Бесплатная консультация

Бесплатная консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть

Поновлення на роботі за рішенням суду

 Позов про поновлення на роботу Київ

Випадки незаконного звільнення працівника - зовсім не рідкість в нашій країні. Як показує судова практика, відновлення на роботі може відбутися навіть при найменшій формальній помилці в документах, яку допустив роботодавець.

Згідно з Трудовим кодексом (ст. 40), роботодавець може за власною ініціативою звільнити співробітника в наступних випадках:  

  • невідповідність підлеглого займаної посади (у зв'язку з недостатньою кваліфікацією або за станом здоров'я);   
  • при проведенні реорганізації або ліквідації підприємства;    
  • прогул;    
  • невиконання співробітником своїх обов'язків (якщо такі дії відбуваються систематично);    
  • поява в нетверезому вигляді;    
  • перебування співробітника на лікарняному листі більше 4-х місяців (при деяких захворюваннях може допускатися більш тривалий строк);    
  • вчинення крадіжки на робочому місці;    
  • відновлення на роботі працівника, який займав цю посаду раніше.  

В ст. 41 ТК зазначено ще кілька додаткових підстав для звільнення (наприклад, грубе порушення трудових функцій керівником, його заступниками, невиплата керівником заробітної плати в необхідному розмірі і т. д.).

Трудові спори - це категорія справ, яка вимагає знання безлічі нюансів. Якщо ви вважаєте, що піддалися незаконному звільненню, або ви - роботодавець, на якого колишній працівник подав до суду з надією на відновлення на посаді, вам просто не обійтися без послуг адвоката.

Фахівці нашої компанії з радістю допоможуть вам у всіх питаннях, що стосуються трудового законодавства. Кваліфікований юрист завжди знайде такі помилки в процедурі звільнення, які складно помітити людині без юридичної освіти та практичного досвіду. Крім того, наші правознавці готові здійснити представлення інтересів в суді не тільки на боці працівника, а й роботодавця.

Обговорення і відгуки (0)