Бесплатная консультация

Бесплатная консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть

Ліцензування туристичної діяльності

Ліцензія на туроператорську діяльність Київ

 ПослугаТерміниЦіна (грн.)
Ліцензія на туроператорську діяльність від 15 роб. днів від 2000
 
замовити

Туроператорська ліцензія

Юридичним особам, які займаються організацією, забезпеченням, наданням та реалізацією туристичних послуг, а також виконують посередницьку функцію в процесі надання супутніх і характерних послуг необхідна туроператорська ліцензія.

Наша юридична компанія надає всі необхідні послуги для успішного проведення процедури ліцензування в м. Київ.

Отримання ліцензії на туроператорську діяльність

Законодавством України передбачено ряд організаційних, кваліфікаційних та інших спеціальних стандартів, відповідність яким є обов’язковою умовою для отримання ліцензії на туроператорську діяльність. Спеціалісти нашої компанії, маючи багаторічний досвід роботи у сфері ліцензування, нададуть вам всі необхідні послуги швидко та професійно.

Ліцензія туроператора

Ліцензія на туроператорську діяльність надається Державним агентством з туризму та курортів. Документи, які необхідно подати:

 • заява;
 • банківська гарантія (або гарантія іншої кредитної організації) про фінансове забезпечення відповідальності заявника (нотаріально засвідчена копія);
 • договір обов'язкового медичного страхування і страхування від нещасного випадку туристів (копія кожної сторінки засвідчується підписом керівника);
 • необхідні відомості щодо приміщення (власного або орендованого);
 • опис пакету документів.

Ліцензія туроператора передбачає обов'язкове безперервне забезпечення цивільної фінансової відповідальності туроператора і турагента. Турагент несе відповідальність за шкоду, заподіяну туристу, у разі своєї неплатоспроможності (або у зв'язку з початком процедури банкрутства) і пов'язану з необхідністю відшкодування вартості послуг, які передбачені договором, але не були надані. Туроператор, крім цього, додатково несе відповідальність за витрати, що стосуються повернення туриста в місце проживання (перебування).

Мінімальний обсяг фінансової гарантії встановлений законодавством у розмірі:

 • для туристичного оператора:
 • який надає повний комплекс послуг - 20 000 євро;
 • який здійснює діяльність виключно з внутрішнього і в'їзного туризму - 10 000 євро;
 • для туристичного агента - 2 000 євро.

Серед ліцензійних вимог слід виділити наступні:

 • туристичний оператор має право здійснювати виключно туристичну діяльність;
 • угода про туристичне обслуговування може бути укладена в письмовій або електронній формі;
 • обов'язковим є ведення певної статистичної звітності;
 • керівник підприємства (філії, підрозділу) повинен володіти вищою освітою та стажем роботи в галузі надання туристичних послуг від 3-х років або ж профільною вищою освітою. Крім того, мінімум 30% співробітників повинні відповідати тим самим вимогам.

Вартість ліцензії встановлена на рівні однієї мінімальної заробітної плати та до 1.12.2015 року становить 1218 грн. Термін дії ліцензії - необмежений.

Ліцензія турагента

З 16.11.2010 р. скасована ліцензія турагента. На сьогоднішній момент обов'язковому ліцензуванню підлягає тільки господарська діяльність туристичних операторів. Для здійснення діяльності в якості туристичного агента суб'єкту господарювання достатньо внести до ЄДРПОУ дані про вид діяльності за КВЕД - "Діяльність туристичних агентств" (код 79.11). Надалі турагенту необхідно керуватися законодавством України про туризм та іншими правовими актами. Діяльність агента здійснюється на підставі письмового агентського договору з туристичним оператором.

Звернення до фахівців нашої компанії забезпечить для вас:

 • всебічну підтримку і повну консультацію юриста;
 • представництво ваших інтересів у державних установах м. Києва;
 • кваліфіковане оформлення та аналіз пакету документів;
 • ліцензування туристичної діяльності в максимально короткий строк і за мінімальної вашої участі.

ЗАКОНОДАВСТВО:

 1. ЗУ "Про туризм" від 15.09.1995 № 324/95-ВР;
 2. Наказ Міністерства інфраструктури України "Про затвердження Ліцензійних умов провадження туроператорської діяльності" від 10.07.2013 № 465.
4.9
Значение рейтинга
5.00
Максимальное значение рейтинга
4.70
Минимальное значение рейтинга
34
Количество голосов
Рейтинг отзывов
(34 оценок; среднее 4.9 из 5)

Обговорення і відгуки (4)

Катя
02.04.2015 11:26

Доброго дня! Які ще дозвільні документи необхідні туроператору, крім ліцензії, для здійснення турагентської діяльності? Вдячна за відповідь!

Яна
02.04.2015 07:26

Добрий день! Скажіть, будь ласка, для кожної відокремленої філії туристичного агенства необхідно буде отримувати окрему ліцензію чи достатньо дубліката ліцензії, отриманої головним офісом?

Костянин
02.04.2015 06:27

Доброго дня! Цікавить питання чи вправі туристичний оператор здійснювати бронювання та реалізацію авіаквитків, а також чи необхідно для цього отримання спеціальних дозволів? Дякую!

Інна
01.04.2015 22:42

Доброго дня! Вартість ліцензії необхідно оплатити до моменту звернення в Державне агенство, а оригінал квитанції докласти до пакету документів? У випадку відмови у видачі ліцензії кошти повертаються? В якому порядку і в який строк? Дякую!