Юридические услуги от компании Наказ
Пн-Пт 09:00 - 19:00
Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Розробка Антикорупційної Програми в Києві

  Назва послуги Строки Ціна (грн.)
Антикорупційна програма 3 роб. дні 500
Антикорупційна програма 1-2 роб. дня 750
 
замовити

Антикорупційна програма

Антикорупційна програма юридичної особи – це комплекс заходів, правил і стандартів з виявлення, боротьби та ліквідації корупції. Використовуючи цей документ, можна повністю викоренити хабарництво та інші протиправні дії в рамках діяльності юридичної особи.

Області застосування програми
Продукт може бути використаний:

 • у господарських товариствах, на комунальних і державних підприємствах, у яких комунальна або державна частка перевищує - 50 відсотків; кількість зареєстрованих співробітників за звітний рік - 50 і більше; обсяг річного валового доходу - понад 70 млн. грн.;
 • юридичними особами, які є учасниками державних закупівель товарів або послуг на суму від 1 млн. грн., а робіт - від 5 млн. грн.

Як замовити послугу

Достатньо відправити на e-mail Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.:

 • назву підприємства;
 • КВЕД (або просто перелік);
 • бажану дату отримання документів;
 • контактний номер телефону.

Що ви отримуєте в результаті

Перелік документів, які розробляються і надаються нами по електронній пошті:

 • 20 сторінок тексту програми;
 • наказ про прийняття програми і призначення особи, уповноваженої її реалізовувати;
 • вичерпний список вимог до діяльності уповноваженого співробітника;
 • інструкція посадової особи із внесеними змінами;
 • антикорупційна дописка, яка включається в договори.

Послуга оплачується після отримання програми та іншої документації.

Зміст антикорупційної програми

Текст програми повинен складатися індивідуально для кожної юридичної особи. Однак є деякі рекомендації, які доцільно включити в цей документ. Зокрема, складаючи текст, необхідно брати до уваги такі законопроекти:

 • «Про запобігання корупції» №1700-VI від 14.10.14;
 • «Про засади державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2014-2017 роки» №1699-VII від 14.10.14;
 • «Про Національне антикорупційне бюро України» №1698-VIІ від 14.10.14.

У першому з наведених положень є список інформації, яку бажано відобразити у змісті програми для юридичних осіб:

 • Суб'єкти, на яких поширюються положення документа.
 • Вичерпний опис всіх заходів, стандартів і процедур, спрямованих на боротьбу з корупцією, в т.ч. положення про проведення планової оцінки корупційних ризиків в компанії.
 • Список прав і обов'язків працівників та засновників юридичної особи, пов'язаних із запобіганням корупції в діяльності.
 • Список прав і обов'язків посадової особи, уповноваженої стежити за дотриманням положень програми, а також працівників, які перебувають у її підпорядкуванні (якщо вони є).
 • Порядок складання та передачі звіту уповноваженої особи засновникам компанії.
 • Правила професійної етики для співробітників фірми.
 • Правила ведення систематичного моніторингу та контролю над дотриманням положень програми.
 • Оцінка ефективності вжитих заходів.
 • Положення про гарантії конфіденційності при інформуванні уповноваженого працівника про наміри (підбурювання) або факти, що мають корупційний зміст.
 • Перелік заходів щодо захисту співробітників, які повідомили відомості про корупційну діяльність або підбурювання до неї.
 • Процедура передачі уповноваженим співробітником відомостей про потенційні та фактичні конфлікти інтересів, а також правила щодо ліквідації виявлених протиріч.
 • Порядок проведення зустрічей юридичної особи та співробітника, що стежить за дотриманням антикорупційних стандартів для обговорення вжитих заходів та їх ефективності.
 • Положення про навчання та підвищенні кваліфікації співробітників у питаннях попередження та протидії корупції.
 • Положення про застосування дисциплінарних стягнень щодо співробітників, які порушують правила програми.
 • Положення про планове реагування за фактом виявлення корупційних дій (передача відповідної інформації до відділення уповноважених органів державного контролю, проведення закритого чи відкритого «комерційного» розслідування).
 • Порядок про внесення коректив до положення програми.

Ухвалення шаблонної програми фактично неможливо, оскільки наявність або відсутність багатьох положень безпосередньо пов'язане з організаційно-правовою формою компанії. Крім того, залежно від форми власності, прийняття відповідних антикорупційних заходів може здійснюватися різними виконавчими органами. Таким чином, загального зразка програми не існує, оскільки це суперечить нормам і стандартам чинного в Україні антикорупційного законодавства.

Розробка антикорупційної програми

Згідно зі статтею 62 Закону «Про запобігання корупції» №1700-VI від 14.10.14. антикорупційна програма повинна містити перелік стандартів, правил і заходів по виявленню, боротьбі та ліквідації корупції в роботі юридичної особи. Перед затвердженням даний документ необхідно узгодити з співробітниками компанії, на яких поширюється його дія.

Вимоги до уповноваженого співробітника

Для впровадження програми необхідно створити відповідну посаду. Для виконання функцій з профілактики та ліквідації корупції логічно вибрати людину, яка має відповідний професійний рівень, і чиї моральні та ділові якості не викликають сумніву.
Для великої компанії одного виконавця може бути недостатньо. У таких випадках доцільно сформувати автономний підрозділ, який займається боротьбою з корупцією. Працівники цієї служби повинні володіти знаннями та навичками, необхідними для ефективної реалізації положень програми.

Те, який формат має даний підрозділ, залежить від організаційно-правової власності компанії, структури, розміру та інших факторів. Крім уповноваженої особи, за здійсненням заходів щодо запобігання та ліквідації корупції може стежити підрозділ юридичного або фінансово-економічного профілю.

Замовлення готової антикорупційної програми

Оскільки на сьогоднішній день Національне агентство по боротьбі з корупцією не розробило шаблонну форму антикорупційної програми, то багато, бажаючих спростити собі завдання, знаходять в інтернеті програми інших компаній і затверджують їх. Однак краще цього не робити, тому що якщо документи вашої фірми будуть ідентичні з паперами іншої юридичної особи, то це з точки зору закону буде свідчити про попередню змову, що є вагомою причиною для виключення з державного тендеру чи аукціону.

Так навіщо ж ризикувати? Замовляйте антикорупційну програму в нашій компанії! Ми зберемо всю необхідну інформацію і надамо вам найбільш ефективні рішення в найкоротші терміни!

Варто звернути вашу увагу, що програму не потрібно замовляти на кожен тендер. Отримавши від нас документ і наказ, вам необхідно тільки поставити свою печатку і підпис. Після цього оригінали всіх паперів зберігаються у юридичної особи. При участі в тендері необхідно пред'являти копії антикорупційної програми та наказу про її затвердження, завірені підписом та печаткою.

Добавить комментарий

 • Введите код с картинки (если не можете прочитать код, смените картинку кнопкой «Не могу рассмотреть код»)

  Защитный код
  Обновить

Компания НАКАЗ не может гарантировать 100% оформление заказанных документов, если клиентом не предоставлен полный комплект документов и информации в установленные сроки, решение и сроки выдачи документов зависят от соответствующих государственных органов и законов Украины. Государственные органы могут потребовать дополнительные документы в зависимости от особенностей и ситуации конкретного клиента. Оплата государственных пошлин и сборов осуществляется до или в момент подачи документов и в случае отказа не возвращаются. В свою очередь компания НАКАЗ прикладывает максимум усилий и опыта, чтобы повысить ваши шансы и сроки получения заказанной вами услуги до максимально высокого уровня по сравнению с самостоятельной подачей. Цены, указанные на сайте, не являются ни рекламой, ни офертой, как правило, указана минимальная стоимость услуги. Компания НАКАЗ не участвует в коррупционных и незаконных схемах, не рекомендует этого клиентам и не принимает заведомо незаконные заказы. Всю ответственность за предоставленные в компанию данные для работы несет клиент. Мы работаем только в правовом поле законодательства Украины.

Последние комментарии:

 1. dukascopy opinie 17.02.2017 18:46

  Бухгалтерские услуги Киев

  My brother recommended I might like this website. He was entirely right. This post truly made my day.
   
 2. НАКАЗ 17.02.2017 13:25

  Бухгалтерские консультации

  Доброго дня! Так, ФОП 3 група 3% з ПДВ має реєструвати податкові накладні. Різниця між ФОП 3 гр 5% і ...
   
 3. Наталия 17.02.2017 13:17

  Бухгалтерские консультации

  Доброго дня, підкажіть будь ласка , які звіти має здавати фоп 3 група з ПДВ, чим віжрізняється ведення ...
   
 4. Сергей 16.02.2017 10:04

  Справка о несудимости в Киеве

  Добрый день. Для оформления вида на жительство моей теще (гражданка Украины). В настоящее время ...
   
 5. ВІка 15.02.2017 11:26

  Отримання посвідчення водія

  Я вчора здавала на права, то паспорта в мене близько ніхто не просив. ( в екзаменатора є фотокопії ...
   
 6. НАКАЗ 14.02.2017 13:01

  Бухгалтерские консультации

  Добрый день, Юрий! В данном случае необходимо правильно оформить правоотношения как с предпринимателями ...