Бесплатная консультация

Бесплатная консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Арсеній Салалайко
Арсеній Салалайко (063) 440 39 03 Зворотній дзвінок

Імміграційний адвокат Київ

Консультація і допомога імміграційного юриста

Імміграція – дуже важливий крок у житті, який відбувається за суворо регламентованою процедурою, що найчастіше займає не один місяць (у середньому процес триває від 7 міс. до 2 років). При цьому найбільш жаданими напрямками для громадян в Україні є США й Канада.

Основна частина людей, що намагаються виїхати, не використовуючи послуги імміграційного адвоката, отримує відмову. Пов'язано це з безліччю складностей у процедурі. Адвокат по імміграції не тільки в рази збільшить ваші шанси на успішний результат справи, але й істотно прискорить ваш виїзд.

Допомога адвоката по імміграції

Розглянемо декілька причин, чому допомога адвоката по імміграції настільки важлива:

 1. Всі документи, які необхідно подати в посольство, готовить фахівець. Відповідно пакет документів буде максимально повним і правильно оформленим. Імміграція – не той випадок, коли можна допускати неточності й помилки в документації. По-перше, таке відношення до документів буде серйозним мінусом в ухваленні підсумкового рішення, а по-друге, складності, з якими співробітник посольства стикнеться при розгляді вашої справи, уже настроять його проти вас.
 2. За кордоном прийнято, щоб кожна людина займалася своєю справою. Для оформлення документів і проходження офіційних процедур, прийнято запрошувати кваліфікованого спеціаліста. Представництво ваших інтересів імміграційним юристом, підтвердить для посла серйозність ваших намірів, фінансову забезпеченість і ґрунтовний підхід до справи. А це значить, що доброзичливе ставлення вам буде забезпечено.
 3. Участь імміграційного адвоката в процесі оформлення дозволу говорить співробітникам посольства про те, що у випадку неправомірної відмови або наявності найменших порушень з їх боку, адвокат у судовому порядку буде захищати права й інтереси свого клієнта. Така перспектива нікого не радує і посадові особи проведуть всю процедуру в рамках закону.
 4. Досвідчений юрист зможе вимагати інформацію про хід вашої справи з посольства, вчасно й кваліфіковано давати необхідні додаткові роз'яснення, що максимально прискорить процедуру, і зведе нанівець виникнення можливих ускладнень і затримок у посольстві.
 5. Професійний імміграційний адвокат має в посольствах, з якими він працює, певний авторитет. Ви звертаєтеся в посольство один або декілька разів у своєму житті, адвокат же буває там регулярно протягом багатьох років. Довгий час, ведучи безліч справ своїх клієнтів, фахівець встановлює гарні стосунки із співробітниками посольства, а також певну налагоджену роками схему роботи.
 6. Менталітет у жителів кожної країни різний. Те, що цінується в нас, може бути зовсім неприпустимо або недоречно в Італії чи Канаді. Посол не буде підказувати вам, що для нього важливо почути, він лише зробить висновки зі сказаного вами. Спеціаліст у сфері імміграції, що володіє практичним досвідом, проконсультує вас по всіх педантичних питаннях для успішного проходження консульської перевірки й інших бесід.

Послуги адвоката по імміграції від ЮК «Наказ»

Якщо ви зважились здійснити свою мрію й виїхати в іншу країну, не затьмарюйте радість від переїзду страхами про відмову, роками очікування позитивного рішення й проблемами з посадовими особами посольства. Наш імміграційний адвокат у Києві зробить повний спектр необхідних послуг, включаючи:

 • консультацію про список необхідних документів і вимог до них;
 • переклад офіційних паперів на будь-яку мову і його нотаріальне завірення;
 • проставляння апостилю;
 • оформлення Dichiarazione di valore (Декларації для Італії);
 • витребування документів, а також їхніх дублікатів;
 • оформлення довідки про несудимість;
 • складання необхідних супровідних листів і формування пакету документів;
 • запит додаткової інформації з посольства.

Обговорення і відгуки (1)

Ігор Пелехатий
21.04.2018 15:45

Доброго дня! У мене така ситуація, жінка мого брата виграла Грін Кард минулого року, відповідно після цього вони зібрали усі потрібні документи для співпесіди, та 6 лютого 2018 у них була співбесіда. Під час співбесіди їм повідомили, що на її дівочу фамілію( брата жінки до шлюбу) вони отримали заявку на участь у лотереї, за їх словами це суперечить правилам лотереї. Їх дискваліфікували. Але хто заповнював другу анкету невідомо, вже більше як 10 років вона не використовує дівоче прізвище. Чи щось можна зробити в цій ситуації? Дякую