Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Бесплатная консультация

Бесплатная консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Арсеній Салалайко
Арсеній Салалайко (063) 235 08 72

Корпоративний юрист і адвокат у Києві

Допомога адвоката по корпоративним спорам

Запишіться на консультацію від 750 грн

Функціонування будь-якого суб'єкта господарювання передбачає як внутрішню організацію бізнесу, тобто керування підприємством, так і зовнішню політику відносин з контрагентами, суспільством і державою. Обидва цих аспекти регулюються, крім всього іншого, корпоративним законодавством України й об'єктивними законами бізнесу та ринку, які необхідно оптимізувати й використовувати таким чином, щоб можливі ризики й втрати були мінімізовані, а прибутковість підприємства була максимальною.

Корпоративний адвокат необхідний суб'єктам господарювання на всіх етапах здійснення підприємницької діяльності. Наш корпоративний юрист у Києві допоможе вам успішно й оперативно провести процедури, пов'язані зі створенням власного бізнесу, його реорганізацією й подальшим функціонуванням. Крім того, необхідно розуміти, що будь-яка підприємницька діяльність, як би добре вона не була налагоджена, не може абсолютно уникати виникнення суперечок і проблемних питань. Адвокат по корпоративним спорам зможе знайти оптимальний вихід зі складної для компанії ситуації, мінімізувати тимчасові й матеріальні витрати, а також захистити ділову репутацію підприємства. Адже в сфері підприємництва імідж компанії грає дуже важливу роль, як для контрагентів, так і для клієнтів.

Послуги корпоративного адвоката від ЮК «Наказ»

Юрист по корпоративному праву на підприємстві надає наступні послуги:

Необхідно відзначити, що на практиці процедура припинення підприємницької діяльності забирає дуже багато часу, сил і витрат. Бізнес адвокат врегулює всі спірні питання з контрагентами й державними органами і проведе процедуру ліквідації підприємства оперативно та з 100% гарантією. Наші корпоративні юристи дуже відповідально підходять до ведення кожної справи.

Як правило, середні й більші підприємства мають у своєму штаті власного юриста по корпоративному праву. Для невеликих суб'єктів господарювання оптимальним варіантом є юридичне обслуговування у форматі аутсорсингу, що дає компанії три істотні переваги:

Підходити до ведення власного бізнесу необхідно відповідально й організовано. Залучення професіоналів у своїй діяльності для кожного роду завдань, які стануть перед підприємством, принесе вашому бізнесу успіх і результативність в кожній справі. Не варто кидати напризволяще справи компанії, адже це ваші гроші, ваша справа й ваша репутація. Наш корпоративний юрист завжди готовий вам допомогти.

  1. всебічний правовий супровід підприємницької діяльності;
  2. моніторинг законодавства й надання правової інформації відносно діяльності компанії (у наступних формах: правовий аналіз, рекомендація, консультація);
  3. допомога корпоративного юриста в процесі створення і реорганізації суб'єкта господарювання, передачі корпоративних прав, а також повний супровід всіх видів угод з активами;
  4. складання проектів корпоративних документів (договорів, угод, установчих документів, протоколів, доручень і так далі);
  5. контроль дотримання трудового законодавства України й безпеки бізнесу - складання проектів контрактів, трудових договорів, договорів матеріальної відповідальності, колективних угод, локальних нормативних актів;
  6. супровід переговорів з контрагентами, медіація;
  7. правовий захист бізнесу, аналіз і оцінка можливих комерційних ризиків, супровід процедури досудового врегулювання суперечок, представництво компанії в органах державної влади, захист інтересів компанії в судах у м. Київ (дистанційне представництво можливо на всій території України);
  8. супровід виконавчого виробництва по судових рішеннях;
  9. юридична допомога в питаннях оподаткування, оптимізації й бухгалтерського обліку діяльності;
  10. захист прав інтелектуальної власності компанії;
  11. внутрішній аудит документообігу компанії;
  12. супровід процедури банкрутства та ліквідації підприємства.
  • оплата послуг корпоративного юриста на аутсорсингу значно нижче, ніж утримування в штаті постійного юриста;
  • супровід діяльності здійснюється цілою командою професіоналів, що, звичайно, не порівняти з одним штатним спеціалістом;
  • рівень кваліфікації й досвід фахівця, що професійно займається корпоративними справами безлічі компаній протягом декількох років, значно вище, ніж у співробітника, що має справу лише з вузькопрофільними завданнями конкретної компанії.

Обговорення і відгуки (3)

Лариса
29.03.2017 06:01

Доброго дня! Підскажіть будь-ласка: ТОВ "ВТК Конер" має ДП "Конер" яке хоче продати... Основним учасником ТОВ "ВТК Конер" є ТОВ "Оптіма Конер" (93%частки) власником якого є 3 фіз.особи. Чи потрібна згода 3 фіз.осіб чи директор ТОВ "Оптіма Конер" може голосувати на зборах ТОВ "ВТК Конер" без письмової згоди 3х фіз осіб? Скільки голосів на зборах потрібно для згоди на продаж і чи потрібно прописувати в протоколі кому продається чи можна просто: "..надати згоду ТОВ "ВТК Конер" на відчудження (продаж) ДП?Дякую!

Вика
02.09.2016 06:57

Доброе утро) Я хотела бы проконсультироваться у Вас по поводу одного вопроса. ООО хочет поменять директора, но он умер (он в т.ч. был и участником, и кроме него есть ещё 4). Можно ли без него собирать легитимное Общое собрание для смены директора?)

НАКАЗ
02.09.2016 07:09

Виктория, добрый день.

Легитимность собрания зависит от доли умершего участника в капитале ООО.

Кроме того необходимо ознакомится с Вашими уставными документами, в частности касательно порядка действий в случае смерти учредителя, и принятия правоприемников (наследников) в состав ООО.

Свяжитесь с нами по e-mail или телефону для уточнения вопросов касающихся ООО и оформления заказа.

С уважением, ЮК "НАКАЗ".