Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Бесплатная консультация

Бесплатная консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть

Ліцензування господарської діяльності

Видача ліцензій Київ

  Послуга Терміни Ціна (грн.)
Ліцензія на тютюн від 14 роб. днів від 3000
Переоформлення ліцензії від 6 роб. днів за домовленістю
Ліцензування транспортної діяльності від 10 роб. днів від 4500
Ліцензія на охорону   від 6000
Ліцензія на будівництво від 22 роб. днів від 5000
Медична ліцензія від 15 роб. днів від 5000
Ліцензія на алкоголь від 14 роб. днів від 3000
Ліцензування аптек від 15 роб. днів від 8000
Ліцензія на металобрухт від 20 роб. днів Скасування ліцензії
Ліцензія туроператора від 15 роб. днів від 3000
Ліцензія на прекурсори від 22 роб. днів від 5000
Ліцензія на пестициди від 22 роб. днів Скасування ліцензії
Ліцензія НБУ від 25 роб. днів від 6000
Ліцензування освітньої діяльності від 2.5 міс. від 140 000
Пожежна ліцензія від 15 роб. днів від 7500
Ліцензія на користування надрами від 15 роб. днів Скасування ліцензії
 
замовити

Ліцензування підприємницької діяльності

Законодавством України передбачено обов'язкове ліцензування підприємницької діяльності, що потребує регулювання з боку держави. Періодично до переліку видів господарської діяльності, яка вимагає отримання спеціальних дозволів, вносяться зміни і доповнення. Тому підприємцям до початку ведення діяльності, а також у процесі її здійснення, слід цікавитися цим питанням.

Наша юридична компанія надасть професійний супровід отримання дозвільної документації в м. Київ оперативно і за мінімальної вашої участі.

Як отримати ліцензію?

Для того щоб законно здійснювати деякі види діяльності і бути конкурентоспроможним на ринку даних послуг, необхідно оформити спеціальний дозвіл. У зв'язку з цим багато наших клієнтів, ще до початку здійснення діяльності, стикаються з питанням про те, як отримати ліцензію. Слід зазначити, що це досить тривала і кропітка робота. Наші фахівці, маючи багаторічний досвід роботи, нададуть усі необхідні для отримання дозволу юридичні послуги швидко та якісно.

Оформлення ліцензії

Порядок видачі ліцензії передбачено в ЗУ "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" та спеціальному законодавстві щодо конкретного виду діяльності. Оформлення ліцензії можливе, лише якщо дотримано усі ліцензійні умови провадження господарської діяльності. Найчастіше ці вимоги стосуються матеріально-технічної та нормативно-правової бази, а також кадрового складу. Слід враховувати, що відповідність заявника даним вимогам необхідно підтверджувати документально, що істотно відбивається на обсязі пакету документів.

Перелік документів для отримання ліцензії встановлюється законодавством в залежності від виду діяльності. В будь-якому випадку необхідна заява на отримання ліцензії та документ, який підтверджує, що плата за видачу ліцензії внесена.

Етапи проходження процедури зазвичай включають:

  • прийняття державною установою рішення про видачу дозволу або вмотивовану відмову у його видачі (протягом 10 робочих днів з дати надання усіх необхідних документів, якщо інший термін не передбачено спеціальним законодавством);
  • оплата вартості дозволу (протягом 30 календарних днів з моменту прийняття ліцензійним органом позитивного рішення з питання видачі ліцензії). Ціна окремого дозволу встановлюється законодавством;
  • оформлення дозвільного документа протягом 3 робочих днів з дати надання квитанції про оплату.

Для процедури ліцензування певних видів діяльності найчастіше необхідно попередньо отримати дозвіл іншого органу, що істотно впливає на вартість і витрати часу на ліцензування. Наприклад, можуть знадобитися дозвільні документи у сфері охорони праці, пожежної безпеки, а також висновки СЕС, довідки МВС, медичні довідки і так далі.

Звернення до фахівців нашої компанії звільнить вас від необхідності проходження цих тривалих бюрократичних процедур, документальної тяганини, а також вивчення маси юридичних нюансів і тонкощів. У той же час ми гарантуємо вам забезпечення позитивного результату в максимально короткі терміни.

Послуги ліцензування, які надає наша компанія:

  • повна і кваліфікована консультація юриста;
  • збір, оформлення та подання пакету документів;
  • всебічна допомога в отриманні ліцензії, а також інших супутніх дозвільних документів;
  • представництво інтересів в усіх державних органах м. Київ.

Обговорення і відгуки (4)

Володимир
02.04.2015 13:16

Виїжджаю за кордон на ПМП. Гроші планую переказати на валютний рахунок за кордоном, всього один переказ. Банк відмовляє, кажуть необхідна ліцензія. Чи правомірно це? Якщо так, то яка ліцензія мені потрібна і де її отримати? Дякую!

Арсеній
02.04.2015 09:28

Доброго дня! Планую здійснювати репетиторську діяльність. Скажіть, будь ласка, це вважається наданням освітніх послуг? Мені необхідно отримувати ліцензію на освітню діяльність? Дякую!

Егор
02.04.2015 09:19

Планую відкриття приватної охоронної фірми. Цікавлять вимоги до персоналу, читав, що в цій сфері є дуже багато обмежень, це правда? Скільки коштуватиме ліцензія і яка тривалість процедури?

Лев
01.04.2015 22:46

Добрий день! Які документи необхідні для отримання ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями? Дякую!