Юридические услуги от компании Наказ
Пн-Пт 09:00 - 19:00
Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Оскарження рішення суду Київ

Терміни оскарження рішення суду

Спеціально для вас ми розробили три варіанти співпраці. Залежно від ваших побажань і наявності вільного часу, виберіть зручний для вас пакет.

Бюджет
(позов)

2 450 грн

 • вивчення документів
 • консультація 30 хв
 • написання позову/відкликання
 • розрахунок судового збору

Замовити

Преміум
(судова інстанція під ключ)

6 950 грн

 • вивчення документів
 • консультація 90 хв
 • написання позову/відкликання
 • подача позову до суду
 • усі суд. засідання

Замовити

 • судовий збір оплачується окремо (залежить від суми позову і характеру позовних вимог)
 • довіреність оплачується окремо

В нашій практиці оскарження рішення суду від початку до кінця процесу займає трохи більше місяця, з вартістю від 1450 грн, крім складних випадків. Без присутності і без утомливих, неприємних процедур. Більшість суперечок вирішуються на користь наших клієнтів, так як рівень підготовки наших фахівців вище рівня співробітників державних органів.

На жаль, суд першої інстанції, або, іншими словами, місцевий суд, не завжди може задовольнити вимоги позивача. Може бути й інша ситуація: вимоги позивача задоволені, але з такою ситуацією повністю не згоден відповідач. У такому випадку позивач або відповідач по певній судовій справі може оскаржити рішення місцевого суду в апеляційному та касаційному порядку.

Оскарження рішень суду  - це законне право будь-якого учасника судового процесу. Така процедура дозволяє знизити ймовірність судових помилок і істотно підвищити ефективність судочинства. Але, незважаючи на це, доводити свою правоту у вищих судових інстанціях буде все складніше.

Щоб подати скаргу до апеляційного суду, заявнику важливо вкластися в термін, який дається для такої дії. Якщо цей термін буде пропущено, то заявник буде позбавлений права на оскарження рішення суду першої інстанції. Слід враховувати, що будь-який громадянин, як правило, не може пропустити апеляційну інстанцію і відразу ж подати скаргу в касаційному порядку. Тобто, якщо ви упустили час для подачі в апеляцію, далі просунутися ви просто не зможете. Хоча в цьому порядку є винятки: у деяких випадках кваліфікований адвокат може довести, що пропуск строку стався з поважних причин, і його можуть відновити.

Важливою обставиною можна назвати ще один момент. Оскарження рішень проводиться тільки в рамках вже раніше встановлених обставин. Якщо ж в апеляційній, касаційній інстанції або у Верховному суді буде встановлено, що судом першої інстанції не були враховані обставини, які мають істотне значення, дану справу можуть повернути на новий розгляд.

Оскарження рішень суду - дуже відповідальний захід. Щоб відстояти ваші інтереси у вищестоящих судових інстанціях, вам потрібен першокласний правознавець. Наша компанія має в своєму штаті кваліфікованих юристів, у яких є досвід розгляду справ у всіх судових інстанціях. Звернувшись до нас, ви завжди будете задоволені результатом роботи наших юристів.

 ПослугаОдиниця
Складання касаційної скарги документ
Участь адвоката/юриста в судовому засіданні засідання
Подача документів в суд факт подачі
Усна консультація у справі консультація
 
замовити

Добавить комментарий

 • Введите код с картинки (если не можете прочитать код, смените картинку кнопкой «Не могу рассмотреть код»)

  Защитный код
  Обновить

Компания НАКАЗ не может гарантировать 100% оформление заказанных документов, если клиентом не предоставлен полный комплект документов и информации в установленные сроки, решение и сроки выдачи документов зависят от соответствующих государственных органов и законов Украины. Государственные органы могут потребовать дополнительные документы в зависимости от особенностей и ситуации конкретного клиента. Оплата государственных пошлин и сборов осуществляется до или в момент подачи документов и в случае отказа не возвращаются. В свою очередь компания НАКАЗ прикладывает максимум усилий и опыта, чтобы повысить ваши шансы и сроки получения заказанной вами услуги до максимально высокого уровня по сравнению с самостоятельной подачей. Цены, указанные на сайте, не являются ни рекламой, ни офертой, как правило, указана минимальная стоимость услуги. Компания НАКАЗ не участвует в коррупционных и незаконных схемах, не рекомендует этого клиентам и не принимает заведомо незаконные заказы. Всю ответственность за предоставленные в компанию данные для работы несет клиент. Мы работаем только в правовом поле законодательства Украины.

Ваш адвокат/юрист Адвокат Юрист Евгений Щеглов Адвокат/юрист, юридические услуги Опыт: 15 лет (063) 440 39 03

Последние комментарии:

 1. Ірина Щирба 24.02.2017 12:02

  Отримання посвідчення водія

  Добрий день. Маю права "В,С" але офіційного стажу водіння авто, який можна документально підтвердити ...
   
 2. НАКАЗ 23.02.2017 18:53

  Налоговая консультация

  Добрый день, Алексей! Такую консультацию мы можем предоставить на платной основе. Стоимость данной ...
   
 3. Людмила 23.02.2017 10:20

  Тендерна документація – юридичний аналіз та підготовка

  Доброго дня, потребуємо консультацію з законності оприлюднення плану закупівель. Будемо вдячні за ...
   
 4. Алексей 22.02.2017 21:04

  Налоговая консультация

  Добрый день! Интересует консультация по налогообложению частных лиц, имеющих бизнес за рубежом.
   
 5. НАКАЗ 22.02.2017 10:40

  Налогообложение СПД

  Доброго дня, Тамара! Згідно КУ п.296.10. Реєстратори розрахункових операцій не застосовуються платниками ...
   
 6. тамара 22.02.2017 09:15

  Налогообложение СПД

  .если юр лицо работапт на единои податке 5 пр и доход нн больше 1 мл грн нуюен ли кассовы апарат