Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Бесплатная консультация

Бесплатная консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Ганна Гайдукова
Ганна Гайдукова (063) 235 08 72

Посвідка на постійне проживання в Україні

Як отримати посвідку на постійне проживання?

Бізнес
Бізнес

Всі види проектних робіт реєстрація бізнесу

Волонтерство
Волонтерство

Волонтерська діяльність, благодійність в благодійному фонді

Шлюб
Шлюб

Офіційно зареєстровані сімейні відносини

Релігія
Релігія

Особливості релігійної віри, релігійного світогляду

Запишіться на консультацію

Постійна посвідка на проживання дає іноземному громадянину чи особі без громадянства масу переваг, таких як тривале проживання на території України, безвізовий в'їзд, відсутність додаткових витрат при частому оформленні візи, працевлаштування без оформлення додаткових дозволів. Також посвідка на постійне проживання прирівнює іноземця в правах до громадян України, із застереженнями, прямо передбаченими в законі. Потрібно лише пам'ятати, що Посвідчення на постійне проживання необхідно оновлювати у віці 25 і 45 років.

Відповідно до міграційних правил, в Україні передбачено дві групи осіб, які мають право на оформлення ПМЖ..

Перша група – ті, які оформляють ПМЖ у рамках міграційної квоти. До такої категорії осіб можна віднести:

 • наукових і культурних діячів;
 • інвесторів, інвестиції яких повинні становити 100 тис. USD і більше;
 • біженців і жертв торгівлі людьми;
 • фахівців з високою кваліфікацією;
 • колишніх українців, а також їхніх родичів: братів, сестер, онуків, дідусів і бабусь.

До другої групи належать особи, що не попадають під рамки міграційної квоти. До таких відносяться:

 • діти громадянина України;
 • чоловік/дружина;
 • батьки (опікуни);
 • особа або кілька осіб, про які піклується громадянин України;
 • особа або кілька осіб, яким надається ПМЖ, що є справою державної ваги.

У разі якщо іноземець оформляє ПМЖ, перебуваючи на території України, йому одночасно видається дозвіл на імміграцію. Якщо іноземець перебуває за межами України, то йому необхідно спочатку отримати дозвіл на імміграцію і звернутися з ним до консульства для відкриття імміграційної візи.

Для оформлення ПМП іноземцю необхідно подати такі документи:

 • клопотання іноземця про оформлення посвідчення на ПМП;
 • паспортний документ з візою і його легалізований переклад;
 • дозвіл на імміграцію;
 • 4 екз. фото розміром 3,5 на 4,5 см;
 • документ, що підтверджує сплату держмита.

Обговорення і відгуки (56)

Людмила
01.02.2019 19:47

Я, громадянка України, мій чоловік громадянин Молдови. Має тимчасову посвідку на проживання в Україні, строк якої закінчується 5.07.2019року. 13.06.2019 року виповнюється два роки, як ми оформили шлюб. Запитання: чи можна перед закінченням посвідки на тимчасове проживання подати документи на посвідку на постійне проживання мого чоловіка в Україні? Які документи для цього необхідно, як отримати дозвіл на еміграцію? Протягом якого часу розглядається дозвіл на отримання постійної посвідки? Дякую.

Людмила
06.07.2018 17:22

Запитання про далекого родича, яка не може сама запитати. Будь ласка, якщо вона громадянка Росії. В Україні проживають сестра та бабуся. Має посвідку про проживання в Україні та прописана у сестри. Їй сповнилось 25 років і на кордоні попередили, що треба змінювати. Має загранпаспорт. Які папери треба для цього та куди звертатися. І, якщо можливо, скільки це коштує. Дякую

Людмила
10.05.2018 15:37

Я, громадянка України, мій чоловік громадянин Грузії. Має тимчасову посвідку на проживання в Україні, строк якої закінчується 14.07.2018 року. 1.07.2018 року виповнюється два роки, як ми оформили шлюб. Запитання: як отримати посвідку на постійне проживання мого чоловіка в Україні, коли необхідно розпочати процедуру оформлення, які документи для цього необхідні, і як отримати дозвіл на імміграцію. Дякую.

Анна
11.06.2018 08:46

Людмила, у меня похожая ситуация как у Вас, но муж азербайджанец, мы на и вы 2 года находимся в официальном браке, я уже проконсультировалась в миграционке. Итак , вам надо сначала продлить еще на год временную посвидку не позже 15 рабочих дней до окончания срока действия, при получении ее, вы уже подаете документы на постоянную, перечень необходимых документов уточните в миграционке. Удачи ВАм!!!

Михаил
26.03.2018 15:00

Здравствуйте .Подскажите будьте добры ,я иностранный гражданин нахожусь на территории Украины ,у меня есть ВРЕМЕНЫЙ ВИД НА ЖИТЕЛЬСТВО .Скоро моем браку с гражданкой Украины исполняется 2 года ,и я хочу подать документы на ПОСТОЯННЫЙ ВИД НА ЖИТЕЛЬСТВО .Вопрос - вместе с документами на ПМЖ мне надо отдельно подавать документы на дозвіл на імміграцію?

Ольга
21.03.2018 11:10

Добрый день! Я гражданка РФ, у меня есть постоянный вид на жительство в Украине. У меня родился ребенок в Испании, также гражданин РФ. Я хочу привезти его на постоянное место жительства в Украину. Я так понимаю, что ребенку тоже нужно иметь ВНЖ, но мне в моем городе объясняют, что детям он не положен до 16 лет. Я в недоумении немного... Скажите мне пожалуйста, нужно делать воссоединение семьи с визой Д или на месте в Украине все делать можно? Спасибо

Галина
18.06.2017 04:59

Добрый день!Подскажите,пожалуйста,действительна ли бессрочная Досвідка на постійне проживання,выданная в 2009 году,а вот срок действия загранпаспорта Казахстана закончился и каковы последствия,если паспорт не продлим,маме почти 84 года,поездка в Киев очень проблематична по состоянию здоровья,благодарю за помощь

Оксана
16.05.2017 13:01

Доброго дня!Скажіть будь ласка чи може отримати чоловік посвідку на тимчасове проживання, без довідки з Італії де він приписаний?

НАКАЗ
16.05.2017 13:26

Доброго дня!
Для того, щоб отримати посвідку та тимчасове проживання - довідка з Італії про місце реєстрації не потрібна. Необхідно, щоб у вас були підстави для отримання виду на тимчасове проживання в Україні. За детальною інформацією, можете звернутися до наших спеціалістів за контактними даними вказаними вище на сайті.
З повагою, ЮК "НАКАЗ".

Анжела
03.01.2017 16:38

Можно выйти замуж по виду на постоянное место жительства?

костя
27.01.2016 15:30

скажите я смогу в молдавию по виду на жительства поехать

костя
27.01.2016 15:28

добрый вечер скажите пожалуста я могу по довитки ехатьв молдавию

Ольга
29.09.2015 11:50

Доброго дня! Скажіть, будь-ласка, на яких підставах може бути анульована посвідка на постійне проживання в Україні?

Петро
21.11.2015 09:14

на яких підставах може бути анульована посвідка на постійне проживання в україні для громадян Росії.

Наталия
20.09.2015 14:54

Муж иностранец с временным видом на жительство. Подали документы на ПВЖ 2 месяца назад. Муж уехал в командировку на 1.5 мес. Позвонили с ДМС и сказали что документы готовы.Очень быстро( 1 мес) Спасибо! НО... Сколько времени по закону, могут находится документы в МС пока мы из не заберем?
Предполагаются ли штрафы? Спасибо!

Леся
31.08.2015 12:34

Доброго дня! Скажіть будь ласка,якщо є посвідка на тимчасове проживання в Україні, повернутися з РФ можливо без закордонного паспорта?

Ольга
07.08.2015 15:38

Цитирую: Ольга

Здравствуйте.У меня к вам вопрос,пожалуйста ответьте,сколько по времени вам делали эту посвидку?Мы также привезли бабушку и сдали ее документы на ПМЖ,но нам сказали они будут готовы в течении года.Пока нет документа мы не сможем сделать пенсионный запрос..Спасибо.

Я задавала вопрос Украиныю П,но ответьте кто может.

Украиныю П
18.07.2015 11:03

Я гражданка России-пенсионерка 77лет,приехала в Украину по уходу за малолетним внуком к дочери-гражданке Украины. Получила посвидку на постийне проживанне В Украине-надо ли её продлять? В самой просвидке нет срока.,но есть отдельная бумага,где указано срок 1 год

Ольга
07.08.2015 15:31

Здравствуйте.У меня к вам вопрос,пожалуйста ответьте,сколько по времени вам делали эту посвидку?Мы также привезли бабушку и сдали ее документы на ПМЖ,но нам сказали они будут готовы в течении года.Пока нет документа мы не сможем сделать пенсионный запрос..Спасибо.

Светлана
30.06.2015 13:43

Здравствуйте. Моя семья переехала на ПМЖ в Украину. Я - гражданка Украины, мой сын - гр. Эстонии, получил "посвідку на постійне проживання" в двухлетнем возрасте. Окончил школу в Киеве, а при подаче документов в колледж, ему отказали в бюджетном месте, ссылаясь на "чужое" гражданство, Подскажите, какие у него права и на какой документ надо ссылаться. Благодарю.

Наталья Чацкис
03.07.2015 11:08

Добрый день! Согласно ст. 3 ЗУ "Об образовании" правом на бесплатное образование владеют граждане Украины. Особые условия для получения образования иностранцами могут быть предусмотрены специальными законодательными актами, регулирующими конкретную сферу либо международным соглашением между Украиной и страной гражданства иностранца. Поэтому, необходимо промониторить, были ли подписаны какие либо международные соглашения.

Сергій
14.05.2015 16:01

Доброго дня. Скажіть будь ласка, чи можна одружитись (вийти заміж) маючи посвідку на постійне проживання??? Я українець, моя дівчина народилась у Вірменії, переїхала в Україну у віці 7 років, відповідно ж і на даний момент не є громадянкою Вірменій, є лише свідоцтво про народження та посвідка на постійне проживання.

Павел
30.04.2015 17:04

Добрий вечір! Скажіть, будь-ласка,чи можна при наявності посвідки, але при відсутності паспорту, оформити у нотаріуса дозвіл на вивіз 13-ти річної дитини за кордон.

Светлана
19.04.2015 11:26

Здравствуйте! У меня мама гражданка РФ.У нее есть "Посвідка на постіне проживання" выдана в 2009 г. 3 года жила на Украине. Хочет поехать к родственникам в РФ. Впустят ли ее по паспорту гражданина РФ и Виду на ПМЖ в Украину (без загранпаспорта) Что еще ей нужно взять с собой что бы спокойнее пройти границу.

Ольга
15.04.2015 08:26

Здравствуйте! У меня муж гражданин РФ. У него есть "Посвідка на постіне проживання" выдана 3 года назад. 4 года жил на Украине. Выехал к родственникам в РФ. Сейчас едет домой. Впустят ли его по паспорту гражданина РФ и Виду на ПМЖ в Украину (без загранпаспорта) Что еще ему нужно взять с собой что бы спокойнее пройти границу. Самолетом как то спокойнее, но пропустят ли его?

ольга
23.03.2015 16:22

Здравствуйте! Я - россиянка ( паспорт РФ ), имею ПМЖ в Украине. Могу ли я выехать с Украины, а также въехать в Украину по этим документам? Спасибо.

ольга
23.03.2015 16:18

Здравствуйте!Я - россиянка ( действующий паспорт РФ ), имею ПМЖ в Украине.Выпустят ли меня с Украины по этим документам и впустят ли назад ( в Украину ) ?

Ольга
02.03.2015 11:41

Здравствуйте. Подскажите пожалуйста какое будет наказание если в посвідченні на постійне місце проживання не стоит штамп прописки. Удостоверение выдано еще в 2008 году но потом выехали из Украины. Вернулись только в 2014 году. Могут ли аннулировать это удостоверение или просто уплатим штраф?

Сергей
28.01.2015 12:45

чи обовязкова прописка в посвідці про постійне місце проживання??? спс)

Гена
11.01.2015 11:28

чи потрібний штамп прописки в посвідченні на постійне місце проживання?

Анастасія
20.12.2014 13:24

Доброго дня!
А скільки буде коштувати замовлення у вас посвідки на постійне проживання, якщо усі документи, крім адреси для посвідки та довідки про несудимість готові? (і за терміни в 1 міс.)
Дякую!

Николай
01.12.2014 10:10

Здравствуйте! Подскажите пожалуйста, если брак между гражданкой РФ и гражданином Украины зарегистрирован в РФ, но впоследствии семья собирается жить на территории Украины, - следует ли гражданке РФ ждать 2 года, для получения "Посвідки на постійне проживання в Україні"? Является ли Посвідка - аналогом вида на жительство?

Олександр
18.11.2014 02:48

Доброго дня!
Скажіть, будь ласка, чи має право іноземка отримати посвідку на постійне проживання в Україні, якщо вона не перебуває в шлюбі з громадянином України, але при цьому її неповнолітня дитина є громадянином України?

Катя
07.10.2014 12:28

Добрий день! Підкажіть,чи має право іноземець отримати посвідку на постійне проживання,якщо шлюб припинено за 10 днів до того як мало бути 2 роки?(внаслідок смерті дружини)

Елена
07.10.2014 12:40

Добрий день. Нажаль, для органів державної міграційної служби необхідний документ, що підтверджує перебування особи у шлюбі з громадянином України понад два роки.

Анастасія
04.10.2014 06:12

Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи має право отримати посвідку іноземець, якщо його шлюб ще не складає 2-х років, але його старшій дитині вже три роки (дитина народилася в Україні, у свідоцтві вказано обох батьків)? Дякую

Елена
06.10.2014 06:17

Доброго дня, Анастасіє. Так, можливо отримати посвідку на потійне проживання у випадку, якщо дитина має громадянство України. Ми можемо допомогти Вам у цьому питанні.

Ксения
30.09.2014 12:30

Добрый день! Подскажите, пожалуйста, иностранец с постоянным видом на жительство в Украине имеет ли право быть внесенным в квартирное дело? Женатна украинке, зарегистрирован. Семья стоит на льготной очереди на жилье, но в райисполкоме отказывают его вносить. Кто прав?

Елена
23.09.2014 11:36

Чи дає право посвідка на постійне проживання в Україні право здобувати освіту в ПТНЗ та ВНЗ за кошти держбюджету України?

Елена
24.09.2014 05:50

Здравствуйте, Елена. Постоянный вид на жительство дает право на законных основаниях проживать на территории Украины, работать и учиться.

Евгений
17.09.2014 09:26

Добрый день. Сложилась такая ситуация. Являюсь гражданином США. 28 февраля 2014 года получил разрешение на иммиграцию, до 14 февраля 2015 года. Должен был оформить "посвідку на постійне проживання" но не успел, прошло 90 дней, и сейчас у меня нету действительной реестрации (штампа перетину кордона). Как возобновить возможность получения "посвідки на постійне проживання"???

Елена
29.09.2014 06:49

Доброго дня, Евгеній. Ви можете звернутися до територіального органу або підрозділу ДМС України за місцем проживання і подати заяву на продовження строку перебування на території України.

Юлия
03.09.2014 14:31

Якщо в мене є посвідкв на постійне проживання в Україні чи можу я навчатись у внз на державній формі???

Елена
29.09.2014 06:47

Здравствуйте, Юлия. Постоянный вид на жительство дает Вам право на законных основаниях проживать на территории Украины, работать и учиться.

Вадим
01.09.2014 09:25

Здравствуйте, можете подсказать, что нужно для обновления вида на жительство после достижения 45-летнего возраста? Сколько это занимает времени и сколько стОит у вас эта услуга? Если есть варианты срочность/стоимость, то укажите, пожалуйста, тоже. Есть ли для вас разница, если вид на жительство выдавался в Одессе?
Спасибо

Елена
02.09.2014 05:13

Здравствуйте, Вадим. Уточните где Вы проживаете??

али
15.08.2014 13:22
Ирина
06.08.2014 11:50

Добрый день! Скажите, какие законы Украины подтверждают, что можно учиться в интернатуре имея постоянный вид на жительство.

Елена
07.08.2014 07:40

Здравствуйте, Ирина. Данная норма, прямо не предусмотрена законодательством Украины. Но если Вы получили отказ относительно поступления в интернатуру, Вы можете подать иск в суд о предоставлении разрешения для вступления в интернатуру. В Украине существует положительная судебная практика по рассмотрению таких вопросов. Мы можем помочь Вам составить исковое заявление и предоставлять Ваши интересы в суде.

Юлия
28.07.2014 15:53

Могу ли я имея постоянный вид на жительство в проходить интернатуру в Украине?

Елена
29.07.2014 06:51

Здравствуйте, Юлия. Постоянный вид на жительство дает Вам право на законных основаниях проживать на территории Украины, работать и учиться.

Наталя
19.06.2014 12:29

чи можна після виїзду на ПМЖ відразу отримати постійну посвідку на проживання, чи спочатку треба обов"язково отримати посвідку на тимчасове проживання?дякую

Тетяна
19.06.2014 12:33

Доброго дня, Наталія, обов'язково необхідно отримати посвідку на тимчасове проживання, лише після того можна отримувати постійний дозвіл на проживання.

Володимир
22.03.2014 09:28

Порядок набуття громадянства України с постійною посвідкою на проживання

Тетяна
24.03.2014 14:54

Доброго дня, Володимир залишіть будь-ласка контактний номер телефону для зв'язку з Вами. Постійна посвідка на проживання - це є підставою для проживання в Україні на постійній основі.