Бесплатная консультация

Бесплатная консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Арсеній Салалайко
Арсеній Салалайко (063) 440 39 03 Зворотній дзвінок

Оскарження податкового повідомлення-рішення в суді

Спеціально для вас ми розробили три варіанти співпраці. Залежно від ваших побажань і наявності вільного часу, виберіть зручний для вас пакет.

Бюджет
(позов, засідання)
6 950 грн
Стандарт
(інстанція)
12 950 грн
Преміум
(рішення)
36 000 грн
первинна консультація
первинне вивчення документів
консультація
1
3
судова стратегія
написання позову, відзиву
подання позову, відзиву
судовий збір - розрахунок
судовий збір - оплата
моніторинг справи у суді
процесуальний документ
1
5
судове засідання
1
3
адвокатський запит
додаткова позовна вимога
5
зміна позовних вимог
зустрічний позов
отримання рішення суду
нотаріальна довіреність
договір з адвокатом
доставка
2
подача документів наручно
медіація на переговорах
ознайомлення з матеріалами справи в суді
3
збір додаткових доказів
3
підготовка свідка до засідання
3
пошут нестандартних рішень
нетиповий процесуальний документ
апеляція включено до пакету
гарантія результату *

Замовити

Замовити

Замовити

 • додатково оплачується - судовий збір (залежить від суми позову і характеру позовних вимог),
 • додатково оплачується - досудове врегулювання спору або збір доказів, метою якого є вирішення спору без суду, або забезпечення необхідними для суду доказами,
 • додатково оплачується - після судове виконавче провадження, метою якого є реальне виконання судового рішення,
 • додатково оплачується - термінова підготовка документів (протягом робочої доби) за подвійним тарифом,
 • довіреність необхідна для того, щоб наш юрист міг самостійно подавати документи до суду і представляти інтереси клієнта на засіданнях. Оформити довіреність клієнт може у будь-якого нотаріуса за наданим прикладом,
 • гарантія результату (тільки для пакету «преміум») - 50% вартості оплачується до початку робіт, інші 50% вартості - після позитивного рішення суду за основним позовною вимогою,
 • дуже важливо розуміти, що якщо щось не включено в пакет, швидше за все це доведеться або замовити додатково або зробити самостійно, якщо у вас є така можливість,
 • більш детально зі змістом послуг в пакетах та їх вартості можна ознайомитися в прайс-листі.
Як ми працюємо
Консультація
Вибір пакета
Оплата
Підготовка
Обслуговування
Інформування

В нашій практиці податкові оскарження від початку до кінця процесу займає трохи більше місяця, з вартістю від 1450 грн, крім складних випадків з не вирішеними податковими повідомленнями-рішеннями. Без присутності та без утомливих, неприємних процедур. Більшість спорів вирішуються на користь наших клієнтів, так як рівень підготовки наших фахівців вище рівня співробітників державних органів.

Податковим законодавством в Україні передбачена процедура розрахунку суми зобов'язання перед бюджетом, яку проводить контролюючий орган. Всі результати такого розрахунку надсилаються платнику у вигляді повідомлення-рішення. Таким же чином платник попереджається про виявлені під час проведення перевірок недоплати до бюджету. У податковому повідомленні-рішенні міститься інформація про підстави нарахування суми до оплати, розмір суми, в які терміни повинна бути зроблена сплата, норми закону, на яких базується перерахунок та строк для оскарження.

Отримавши податкове повідомлення-рішення, не кожен платник погоджується з усіма даними, викладеними в ньому. І не варто приймати розрахунок, зроблений в податковій, безспірним, у ньому не так вже й рідко трапляються помилки. А характер помилок може бути різним, або просто механічно не правильно внесена цифра, або у вас з Міндоходів різне бачення механізму нарахування податків. При цьому можливо, що саме ваш погляд має більше підстав, але це ще треба довести. А робиться це у вищому податковому органі або в суді.

Оскарження податкового повідомлення-рішення в суді відбувається в рамках адміністративного виробництва, із застосуванням процесуальні норми КАСУ. Для того щоб ініціювати судове оскарження податкових повідомлень-рішень, необхідно подати позовну заяву до відповідного адміністративного суду. Позов повинен бути складений з дотриманням всіх вимог, перерахованих в КАСУ. Якщо при оформленні позову буде допущена чисто формальна помилка, його повернуть, і неважливо, що були порушені ваші права.

Оформлювати позовну заяву краще доручити професіоналові, який знає всі тонкощі як судової, так і податкової системи.

Після отримання повідомлення-рішення варто враховувати терміни, в які його можна оскаржити. І тут є цікавий момент. Даний процесуальний документ можна оскаржити протягом трьох років, але при цьому через 10 днів після його отримання, якщо ви не вносите оплату, формується податковий борг, а для позбавлення від нього скасування податкового повідомлення-рішення буде вже недостатньо і потрібні додаткові дії. Так що найбільш ефективний строк оскарження складає всього 10 днів.

Допомога юриста

Чи варто говорити, що оскарження рішень податкових органів повинна здійснювати людина, яка має юридичну освіту і займається цією діяльністю не один рік. Податкові правовідносини мають в собі безліч підводних каменів у вигляді норм, закріплених у нормативно-правових актах самого контролюючого органу, які не завжди узгоджуються із законодавчими актами. Співробітники податкової інспекції у своїй діяльності користуються якраз внутрішніми правилами.

Звернувшись в юридичне об'єднання «Наказ», ви отримаєте в своє розпорядження команду професіоналів в різних галузях права, які гарантовано відстоять ваші права, незважаючи на місце опонента в структурі виконавчої влади.

 
 ПослугаОдиниця
Складання скарги до вищестоящого органу Документ
Складання позовної заяви Документ
Складання апеляційної скарги Документ
Складання касаційної скарги Документ
Подача документів до вищестоящого органу або до суду Факт подачі
Участь адвоката/юриста в судовому засіданні Документ
Усна консультація з проблеми, пов'язаної з податковим органом Година
замовити
arseniysalalayko
Арсеній Салалайко
Директор
Надсилайте або телефонуйте
(044) 360 16 48
БЕЗКОШТОВНА
перша консультація

Ви отримаєте безкоштовну консультацію з таких питань:

 • перевірка документів
 • визначення строків
 • оцінка шансів

Залиште заявку зараз, не зволікайте!

4.9
Значение рейтинга
5.00
Максимальное значение рейтинга
4.70
Минимальное значение рейтинга
32
Количество голосов
Рейтинг отзывов
(32 оценок; среднее 4.9 из 5)

Обговорення і відгуки (0)