Бесплатная консультация

Бесплатная консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Ганна Гайдукова
Ганна Гайдукова (063) 440 39 03 Зворотній дзвінок

Реєстрація підприємств

Ми надаємо повний спектр послуг з реєстрації підприємств в Києві

Першим кроком у напрямку створення юридичної особи – є вибір організаційно-правової форми майбутньої підприємницької діяльності. Згідно українському законодавству, відкрити компанію можна у формі приватного підприємства, товариства (акціонерного товариства закритого або відкритого типу або товариства з обмеженою відповідальністю), громадської організації. При цьому слід враховувати, що кожна юридична особа може відкривати по декілька  філій. Цей список не є вичерпним. Сьогодні на території України серед власників бізнесу найбільшого розповсюдження отримала реєстрація підприємства у формі ПП і ТОВ.

Наша організація пропонує Вашій увазі послуги з юридичного супроводу Вашого бізнесу з самого моменту реєстрації.

Реєстрація підприємства є відповідальним кроком у вашому житті, він може бути початком великих перемог, злетів і падінь. Щоб просування Вашого бізнесу було максимально безпечним і комфортним, а Ваше падіння максимально м'яким - зверніться до фахівців нашої організації і ми станемо на захист Вашого бізнесу від суворого та не справедливого світу бюрократії, де правлять не закони, а люди. Допоможемо подолати паперову тяганину і відгородити Вас від участі в нудних і рутинних процедурах, що займають величезну кількість часу, який Ви зможете приділити на щось краще і більш прибуткове, будь то робота або сім'я.

Економте Ваш час, використовуйте його раціонально, адже його так мало!

Відкрити підприємство на папері дуже легко. Порядок реєстрації постійно спрощується, скорочується кількість необхідних етапів та залучених державних органів. Але у реальному житті реєстрація підприємства так і залишилась наповненою багатьма невирішеними питаннями, які ніяким чином не роз’яснюються державними реєстраторами при прийомі документів.

Від того факту, чи була державна реєстрації підприємства проведена без порушень з урахуванням усіх вимог законодавства, залежить майбутнє компанії. Не слід забувати, що одним з приводів для примусової ліквідації – є помилка під час реєстрації. Ціна (грн.), яку ви сплачуєте професіоналам за послуги набагато менша вартості власної справи, втраченої зі своєї необізнаності.

Спектр наших послуг дозволить Вам перекласти на нас всі самі незрозумілі для Вас процедури. У Вас є можливість зареєструвати підприємство з нашою допомогою, отримати кваліфіковане бухгалтерське обслуговування , пройти всі необхідні сертифікації та ліцензування Вашої діяльності .
Ви виросли і захотіли спробувати себе в участі на тендерах ? Ми підготуємо для Вас необхідну тендерну документацію , візьмемо в короткі терміни довідку про банкрутство , довідку про несудимість та інше.
В той момент, коли ви втомилися і вирішили виїхати за кордон на відпочинок, відправити дитину вчитися - ми підготуємо для Вас документи за всіма вимогами посольства, поставимо апостиль або легалізуємо документ.
При цьому хочемо зазначити, що обслуговування в нашій організації обійдеться Вам дешевше, ніж утримання юридичного відділу або бухгалтерії.

Дякуємо Вам за увагу.

Будемо раді бачити Вас в числі наших клієнтів!

4.9
Значение рейтинга
5.00
Максимальное значение рейтинга
4.70
Минимальное значение рейтинга
36
Количество голосов
Рейтинг отзывов
(36 оценок; среднее 4.9 из 5)

Обговорення і відгуки (0)