Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Бесплатная консультация

Бесплатная консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть

Ліцензія на торгівлю пестицидами та агрохімікатами (тільки регуляторами росту рослин)

Ліцензія на пестициди Київ

 ПослугаТерміниЦіна (грн.)
Ліцензія на торгівлю пестицидами та агрохімікатами (тільки регулятори росту рослин) від 22 роб. днів Cкасування ліцензії
 
замовити

Ліцензія на пестициди та агрохімікати

Господарська діяльність, що пов'язана із оптовою та роздрібною торгівлею пестицидами та агрохімікатами, а також їх виготовленням, у зв'язку із токсичністю і певним рівнем небезпеки даних речовин, підлягає обов'язковому ліцензуванню.

Якщо вам необхідна ліцензія на пестициди та агрохімікати, наша юридична компанія надасть повний перелік послуг для успішного проведення процедури отримання цього дозвільного документа в м. Київ.

Як отримати ліцензію на пестициди та агрохімікати?

Отримання ліцензії на пестициди та агрохімікати передбачає відповідність суб'єкта господарювання організаційним, кваліфікаційним та іншим спеціальним вимогам, що встановлені законодавством України. Висококваліфіковані співробітники нашої компанії, маючи багаторічний досвід роботи у сфері ліцензування, нададуть вам усі необхідні послуги для того, щоб оформити дозвіл професійно та швидко.

Ліцензія на роздрібну та оптову торгівлю пестицидами та агрохімікатами

На сьогоднішній момент Міністерством аграрної політики та продовольства України надається ліцензія на торгівлю пестицидами та агрохімікатами (тільки регуляторами росту рослин). Порядок отримання ліцензії передбачає наступні документи, що необхідно подати в ліцензійний орган:

 • заява;
 • відомості про наявність складів, торгових приміщень та матеріально-технічної бази, що відповідають ліцензійним вимогам;
 • допуски (посвідчення) співробітників на право роботи з пестицидами та агрохімікатами (копії);
 • гарантійний лист про утилізацію токсичних відходів.

Основні ліцензійні умови, що передбачені для реалізації пестицидів та агрохімікатів:

 • торгівля здійснюється через склади (які мають санітарні паспорти) або торгові приміщення (які мають висновки СЕС);
 • обов'язкова наявність дозволу на початок роботи (у сфері пожежного нагляду);
 • ліцензіат зобов'язаний вести певну статистичну звітність про речовини, якими торгує;
 • продаж здійснюється в дрібно фасованому вигляді;
 • ліцензіат зобов'язаний надати покупцю повну інформацію про кожну одиницю товару (спосіб застосування, термін дії, запобіжні заходи та інше);
 • працівники, які задіяні в торгівлі, повинні мати допуск до подібних робіт, посвідчення про проходження необхідної підготовки та відповідну медичну книжку.

Вартість ліцензії становить одну мінімальну заробітну плату (1218 гривень). Термін дії - необмежений.

Ліцензія на виготовлення пестицидів

Пестициди (за винятком мідного купоросу, сірки та колоїдної сірки) включені законодавством до списку особливо небезпечних хімічних речовин, а тому для їх виробництва необхідна ліцензія на виготовлення пестицидів, оформлення якої здійснює Мінприроди України. Для позитивного вирішення питання про видачу даного дозволу, суб'єкт господарювання повинен мати:

 • відповідну нормативно-правову та матеріально-технічну бази;
 • висновки контролюючих органів (у сфері охорони праці, пожежної та санітарно-епідеміологічної безпеки);
 • сертифікат (свідоцтво) державної реєстрації небезпечного фактора хімічного походження.

Ліцензія надається терміном дії на 5 років. Ціна дозволу встановлена на рівні однієї мінімальної заробітної плати. Звернення до фахівців нашої компанії забезпечить для вас:

 • всебічну підтримку і повну консультацію юриста;
 • представництво ваших інтересів у державних установах м. Київ;
 • кваліфіковане оформлення та аналіз пакету документів за мінімальної вашої участі;
 • впевненість в отриманні позитивного результату в найкоротші терміни.

ЗАКОНОДАВСТВО:

 1. ЗУ "Про пестициди і агрохімікати" від 02.03.1995;
 2. Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України "Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з торгівлі пестицидами та агрохімікатами (тільки регуляторами росту рослин)" від 17.07.2013 № 439;
 3. Наказ Міністерства екології та природних ресурсів України "Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва особливо небезпечних хімічних речовин (згідно з переліком, що визначається КМУ)" від 21.10.2013 № 430.

Обговорення і відгуки (4)

Валерій
02.04.2015 09:14

Добрий день! У випадку отримання копії ліцензії на відокремлений підрозділ, який строк її дії буде передбачено? Якщо необхідно подавати весь пакет документів, то термін дії ліцензії для відокремленого підрозділу буде 5 років?

Віктов
02.04.2015 08:07

Добрий день! Яка нормативно-правова база є обов'язковою для здійснення торгівлі пестицидами та агрохімікатами? Чи достатньо посадових інструкцій для співробітників? Дякую!

Ірина
01.04.2015 22:35

Доброго дня! Раніше ліцензії на роздрібну і оптову торгівлю пестицидами та агрохімікатами видавались окремо. Зараз також існує цей розподіл і необхідно дві ліцензії отримувати чи ні? Дякую!

Дмитро
01.04.2015 11:14

Здійснюю торгівлю пестицидами та агрохімікатами, маю відповідну ліцензію. Планую відкрити в іншому районі міста ще одне торгове приміщення. Які в цьому випадку я повинен отримати документи? Дякую!