Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Бесплатная консультация

Бесплатная консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Ганна Гайдукова
Ганна Гайдукова (063) 235 08 72

Реєстрація підприємств

Ми надаємо повний спектр послуг з реєстрації підприємств в Києві

Першим кроком у напрямку створення юридичної особи – є вибір організаційно-правової форми майбутньої підприємницької діяльності. Згідно українському законодавству, відкрити компанію можна у формі приватного підприємства, товариства (акціонерного товариства закритого або відкритого типу або товариства з обмеженою відповідальністю), громадської організації. При цьому слід враховувати, що кожна юридична особа може відкривати по декілька  філій. Цей список не є вичерпним. Сьогодні на території України серед власників бізнесу найбільшого розповсюдження отримала реєстрація підприємства у формі ПП і ТОВ.

Наша організація пропонує Вашій увазі послуги з юридичного супроводу Вашого бізнесу з самого моменту реєстрації.

Реєстрація підприємства є відповідальним кроком у вашому житті, він може бути початком великих перемог, злетів і падінь. Щоб просування Вашого бізнесу було максимально безпечним і комфортним, а Ваше падіння максимально м'яким - зверніться до фахівців нашої організації і ми станемо на захист Вашого бізнесу від суворого та не справедливого світу бюрократії, де правлять не закони, а люди. Допоможемо подолати паперову тяганину і відгородити Вас від участі в нудних і рутинних процедурах, що займають величезну кількість часу, який Ви зможете приділити на щось краще і більш прибуткове, будь то робота або сім'я.

Економте Ваш час, використовуйте його раціонально, адже його так мало!

Відкрити підприємство на папері дуже легко. Порядок реєстрації постійно спрощується, скорочується кількість необхідних етапів та залучених державних органів. Але у реальному житті реєстрація підприємства так і залишилась наповненою багатьма невирішеними питаннями, які ніяким чином не роз’яснюються державними реєстраторами при прийомі документів.

Порядок проходження процедури реєстрації підприємств

Початком процесу реєстрації підприємства є внесення даних про фізичну чи юридичну особу до Єдиного державного реєстру. Після подачі установчих документів передбачена процедура, що включає в себе:

 • аналіз наданої засновником документації, що передбачає її перевірку на відповідність встановлених законом вимог;
 • внесення даних про суб'єкт підприємницької діяльності до Єдиного державного реєстру;
 • оформлення Виписки з реєстру, яка повинна бути видана заявнику.

Що змінилося при реєстрації підприємства в Україні за останні роки?

З 2018 року в механізм реєстрації підприємств були внесені деякі зміни, що значно спростило порядок проходження даної процедури. Зокрема це стосується таких поправок, як:

 • Скасування печаток, а також відсутність необхідності в отриманні дозволів на їх виготовлення. Таким чином, стало необов'язковим їх використання суб'єктами господарської діяльності.
 • Скасування вимог про оплату установчого капіталу при реєстрації ТОВ.
 • Відміна бланку Свідоцтва про реєстрацію. Замінено на Виписку з реєстру, яка діє протягом 30 днів і видається при необхідності.
 • Можливість зареєструвати підприємство, яке не має затвердженого статуту. У цьому випадку за основу береться типовий статут, який був розроблений Кабінетом Міністрів. Нотаріально завіряти такий документ не потрібно, оскільки він не має відношення до установчої документації.
 • Можливість проходити процедуру реєстрації в електронному режимі. Ідентифікувати власника підприємства в даному випадку дозволяє електронно-цифровий підпис.

Список документів

Перелік документів для реєстрації визначається чинним законодавством. Фізичній особі достатньо буде надати:

 • завірену нотаріусом копію паспорта;
 • ідентифікаційний номер;
 • свідоцтво про реєстрацію, якщо заявник є суб'єктом підприємницької діяльності;
 • заяву на реєстрацію компанії, складену у відповідній формі;
 • заяву, в якій зазначена обрана фізичною особою система оподаткування;
 • повний пакет установчих документів.

Від фізичної особи, яка не є резидентом України, також буде потрібна копія присвоєного номера карти платника податків.

Юридичні особи, що зареєстровані в Україні, повинні підготувати:

 • витяг з державного реєстру;
 • оформлену довіреність, на підставі якої можуть діяти особи, що представляють інтереси підприємця;
 • оригінал протоколу з'їзду засновників компанії, а також затверджений статут;
 • копія документу, що підтверджує призначення юридичної особи засновником нового підприємства.

Для проходження процедури реєстрації юридичною особою, яка не є резидентом України, будуть потрібні:

 • виписка з торгового, банківського реєстру або іншої бази даних;
 • всі установчі документи (оригінали);
 • рішення про призначення суб'єкта-нерезидента засновником і керівником компанії, що реєструється на території України;
 • нотаріально завірену довіреність, на підставі якої представник юридичної особи отримує повноваження для підписання документів при реєстрації ТОВ.

Як гарантовано зареєструвати підприємство і не втратити його?

Від того факту, чи була державна реєстрація підприємця проведена без порушень з урахуванням усіх вимог законодавства, залежить майбутнє компанії. Не слід забувати, що одним з приводів для примусової ліквідації – є помилка під час реєстрації. Ціна (грн.), яку ви сплачуєте професіоналам за послуги набагато менша вартості власної справи, втраченої зі своєї необізнаності.

Як полегшити проходження процедури реєстрації?

Спектр наших послуг дозволить Вам перекласти на нас всі самі незрозумілі для Вас процедури. У Вас є можливість зареєструвати підприємця з нашою допомогою, отримати кваліфіковане бухгалтерське обслуговування, пройти всі необхідні сертифікації та ліцензування Вашої діяльності.

Ви виросли і захотіли спробувати себе в участі на тендерах? Ми підготуємо для Вас необхідну тендерну документацію, візьмемо в короткі терміни довідку про банкрутство,довідку про несудимість та інше.

В той момент, коли ви втомилися і вирішили виїхати за кордон на відпочинок, відправити дитину вчитися - ми підготуємо для Вас документи за всіма вимогами посольства, поставимо апостиль або легалізуємо документ.

При цьому хочемо зазначити, що обслуговування в нашій організації обійдеться Вам дешевше, ніж утримання юридичного відділу або бухгалтерії.

Дякуємо Вам за увагу.

Будемо раді бачити Вас в числі наших клієнтів!

Обговорення і відгуки (1)

Винницький Ростислав Богданович
20.01.2019 22:06

Доброго часу доби , мене цікавить , скільки будуть коштувати всі документи на МАФ , розміром 6 квадратних метрів.