Бесплатная консультация

Бесплатная консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Ганна Гайдукова
Ганна Гайдукова (063) 440 39 03 Зворотній дзвінок

Приватне запрошення для іноземця в Україну

Оформлення приватного запрошення для іноземних громадян

Оформлення приватного запрошення для іноземних громадян

14 000 грн. (500 USD)
  • приватне запрошення;
  • бізнес запрошення;

Залиште заявкувже зараз!

Запишіться на консультацію

На сьогоднішній день все більше громадян України контактують з людьми по всьому світу. Вільний доступ до мережі Інтернет дає можливість, не залишаючи меж країни, знайомитися з цікавими людьми, що знаходяться за кордоном. Все більше людей користуються ресурсами міжнародних сайтів знайомств.

Але спілкування за допомогою технічних засобів зв'язку не завжди зручне. Часто виникає потреба в особистих зустрічах. Але між різними країнами переміщення обмежене візовими режимами і іншими міграційними правилами. Ось тоді і виникає потреба в оформленні запрошення іноземця в Україну. Якщо візит носить суто приватний характер, передбачає особисте знайомство і не має комерційного підґрунтя, то оформляється приватне запрошення для іноземця в Україну.

На практиці при оформленні приватного запрошення громадяни України можуть зіткнутися з наступними труднощами:

  • Запрошення оформляється громадянином в ОВІРі за місцем реєстрації. Тому оформити запрошення, перебуваючи за кордоном, не вдасться.
  • Громадянину необхідно підтвердити платоспроможність на випадок депортації гостя або оплати непередбачених витрат, пов'язаних з перебуванням нерезидента в Україні. Внаслідок чого, в ролі сторони, що запрошує не можуть виступати безробітні та студенти.
  • Запрошення іноземних громадян у великих кількостях викликає підозру у працівників міграційних служб. Особливо коли запрошені особи не пов'язані між собою родинними зв'язками або трудовими відносинами. Це призводить до більш скрупульозного розгляду заяви та підвищує ймовірність відмови у видачі запрошень.
  • Особливу ретельність проявляють співробітники міграційної служби під час розгляду заявок на запрошення громадян із країн міграційного ризику. У таких випадках законодавством передбачено додатковий контроль. І при найменшому сумніві у видачі запрошення може бути відмовлено.

При оформленні приватного запрошення за допомогою нашої компанії буде потрібен мінімальний пакет документів: копія паспортного документа іноземця та копія паспорту особи, що робить запрошення. Не потрібно надавати додатково страховку або довідку про доходи.

Термін оформлення запрошення складе 5-8 робочих днів. У разі необхідності можливе термінове оформлення приватних запрошень для іноземців.

Обговорення і відгуки (12)

Оксана
17.04.2016 22:03

Потрібно зробити запрошення для громадянина Тайвань всУкраіну . Скажіть будь ласка де і як це зробити . Терміново , дякую .

леся
08.01.2016 20:04

Здрастуйте я хочу делать запрошення в Туркменистан.Хачу запросить свою мати вона гражданин Туркменистан.На постаяное ми сто проживання.какие надо документи?

Наталя
28.12.2015 05:54

Доброго дня!Мені потрібно зробити запрошення для громадянина Єгипту.Я не працюю і не маю відкритого рахунку в банку(лише кредитка і валютна картка,але в даний час на ній не має грошей).Чи можу я офотмити запрошення,якщо так,то які саме документи потрібно?Дякую.

Галина
20.12.2015 06:01

Доброго ранку!! чи можна зробити запрошеня як умога швидше? мій гість знаходиьтся на таможні і без запрошення не може долетіти до львова

Светлана
24.11.2015 18:52

Нужно оформить приглашение для иностранца из Туниса
в период с 25.12 по 25.01.16
Львов
Могу ли я заказать у вас эту услугу?
Какие документы нужны?

Светлана
24.11.2015 18:50

Нужно оформить приглашение для иностранца из Туниса
в период с 25.12 по 25.01.16
г.Львов
Могу ли я заказать у вас эту услугу?
Какие документы нужны?

Алла
01.10.2015 16:42

Доброго дня. Чи можливо у вас зробити приватне запрошення для громадянина Алжиру терміном до 30 діб ,якщо запрошуюча сторона живе у м. Рівне.І якщо це не термінове запрошення,то яка буде його ціна???

Наталія
29.05.2015 07:55

Доброго дня.Чи можливо у вас зробити приватне запрошення для громадянина Алжиру терміном до зо діб ,якщо запрошуюча сторона живе у м.Хмельницький.

Наташа
10.12.2014 21:57

Добрий вечір , мій чоловік громадянин марокко у нас є всі документи легалізовані на підтвердження шлюбу яку візу потрібно робити і чи потрібно запрошення , дякую.

Юлия
22.11.2014 10:46

Для гражданина Шри-Ланки возможно ли оформление визи в аєропорту Борисполь по прибутті при наявності запрошення?

Анастасія
28.05.2014 13:16

Доброго дня! Підскажіть, будь ласка, як продовжити термін перебування громадянина Нідерландів на території України? Потрібно оформляти візу типу Д? І якщо він тільки хоче розпочати кар"єру/бізнес в Україні, що в такому випадку робити?

Татьяна
29.05.2014 04:07

Доброго дня, Анастасія. Для того щоб вам продовжити термін перебування іноземцю на тереторії України, необхідно звернутись до ДМС вашого району, за місцем проживання із заяво та пакетом документів. Перелік якого я вам можу вислати на електронну адресу. Для того щоб розпочати карєру чи бізнес необхідно оформити посвідку на проживання, та вказати причину, а саме працевлаштування іноземця в Україні. З Повагою, Тетяна