Юридические услуги от компании Наказ
Пн-Пт 09:00 - 19:00
Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Реєстрація

 • Реєстрація ТОВ Київ

  Товариство з обмеженою відповідальністю являє собою один з різновидів організаційної діяльності ...

  Вартість: від 950 грн

 • Реєстрація фізичної особи підприємця ФОП (СПД) Київ – оформлення ФОП (ПП, ФЛП)

  СПД (ФОП) сама зручна і практична форма підприємства, яка не передбачає реєстрацію юридичної адреси ...

 • Юридична адреса для реєстрації ТОВ

  Згідно з українським законодавством юридичним особам необхідна реєстрація за конкретною адресою ...

  Вартість: від 400 грн.

 • Реєстрація філії

  Філії фактично не є юридичними особами, з тієї причини, що вони наділяються майном юридичної особи, що їх створила ...

 • Реєстрація інших форм власності

  Реєстрацію інших форм власності пропонує провести для вас наша компанія. Наші фахівці допоможуть вам зареєструвати будь-яку ...

   

 • Реєстрація акціонерного товариства

  За своєю суттю реєстрація акціонерного товариства практично повторює процедуру реєстрації Товариства з обмеженою відповідальністю...

 • Реєстрація фермерського господарства

  Створення фермерського господарства - це кропітка робота, яка вимагає багато часу і зусиль. Наші спеціалісти займаються реєстрацією під ключ, що дозволить вам уникнути взаємодії з державними органами і заощадить час.

 • Реєстрація ЗМІ в Україні

  В Україні створення та діяльність засобів масової інформації (ЗМІ) регулюється низкою законодавчих актів. Тому краще звертатися до обізнаних фахівців, які компетентні в цій процедурі.

 • Реєстрація повного товариства в Україні

  Повне товариство - це організаційно-правова форма юридичної особи, яка створена для здійснення учасниками спільної підприємницької діяльності, що діють на підставі укладеного між ними договору.

 • Реєстрація школи

  Щороку стає все більше людей, зацікавлених у відкритті школи. Школа - це юридична особа, тому вона потребує державної реєстрації.

 • Реєстрація дочірнього підприємства в Україні

  Створення дочірнього підприємства передбачає проведення державної реєстрації, оскільки воно є юридичною особою. Фахівці нашої компанії стверджують, що реєстрація дочірнього підприємства з кожним роком стає все популярнішою...

 • Реєстрація товариства з додатковою відповідальністю

  Товариство з додатковою відповідальністю зустрічається рідко, тому потрібно дуже уважно підходити до всіх питань його створення.

 • Реєстрація ЗАТ (ПрАТ)

  Реєстрація закритого акціонерного товариства - це процес, який вимагає чимало часу та зусиль. Реєстрація ЗАТ проводиться нашими юристами в найкоротші терміни, при цьому вони самостійно підготують всі необхідні документи і займуться їх оформленням в усіх державних органах.

 • Реєстрація кооперативу

  Реєстрація кооперативу має відповідати всім нормам чинного законодавства. При цьому необхідно враховувати і тип кооперативу, який ви бажаєте відкрити: виробничий, обслуговуючий чи споживчий.

 • Реєстрація командитного товариства в Україні

  Реєстрація командитного товариства проводиться нашими фахівцями максимально швидко і якісно, оскільки вони професійно підходять до питань створення юридичних осіб та ведення їх подальшої діяльності.

 • Реєстрація держпідприємства

  До питань реєстрації державного підприємства потрібно підійти надзвичайно уважно, а краще - довірити все професіоналам, оскільки саме на тих, хто займається створенням підприємства, покладається величезна відповідальність...

Компания НАКАЗ не может гарантировать 100% оформление заказанных документов, если клиентом не предоставлен полный комплект документов и информации в установленные сроки, решение и сроки выдачи документов зависят от соответствующих государственных органов и законов Украины. Государственные органы могут потребовать дополнительные документы в зависимости от особенностей и ситуации конкретного клиента. Оплата государственных пошлин и сборов осуществляется до или в момент подачи документов и в случае отказа не возвращаются. В свою очередь компания НАКАЗ прикладывает максимум усилий и опыта, чтобы повысить ваши шансы и сроки получения заказанной вами услуги до максимально высокого уровня по сравнению с самостоятельной подачей. Цены, указанные на сайте, не являются ни рекламой, ни офертой, как правило, указана минимальная стоимость услуги. Компания НАКАЗ не участвует в коррупционных и незаконных схемах, не рекомендует этого клиентам и не принимает заведомо незаконные заказы. Всю ответственность за предоставленные в компанию данные для работы несет клиент. Мы работаем только в правовом поле законодательства Украины.

Ваш юрист Адвокат Юрист Мария Пилипчук юрист, юридические услуги Опыт: 5 лет (063) 440 39 03