Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Бесплатная консультация

Бесплатная консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Ганна Гайдукова
Ганна Гайдукова (063) 235 08 72

Продовження терміну перебування іноземних громадян в Україні

Реєстрація іноземців в ОВІР

Бізнес
Бізнес

Всі види проектних робіт реєстрація бізнесу

Волонтерство
Волонтерство

Волонтерська діяльність, благодійність в благодійному фонді

Шлюб
Шлюб

Офіційно зареєстровані сімейні відносини

Релігія
Релігія

Особливості релігійної віри, релігійного світогляду

Запишіться на консультацію

Відповідно з міграційними правилами, іноземні громадяни, а також особи без громадянства мають право перебувати на території України протягом дії візи, якщо ж іноземець прибув з країни з безвізовим режимом, то не більше 90 днів. Реєстрація іноземців проводиться органами Держприкордонслужби при перетині кордону. Тимчасова реєстрація та продовження терміну перебування нерезидента на території України здійснюється в державній міграційній службі.

Щоб залишитися в країні, іноземці повинні пред'явити вагомі причини, наприклад хвороба близького родича, оформлення спадщини, очікування отримання українського громадянства.

Тимчасова реєстрація в Києві оформляється нерезидентом в проміжок між 10 - м і 3- м робочими днями, що залишилися до закінчення терміну законного перебування іноземця на території України.

Іноземець спільно з приймаючою стороною подає заяву в міграційну службу за місцем проживання на продовження реєстрації іноземних громадян в Україні. Від іноземця потрібно надати наступні документи:

  • паспортний документ та його копія;
  • легалізований переклад паспортного документа;
  • документ, що свідчить про наявність грошового забезпечення;
  • документ, що свідчить про наявність місця проживання;
  • 4 примірники фотокарток розміром 3,5 см на 4,5 см;
  • документ, що підтверджує сплату держмита.

Якщо приймаюча сторона - фізична особа, то подається його паспортний документ та копія. У разі, коли приймаюча сторона - юридична особа, подається паспортний документ керівника підприємства і його копія, наказ про призначення відповідальної за реєстрацію іноземця особи, виписка з ЄДР.

Також іноземцем представляються докази необхідності продовження терміну перебування в Україні.

Після подачі документів в ОВІР реєстрація іноземних громадян триває 3 робочих дні. Але на практиці цей термін продовжується до 10 робочих днів, у зв'язку з необхідністю проведення додаткових перевірок. Якщо ж рішення приймається ДМС, тоді реєстрація іноземця в ОВІР займає 14 календарних днів.

Якщо ви скористаєтеся послугами нашої компанії, тимчасова реєстрація в Україні не забере у вас більше п'яти днів.

Додатково оплачуються держмито, прискорення процедури і штраф, у разі якщо реєстрація в ОВІР прострочена.

Обговорення і відгуки (4)

Людмила, Львів
15.03.2017 16:18

Чи займаєтесь ви продовженням дії паспорта (не терміну перебуванн) громадянина туреччини, якщо він перебуває в україні як турист (до 90 днів без візи)? Термін дії паспорта закінчується 23.03. чи можна щось зробити в Україні? Чи тільки повертатися до Туреччини?

ярослава
23.11.2014 11:06

мой муж з сирии ми вместе жили в иордании год и приехали сюда в украину жить но у мужу визу дали на два месяца как нам сделать посвидку на проживаня а потом видножительство

Инна
27.03.2014 09:28

Добрый день подскажите пожалуйста,нужно продлить срок пребывания иностранца в Украине? у вас в перечне документов указан документ,который свидетельствует о наличии денежного обеспечения,что он собой являет?

Тетяна
27.03.2014 11:22

Доброго дня, Інна одним із документів необхідних для продовження перебування іноземця на тереторії України є документ що посвідчує грошове забезпечення. Роз'яснення документ, що підтверджує наявність фінансового забезпечення для покриття витрат, пов’язаних з перебуванням іноземця та особи без громадянства на території України, чи гарантійний лист приймаючої сторони про взяття на себе зобов’язань із сплати всіх витрат, пов’язаних з перебуванням іноземця та особи без громадянства на території України та їх виїздом з України.