акцизный налог. ПКУ Стаття 177.3.1. "Не включаються ...
   
 6. Сергей 20.01.2017 12:19

  Налогообложение СПД

  И еще попутный вопрос к Вам,Ксения.Это по исходящему акцизу для розницы я спросил.А как же быть с ...