Бесплатная консультация

Бесплатная консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант з бухгалтерських послуг
Ксенія Москотіна (063) 392 40 50 Зворотній дзвінок

Податкова консультація

Застосування в податковій сфері законодавства дуже важливо, оскільки в податкових органах трактування нормативів досить часто міняються. Самостійно розібратися у всіх податкових питаннях непросто, тому багатьом доводиться вдаватись до професійних послуг податкового юриста. В цілому податкова консультація здатна не тільки змінити ваші погляди на ведення бухгалтерського обліку на своєму підприємстві, але й допомогти в оптимізації оподаткування.

Для чого необхідна консультація з податків?

Консультація з податкових питань потрібна при проведенні якої-небудь реорганізації діючого підприємства, а також під час реєстрації нової фірми. Застосування грамотно складених схем з мінімізації оподаткування та взаємодії підприємств, які входять до складу великого бізнес-холдингу, дозволять провести правильну реорганізацію, або навіть створити нові фірми, отримавши при цьому мінімальні ставки з податків, а також найнижчі податкові ризики.

Кваліфіковані юридичні консультації з податків здатні допомогти фізичним особам у своєчасній здачі необхідних декларацій та інших документів, для виключення ризиків їхнього неприйняття через порушення вимог з утримування і форми. Крім того, податкове консультування допомагає виключити можливість застосування стосовно підприємства штрафних санкцій.

Тільки своєчасна консультація може створити вам передумови для значної економії коштів вашого підприємства! Маючи постійну підтримку податкового висококваліфікованого консультанта, а саме нашої професійної команди кращих адвокатів, ви зможете завжди розраховувати на законне оскарження й справедливе рішення податкової служби.

Професійне податкове консультування

Податковий консультант компанії "НАКАЗ" допоможе вам краще зрозуміти українське податкове законодавство й проведе юридичні консультації відповідно до таких питань

  • консультування з абсолютно будь-яких питань, які пов'язані з податковим законодавством;
  • адекватна оцінка можливих податкових ризиків при укладенні угод;
  • ретельний аналіз реорганізації компанії та створення бізнес-структур відповідно до оподаткування;
  • оскарження будь-яких податкових рішень/повідомлень у м. Київ;
  • консультування з податкових спорів, що виникли у процесі роботи підприємства.

Компанія "НАКАЗ" надає послуги податкового консультанта з податкового українського законодавства для юридичних, а також для фізичних осіб. Всім організаціям нами надаються досить вигідні умови для співробітництва.

Юридичні консультації та послуги з оподаткування проводяться винятково професійними адвокатами Києва, які мають великий досвід не тільки в консультуванні з податкового питання, але й чималий досвід у досудовому і навіть судовому вирішенні складних податкових суперечок.

4.9
Значение рейтинга
5.00
Максимальное значение рейтинга
4.70
Минимальное значение рейтинга
41
Количество голосов
Рейтинг отзывов
(41 оценок; среднее 4.9 из 5)

Обговорення і відгуки (1)

Володимир
12.01.2018 15:04

Доброго дня Ви можете зорієнтувати по порядку цін? Мене цікавить консультування фізичної особи стосовно податків. З повагою, Володимир