Бесплатная консультация

Бесплатная консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Арсеній Салалайко
Арсеній Салалайко (063) 440 39 03 Зворотній дзвінок

Проектна і проектно-кошторисна документація

 ПослугаТерміниЦіна (грн.)
Проектно-кошторисна документація від 10 р.д. від 4500
 
замовити

Безпосередньо процесу будівництва передує проектування, а також розробка й оформлення проектної документації. Після отримання вихідних даних, забудовником складається проект будівництва, а також проектна й проектно-кошторисна документація, яка повинна відповідати містобудівним правилам, будівельним нормам і державним стандартам, встановленим у даній області.

Розробляючи проектну документацію на будівництво, варто пам'ятати про головну умову її затвердження: вся інформація, яка міститься в ній, повинна бути настільки повною, щоб після її аналізу можна було реально оцінити проектні рішення й можливість їхньої реалізації.

Перед тим як приступити до роботи над проектом будівництва, необхідно визначитися з категорією, до якої майбутній будинок буде віднесено. Від цього залежить кількість етапів проектування й правила оформлення проектної документації, які істотно відрізняються для різних категорій. Категорія складності об'єкта визначається відповідно до розробленої методики, закріпленої в законодавчому акті. Існує розподіл категорій від 1-ої до 5-ої.

Кожен проміжний етап проектування вимагає узгодження, і тільки після цього розробник може перейти до наступного, якщо інше прямо не дозволено законом України. На остаточній стадії проводиться затвердження проектно-кошторисної документації, причому варто відзначити, що при внесенні будь-яких, навіть самих незначних, змін даний пакет паперів потрібно буде затверджувати повторно.

У нашій команді працюють професіонали, завдяки яким оформлення й затвердження проектно-кошторисної документації на будівництво будь-якої категорії складності пройде в найкоротший термін і при мінімальній участі з вашого боку. Також ми можемо оптимізувати вже існуючий проект будівництва будинку або іншого об'єкту нерухомості, щоб він повністю відповідав законодавчим вимогам та індивідуальним побажанням замовника.

4.8
Значение рейтинга
5.00
Максимальное значение рейтинга
4.70
Минимальное значение рейтинга
37
Количество голосов
Рейтинг отзывов
(37 оценок; среднее 4.8 из 5)

Обговорення і відгуки (0)