Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Бесплатная консультация

Бесплатная консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Арсеній Салалайко
Арсеній Салалайко (063) 235 08 72

Отримання громадянства України

Оформлення іноземцям українського громадянства

Процедура оформлення громадянства регулюється нормами Закону України « Про громадянство » і обтяжена масою бюрократичних формальностей. Законодавством закріплені такі підстави, за наявності яких можливе отримання громадянства України:

  • при народженні;
  • при територіальному походженні;
  • при прийнятті в громадянство України;
  • при відновленні в громадянстві України;
  • при усиновленні або встановленні опіки;
  • за наявності інших підстав, регульованих законом.
Арсеній Салалайко Cтарший партнер

Бізнес
Бізнес

Всі види проектних робіт реєстрація бізнесу

Волонтерство
Волонтерство

Волонтерська діяльність, благодійність в благодійному фонді

Шлюб
Шлюб

Офіційно зареєстровані сімейні відносини

Релігія
Релігія

Особливості релігійної віри, релігійного світогляду

Запишіться на консультацію
  • Консультація з питання отримання громадянства України
  • Вибір відповідної підстави
  • Підготовка пакетів документів для отримання громадянства
  • Допомога на всіх етапах отримання громадянства України

Щоб отримати громадянство України, іноземцю необхідно подати заяву, задекларувати відсутність іноземного громадянства, вільно володіти українською мовою, безперервно проживати на території України більше 5 років (2 років, за умови наявності чоловіка чи дружини - громадянина України), мати дозвіл на імміграцію і джерело грошових коштів на існування.

Громадянство України надається заявнику спеціальною комісією, заснованою при Президентові України. І тільки після видання Президентом указу, прохач може вказувати у відповідній графі громадянство України.

Особи, засуджені до позбавлення волі за вчинення злочинів на Україні і тяжких злочинів на території інших країн, а також особи, обвинувачені в геноциді та інших злочинах проти людства, не можуть отримати українське громадянство.

Отримання українського громадянства триває в середньому до 1 року. Але для осіб, які мають серед прямих родичів громадян України або раніше перебували в громадянстві, застосовується прискорена процедура, що триває 1 місяць.

Необхідні документи для отримання громадянства України разом із заявою подаються в міграційну службу. Список документів залежить від підстав для отримання громадянства.

Оформлення громадянства України – це трудомісткий процес, що віднімає час і сили. Щоб отримати громадянство, потрібно правильно оформити заяву і зібрати повний список документів, які видають в різних інстанціях. Звернувшись в нашу компанію, ви отримаєте кваліфіковану консультацію з усіх питань оформлення громадянства. Наші співробітники допоможуть вам визначитися з вибором відповідної підстави для того, щоб отримати громадянство в Україні, а також допоможуть підготувати повний пакет необхідних документів.

Обговорення і відгуки (20)

Евгений
23.05.2019 17:39

Доброго вечора, у мене таке запитання, я проживав і навчався на території України з самого малку , маю атестат за закінчення 9 класів на території України також закінчив Аграрний ліцей на території України, чи можу я за цими документами і терміном більше ніж 5 років перебування на території України подати на громадянство України?

Мартіросян Олена Віталіівна
02.10.2018 12:25

Добрий день.Чи потрібна довідка про не судимість іноземцю для отримання громадянства з його краіни якщо він має посвідку на постійне проживання з 2009 року в Украіні і одружений на громадянці Украіни з 2001 року .Дякую.

Леся
05.03.2019 13:47

Також цікавить це питання. Допоможіть, будь ласка.

Мартіросян Олена Віталіівна
02.10.2018 12:25

Добрий день.Чи потрібна довідка про не судимість іноземцю для отримання громадянства з його краіни якщо він має посвідку на постійне проживання з 2009 року в Украіні і одружений на громадянці Украіни з 2001 року .Дякую.

Оксана
07.09.2018 20:40

Добрий день. Скажіть, будь ласка, чи може мій чоловік-іноземець оформити громадянство України, якщо ми в шлюбі близько 2 років, але не проживаємо на території України, оскільки працюємо в ОАЕ. Якщо так, то які документи потрібно вам надати і яка вартість такої процедури? Дякую

Людмила
29.04.2018 22:00

Добрий вечір, в мене таке запитання, я з мої другом хочемо через місяць одружитись на Україні, він сам з Туреччини, хотіла б щоб він отримав громадянство України, скіль на це потребуется часу і які документа потрібно. Буду вдячна за ваш відгук.

Наказ (Nakaz)
11.06.2018 12:26

Доброго дня! Спочатку Ваш друг має отримати дозвіл на міграцію та прибути до України на законних підставах, п.6 ст.4 Закону України "Про імміграцію" . Після одруження Ви маєте безперервно прожити на території України протягом двох років (п.3 ст.9 Закону України "Про громадянство України") і тільки після цього Ваш друг зможе розраховувати на набуття громадянства України за підставою прийняття до громадянства України. Додатковими умовами будуть подання декларації про відсутність іноземного громадянства, або зобов'язання припинити іноземне громадянство. В середньому запит на громадянство України розглядається протягом року, тобто, весь процес займе у Вас 3-3.5 роки. Як бачите, це доволі довгий та складний процес. Більшість процедур можна виконати без особистої присутності в органах, а через представника. Звертайтесь до нас, будемо раді допомогти.

Анна
14.04.2018 12:26

Доброго дня! Мій син народився і жив в Україні 20 років. Потім поїхав в РФ став громадянином РФ. Але так склалися обставини, що він втратив житло і прописку. Зараз живе з паспортом без прописки. Як він може повернутися в Україну і набути повторно громадянство?

Наказ (Nakaz)
18.04.2018 15:25

Доброго дня! З вказаної інформації не зрозуміло чи втратив ваш син громадянство України (оскільки це не відбувається автоматично при отриманні громадянства іншої країни). Тому можливо він і досі є громадянином України. Він може отримати в міграційній службі довідку про громадянство України і перевірити цю інформацію. Якщо ж він не є громадянином України на сьогоднішній день, то має право на поновлення у громадянстві, за умови відмови від іншого громадянства, згідно ст. 10 Закону України "Про громадянство України".

Ксенія
05.04.2018 16:36

Доброго дня! Я українка, чоловік іноземець. Ми в шлюбі 7.5років, є двоє спільних діток. У чоловіка з 2013того року є посвідка на постійне проживання в Україні, але практично ми з часу одруження не жили в Україні - за 7.5 років можливо 1.5 роки в сукупності ми перебували в Україні. Підкажіть будь-ласка чи може він зараз отримати український паспорт? Куди звертатись і які документи треба мати на руках? Дякую!

Наказ (Nakaz)
10.04.2018 17:43

Доброго дня! Згідно ст.9 Закону України "Про громадянство України" Ваш чоловік повинен подати зобов'язання припинити іноземне громадянство, оскільки на Україні не визнається подвійне громадянство. Питання про строки отримання громадянства потребує більш детального розгляду. Звертайтесь до нас у форматі консультації, будемо раді Вам допомогти.

Вероника
30.01.2018 20:19

Как сделать быстро гражданство Украины иностранцу ,что б лечить бесплатно на територии Украины больного ребенка у которого редкая болезнь и очень дорогостоящее лечение.

Наказ (Nakaz)
31.01.2018 19:15

Добрый день. Получение гражданства совершенно не быстрая процедура. Возможно вам подойдет процедура получения ВНЖ. Необходимо понимать какие у вас есть основания для пребывания в Украине. Вы можете обратиться к нам по телефонам указанным на сайте для консультации с адвокатом.

Елена Кама
25.01.2018 21:33

Які документи потрібні для отримання громадянства для іноземцям???Є дружина громадянка України і спільна дитина у якої підтверджено громадянство України.Є посвідка на постійне місце проживання

Mariia
16.08.2017 15:12

Які потрібні документи якщо чоловік поляк

Mariia
16.08.2017 15:10

Я громадянка України мій чоловік поляк які потрібні документи і чи потрібна прописка в Україні я маю свою квартиру в мХарків

юлия
14.12.2015 07:46

Здравствуйте,скажите где и как получить гражданство иностранцу? Какие документы(копии) нужны для этого и куда обращаться с этим вопросом?сколько ждать получения гражданства? Возможно ли для ускорения получения гражданства фиктивный брак с гражданкой украины?

Екатерина
12.12.2015 14:16

Здравствуйте.Меня интересует процедура по оформлению гражданства для иностранных граждан.Процес и сколько занимает времени, и можно ли как то ускорить сам процес.Если возможно, ответьте пожалуйста на ватсапп.На данный момент за границей.Спасибо.

Ирина
06.07.2015 16:10

Які варіанти оформлення громадянства України для білоруса, якщо на теритторії України проживав його батько в період 1987-1993 роки.
Де тримувати документи? який перелік дкументів для подачі у міграційну службу? У який підрозділ МС подавати документи. І скільки ця послуга буде коштувати якщо робити у вас?

Олена
18.03.2015 10:22

Моя мати та брат були народжені в Росіі,брат проживав там до 3 рокі,я громадянка Украіни ,брат на мама вже 16 років живуть теж в Украіні,прописані в Украіні,мама одружена в Украіні з моїм батьком ,брат закінчив укоаінську школу та ВУЗ,але громадянство отримати не можуть .Що робити ,які документи потрібно зібрати ?дякую