Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Бесплатная консультация

Бесплатная консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Ганна Гайдукова
Ганна Гайдукова (063) 235 08 72

Оформлення зміни керівника організації

Зміна керівника юридичної особи

Причини обрати нас:
 1. Принцип єдиного вікна. У нас зібрані різні фахівці - бухгалтери, податкові адвокати, корпоративні юристи і т.д. Вам достатньо звернутися до нас.
 2. Ми завжди на зв'язку. Ми не хворіємо, не йдемо у відпустку, не пропадаємо.
 3. Ми думаємо Ми не просто виконуємо ваше замовлення, ми розуміємо для чого це потрібно.

Бюджет

от 2 500 грн

 • вичитування статуту
 • підготовка нового статуту
 • підготовка протоколу
 • консультація 30 хв.
 • термін 4 р.д.

докладніше

Цей пакет підходить для замовника який володіє вільним часом для того щоб самостійно подати документи до Міністерства юстиції та Фіскальну службу.

Що ми робимо:

 • консультація
 • вичитуємо статут
 • вносимо зміни
 • даємо покрокову інструкцію про подальші дії

в результаті клієнт отримує:

 • готовий статут
 • інструкцію

додатково оплачується

 • статут до 2013 р. +1000 грн.
 • печатка + 350 грн.
 • подача в Мін. юстиції
 • подача в ДФС

Замовити

 

Преміум

от 4 300 грн

 • пакет “Стандарт”
 • подача документів в Мін. Юст.
 • подача документів в ДФС
 • термін 14 р.д.

докладніше

Цей пакет підходить для замовника якого немає часу займатися цим питанням. Ми все беремо на себе.

Що ми робимо:

 • консультація
 • вичитуємо статут
 • вносимо зміни до статуту
 • готовим документы
 • реєструємо зміни в Мін. юстиції
 • реєструємо зміни в ДФС

в результаті клієнт отримує:

 • устав
 • реєстрацію в Мін Юстиції
 • підтвердження статусу неприбутковості

Додатково оплачується

 • статут до 2013 р. +1000 грн.
 • печатка + 350 грн.

 

 

Замовити

 
Як ми працюємо
Консультація
Вибір пакета
Оплата
Підготовка
Обслуговування
Інформування

Громадські об'єднання, до яких відносяться громадські організації та громадські спілки, здійснюють свою діяльність відповідно до чинного законодавства.

Закон зазначає, що такі об'єднання можуть діяти зі статусом юридичної особи та без. Однак право засновників громадського об'єднання на створення і здійснення своєї подальшої діяльності без статусу юридичної особи не обмежує їх у можливості затвердити своїм установчим документом статут.

Актуальним залишається питання діяльності громадських об'єднань, що діють зі статусом юридичної особи.

Неприбуткові організації повинні діяти відповідно до вимог їх установчих документів і враховувати норми чинного законодавства.

При створенні громадського об'єднання, тобто на установчих зборах, засновники вирішують питання про затвердження статуту. Наступне не менш важливе питання - це обрання керівника та органів управління, вирішується на установчих зборах вже відповідно до затвердженого статуту.

Статут як документ, відповідно до якого діє громадська організація або громадська спілка, повинен містити ще й інформацію щодо кола повноважень керівника та керівних органів. Зміна керівника юридичної особи (зміна директора), порядок формування складу керівних органів, термін дії повноважень керівника та керівних органів - ці питання також мають бути передбачені в статуті.

Процедура внесення змін до установчих документів громадських об'єднань регулюється відповідно до норм закону.

Зміна керівних органів може відбуватися з різних причин. Це може бути як переобрання керівних органів (наприклад, у зв'язку із закінченням строку їх повноважень), так і звільнення керівника.

Оформлення зміни керівника організації повинно мати правову основу. Тому при зміні керівних органів, громадська організація повинна дотримуватися порядку, визначеного її статутом. Зміна керівника повинна відбуватися з повідомленням органу, який займається питанням реєстрації. До такого органу подається наступний пакет документів:

 • заява, що складається в довільній формі;
 • форма №3, подається заповненою, зміст картки має відповідати всім встановленим вимогам;
 • засвідчене печаткою організації рішення уповноваженого органу про зміну керівника. Таке рішення має бути прийняте відповідно до статуту та законодавства, що регулює дане питання. До цього рішення додається розпорядчий документ про призначення керівника або керівних органів громадської організації. Замість оригіналів дозволяється подати нотаріально завірені копії документів;
 • завірений печаткою організації документ, який підтверджує правомірність скликання засідання вищого органу управління організації (дозволяється подавати нотаріально засвідчену копію такого документа);
 • відомості про керівні органи.

Документи підписуються керівником організації.

Фактична зміна керівника громадської організації відбувається, якщо після подачі вищезазначених документів, державний реєстратор приймає дане повідомлення і виносить рішення про внесення змін у складі керівних органів громадської організації.

Послуги щодо зміни керівника юридичної особи від ЮК "Наказ"

Наші фахівці якісно надають такі послуги, як зміна керівника юридичної особи, включаючи процедуру зміни керівників в громадських організаціях.

Законодавство:

Закон України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців" від 15.05.2003 №755-IV;

Закон України "Про громадські об’єднання" від 22.03.2012 №4572-VI.

Обговорення і відгуки (28)

Maryna
04.05.2019 14:03

Доброго дня! Якщо керівник Громадської організації має бажання зняти свої повноваження, але не має заміни. І в ГО є виконавчий директор чи можна зняти керівника, щоб повноваження виконував виконавчий директор?

Maryna Veselska
04.05.2019 13:57

Доброго дня! Маю бажання створити громадську організацію і оформити керівництво. Питання: я вже є керівником однієї ГО чи маю юридичне право очолити ще одну?

Maryna Veselska
19.02.2019 17:54

Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи можна зняти голову ГО і протягом деякого часу не призначати нового. Якщо в ГО є виконавчий директор. Завчасно дякую за відповідь

Денис
08.11.2018 09:54

Добрий день, таке питання, при створенні ГО в протоколі вказано обрання керівника ГО, заступника та членів правління. Чи обовязково робити наказ про призначення керівника ГО і в якому форматі він має бути чи вистачить самого протоколу?, і наступне питання: чи після складання такого наказу, керівник автоматично підпадає під трудові відносини і його треба подавати в податкову як найманого працівника і нараховувати йому зп? дякую

Віктор
29.10.2018 10:00

Доброго дня! Підскажіть будь-ласка, яка продедура виключення особи з підписантів профспілкової організації. Особа звільнилась та перестала бути членом профспілки. Заздалегідь дякую.

Віолета
04.05.2018 09:56

Доброго дня. Підкажіть буд ласка, яким чином можливо змінити засновника Громадської організації? Засновник пенсіонер і не має бажання займатися громадською роботою. Написав заяву про вихід. Заздалегідь, дякую.

Наказ (Nakaz)
15.05.2018 17:04

Доброго дня. Змінити засновника громадської організації (якщо мається на увазі технічне виключення засновника з реєстру) наразі не можливо. Закон України "Про громадські об'єднання" встановлює, що Засновник є засновником громадського об'єднання лише одноразово, при його заснуванні (ч. 7 ст. 7 Закону). Відомості про засновника при реєстрації вносяться до ЄДР державним реєстратором (якщо такі дані були зазначені в реєстраційній заяві). Надалі такий засновник набуває статусу члена об'єднання. Тому, відповідно, якщо такі відомості були внесені в реєстр при реєстрації - засновник був засновником на момент заснування, інших засновників після заснування бути не може, тому виключення данних не є можливим. Для виходу зі складу об'єдання ви можете написати заяву у відповідності до Статуту об'єднання керівному органу про вихід зі складу членів об'єдання, надіслати її рекомендованим листом з описом вкладення. Об'єдання має у відповідності до статуту прийняти рішення про виключення із членів. Навіть якщо таке рішення не прийнято - належним чином направленої вами заяви буде достатньо для посвідчення факту виходу. Додатково рекомендується нотаріально посвідчити підпис на згаданій заяві.

Аліна
20.01.2018 21:03

Доброго вечора. Підскажіть будь-ласка голову правління в громадській спілці звільнено в червні 2017 року і обрано нового голову. протокол подано на реєстрацію до ГТУЮ і отримано відмову, так як некоректно заповнені дані в заяві. Термін для подачі вичерпався. Що робить проводити знову збори? Хто тоді скликатиме їх, якщо попередній голова правління звільнений?... Допоможіть.

Елена
28.09.2017 14:34

Добрый день! На предприятии произошла смена директора, а в реестре указали руководителя нового, а в подписание остался старый директор. Какие последствия?

Ольга
11.01.2018 18:56

Доброго дня у нас виникли складнощі із зміною директора дочірнього підприємства. Засновником дочірнього підприємства є закрите акціонерне товариство, яке знаходиться в іншій країні, кінцевий бенефіціар - особа, яка хоче змінити директора. Орган управління юридичної особи - директор, а не загальні збори. Проте, для зміни директора необхідно подати примінрник оригіналу (нотаріально засвідчену копію) рішення уповноваженого органу управління юридичної особи про зміни, що вносяться до Єдиного державного реєстру. Сам директор не хоче призначати нового директора і не бажає спілкуватися з бенефіціаром, тому працюєму через філію дочірнього підприємства. Які юридичні шляхи вирішення цієї проблеми? Скільки буде коштувати надання цих послуг?

Алина
05.09.2017 06:34

У нас ТОВ, в витяг внесено керівника, але не вказано, що він є підписантом. Чи треба окремо це вказувати? Чи і так вважається, що якщо керівник, то він автоматично є підписантом, і це не треба прописувати в витягу?

НАКАЗ
05.09.2017 07:14

Доброго дня, Аліна!
Обов'язкові вимоги для внесення керівника в підписанти не встановлені. Як правило підписантів вносять в тому випадку, якщо на підприємстві виконавчим органом є Дирекція на чолі з Генеральним директором та іншими директорами і в графу підписант вносять інших людей (виконавчого, фінансового та ін. директорів) і то по бажанню. То ж вашому випадку, я не бачу необхідності включати одну і ту ж особу в реєстр два рази, адже за своїми функціями керівник і так наділений тими повноваженнями, що і підписант.
З повагою, ЮК "НАКАЗ".

Валентина
27.05.2017 13:26

Доброго дня. Підскажіть будь-ласка послідовність зміни керівника, які документи і куди подавати? Як швидко це можливо зробити?

НАКАЗ
29.05.2017 05:22

Доброго дня!
Для того, об отримати більш детальну консультацію з даного питання, зверніться до наших спеціалістів по контактним данним вказаним вище на сайті.
З повагою, ЮК "НАКАЗ".

руслан
12.04.2017 14:46

ЧИ ПОТРІБНО ПІСЛЯ ПЕРЕППРИЗНАЧЕННЯ КЕРІВНИКА ТА ЧЛЕНІВ ПРАВЛІННЯ ПОДАВАТИ ОГОЛОШЕННЯ В МІСЦЕВУ ГАЗЕТУ

НАКАЗ
13.04.2017 14:48

Руслан доброго дня.

Відповідь на ваше питання залежить від декількох факторів - по-перше від організаційно-правової форми вашої організації, а по друге від положень вашого Статуту.

Наші спеціалісти можуть надати вам консультацію щодо необхідності публікації, для замовлення послуги - зв'яжіться з нами за контактами вказаними на сайті.

З повагою, ЮО "НАКАЗ".

руслан
12.04.2017 14:42

чи потрібно після зміни керівника та членів правління подавати оголошення в газету

НАКАЗ
12.04.2017 15:37

Доброго дня, Руслан!
Після того, як Загальні Збори Учасників проголосували за зміну керівника, цю інформацію необхідно подати до відповідного територіального органу юстиції і провести державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу. Повідомлення засобів масової інформації про зміну керівника чи членів правління - законом, не вимагається.
З повагою, ЮК "НАКАЗ".

василь
28.11.2016 18:58

Що робити, коли звільнений конференцією керівник відмовляється від будь-якої співпраці: не віддає печатки, не підписує жодних документів в тому числі й протокол

НАКАЗ
29.11.2016 07:56

Доброго дня, Василь.

Питання відкликання (звільнення) керівника громадського об'єднання відносится до компетенції відповідного керівного органу об'єднання, тобто сам керівник можете не бути присутнім при прийнятті такого рішення.

Щодо відсутності бажання до співпраці та відмову у передачі печатки - керівний орган може засвідчити дану ситуацію актом, та на його підставі замовити нову печатку, яку затвердити відповідними внутрішніми документами.

Дякуємо за питання!
З повагою, ЮК НАКАЗ.

Тарас
31.05.2016 13:18

1. На загальних зборах громадського об`єднання вирішили змінити керівника. Це оформлено протоколом за всіма правилами з реєстром присутніх (серед яких, зокрема, був і чинний керівник).
2. Одночасно, Загальними зборами доручено новому керівнику забезпечити подання на державну реєстрацію рішення з правом видачи довіреностей.
3. Загальні збори можуть вирішувати будь-які питання з діяльності Громадського об`єднання.
Питання - Чи можна подати рішення Загальних зборів на державну реєстрацію на підставі довіреності, виданої новим керівником, якщо відомості в Реєстрі вказують, що єдиним підписантом є старий керівник?

Nakaz
31.05.2016 13:35

Доброго дня, Тарас.

Вірно видавати довіреність вже від нового керівника, дата видачі довіреності повинна співпадати з датою призначення нового керівника згідно протоколу Загальних зборів Організації.

Наша компанія надає послуги щодо зміни керівника громадської організації, юристи нашої компанії можуть допомогти Вам провести державну реєстрацію змін у найкоротший термін.

Дякуємо за питання!
З повагою, ЮК "НАКАЗ"

Тарас
31.05.2016 14:38

Щиро дякую за оперативну відповідь!

Дмитро
09.10.2015 15:05

Для зміни керівника, державному реєстратору подаються документи особисто керівником чи можна за довіреністю?

Nakaz
30.10.2015 08:42

Доброго дня, Дмитро!

Відповідно до Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців” дозволяється подавати документи як керівнику, так і представнику.
Якщо документи подаються керівником (особою, яка має право вчиняти юридичні дії від імені юридичної особи без довіреності), в такому випадку державному реєстратору потрібно пред'явити паспорт громадянина України або паспортний документ іноземця.
Якщо ж документи подаються представником, то державному реєстратору потрібно пред'явити паспорт громадянина України або паспортний документ іноземця та надати довіренність або ж її нотаріальну копію.

Дякуємо за питання!
З повагою, ЮО “Наказ”

Наталля
09.10.2015 15:05

Чи потрібно для зміни керівника вносити зміни до статуту?

Nakaz
30.10.2015 08:43

Доброго дня, Наталля!

Ні, не потрібно. Відомості про керівника містяться в базі ЄДР, однак в статуті такі відомості не зазначаються, саме для того, щоб кожного разу при зміні керівника не доводилося вносити зміни до установчих документів товариства.

Дякуємо за питання!
З повагою, ЮО “Наказ”