Бесплатная консультация

Бесплатная консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть

Ліцензія на освітні послуги

Ліцензування освітньої діяльності Київ

 ПослугаТерміниЦіна (грн.)
Ліцензія на надання освітніх послуг від 60 роб. днів від 5000
 
замовити

Ліцензія на надання освітніх послуг

Відповідно до законодавства України для здійснення освітньої діяльності необхідна ліцензія на надання освітніх послуг, яка видається Міністерством освіти і науки України, а також органами управління освітою державних адміністрацій.

Наша юридична компанія надасть усі необхідні послуги для оперативного отримання дозвільної документації у сфері освіти в м. Київ.

Як отримати ліцензію на освітню діяльність?

У наш час надання якісних освітніх послуг користується великим попитом. Тому все більше представників освітньої сфери стикаються з питанням про те, як отримати ліцензію на освітню діяльність. Це завдання краще доручити фахівцям, які надають відповідні послуги з ліцензування професійно та швидко. Співпраця з нашою компанією дозволить вам пройти процедуру отримання дозвільної документації без зайвих труднощів та клопотів.

Ліцензування дошкільної освіти

КМУ передбачений вичерпний перелік видів освітньої діяльності, яка може здійснюватись лише після отримання спеціального дозволу.
Зокрема, ліцензування дошкільної освіти передбачене для наступних видів послуг: догляд, виховання та навчання дітей, а також корекція їх психологічного та фізичного розвитку.

Ліцензійні умови надання освітніх послуг затверджуються окремо щодо різних видів освітньої діяльності і стосуються кадрового складу, навчально-методичної та матеріальної бази.

Ліцензування позашкільної освіти

Законодавством передбачене ліцензування позашкільної освіти пов'язаної із художньо-естетичним, еколого-натуралістичним та військово-патріотичним вихованням, фізкультурою, спортом та оздоровленням, туризмом та краєзнавством, соціально-реабілітаційною, гуманітраною та дослідницькою діяльністю, бібліотечною справою, наукою та технікою.

Також передбачене ліцензування навчальних закладів, що здійснюють забезпечення та організацію здобуття загальної середньої, професійно-технічної та вищої освіти.

Важливо пам'ятати, що курси підвищення кваліфікації працівників, підлягають ліцензуванню тільки у випадку, якщо заявлені професії передбачені в Класифікаторі професій ДК 003: 2010.

Оформлення ліцензії для навчального закладу передбачає досить об'ємний пакет документів, зокрема: статутні документи, затверджені навчальні плани, концепція діяльності, дозвільні документи у сфері пожежної безпеки, санітарного контролю, охорони праці.

Ліцензування викладацької діяльності

Слід зауважити, що для здійснення індивідуального репетиторства не потрібно отримувати спеціальні дозвільні документи. Ліцензування викладацької діяльності необхідне у випадку, якщо ви плануєте відкрити свій навчальний заклад або здійснювати діяльність у сфері дошкільної освіти як фізична особа-підприємець.

Ліцензія надається терміном дії від 5 до 12 років (але не менше ніж на термін повного освітнього циклу, що був обраний ліцензіатом). Вартість дозволу складається з двох частин:

  1. оплати роботи учасників експертної комісії (залежить від тривалості експертизи та інших умов);
  2. оплати адміністративної послуги:
  • для фізичних осіб-підприємців, які надають послуги у сфері дошкільної освіти - 5 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;
  • для юридичних осіб - 24 неоподатковуваних мінімуми доходів громадян.

Вимоги, які висуваються до кадрового, матеріально-технічного, методичного забезпечення навчального процесу, мають масу нюансів, винятків та інших юридичних аспектів, розібратися в яких, не маючи досвіду у сфері ліцензування, досить складно. Доручіть цю роботу фахівцям нашої компанії, і ми надамо вам всі необхідні послуги з ліцензування освітньої діяльності, включаючи:

  1. повну і кваліфіковану консультацію;
  2. оформлення та аналіз необхідного пакету документів;
  3. допомогу в отриманні всіх супутніх дозволів (СЕС, пожежна інспекція);
  4. оперативне отримання ліцензії.

Законодавство:

  1. Закон України "Про освіту" від 23.05.1991 № 1060-XII;
  2. Постанова Кабінету Міністрів України "Про затвердження Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності закладів освіти" від 30.12.2015 р. № 1187.
4.9
Значение рейтинга
5.00
Максимальное значение рейтинга
4.70
Минимальное значение рейтинга
41
Количество голосов
Рейтинг отзывов
(41 оценок; среднее 4.9 из 5)

Обговорення і відгуки (13)

Тетяна
06.02.2018 11:22

Доброго дня. Надайте допомогу у отриманні ліцензії на відкриття нової спеціальності 241 Готельно-ресторанна справа за овітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста.

Василь Павлович
24.01.2018 10:33

відкриття курсів з питань охорони праці в університеті?

Катя
21.11.2017 12:17

Чи потрібна ліцензія на курси масажу класичного? І який пакет документів потрібно? Дякую!

Ігор
13.11.2017 09:11

Чи потрібна ліцензія для проведення тренінгів, семінарів?

Зоряна
25.09.2017 18:51

Скажіть будь -ласка. У мене студія акробатики та гімнастики на пілоні. Чи потрібна мені ліцензія на освіту в сфері спорту? І яка ціна такого питання?

Мари
16.09.2016 06:28

Доброго дня.
Курси іноземної - потрібна ліцензія?
Дякую!

Арсеній
02.04.2015 11:20

Добрий день! Поясніть, будь ласка! Я ввіз на територію України певну суму (валюта). Тепер планую виїхати назад за кордон. Для того, щоб цю суму вивести назад, необхідно

даніл
02.04.2015 11:19

Добрий день! Скажіть, будь ласка, термін дії сертифікату про акредитацію співпадатиме із терміном дії ліцензії? Тобто напротязі освітнього циклу його не потрібно буде отримувати знову?

Андрій
02.04.2015 11:11

Для надання послуг з виховання дошкільнят, куди необхідно звертатись за отриманням ліцензії? За місцем прописки (буду здійснювати діяльність як ФОП) чи за місцем, де буде здійснюватись діяльність?

Жанна
01.04.2015 22:35

Доброго дня! Планую відкриття приватного дитячого садочку (без створення юридичної особи). Які документи я повинна зібрати? Буду вдячна за відповідь.

Егор
01.04.2015 12:20

Добрий день! При оформленні ліцензії для позашкільного навчального закладу, а саме спортивної секції, необхідно подавати документи, що підтверджують педагогічну освіту викладачів? Дякую!

Андрій
01.04.2015 11:15

Добрий день! Необхідно здійснити дві валютні операції (використання валюти в якості застави). Необхідно отримувати ліцензії окремо на кожну з операцій? Дякую!

Андрій
01.04.2015 08:20

Доброго дня! В Угорщині брав кредит. Необхідно заплатити відсотки по цьому кредиту. Я повинен оформити дозвіл, чи можна зробити переказ цих відсотків з України без ліцензії? Дуже дякую!