Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Бесплатная консультация

Бесплатная консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Арсеній Салалайко
Арсеній Салалайко (063) 235 08 72

Оформлення у власність земельної ділянки

Оформлення землі у власність документи Київ

 Термін виконанняЦіна (грн.)
від 6 міс. від 5000 (під ключ)
від 5000
замовити

До вартості послуг входять:

  • оформлення технічної документації зі встановлення меж земельної ділянки;
  • підготовка чергового кадастрового плану;
  • написання клопотань;
  • погодження в архітектурі, ДЗК, Зем. ресурсах;
  • реєстрація в земельному кадастрі;
  • видача свідоцтва на земельну ділянку.

1 січня 2013, нарешті, набрав чинності довгоочікуваний закон України «Про державний земельний кадастр», який вніс масу змін до сфери земельних правовідносин і, зокрема, в процедуру оформлення на різних етапах права власності на земельну ділянку.

До змін у законодавстві право власності на землю, так само, як і право постійного користування земельною ділянкою, виникало у власника з отриманням державного акта.

Багато громадян переконалися на своєму досвіді, що оформлення Державного акта на землю може тривати роками.

Згідно з нововведеннями, тепер свідоцтво на право власності на земельну ділянку ("Державний Акт")  видається тільки при первинному виділенні земельної ділянки.

Сьогодні право власності на землю набувається тільки після державної реєстрації правовстановлюючого документа. Тобто, якщо ви отримали у власність земельну ділянку, виділену вперше, тоді вам необхідно отримати свідоцтво на право власності на земельну ділянку ("Державний Акт") та зареєструвати його. Свідоцтво на право власності на земельну ділянку ("Державний Акт") видається також у разі відчуження частини земельної ділянки, якщо частина виділяється в натурі.

За умови, що право власності на землю переходить в результаті укладення цивільно-правової угоди (купівля-продаж, дарування, міна), або в спадщину, правовстановлюючим документом вважається договір або свідоцтво про право на спадщину. У такому випадку робиться відмітка на державному акті про перехід права власності, і він в обов'язковому порядку долучається до правовстановлюючого документа.

Хоча законодавчі зміни і спростили процедуру оформлення права власності, але водночас вони внесли деяку плутанину в перехідному періоді. Багато органів, які виконують оформлення земельної ділянки у власність, на практиці не змогли розділити компетенцію, що призводить до численних відмов у вчиненні необхідних дій. Також виникають різночитання норм законодавства у сфері земельних правовідносин, оскільки не всі підзаконні акти відповідають вимогам нових законів.

Наша компанія надає консультування з земельних питань своїм клієнтам з урахуванням багаторічного практичного досвіду вирішення завдань, що виникають при оформленні прав власності на землю.

Обговорення і відгуки (24)

Світлана
29.05.2019 05:43

Добрий день. Земля находиться у фг в постійнном користуванні зробили розпайовку землі на 6 членів по статуту у приватну власність, 5членів получили дозвола з держгеокадастру, а 1 ні.Свідоцтво на право власності на земельну ділянку ("Державний Акт") у них ще немає тому що я почала подавати документи і мені тільки відмови пишуть.Акт на земельну ділянку тільки може бути анульовоний якщо мені нададуть земельну ділянку.Що в такій ситуаціі робити?

Олег
05.09.2018 16:11

Ви працюєте тільки по Києву? цікавить питання виділення і оформлення земельної ділянки 2га для особистого фермерського господарства в Вінницькому районі

Ірина
15.05.2017 20:30

Доброго дня. В 2008 р. після смерті матері мій чоловік і його брат отримали у спадщину земельну ділянку в Бориспільському районі Києвської області. Почали оформлення документів і все закінчилося на етапі отримання технічної документації в 2010 р. ( в них є свідоцтва про спадщину, присвоєний кадастровий номер), а ось права власності на цю ділянку не оформлені. Підкажіть, будь ласка, в який орган потрібно звернутися для реєстрації прав власності ; чи можна це зробити у нотаріуса; чи потрібно переоформляти техн. документацію, якщо вона датована липнем 2010 р.? Завчасно дякую.

НАКАЗ
16.05.2017 06:51

Доброго дня, Ірино. Свідоцтво про право на спадщину - це і є документ, що посвідчує право власності на майно. Вам необхідно лише зареєструвати ваші свідоцтва в Єдиному реєстрі речових прав на нерухоме майно. Ми можемо Вам допомогти зареєструвати Ваші свідоцтва, це складає 2500 грн за кожну реєстрацію, та займає 5 робочих днів з моменту подачі документів на реєстрацію. В результаті Ви отримаєте витяг з реєстру про зареєстровані права на майно.

Ігор
12.02.2017 12:41

Добрий день! Підкажіть, будь ласка, станом на сьогоднішній день чи є первинним правовстановлюючим документом Державний акт на землю чи в будь -якому випадку видається інформаційна довідка?

НАКАЗ
13.02.2017 07:18

Добрий день, Ігор. Державний акт на землю є правовстановлюючим документом, а Інформаційна довідка з реєстру нерухомості підтверджує факт реєстрації в реєстрі, що необхідно для вчинення будь-якої дії відносно нерухомого майна.

Віталій
18.10.2016 11:14

Доброго дня. Як можливо оформити землю по 121 статті ЗКУ?
Хотів зайнятися цим ділом але не знаю як і куди звертатися.

НАКАЗ
18.10.2016 11:42

Доброго дня, Віталій. Окрім статті 121 ЗКУ, для виділу земельної ділянки у власнісність має бути підстава, інакше земельний відділ Вам відмовить. Радимо звернутись з цим питанням до адміністрації за місцем знаходження земельної ділянки, яку Ви маєте намір оформити у власність.

Віталій
18.10.2016 12:11

Підстава? На жаль я не та багато розуміюсь на законах та не в змозі на даний час зрозуміти що може являтися підставою для надання земельної ділянки. Чи в змозі ВИ навести приклад?

НАКАЗ
18.10.2016 12:49

Вам необхідно обрати вільну земельну ділянку, це можна зробити переглянувши генеральний план села чи міста за місцем знаходження такої земельної ділянки. Неодбідно подати клопотання до відповідного органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування, який передає земельні ділянки державної чи комунальної власності у власність відповідно до повноважень, визначених статтею 122 Кодексу. У клопотанні зазначаються цільове призначення земельної ділянки та її орієнтовні розміри. Нажаль, більше нічим не зможемо Вам допомогти в даній ситуації.

Людмила
29.02.2016 15:41

Скільки коштуватиме оформлення земельної ділянки в "червоній зоні дачного кооперативу?

НАКАЗ
01.03.2016 06:52

Доброго дня, Людмила, якшо ви плануєте відвести земельну ділянку яка знаходиться в червоній зоні, то ми нажаль не зможемо вам допомогти, так як земельній відділ відмовить.

Лєна
06.11.2015 11:00

Які документи я маю оформити?

Лєна
06.11.2015 10:58

Доброго дня. Я хочу придбати будинок, маю оформити документи. Будинок побудований до 2003 року.

НАКАЗ
06.11.2015 11:06

Доброго дня, Олена. Ми можемо Вам допомогти зібрати весь пакет документів, для оформлення земельної ділянки. Для цього вам необхідно зателефонувати чи підїхати до нас на консультацію.

Андрій
23.10.2015 10:31

Доброго дня. Допоможіть, будь-ласка в ситуації. Був договір дарування жилого будинку 50 на 50. Після рішення суду частки були розподілені 72 на 28 з доплатою. Земля, площею 0,0763 га де розміщені споруди, не була приватизована і знаходилась у комунальній власності. Один із співвласників хоче отримати площу ділянки як розмір частки у нерухомому майні згідно рішення суду. Чи може він одноособово приватизувати всю земельну ділянку з реєстрацією своєї більшої частки, без згоди на це іншого співвласника нерухомого майна? Комісія по землі без згоди іншої сторони ( яка має меншу частку ) сама склала акт погодження меж земельної ділянки. Чи правочинно це?

Наказ
23.10.2015 12:21

Доброго дня, Андрій, оформити право власності на земельну ділянку без згоди співласника нерухомого майна та земельної ділянки не можливо. Комісія по землі незаконно склала акт погоженя меж без вашої згоди.

жанна
13.09.2015 17:07

яякщо я отримала Свідотство про право на спадщину за законом *(на земельну ділянку) , а акт на землю на імья батька натаріус залишив собі, це вірно?

Євген Щеглов
14.09.2015 06:41

Добрий день!
З 2009 року акти про право власності на земельні ділянки при оформленні спадщини не вилучаються. В актах на землю ставиться відмітка про перехід права власності до нового власника і акт повертається спадкоємцю.

Алла
28.07.2015 06:15

Добрый день.Сколько будет стоить оформление земельного участка в собственность и выделения в натуру.Участок по закону как безоплатый по праву первоприемника.

Ваня
26.04.2015 19:27

доброй ночи скажите как я могу оформить техническую документацию на землю дело в том что сосед приватезировал зем участок вместе змоим у меня нет никаких документив что подтверждаете владельцем зем участка обращаться в милицию по незаконной приватизации зем участка

Євген Щеглов
14.09.2015 06:43

Добрий день!
Спори про належність землі розглядаються в судовому порядку. Підставою для повернення землі може бути експертний висновок.

Сергей
25.12.2014 13:23

Добрий день! В мене є рішення про виділення земельної ділянки (під забудову та ведення господарства). Надала сільська рада. Далі не можу оформити та почати будівництво.
Ця проблема триває вже років 6. Як зараз з оформленням? З чого треба почати?
З повагою, Сергій.

Татьяна
13.01.2015 14:13

Доброго дня, Сергій, без приватизаці земельної ділянки ви не можите оформити документи на будівництво. Ми можемо вам допомогти приватизувати земельну ділянку, а потім оформити дозвільні документи на будівництво.