Юридические услуги от компании Наказ
Пн-Пт 09:00 - 19:00
Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Реєстрація підприємств

Ми надаємо повний спектр послуг з реєстрації підприємств в Києві

Першим кроком у напрямку створення юридичної особи – є вибір організаційно-правової форми майбутньої підприємницької діяльності. Згідно українському законодавству, відкрити компанію можна у формі приватного підприємства, товариства (акціонерного товариства закритого або відкритого типу або товариства з обмеженою відповідальністю), громадської організації. При цьому слід враховувати, що кожна юридична особа може відкривати по декілька  філій. Цей список не є вичерпним. Сьогодні на території України серед власників бізнесу найбільшого розповсюдження отримала реєстрація підприємства у формі ПП і ТОВ.

Наша організація пропонує Вашій увазі послуги з юридичного супроводу Вашого бізнесу з самого моменту реєстрації.

Реєстрація підприємства є відповідальним кроком у вашому житті, він може бути початком великих перемог, злетів і падінь. Щоб просування Вашого бізнесу було максимально безпечним і комфортним, а Ваше падіння максимально м'яким - зверніться до фахівців нашої організації і ми станемо на захист Вашого бізнесу від суворого та не справедливого світу бюрократії, де правлять не закони, а люди. Допоможемо подолати паперову тяганину і відгородити Вас від участі в нудних і рутинних процедурах, що займають величезну кількість часу, який Ви зможете приділити на щось краще і більш прибуткове, будь то робота або сім'я.

Економте Ваш час, використовуйте його раціонально, адже його так мало!

Вид послуги

Вартість послуги

Терміни

Реєстрація підприємства

Від 950

Від 3 р.д.

Реєстрація ФОП

Від 450

Від 1 дня

Зміна директора

750

Від 5 р.д.

Довідка про банкрутство

395 \ 600

Від 10 \ 1 р.д.

Апостиль

195

Від 1 р.д.

Зміна КВЕД

395

Від 1 дня

Бухгалтерське обслуговування

250

За місяць

Реєстрація торгової марки

550

9 міс.

Витяг \ Виписка \ форма 6

175

2 години

 

Відкрити підприємство на папері дуже легко. Порядок реєстрації постійно спрощується, скорочується кількість необхідних етапів та залучених державних органів. Але у реальному житті реєстрація підприємства так і залишилась наповненою багатьма невирішеними питаннями, які ніяким чином не роз’яснюються державними реєстраторами при прийомі документів.

Від того факту, чи була державна реєстрації підприємства проведена без порушень з урахуванням усіх вимог законодавства, залежить майбутнє компанії. Не слід забувати, що одним з приводів для примусової ліквідації – є помилка під час реєстрації. Ціна (грн.), яку ви сплачуєте професіоналам за послуги набагато менша вартості власної справи, втраченої зі своєї необізнаності.

Спектр наших послуг дозволить Вам перекласти на нас всі самі незрозумілі для Вас процедури. У Вас є можливість зареєструвати підприємство з нашою допомогою, отримати кваліфіковане бухгалтерське обслуговування , пройти всі необхідні сертифікації та ліцензування Вашої діяльності .
Ви виросли і захотіли спробувати себе в участі на тендерах ? Ми підготуємо для Вас необхідну тендерну документацію , візьмемо в короткі терміни довідку про банкрутство , довідку про несудимість та інше.
В той момент, коли ви втомилися і вирішили виїхати за кордон на відпочинок, відправити дитину вчитися - ми підготуємо для Вас документи за всіма вимогами посольства, поставимо апостиль або легалізуємо документ.
При цьому хочемо зазначити, що обслуговування в нашій організації обійдеться Вам дешевше, ніж утримання юридичного відділу або бухгалтерії.

Дякуємо Вам за увагу.

Будемо раді бачити Вас в числі наших клієнтів!

Добавить комментарий

 • Введите код с картинки (если не можете прочитать код, смените картинку кнопкой «Не могу рассмотреть код»)

  Защитный код
  Обновить

Компания НАКАЗ не может гарантировать 100% оформление заказанных документов, если клиентом не предоставлен полный комплект документов и информации в установленные сроки, решение и сроки выдачи документов зависят от соответствующих государственных органов и законов Украины. Государственные органы могут потребовать дополнительные документы в зависимости от особенностей и ситуации конкретного клиента. Оплата государственных пошлин и сборов осуществляется до или в момент подачи документов и в случае отказа не возвращаются. В свою очередь компания НАКАЗ прикладывает максимум усилий и опыта, чтобы повысить ваши шансы и сроки получения заказанной вами услуги до максимально высокого уровня по сравнению с самостоятельной подачей. Цены, указанные на сайте, не являются ни рекламой, ни офертой, как правило, указана минимальная стоимость услуги. Компания НАКАЗ не участвует в коррупционных и незаконных схемах, не рекомендует этого клиентам и не принимает заведомо незаконные заказы. Всю ответственность за предоставленные в компанию данные для работы несет клиент. Мы работаем только в правовом поле законодательства Украины.

Ваш юрист Адвокат Юрист Мария Пилипчук юрист, юридические услуги Опыт: 5 лет (063) 440 39 03

Последние комментарии:

 1. Максим 20.01.2017 18:00

  Довідка про несудимість в Києві

  Спасибо , каких либо запретов на выезд за границу никогда не было,выслал запрос в NVC.
   
 2. НАКАЗ 20.01.2017 12:47

  Налогообложение СПД

  В расходы акцизный налог не включается. ПКУ Стаття 177.4. "До переліку витрат, безпосередньо пов’язаних ...
   
 3. НАКАЗ 20.01.2017 12:46

  Налогообложение СПД

  Добрый день, Сергей! Да, в доход не включается акцизный налог. ПКУ Стаття 177.3.1. "Не включаються ...
   
 4. Сергей 20.01.2017 12:19

  Налогообложение СПД

  И еще попутный вопрос к Вам,Ксения.Это по исходящему акцизу для розницы я спросил.А как же быть с ...
   
 5. Сергей 20.01.2017 12:00

  Налогообложение СПД

  Здравствуйте,Ксения.Возник один вопрос в связи с последними "покращеннями" в налоговом законодательстве.
   
 6. Дмитро 20.01.2017 11:39

  МРЕВ Києва адреси та години роботи

  Які документи треба щоб зарегиструвати легковий причеп (новий),скільки це коштуватиме,як льготи діють ...