Юридические услуги от компании Наказ
Пн-Пт 09:00 - 19:00
Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Претензія за договором: поставки, підряду, надання послуг.

Претензія на повернення боргу, грошей за товар, взуття, грошей за телефон, неякісний товар, надання послуг.


У нашій практиці претензія за договором: поставки, підряду, надання послуг від початку до кінця займає трохи більше місяця і його вартість від А до Я не перевищує 600 грн, окрім складних випадків та інших складних, не вирішених питань. Як правило, все відбувається без вашої присутності і без утомливих неприємних процедур.

На жаль, ніхто з нас не застрахований від придбання неякісного товару або отримання неякісних послуг. Практично всі чули про існування Закону « Про захист прав споживачів», але не всі знають, як за допомогою цього нормативного акту відстояти свої права. Одним із способів захисту своїх прав є подача претензії тому суб'єкту, який порушив права споживача.

 1. Що ж являє собою претензія і складання претензії ? Претензія - це документ, який виражає негативне ставлення тієї чи іншої особи до зробленої покупки або до отриманих послуг. Подавати такий документ може як фізична, так і юридична особа. Що стосується адресата, то претензію пред'являють не конкретному громадянину, який продав товар чи надавав послуги, а юридичній особі або підприємцю.
 2. Як скласти претензію ? Такий документ може бути складений у довільній формі (але в будь-якому випадку не забувайте про ввічливість). Претензія повинна бути написана в двох примірниках, із зазначенням ваших контактних даних (телефон, адреса). Також в претензії рекомендується вказати: ким був проданий товар (надана послуга), описати свої вимоги (обміняти товар, повернути гроші і т.д.), якщо внаслідок придбання неякісного продукту (послуги) ви зазнали збитків, необхідно вказати їх суму, і в чому вони виражаються.
 3. Кому вручити претензію ? Вручити написану претензію можна будь-якому працівникові, який представляє індивідуального підприємця або юридичну особу. Головне, щоб на другому примірнику особою, яка отримала претензію, були поставлені підпис і дата отримання документа. Якщо вашу претензію відмовляються приймати, можете взяти з собою двох свідків, які, у разі необхідності, можуть підтвердити факт відмови в суді.
 4. А якщо претензію проігнорують? Якщо протягом місяця відповідь на претензію не прийде, або відповідь компанії буде негативною, ви вправі звернутися до суду.

Наші юристи та адвокати завжди готові допомогти вам у складанні претензії і проконсультувати по всім питанням, які у вас з'явилися.

 ПослугаОдиниця
Складання претензії документ
Складання відповіді на претензію документ
Усна консультація з проблеми, що вимагає врегулювання годину
замовити

Добавить комментарий

 • Введите код с картинки (если не можете прочитать код, смените картинку кнопкой «Не могу рассмотреть код»)

  Защитный код
  Обновить

Компания НАКАЗ не может гарантировать 100% оформление заказанных документов, если клиентом не предоставлен полный комплект документов и информации в установленные сроки, решение и сроки выдачи документов зависят от соответствующих государственных органов и законов Украины. Государственные органы могут потребовать дополнительные документы в зависимости от особенностей и ситуации конкретного клиента. Оплата государственных пошлин и сборов осуществляется до или в момент подачи документов и в случае отказа не возвращаются. В свою очередь компания НАКАЗ прикладывает максимум усилий и опыта, чтобы повысить ваши шансы и сроки получения заказанной вами услуги до максимально высокого уровня по сравнению с самостоятельной подачей. Цены, указанные на сайте, не являются ни рекламой, ни офертой, как правило, указана минимальная стоимость услуги. Компания НАКАЗ не участвует в коррупционных и незаконных схемах, не рекомендует этого клиентам и не принимает заведомо незаконные заказы. Всю ответственность за предоставленные в компанию данные для работы несет клиент. Мы работаем только в правовом поле законодательства Украины.

Ваш адвокат/юрист Адвокат Юрист Евгений Щеглов Адвокат/юрист, юридические услуги Опыт: 15 лет (063) 440 39 03

Последние комментарии:

 1. dukascopy opinie 17.02.2017 18:46

  Бухгалтерские услуги Киев

  My brother recommended I might like this website. He was entirely right. This post truly made my day.
   
 2. НАКАЗ 17.02.2017 13:25

  Бухгалтерские консультации

  Доброго дня! Так, ФОП 3 група 3% з ПДВ має реєструвати податкові накладні. Різниця між ФОП 3 гр 5% і ...
   
 3. Наталия 17.02.2017 13:17

  Бухгалтерские консультации

  Доброго дня, підкажіть будь ласка , які звіти має здавати фоп 3 група з ПДВ, чим віжрізняється ведення ...
   
 4. Сергей 16.02.2017 10:04

  Справка о несудимости в Киеве

  Добрый день. Для оформления вида на жительство моей теще (гражданка Украины). В настоящее время ...
   
 5. ВІка 15.02.2017 11:26

  Отримання посвідчення водія

  Я вчора здавала на права, то паспорта в мене близько ніхто не просив. ( в екзаменатора є фотокопії ...
   
 6. НАКАЗ 14.02.2017 13:01

  Бухгалтерские консультации

  Добрый день, Юрий! В данном случае необходимо правильно оформить правоотношения как с предпринимателями ...