Бесплатная консультация

Бесплатная консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Ганна Гайдукова
Ганна Гайдукова (063) 440 39 03 Зворотній дзвінок

Отримання громадянства України

Оформлення іноземцям українського громадянства

Процедура оформлення громадянства регулюється нормами Закону України « Про громадянство » і обтяжена масою бюрократичних формальностей.

Законодавством закріплені такі підстави, за наявності яких можливе отримання громадянства України:

  • при народженні;
  • при територіальному походженні;
  • при прийнятті в громадянство України;
  • при відновленні в громадянстві України;
  • при усиновленні або встановленні опіки;
  • за наявності інших підстав, регульованих законом.

Щоб отримати громадянство України, іноземцю необхідно подати заяву, задекларувати відсутність іноземного громадянства, вільно володіти українською мовою, безперервно проживати на території України більше 5 років (2 років, за умови наявності чоловіка чи дружини - громадянина України), мати дозвіл на імміграцію і джерело грошових коштів на існування.

Громадянство України надається заявнику спеціальною комісією, заснованою при Президентові України. І тільки після видання Президентом указу, прохач може вказувати у відповідній графі громадянство України.

Особи, засуджені до позбавлення волі за вчинення злочинів на Україні і тяжких злочинів на території інших країн, а також особи, обвинувачені в геноциді та інших злочинах проти людства, не можуть отримати українське громадянство.

Отримання українського громадянства триває в середньому до 1 року. Але для осіб, які мають серед прямих родичів громадян України або раніше перебували в громадянстві, застосовується прискорена процедура, що триває 1 місяць.

Необхідні документи для отримання громадянства України разом із заявою подаються в міграційну службу. Список документів залежить від підстав для отримання громадянства.

Оформлення громадянства України – це трудомісткий процес, що віднімає час і сили. Щоб отримати громадянство, потрібно правильно оформити заяву і зібрати повний список документів, які видають в різних інстанціях. Звернувшись в нашу компанію, ви отримаєте кваліфіковану консультацію з усіх питань оформлення громадянства. Наші співробітники допоможуть вам визначитися з вибором відповідної підстави для того, щоб отримати громадянство в Україні, а також допоможуть підготувати повний пакет необхідних документів.

4.9
Значение рейтинга
5.00
Максимальное значение рейтинга
4.70
Минимальное значение рейтинга
27
Количество голосов
Рейтинг отзывов
(27 оценок; среднее 4.9 из 5)

Обговорення і відгуки (9)

Вероника
30.01.2018 20:19

Как сделать быстро гражданство Украины иностранцу ,что б лечить бесплатно на територии Украины больного ребенка у которого редкая болезнь и очень дорогостоящее лечение.

Наказ (Nakaz)
31.01.2018 19:15

Добрый день. Получение гражданства совершенно не быстрая процедура. Возможно вам подойдет процедура получения ВНЖ. Необходимо понимать какие у вас есть основания для пребывания в Украине. Вы можете обратиться к нам по телефонам указанным на сайте для консультации с адвокатом.

Елена Кама
25.01.2018 21:33

Які документи потрібні для отримання громадянства для іноземцям???Є дружина громадянка України і спільна дитина у якої підтверджено громадянство України.Є посвідка на постійне місце проживання

Mariia
16.08.2017 15:12

Які потрібні документи якщо чоловік поляк

Mariia
16.08.2017 15:10

Я громадянка України мій чоловік поляк які потрібні документи і чи потрібна прописка в Україні я маю свою квартиру в мХарків

юлия
14.12.2015 07:46

Здравствуйте,скажите где и как получить гражданство иностранцу? Какие документы(копии) нужны для этого и куда обращаться с этим вопросом?сколько ждать получения гражданства? Возможно ли для ускорения получения гражданства фиктивный брак с гражданкой украины?

Екатерина
12.12.2015 14:16

Здравствуйте.Меня интересует процедура по оформлению гражданства для иностранных граждан.Процес и сколько занимает времени, и можно ли как то ускорить сам процес.Если возможно, ответьте пожалуйста на ватсапп.На данный момент за границей.Спасибо.

Ирина
06.07.2015 16:10

Які варіанти оформлення громадянства України для білоруса, якщо на теритторії України проживав його батько в період 1987-1993 роки.
Де тримувати документи? який перелік дкументів для подачі у міграційну службу? У який підрозділ МС подавати документи. І скільки ця послуга буде коштувати якщо робити у вас?

Олена
18.03.2015 10:22

Моя мати та брат були народжені в Росіі,брат проживав там до 3 рокі,я громадянка Украіни ,брат на мама вже 16 років живуть теж в Украіні,прописані в Украіні,мама одружена в Украіні з моїм батьком ,брат закінчив укоаінську школу та ВУЗ,але громадянство отримати не можуть .Що робити ,які документи потрібно зібрати ?дякую