Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Бесплатная консультация

Бесплатная консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть

Медична довідка форма 086/о Київ

Медична довідка для влаштування на роботу

  Послуга Ціна
Медична довідка для влаштування на роботу 450 грн.
замовити

Увага

Повідомляємо, що юридична компанія НАКАЗ є агентом приватної медичної клініки і надає інформаційно-консультаційні послуги, прийняття замовлень від клієнта і допомогу в оформленні документів для отримання медичних довідок для прискорення їх отримання в клініці.

Медичні довідки видаються в приватній медичній клініці і виключно після огляду відповідним лікарем.

Для влаштування на роботу вам обов'язково знадобиться форма медичної довідки 086/о. Наявність цього документа обов'язкова для кожного, хто претендує на офіційне працевлаштування. Така медична довідка є нічим іншим, як остаточним висновком лікарів щодо стану вашого здоров'я. Крім того, медична довідка при прийомі на роботу допоможе вашому роботодавцеві впевнитися в тому, що ви дійсно придатні або непридатні до виконання конкретної роботи.

Що це за документ і де взяти медичну довідку?

Усі медичні довідки для працевлаштування, крім висновків лікарів, їхніх підписів і печаток, також повинні містити в собі наступну інформацію:

  • найменування медустанови, у якій пацієнт проходив огляд;
  • ПІП пацієнта, а також зазначення його дати народження та адреси місця проживання;
  • причина для проходження медогляду;
  • найменування підприємства або компанії, де необхідно пред'явити документ.

Зробити медичну довідку про профпридатність можна в місцевій поліклініці, приватній медустанові за допомогою співробітників компанії «Наказ».

Відразу ж нагадаємо, що медкомісія на роботу – це проходження огляду в наступних лікарів:

  • невролог;
  • хірург;
  • окуліст;
  • отоларинголог;
  • терапевт.

Щоб оформити подібний документ, вам, для початку, доведеться звернутися до терапевта медустанови, від якого ви отримаєте направлення на обстеження в інших фахівців. Крім того, не варто забувати про флюорографію, здачу інших загальних аналізів і поставлення печатки медустанови.

Вистояти не одну й не дві черги в місцевій поліклініці, значить, позбутися всього свого вільного часу. Тому, якщо у вас немає зайвого часу й грошей на державну медустанову, можна замовити медичну довідку за прийнятною ціною у наших партнерів в приватній медичній клініці.

Купити медичну довідку в Києві в приватній медичній клініці

Якщо ви маєте намір купити медичну довідку для роботи, тоді все, що від вас буде потрібно – це мати при собі паспорт і флюорографію, яка зроблена в цьому році. Про все інше подбають наші фахівці. Інакше кажучи, меддовідка на роботу буде оформлена в Києві на вас без яких-небудь виснажливих процедур.

Термін придатності медичної довідки становить 1 рік із моменту її отримання. По закінченню цього терміну, як правило, медогляд проходять знову.

Обговорення і відгуки (13)

Валентина
01.07.2019 20:38

Дуже потрібна довідка про знаходження на лікуванні з 14.05.2019 по 03.06.2019.

терешкова
29.05.2019 19:06

Для мальчика 19лет для заселение в общежитие,форма 86у+дерматолог+психиатр,довидка про незалежнисть до психотропних речовин. Можно замовити?

Наказ (Nakaz)
30.05.2019 17:09

Добрый день, Валентина. Можем подготовить только документы 086/о, 140/0 и 122-2/о. Если Вам подходят эти формы, то заявку можете направить на наш электронный адрес office@nakaz.com.ua. Делаем только с личным присутствием в клинике (г. Киев).

Аліна Бойко
26.05.2019 16:02

Хочу замовити медичну довідку, щоб влаштуватись на робору.

Наказ (Nakaz)
30.05.2019 17:06

Добрый день, Алина. Можем подготовить документ только с личным присутствием в клинике (г. Киев). Заявку можете отправить на наш электронный адрес office@nakaz.com.ua.

Oleksandr Bohush
23.05.2019 22:30

Медична довідка для роботи

Наказ (Nakaz)
30.05.2019 16:15

Добрый день, Александр. Можем подготовить документ только с личным присутствием в клинике (г. Киев). Заявку можете отправить на наш электронный адрес office@nakaz.com.ua.

Іван
04.02.2019 14:56

Доброго дня. А можна замовити довідку про тимчасову немов це здатність я, з 1 лютого по 8 лютого на нову пошту

Саша
12.11.2018 12:22

Повний комплект для працевлаштування( майстер будівельно монтажних робіт) сертифікати пхолона та нарколога

Василь
29.10.2018 12:50

Добрий день. Мені потробні медичні довідки для працівників для оформлення Декларації про проведення робіт із підвищеною небезпекою. Чи можна отримати ці довідки без проходження комісії, щоб не відривати працівників від роботи?

Микола
28.01.2019 17:35

Цитирую: Василь

Добрий день. Мені потробні медичні довідки для працівників для оформлення Декларації про проведення робіт із підвищеною небезпекою. Чи можна отримати ці довідки без проходження комісії, щоб не відривати працівників від роботи?
Вже якщо платити, то скористайтеся можливістю і перевірте працівників. Немає ніякої важливішої причини, щоб ризикувати здоров'ям. То лиш виправдання, щоб приховати корупції, за яку передбачена кримінальна відповідальність.

НАКАЗ
15.02.2017 08:16

Доброго дня.
Для оформлення довідки 086/о достатньо надіслати копію паспорту на нашу електронну адресу.
Надавати копію результатів або проходити обстеження не потрібно.

Ірина
15.02.2017 07:19

Добрго дня. Маю питання щодо флюорографії. Мається на увазі висновок з поліклініки про проходження чи потрібно надати знімок? Якщо йдеться про висновок, то чи достаньо буде залишити Вас копію, пред"явивши оригінал?
дякую