Юридические услуги от компании Наказ
Пн-Пт 09:00 - 19:00
Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Господарські суперечки в Київ

Досудове врегулювання господарських спорів

Спеціально для вас ми розробили три варіанти співпраці. Залежно від ваших побажань і наявності вільного часу, виберіть зручний для вас пакет.

Бюджет
(позов)

2 450 грн

 • вивчення документів
 • консультація 30 хв
 • написання позову/відкликання
 • розрахунок судового збору

Замовити

Преміум
(судова інстанція під ключ)

6 950 грн

 • вивчення документів
 • консультація 90 хв
 • написання позову/відкликання
 • подача позову до суду
 • усі суд. засідання

Замовити

 • судовий збір оплачується окремо (залежить від суми позову і характеру позовних вимог)
 • довіреність оплачується окремо

З кожним роком все більше громадян активно займається захистом своїх прав. Юридичні особи останнім часом теж не нехтують своїми інтересами. У зв'язку з цим господарські спори - досить поширена категорія справ серед інших судових спорів.

Врегулювання господарських спорів може проходити в досудовому або в судовому порядку. У досудовому порядку спір може вирішитися за допомогою подачі претензії винної сторони. У судовому ж порядку позивач подає позов строго за правилами Господарсько-процесуального кодексу. Господарський спір - єдиний вихід для юридичної особи (індивідуального підприємця), щоб довести свою правоту і повернути всі належні йому за законом суми грошових коштів.

Якщо для вирішення такого виду спору підключити кваліфікованого адвоката, то шансів на позитивний результат справи буде значно більше. Адже тільки фахівець знає, як правильно витлумачити всі норми господарського законодавства на користь свого клієнта.

Предметом господарських позовів можуть бути питання про визнання господарських договорів недійсними, стягнення заборгованості за поставку товарів, стягнення штрафних санкцій, різні корпоративні спори і т.д. Представлення інтересів в суді адвокатами нашої компанії - це гарантія того, що ваша справа буде вирішена тільки на вашу користь.

Навіть якщо господарський спір закінчується повним задоволенням вимог позивача, все одно будь-який юрист скаже вам, що всі судові розгляди легше запобігати, ніж в них брати участь. Уклавши договір на абонентське обслуговування нашими фахівцями, ви позбудетеся  безлічі проблем з контрагентами та іншими органами і збережете свої гроші і нерви.

Звернувшись в нашу компанію, ви можете отримати такі послуги:

 • консультація з питань цивільного, господарського, митного чи інших галузей права;    
 • ознайомлення з останніми змінами в законодавстві, які безпосередньо стосуються вашої діяльності;    
 • швидке і позитивне вирішення господарських спорів, цивільних, податкових та інших;    
 • представництво ваших інтересів в суді та отримання судових рішень.    
 • повний договірний супровід вашої діяльності, написання претензій, позовів, скарг чи інших документів;    
 • інші види послуг.

Особливо багато конфліктів виникає у сфері податкового законодавства. Складність і завуальованість положень Податкового кодексу призводить до того, що кожна зі сторін починає трактувати його на свою користь. Господарський спір - єдиний вихід для підприємства (індивідуального підприємця), щоб довести свою правоту і заощадити пристойні суми, які вимагають погасити податкові органи.

Якщо для вирішення такого виду спору підключити кваліфікованого адвоката, то шансів на позитивний результат справи буде значно більше. Адже тільки фахівець знає, як правильно витлумачити всі неточності законодавства на користь платника податків.

Ще один важливий нюанс: норми податкового законодавства в нашій країні часто змінюються. До однієї статті Податкового кодексу можуть додаватися інструкції, роз'яснення та інші документи. Встежити за всіма новаціями може тільки досвідчений правознавець.

Правда, навіть якщо господарський спір з податковою закінчиться на користь юридичної особи (іншого суб'єкта підприємницької діяльності), все одно будь-який юрист скаже вам, що всі судові розгляди легше запобігати, ніж в них брати участь. Уклавши договір на абонентське обслуговування нашими фахівцями, ви позбудетеся безлічі проблем з фіскальними органами і збережете свої кошти.

Добавить комментарий

 • Введите код с картинки (если не можете прочитать код, смените картинку кнопкой «Не могу рассмотреть код»)

  Защитный код
  Обновить

Компания НАКАЗ не может гарантировать 100% оформление заказанных документов, если клиентом не предоставлен полный комплект документов и информации в установленные сроки, решение и сроки выдачи документов зависят от соответствующих государственных органов и законов Украины. Государственные органы могут потребовать дополнительные документы в зависимости от особенностей и ситуации конкретного клиента. Оплата государственных пошлин и сборов осуществляется до или в момент подачи документов и в случае отказа не возвращаются. В свою очередь компания НАКАЗ прикладывает максимум усилий и опыта, чтобы повысить ваши шансы и сроки получения заказанной вами услуги до максимально высокого уровня по сравнению с самостоятельной подачей. Цены, указанные на сайте, не являются ни рекламой, ни офертой, как правило, указана минимальная стоимость услуги. Компания НАКАЗ не участвует в коррупционных и незаконных схемах, не рекомендует этого клиентам и не принимает заведомо незаконные заказы. Всю ответственность за предоставленные в компанию данные для работы несет клиент. Мы работаем только в правовом поле законодательства Украины.

Ваш адвокат/юрист Адвокат Юрист Евгений Щеглов Адвокат/юрист, юридические услуги Опыт: 15 лет (063) 440 39 03

Последние комментарии:

 1. Ірина Щирба 24.02.2017 12:02

  Отримання посвідчення водія

  Добрий день. Маю права "В,С" але офіційного стажу водіння авто, який можна документально підтвердити ...
   
 2. НАКАЗ 23.02.2017 18:53

  Налоговая консультация

  Добрый день, Алексей! Такую консультацию мы можем предоставить на платной основе. Стоимость данной ...
   
 3. Людмила 23.02.2017 10:20

  Тендерна документація – юридичний аналіз та підготовка

  Доброго дня, потребуємо консультацію з законності оприлюднення плану закупівель. Будемо вдячні за ...
   
 4. Алексей 22.02.2017 21:04

  Налоговая консультация

  Добрый день! Интересует консультация по налогообложению частных лиц, имеющих бизнес за рубежом.
   
 5. НАКАЗ 22.02.2017 10:40

  Налогообложение СПД

  Доброго дня, Тамара! Згідно КУ п.296.10. Реєстратори розрахункових операцій не застосовуються платниками ...
   
 6. тамара 22.02.2017 09:15

  Налогообложение СПД

  .если юр лицо работапт на единои податке 5 пр и доход нн больше 1 мл грн нуюен ли кассовы апарат