Бесплатная консультация

Бесплатная консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Арсеній Салалайко
Арсеній Салалайко (063) 440 39 03 Зворотній дзвінок

Оскарження рішення суду Київ

Терміни оскарження рішення суду

Спеціально для вас ми розробили три варіанти співпраці. Залежно від ваших побажань і наявності вільного часу, виберіть зручний для вас пакет.

Старт

7500 грн

 • 1500 грн./ год
 • 5 годин роботи

Стандартний набір послуг для пакета

 • аналіз документів
 • стратегія
 • позов/заперечення
 • 1 виїзд

Замовити

 

Складне

30 000 грн

 • 1500 грн./ год
 • 20 годин роботи

Стандартний набір послуг для пакета

 • аналіз документів
 • стратегия
 • позов/заперечення
 • 5 виїздів

Замовити

 
*Важливо:
 1. Вартість вказана приблизна і може змінюватися в залежності від витраченого часу.
 2. Ризик перенесення засідання несе клієнт, так як заздалегідь офіційна інформація не публікується.
 3. Ми не гарантуємо рішення суду. Але гарантуємо якісне супровід кращими адвокатами.
Як ми працюємо
Консультація
Вибір пакета
Оплата
Підготовка
Обслуговування
Інформування

В нашій практиці оскарження рішення суду від початку до кінця процесу займає трохи більше місяця, з вартістю від 1450 грн, крім складних випадків. Без присутності і без утомливих, неприємних процедур. Більшість суперечок вирішуються на користь наших клієнтів, оскільки рівень підготовки наших фахівців вище рівня співробітників державних органів.

На жаль, суд першої інстанції, або, іншими словами, місцевий суд, не завжди може задовольнити вимоги позивача. Може бути й інша ситуація: вимоги позивача задоволені, але з такою ситуацією повністю не згоден відповідач. У такому випадку позивач або відповідач по певній судовій справі може оскаржити рішення місцевого суду в апеляційному та касаційному порядку.

Оскарження рішень суду  - це законне право будь-якого учасника судового процесу. Така процедура дозволяє знизити ймовірність судових помилок і істотно підвищити ефективність судочинства. Але, не зважаючи на це, доводити свою правоту у вищих судових інстанціях буде все складніше.

Щоб подати скаргу до апеляційного суду, заявнику важливо вкластися в термін, який дається для такої дії. Якщо цей термін буде пропущено, то заявник буде позбавлений права на оскарження рішення суду першої інстанції. Слід враховувати, що будь-який громадянин, як правило, не може пропустити апеляційну інстанцію і відразу ж подати скаргу в касаційному порядку. Тобто, якщо ви упустили час для подачі в апеляцію, далі просунутися ви просто не зможете. Хоча в цьому порядку є винятки: у деяких випадках кваліфікований адвокат може довести, що пропуск строку стався з поважних причин, і його можуть відновити.

Важливою обставиною можна назвати ще один момент. Оскарження рішень проводиться тільки в рамках вже раніше встановлених обставин. Якщо ж в апеляційній, касаційній інстанції або у Верховному суді буде встановлено, що судом першої інстанції не були враховані обставини, які мають істотне значення, дану справу можуть повернути на новий розгляд.

Оскарження рішень суду - дуже відповідальний захід. Щоб відстояти ваші інтереси у вищих судових інстанціях, вам потрібен першокласний правознавець. Наша компанія має в своєму штаті кваліфікованих юристів, у яких є досвід розгляду справ у всіх судових інстанціях. Звернувшись до нас, ви завжди будете задоволені результатом роботи наших юристів.

  Послуга Одиниця
Складання касаційної скарги документ
Участь адвоката/юриста в судовому засіданні засідання
Подача документів в суд факт подачі
Усна консультація у справі консультація
 
замовити

Обговорення і відгуки (0)