Бесплатная консультация

Бесплатная консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Арсеній Салалайко
Арсеній Салалайко (063) 440 39 03 Зворотній дзвінок

Адвокат з житлових спорів Київ

Вирішення житлових спорів юридичні послуги

Спеціально для вас ми розробили три варіанти співпраці. Залежно від ваших побажань і наявності вільного часу, виберіть зручний для вас пакет.

 
Бюджет
(позов, засідання)
3 950 грн
Стандарт
(інстанція)
9 950 грн
Преміум
(рішення)
28 000 грн
первинна консультація
первинне вивчення документів
консультація
1
3
судова стратегія
написання позову, відзиву
подання позову, відзиву
судовий збір - розрахунок
судовий збір - оплата
моніторинг справи у суді
процесуальний документ
1
5
судове засідання
1
3
адвокатський запит
додаткова позовна вимога
5
зміна позовних вимог
зустрічний позов
отримання рішення суду
нотаріальна довіреність
договір з адвокатом
доставка
2
подача документів наручно
медіація на переговорах
ознайомлення з матеріалами справи в суді
3
збір додаткових доказів
3
підготовка свідка до засідання
3
пошут нестандартних рішень
нетиповий процесуальний документ
апеляція включено до пакету
гарантія результату *
 

Замовити

 

Замовити

 

Замовити

 
 • додатково оплачується - судовий збір (залежить від суми позову і характеру позовних вимог),
 • додатково оплачується - досудове врегулювання спору або збір доказів, метою якого є вирішення спору без суду, або забезпечення необхідними для суду доказами,
 • додатково оплачується - після судове виконавче провадження, метою якого є реальне виконання судового рішення,
 • додатково оплачується - термінова підготовка документів (протягом робочої доби) за подвійним тарифом,
 • довіреність необхідна для того, щоб наш юрист міг самостійно подавати документи до суду і представляти інтереси клієнта на засіданнях. Оформити довіреність клієнт може у будь-якого нотаріуса за наданим прикладом,
 • гарантія результату (тільки для пакету «преміум») - 50% вартості оплачується до початку робіт, інші 50% вартості - після позитивного рішення суду за основним позовною вимогою,
 • дуже важливо розуміти, що якщо щось не включено в пакет, швидше за все це доведеться або замовити додатково або зробити самостійно, якщо у вас є така можливість,
 • більш детально зі змістом послуг в пакетах та їх вартості можна ознайомитися в прайс-листі.
Як ми працюємо
Консультація
Вибір пакета
Оплата
Підготовка
Обслуговування
Інформування

Питання житла є нагальною, а для багатьох і наболілою, темою. З цієї причини серед питань, що носять правовий характер і потребують професійних юридичних роз'яснень, житлові виникають найбільш часто.

Консультації юриста з житлових питань можуть знадобитися при операціях купівлі-продажу житла, його спадкуванні або оренді, розподілу житлової площі, в інших ситуаціях, пов'язаних із нерухомістю, у тому числі й комерційного призначення, де залучені дві, або більше сторін. Конфлікт інтересів у результаті може привести сторони до судових розглядів, у яких без допомоги адвоката по житлових питаннях не обійтися.

В останні роки досить часто виникають гострі й неоднозначні ситуації при розлученні подружжя, коли тільки допомога юриста по житлових питаннях може розв’язати ситуацію. Адвокат по розділу майна нашого юридичного об'єднання зможе оперативно зрозуміти всі юридичні нюанси вашої справи й однозначно сказати, чи правомірні претензії однієї зі сторін, і чи є сенс продовжувати боротьбу.

Послуги адвоката по житлових питаннях також можуть знадобитися, якщо ваша квартира була затоплена або пошкоджена яким-небудь іншим способом сусідами, які не бажають визнавати свою провину при її наявності. Крім того, житловий адвокат зможе посприяти в заспокоєнні мешканців будинку, які люблять влаштовувати гучні вечірки в нічний час. Юрист по житловому праву допоможе тим, хто не в змозі спокійно перебувати в квартирі у вихідні, вечірні, нічні години через ремонт або будівництво, що відбуваються по сусідству. Адвокат із житлових справ компанії «Наказ» також зможе вирішити ситуацію, коли комунальні служби відмовляються визнавати аварійність будинку, при наявності на ньому тріщин та інших ушкоджень, або в ситуації, коли ви не можете отримати кімнату, що звільнилася в комунальній квартирі.

Не мало, на перший погляд безнадійних житлових ситуацій, може бути вирішено у вашу користь, якщо вчасно звернутися до справжніх професіоналів об'єднання «Наказ» у Києві й отримати кваліфіковану допомогу адвоката по житлових питаннях.

У стандартний перелік послуг, які надає адвокат по житлових спорах, в першу чергу, входить консультування клієнтів та представлення їхніх інтересів у різних органах влади – комунальних або судових. Грамотна юридична консультація з житлового питання допоможе вам розібратися в заплутаній справі та знайти оптимальний спосіб її вирішення.

Житловий кодекс

Вирішення житлових спорів у нашій країні – завдання не з легких. В Україні, хоч і з деякими змінами, але діє Житловий кодекс, прийнятий ще в радянський час (1983 рік). Житловий кодекс України повністю регулює всі житлові питання громадян нашої країни, закріплюючи за ними право розпоряджатися своїм житлом. Як ви розумієте, далеко не всі його норми адаптовані під сучасні умови життя.

Житлові позови – досить розповсюджене явище останнім часом. Тому що деякі закони України досить туманно сформульовані, а самостійно підібрати нормативно-правову базу до заяви в суд дуже складно. Наші юристи допоможуть грамотно скласти звернення і захистити ваші інтереси в процесі розгляду. Вартість наших послуг буде мінятися від складності вашого випадку й кількості необхідних засідань в суді. Головна наша відмінність – це індивідуальний підхід до кожної справи й позитивний результат у максимально короткий термін.

Крім того, житлові правовідносини часто перетинаються з цивільними правовідносинами, тому визначити, коли потрібно застосовувати норми Житлового, Цивільного або іншого кодексу, може тільки фахівець з юридичною освітою.

Консультація юриста по житлових питаннях

Юрист по житлових питаннях від об'єднання «Наказ» у м. Київ є одним із кращих фахівців цієї галузі права, має багатий досвід роботи, здатний забезпечити кваліфіковану допомогу й стати на захист ваших прав при вирішенні житлової проблеми будь-якої складності. Послуги юриста по житлових питаннях від нашої компанії гарантовано допоможуть вам у вирішенні спірних житлових питань незалежно від їхньої категорії.

Всі житлові спори, що існують, можна поділити на такі види:

 • суперечки про виселення громадян з житлових або службових приміщень;
 • суперечки, які випливають з договору пайового будівництва (між будівельними компаніями і громадянами);
 • суперечки з приводу дозволу перевести житлове приміщення в категорію нежитлового;
 • досить часто виникають спори з приводу визнання права користування тим чи іншим житловим приміщенням. Наприклад, такі конфлікти трапляються між колишнім подружжям. Після розлучення колишній чоловік (дружина) втрачає право проживати в житловому приміщенні свого колишнього чоловіка (дружини). Але що робити, якщо йому (їй) більше ніде жити? У такому випадку, завдяки вмілим діям адвоката, суд може дати дозвіл на проживання в даному приміщенні;
 • дуже актуальна така категорія справ, як оскарження відмови у прийнятті на облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов, або зняття з такого обліку;
 • безліч житлових конфліктів виникає у зв'язку з тим, що власникові відмовляють у проведенні в квартирі перепланування або перебудови;
 • інші види житлових конфліктів.

Також наш юрист із житлових справ стане на захист ваших інтересів при суперечках із житлово-комунальними службами та їхнім небажанням виконувати свої зобов'язання. Юридична консультація з житлових питань може бути отримана в письмовому або усному вигляді. Досвідчений житловий юрист проведе глибокий аналіз вашої проблеми, оцінить перспективність і шляхи її вирішення, а також можливі ризики.

Звичайно ж, Конституція гарантує кожному з нас право на житло. Але в той самий час в законодавстві існує маса норм, в яких йдеться про випадки, при яких виселення є абсолютно законною процедурою.

Щоб не допустити таких неприємностей чи інших ситуацій, ви завжди можете звернутися до юристів нашої компанії. Вчасно отримана консультація адвоката по житлових питаннях захистить вас та вашу родину від ризику опинитися на вулиці.

Консультація юриста по житлових питаннях буде корисною також і у випадку, коли хазяїн житла стикається з необхідністю та має підстави на виселення осіб, які займають житлову площу, і не може зробити цього самостійно. Юристи по житлових питаннях нашої компанії вживуть необхідних дій зі збору доказів правоти особи, що звернулася до них, і оперативно розв'яжуть виниклу проблему в правовому полі, захистивши інтереси клієнта.

Наші фахівці завжди готові проконсультувати вас з питань житлового законодавства, здійснити супровід вас в органах державної влади, представити ваші інтереси в суді і надати безліч інших послуг.

arseniysalalayko
Арсеній Салалайко
Директор
Надсилайте або телефонуйте
(044) 360 16 48
БЕЗКОШТОВНА
перша консультація

Ви отримаєте безкоштовну консультацію з таких питань:

 • перевірка документів
 • визначення строків
 • оцінка шансів

Залиште заявку зараз, не зволікайте!

4.9
Значение рейтинга
5.00
Максимальное значение рейтинга
4.70
Минимальное значение рейтинга
35
Количество голосов
Рейтинг отзывов
(35 оценок; среднее 4.9 из 5)

Обговорення і відгуки (1)

Александр
26.10.2016 11:44

приватизированную квартиру если один из пяти против