Бесплатная консультация

Бесплатная консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Арсеній Салалайко
Арсеній Салалайко (063) 440 39 03 Зворотній дзвінок

Оскарження податкового повідомлення-рішення в суді

Спеціально для вас ми розробили три варіанти співпраці. Залежно від ваших побажань і наявності вільного часу, виберіть зручний для вас пакет.

Старт

7500 грн

 • 1500 грн./ год
 • 5 годин роботи

Стандартний набір послуг для пакета

 • аналіз документів
 • стратегія
 • позов/заперечення
 • 1 виїзд

Замовити

 

Складне

30 000 грн

 • 1500 грн./ год
 • 20 годин роботи

Стандартний набір послуг для пакета

 • аналіз документів
 • стратегия
 • позов/заперечення
 • 5 виїздів

Замовити

 
*Важливо:
 1. Вартість вказана приблизна і може змінюватися в залежності від витраченого часу.
 2. Ризик перенесення засідання несе клієнт, так як заздалегідь офіційна інформація не публікується.
 3. Ми не гарантуємо рішення суду. Але гарантуємо якісне супровід кращими адвокатами.
Як ми працюємо
Консультація
Вибір пакета
Оплата
Підготовка
Обслуговування
Інформування

В нашій практиці податкові оскарження від початку до кінця процесу займає трохи більше місяця, з вартістю від 1450 грн, крім складних випадків з не вирішеними податковими повідомленнями-рішеннями. Без присутності та без утомливих, неприємних процедур. Більшість спорів вирішуються на користь наших клієнтів, так як рівень підготовки наших фахівців вище рівня співробітників державних органів.

Податковим законодавством в Україні передбачена процедура розрахунку суми зобов'язання перед бюджетом, яку проводить контролюючий орган. Всі результати такого розрахунку надсилаються платнику у вигляді повідомлення-рішення. Таким же чином платник попереджається про виявлені під час проведення перевірок недоплати до бюджету. У податковому повідомленні-рішенні міститься інформація про підстави нарахування суми до оплати, розмір суми, в які терміни повинна бути зроблена сплата, норми закону, на яких базується перерахунок та строк для оскарження.

Отримавши акт податкової перевірки, не кожен платник погоджується з усіма даними, викладеними в ньому. І не варто приймати розрахунок, зроблений в податковій, безспірним, у ньому не так вже й рідко трапляються помилки. А характер помилок може бути різним, або просто механічно не правильно внесена цифра, або у вас з Міндоходів різне бачення механізму нарахування податків. При цьому можливо, що саме ваш погляд має більше підстав, але це ще треба довести. А робиться це у вищому податковому органі або в суді.

Скасування податкового повідомлення-рішення в суді відбувається в рамках адміністративного виробництва, із застосуванням процесуальні норми КАСУ. Для того щоб ініціювати судове оскарження податкових повідомлень-рішень, необхідно подати позовну заяву до відповідного адміністративного суду. Позов повинен бути складений з дотриманням всіх вимог, перерахованих в КАСУ. Якщо при оформленні позову буде допущена чисто формальна помилка, його повернуть, і неважливо, що були порушені ваші права.

Оформлювати позовну заяву краще доручити професіоналові, який знає всі тонкощі як судової, так і податкової системи.

Після отримання повідомлення-рішення варто враховувати терміни, в які його можна оскаржити. І тут є цікавий момент. Даний процесуальний документ можна оскаржити протягом трьох років, але при цьому через 10 днів після його отримання, якщо ви не вносите оплату, формується податковий борг, а для позбавлення від нього скасування податкового повідомлення-рішення буде вже недостатньо і потрібні додаткові дії. Так що найбільш ефективний строк оскарження складає всього 10 днів.

Допомога юриста

Чи варто говорити, що оскарження рішень податкових органів повинна здійснювати людина, яка має юридичну освіту і займається цією діяльністю не один рік. Податкові правовідносини мають в собі безліч підводних каменів у вигляді норм, закріплених у нормативно-правових актах самого контролюючого органу, які не завжди узгоджуються із законодавчими актами. Співробітники податкової інспекції у своїй діяльності користуються якраз внутрішніми правилами.

Звернувшись в юридичне об'єднання «Наказ», ви отримаєте в своє розпорядження команду професіоналів в різних галузях права, які гарантовано відстоять ваші права, незважаючи на місце опонента в структурі виконавчої влади.

 
  Послуга Одиниця
Складання скарги до вищестоящого органу Документ
Складання позовної заяви Документ
Складання апеляційної скарги Документ
Складання касаційної скарги Документ
Подача документів до вищестоящого органу або до суду Факт подачі
Участь адвоката/юриста в судовому засіданні Документ
Усна консультація з проблеми, пов'язаної з податковим органом Година
замовити
arseniysalalayko
Арсеній Салалайко
Директор
Надсилайте або телефонуйте
(044) 360 16 48
БЕЗКОШТОВНА
перша консультація

Ви отримаєте безкоштовну консультацію з таких питань:

 • перевірка документів
 • визначення строків
 • оцінка шансів

Залиште заявку зараз, не зволікайте!

Обговорення і відгуки (0)