Бесплатная консультация

Бесплатная консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Арсеній Салалайко
Арсеній Салалайко (063) 440 39 03 Зворотній дзвінок

Податковий адвокат для вирішення податкових питань

Спеціально для вас ми розробили три варіанти співпраці. Залежно від ваших побажань і наявності вільного часу, виберіть зручний для вас пакет.

Старт

7500 грн

 • 1500 грн./ год
 • 5 годин роботи

Стандартний набір послуг для пакета

 • аналіз документів
 • стратегія
 • позов/заперечення
 • 1 виїзд

Замовити

 

Складне

30 000 грн

 • 1500 грн./ год
 • 20 годин роботи

Стандартний набір послуг для пакета

 • аналіз документів
 • стратегия
 • позов/заперечення
 • 5 виїздів

Замовити

 
*Важливо:
 1. Вартість вказана приблизна і може змінюватися в залежності від витраченого часу.
 2. Ризик перенесення засідання несе клієнт, так як заздалегідь офіційна інформація не публікується.
 3. Ми не гарантуємо рішення суду. Але гарантуємо якісне супровід кращими адвокатами.
Як ми працюємо
Консультація
Вибір пакета
Оплата
Підготовка
Обслуговування
Інформування

В нашій практиці податкові спори від початку до кінця процесу займають трохи більше місяця, з вартістю від 1450 грн, крім складних випадків з невирішеними податковими повідомленнями-рішеннями. Без вашої присутності та без утомливих, неприємних процедур. Більшість спорів вирішуються на користь наших клієнтів, так як рівень підготовки наших фахівців вище рівня співробітників державних органів.

Будь-яка підприємницька діяльність ретельно контролюється з боку держави. Податкові органи в Україні, нещодавно перейменовані в органи доходів і зборів, контролюють сплату податків всіма суб'єктами господарської діяльності незалежно від їхньої організаційно-правової форми. Законодавець встановлює правила та механізми оподатковування, а виконавчі органи стежать, щоб ці правила неухильно виконувалися. Таким чином, складається ціла сфера правовідносин, у яких підприємець може брати участь самостійно, а може доручити подання своїх інтересів податковому адвокату або юристу з податкових справ.

Допомога податкового адвоката

За встановленими правилами на всіх підприємствах є особа, яка відповідальна за складання податкової звітності і її здачу у відповідний орган. І тільки якщо ця особа припустилася помилки, за допомогою звертаються до фахівців. Юридична консультація в такому випадку вже не виправить положення, але задіяний юрист по податках може пом'якшити відповідальність.

Найчастіше податкові органи під час своїх перевірок знаходять різні порушення, що приводить до штрафних санкцій. Але ці порушення не завжди є такими, і довести вашу правоту допоможе адвокат з податкових питань, найнятий вами для захисту. Нараховані до сплати суми податків можуть не відповідати дійсності, оскільки в сам розрахунок могла вкрастися чисто механічна помилка, а працівники органу податків і зборів просто не хочуть перевіряти ще раз результати. Адвокат з податкових справ захистить вас та ваш бізнес від незаконних дій органів доходів і зборів, та проведе оскарження рішення податкової тим способом, який буде максимально підходити саме до вашої ситуації.

Якщо розмір несплачених податків досить великий, то за відхилення від їхньої сплати можна потрапити під дію карного законодавства, і тоді ваші інтереси може захищати тільки адвокат з податкових злочинів. За законом звичайний юрист не може бути захисником у карному процесі.

Іноді не варто чекати, коли у ваші двері постукає податковий інспектор, а потрібно самостійно ініціювати податковий аудит для перевірки стану вашої звітності. Після процедури аудита податковим адвокатом вам може бути запропонований оптимальний варіант мінімізації податків, проведений виключно в рамках закону.

Послуги, які надає податковий адвокат:

 • розробка схеми мінімізації податків і проведення податкового аудита;
 • участь у перевірках, організованих органом доходів і зборів;
 • оскарження рішення податкової у суді;
 • захист у кримінальних справах, відкритих по факту ухиляння від сплати податків або інших податкових злочинів.

Якщо місцезнаходженням вашого підприємства є м. Київ, ви можете звернутися по допомогу до команди податкових адвокатів і юристів, які працюють у юридичному об'єднанні «Наказ». Ми швидко й ефективно вирішимо всі податкові суперечки, які виникли у вас, проведемо аналіз вашої фінансової документації на предмет порушень податкового законодавства, та допоможемо мінімізувати ваші податки.

  Послуга Одиниця
Складання скарги до вищестоящого органу Документ
Складання позовної заяви Документ
Складання апеляційної скарги Документ
Складання касаційної скарги Документ
Подача документів до вищого органу державної влади або суду факт подачі
Участь адвоката/юриста в судовому засіданні Документ
Усна консультація з проблеми, пов'язаної з податковим органом Година
замовити
arseniysalalayko
Арсеній Салалайко
Директор
Надсилайте або телефонуйте
(044) 360 16 48
БЕЗКОШТОВНА
перша консультація

Ви отримаєте безкоштовну консультацію з таких питань:

 • перевірка документів
 • визначення строків
 • оцінка шансів

Залиште заявку зараз, не зволікайте!

Обговорення і відгуки (1)

Ирина
11.03.2015 09:42

Добрый день . Налоговая присылает запросы по предоставлению информации и документов по определенным предприятия с которыми мы действительно работали.На все запросы мы отвечаем,но в этом году все пошло по кругу только теперь они "угрожают"что поснимают нам налоговый кредит так как на те предприятия заведены уголовные дела.У нас есть все документы подтверждающие взаимоотношения с данными предприятиями,а также рекомендуют воспользоваться законом о налоговом компромисе. Вопрос : Имеют ли они право действительно снять НК если мы предоставим очередной раз документы. К стате налоговая утверждает,что те предприятия фиктивны и способствуют уменьшению налоговых обязательст у нас . Мы даже предоставляем фото обьектов на которых выполнялись работы. Но инспектор мне вчера сказал,что можешь мне даже документы не нести мне достаточно договоров и постанов, что по ним открытые досудебные расследования по факту криминальных правонарушений ч,5ст.27;ч3ст.212 КК Украины .