Бесплатная консультация

Бесплатная консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Арсеній Салалайко
Арсеній Салалайко (063) 440 39 03 Зворотній дзвінок

Касаційна скарга по кримінальній справі

Касаційна скарга по цивільній справі


У нашій практиці подача касаційної скарги по кримінальній справі від початку до кінця займає трохи більше місяця і його вартість від А до Я не перевищує 4000 грн., окрім складних випадків та інших складних, не вирішених питань. Як правило, все відбувається без вашої присутності і без утомливих неприємних процедур.

Учасники по судових справах всіх категорій мають право оскаржити рішення суду в касаційному порядку. Зазвичай право на подання касаційної скарги з'являється після винесення рішення Апеляційним судом.

В ролі касаційних інстанцій діють Вищі спеціалізовані суди, які розглядають господарські, цивільні, адміністративні та кримінальні справи. Залежно від категорії справи, касаційна скарга може бути подана в різний час. Зупинимося на граничних строках для подання такої скарги більш детально.

У господарському процесі (до 2001 року в арбітражному процесі) касаційна скарга повинна бути подана на протязі місяця після набрання законної сили рішення суду першої інстанції чи постанови апеляційного суду. У цивільному процесі зацікавлені особи можуть подати таку скаргу в межах двох місяців. Що стосується кримінального судочинства, то засуджений або інші особи можуть подати скаргу протягом трьох місяців після проголошення рішення судом апеляційної інстанції. У рамках адміністративного провадження касаційні скарги можуть подаватися протягом місяця після винесення рішення апеляційним судом.

Якщо говорити про зміст касаційної скарги, то в ній обов'язково повинні бути описані вимоги заявника з підтвердженням їх нормами процесуального та матеріального права. Касаційна інстанція після розгляду скарги може винести таке рішення:    

  • залишити скаргу без задоволення;    
  • повністю (частково) скасувати рішення апеляційного чи місцевого суду;    
  • залишити в силі одне судове рішення, яке вже було прийнято раніше;    
  • залишити скаргу без розгляду.  

Якщо ви хочете, щоб ваша скарга була задоволена в касаційній інстанції, дуже важливо чітко описати ваші вимоги, посилаючись на конкретні норми закону. Без допомоги юриста це буде зробити непросто. Наші фахівці завжди готові надати послуги з написання касаційних скарг і представити ваші інтереси у Вищих спеціалізованих судах.

 ПослугаОдиниця
Складання касаційної скарги документ
Участь адвоката/юриста в судовому засіданні засідання
Подача документів в суд факт подачі
Усна консультація у справі консультація
замовити
4.9
Значение рейтинга
5.00
Максимальное значение рейтинга
4.70
Минимальное значение рейтинга
40
Количество голосов
Рейтинг отзывов
(40 оценок; среднее 4.9 из 5)

Обговорення і відгуки (0)