Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Бесплатная консультация

Бесплатная консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть

Дозвіл на зброю в Україні

4200 грн

Дозвіл на зброю в Києві

Що входить у вартість:
 • підготовка та подання пакету документів
 • супровід 3-4 рази
 • довідки 3 шт.
 • 127 форма
 • страховка
 • держ. платежі

Вартість послуг:
 • дозволи/дозвіл на зброю (нарізна) - 4200 грн.
 • дозволи/дозвіл на зброю (гладкоствол) - 4200 грн.
 • продовження (нарізна) - 3500 грн.
 • продовження (гладкоствол) - 3500 грн.
 • друга одиниця зброї (подовження, отримання, той же тип) - 1200 грн.
Залишилися питання? Ми чекаємо ваш дзвінок!
Консультація в себе включає:
 • оцінка ситуації
 • визначення точної вартості
 • постановка завдання юристу
 • визначення умов роботи
МИ НЕ СТВОРЮЄМО ПІДСТАВИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ТРАВМАТИЧНОЇ ЗБРОЇ

Згідно чинного законодавства України отримати дозвіл на травматичну зброю можуть п’ять категорій громадян:


 1. Працівники відомств МВС – співробітники судів, прокуратури, служби безпеки, митниці мають надати в місцевий відділ дозвільної системи довідку з роботи. Якщо володіти зброєю бажають їх близькі родичі, надаються відповідні документи про наявність родинних зв’язків: свідоцтво про шлюб, про народження.
 2. Журналісти – штатні та позаштатні кореспонденти газет, телерадіокомпаній подають не лише свідоцтво журналіста, а й прохання від імені головного редактора про видачу дозволу. Клопотання підтверджує необхідність використання травматичної зброї в службових цілях. Також надаються нотаріально засвідчені копії трудової книжки та свідоцтва про державну реєстрацію ЗМІ.
 3. Державні службовці – співробітники податкової служби, рибоохорони та лісової охоронної інспекції надають копію рішення про необхідність застосування травматичної зброї згідно зі службовими обов’язками, з зазначенням терміну її використання.
 4. Члени формувань, які охороняють громадський порядок – співробітники органів прикордонної служби, «дружинники» мають пред’явити клопотання від керівного органу свого управління про володіння спецзасобом.
 5. Депутати – надають довідку про займану посаду.

 

Що потрібно зробити для отримання дозволу на гладкоствольну зброю?

1. Зібрати документи

1.1 Довідка про здоров'я.

Взяти форму 127/о, яка називається « меддовідка для Отримання Дозволу на зброю». Часто можна почути про можливі обхідні варіанти, які значно «спрощують» життя і мають на увазі банальну купівлю такої довідки у медпрацівників.

Але в тому медичному закладі, куди звернувся я, необхідно було пройти такі процедури:

 • забір крові з пальця;
 • електрокардіограма;
 • вимірювання тиску, що проводиться до і після присідань;
 • взяття ранкових аналізів.

Підхід кожного лікаря виглядав аж ніяк не формальним і включав невелику бесіду, яка підтверджує осудність пацієнта. А оскільки я люблю поговорити, то іноді бесіди затягувалися.

Вартість отримання-близько 200 ь.

1.2  Довідка про несудимість.

Брати довідку необхідно в Міністерстві внутрішніх справ України.

Теоретично для отримання довідки можна звернутися до відповідного департаменту. Але на практиці я довірив це професіоналам, які на законних підставах самостійно взяли довідку на моє ім'я за цілком прийнятну винагороду.

Послуги фірми, в яку я звернувся, були наступними:

-250 - за 2-3 робочих дні;

-350 - за 1 робочий день.

Оскільки мені поспішати було нікуди, заплатив я менше.

1.3 Довідка, що підтверджує проходження курсів поводження зі зброєю.

Щоб отримати цей документ, можна скористатися двома варіантами.

Спосіб № 1.

Звернутися в центральний відділ дозвільної системи вашого міста (адреса в Києві: вул. Єреванська, 18а), де скласти теоретичний іспит, попередньо заплативши 120

Спосіб № 2.

Прослухати курс поводження зі зброєю, який складається з теорії та практики. Цей спосіб, на мій погляд, кращий і завершується заліковою стрільбою з спортивного пістолета, а коштує всього лише на 10 дорожче.

2. Зробити перший візит в ОРС

Зібравши всі довідки і налаштувавши себе на позитивний лад, ви приходите до відділу дозвільної системи вашого району - саме тут буде зареєстровано зброю, оскільки ця процедура відбувається за місцем її зберігання.

У всіх відділах прийом відвідувачів відбувається за єдиним графіком:

- вівторок: з 14-00 до 18-00;

- четвер: з 18-00 до 20-00;

- субота: з 10-00 до 13-00.

Прийшовши у відділення, необхідно заповнити відповідну заяву. Після чого вам будуть видані квитанції, які необхідно сплатити:

 • 39  – за Дозвіл на придбання;
 • 9 і 18  – за послуги дозвільної системи;
 • 51  – страховий платіж (станом на квітень 2012 року);
 • 138  – за посвідчення на право зберігання та носіння зброї.

Всі квитанції можна оплатити в будь-якому банку.

Після того як ви передасте всі сплачені квитанції в руки інспектора, активується механізм оформлення дозволу, в якому ваша участь вже не обов'язкова. Єдинє, що вам потрібно - це прийти і забрати документи після закінчення відведеного на процедуру часу.

3. Здійснити повторний візит в ОРС

Через два тижні можна подзвонити в ОРС і поцікавитися, чи готовий дозвіл? Якщо ви отримали позитивну відповідь, то можна відразу ж йти і забирати талон, що дозволяє придбання зброї. Термін дії талона обмежений трьома місяцями, тому при його отриманні має сенс перевірити всі дати, щоб не потрапити в халепу. З іншого боку, у вас є цілих три місяці, щоб підібрати «правильну» рушницю і не помилитися. Поспіх у цій справі ні до чого.

4. Відвідати магазин

Після важкої роботи з вибору рушниці з подальшою перевіркою конкретного зразка на працездатність залишається тільки оплатити покупку і залишити у продавця відривну частину талона. Вам же дістається друга половинка талона і рушниця, за зберігання якої тепер відповідаєте ви. З умовами зберігання можна ознайомитися в Інструкції 622, але головні вимоги, які висуваються, – це те, що рушниця має зберігатися незарядженою і в сейфі.

5. Зареєструвати придбану рушницю в ОРС

Після покупки протягом десяти днів рушницю необхідно віднести на реєстрацію. Сама процедура досить проста : потрібно написати заяву, де зазначаються марка і серійний номер рушниці. Потім заява з другою половинкою талона передається інспектору. А залишаєте ОРС ви всього лише з однією рушницею без документів. Тут-то і стане в нагоді ксерокс. Хоча в законі немає чітких вимог до наявності копій, але зайвими вони не будуть.

Поки ви не отримали дозвіл, рушниця не повинна залишати сейф, а тим більше використовуватися.

6. Здійснити третій візит до ОРС

Після закінчення обумовленого інспектором терміну, найчастіше мова йде про тижні, слід звернутися до ДСБ, попередньо зателефонувавши туди, для отримання документів. Здобувши дозвіл, ви стаєте повноправним власником рушниці, і можете його перевозити і навіть стріляти з нього, але тільки в спеціально призначених для цього місцях, а також купувати до нього боєприпаси.

Дозвіл діє протягом трьох років.

Придбання другої рушниці

Якщо ви хочете придбати другу рушницю, то в ОРС пред'являються вже не всі документи, а лише довідка про несудимість. А ось поетапність дій і терміни аналогічні процедурі оформлення дозволу на першу рушницю. І платежі будуть вимагатися в тих же розмірах.

Маючи два дозволи з різними термінами дії, їх перереєстрацію ви можете провести в рамках однієї процедури, а можна продовжувати два окремих дозволи. Вибір схеми залишається на ваш розсуд.

Підсумки

На сьогоднішній день маємо такі цифри. Вартість оформлення дозволу на гладкоствольну зброю становить:

- 255 – на офіційні витрати;

- 580 – на супутні витрати.

Щодо строків:

- 2-3 тижні триває оформлення дозволу на покупку;

- 1-3 тижні займає отримання пластикового дозволу.

Що потрібно зробити для отримання дозволу на нарізну зброю?

Сама процедура отримання дозволу на нарізну зброю на території України дуже нагадує процедуру для гладкоствольної зброї, хоча існує ряд особливостей, спрямованих на посилення контролю над таким видом зброї. А регулюється вона наступними актами:

 • постановою КМУ № 576 від 12.10.1992 року « Про дозвільну систему»;
 • наказом МВС № 622 від 21.08.1998 року, що закріплює інструкцію, що стосується виробництва та використання вогнепальної, холодної та пневматичної зброї.

Згідно з наказом № 622, право на придбання мисливської нарізної зброї мають громадяни України, які досягли 25-річного віку. Кількість одиниць зброї, що знаходиться у власності однієї людини, не обмежена, але якщо вона перевищує три одиниці, то зберігатися зброя повинна в спеціально обладнаному місці, оснащеному охоронною сигналізацією.

Отримати дозвіл на придбання нарізної зброї можна тільки після вивчення матчастини по зброї, правил її використання, за підсумками якого проводиться залік.

Дозвіл на нарізну зброю складається з двох частин: дозвіл на придбання і дозвіл на носіння та зберігання.

Щоб отримати дозвіл на придбання, необхідно звернутися в територіальний відділ адміністративної служби міліції та надати інспектору наступні документи:

 • клопотання на видачу дозволу, написане на ім'я начальника ОВС;
 • заповнену заяву;
 • довідка про здоров'я, в якій дається висновок про відсутність чинників, що перешкоджають використанню зброї;
 • довідка про відсутність судимості;
 • копія договору страхування;
 • документ, що підтверджує проходження навчання по матчастині та правил застосування зброї;
 • квитанція про оплату держмита.

Однією з особливостей дозволу на придбання, носіння та зберігання вогнепальної нарізної зброї є те, що воно підписується Міністром внутрішніх справ України, його заступниками, начальниками ГУ МВС.

Розмір плати за видачу дозволів встановлюється, згідно єдиного тарифу, затвердженого Постановою КМУ від 28.12.1995 р. № 1060, а саме:

 • 3,40 – за надання консультації;
 • 8,50 – за реєстрацію збройової одиниці;
 • 8,50 – за оформлення документів.

Прийшовши отримувати дозвіл на придбання зброї, необхідно пред'явити паспорт або інший документ, що засвідчує особу.

Після придбання зброї її в обов'язковому порядку протягом 10 днів необхідно зареєструвати в ОВС для отримання дозволу на зберігання і носіння зброї, для цього подаються наступні документи:

 • клопотання про видачу дозволу, написане на ім'я начальника ОВС;
 • дублікат дозволу на придбання зброї, в якому є відмітка магазину про продану зброю, або інший документ, що підтверджує придбання зброї;
 • три фото розміром 3х4;
 • копія договору страхування, тільки якщо він не подавався під час отримання дозволу на придбання зброї;
 • квитанція про оплату держмита.

Після закінчення терміну, необхідного для оформлення документів, заявнику необхідно звернутися в ОВС і забрати готове посвідчення.

Слід пам'ятати, що всі особи, які отримали дозвіл як на гладкоствольну, так і на нарізну зброю, ставляться на облік в системі МВС шляхом занесення відомостей про них в автоматизовану систему « Арсенал». На додаток до цього на кожного власника заводиться справа у відповідному відділі адміністративної служби міліції.

Відповідно до закону, існує можливість передачі зброї від одного власника іншому, при цьому всі документи оформляються в ОВС за місцем обліку зброї. Всі дані про минуле власника вписуються в дозвіл, при цьому його дублікат віддається новому власнику для реєстрації зброї за місцем проживання.

Тонка межа самооборони

Особливої згадки заслуговує таке поняття, як «необхідна оборона».

ст. 36 ККУ

Аналізуючи ч. 1 ст. 36 ККУ, під необхідною обороною розуміються дії, вчинені з метою захисту своїх прав та інтересів або прав та інтересів іншої особи, суспільства і держави в цілому від небезпечного посягання шляхом заподіяння шкоди, в рамках необхідності і достатності в конкретній обстановці.

Щоб дії були визнані необхідною самообороною, потрібно виконання наступних умов:

 • наявність факту посягання;
 • такий факт повинен підпадати під визначення суспільно небезпечного;
 • посягання повинно мати реальний характер;
 • самооборона повинна бути своєчасною.

Слід зазначити, що закон не вимагає механічної рівності засобів оборони. Так, якщо погрожували холодною зброєю, то той хто обороняється може відповісти вогнепальною. Але заподіяння надмірної шкоди, хоча посягання могло бути припинено з менш значним збитком, визнається як перевищення меж необхідної оборони, що, в свою чергу, тягне за собою кримінальну відповідальність згідно з ч. 3 ст. 36 КК у вигляді виправних робіт строком до 2-х років, обмеження волі на строк до 3-х років або позбавлення волі на строк до 2-х років (ст. 118, 124 КК).

Як будуть застосовуватися критерії необхідної самооборони, якщо у обох сторін була вогнепальна зброя, в світлі прийняття даного закону - поки невідомо.

Список використаних нормативно- правових актів:

 • постанова кабінету міністрів України « про дозвільну систему» № 576 від 12.10.1992 р.;
 • наказ міністерства внутрішніх справ України « про затвердження інструкції про порядок виготовлення, придбання, зберігання, обліку, перевезення та використання вогнепальної, пневматичної і холодної зброї, пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми якостями метальними снарядами несмертельної дії, та зазначених патронів, а також боєприпасів до зброї та вибухових матеріалів»№ 622 від 21.08.1998 р.;
 • постанова кабінету міністрів України « про затвердження єдиного тарифу на послуги з придбання, зберігання, обліку, перевезення вогнепальної зброї, боєприпасів до неї, вибухових матеріалів, а також щодо предметів, на які поширюється дозвільна система» № 1060 від 28.12.1995 г.
 • постанова верховної ради України « про право власності на окремі види майна» від 17.06.1992 р. № 2471- XII.

Обговорення і відгуки (114)

Віктор
27.02.2019 18:04

Я - військовослужбовець. Хочу оформити дозвіл на пістолет (бойовий нарізний). Чи можливо це?

Богдан
10.04.2019 19:10
Юрій
20.01.2019 12:29

Скільки часу потрібно щоб отримати дозвіл ? І яка сума ?

Кармазенко Владимир
12.12.2018 01:25

Є гладкоствол. Є дійсний дозвіл на гладкоствол -продовжений рік тому. Хочу придбати нарізний карабін. Довідку про несудимість замовив. Немає копії довідки про навчання. Всі копії документів, які вимагали при продовженні є. Яка буде вартість ваших послуг для отримання дозволу на придбання і потім на реєстрацію? Зареєстрований в м. Буча.

Сергій
01.11.2018 11:53

Я маю УБД, служу за контрактом в Військоматі , поліція требує проходити навчання на володіння зброєю. У мене є сертифікат навчального центру Десна зі школи снайперів. Мені потрібно проходити ще навчання. Беру дозвіл на гладкоствол.

Роман
22.10.2018 19:20

Чи можу я як військовослужбовець отримати травматичну зброю у 18 чи треба чекати 21 року (контрактник) дякую за відповідь.

Віктор
21.08.2018 17:59

Якщо я курсант мені дозволено мати зброю чи ні і якщо так то як довго може зайняти процес її оформлення

Олeксандр
10.07.2018 23:40

добрий вeчір ,підскажіть будь ласка можливо отримати дозвіл на гладкоствольну зброю, в 20 років

Юрий
06.07.2018 15:40

Добрый день, возможно ли через вашу компанию получить разрешение на спортивное короткоствольное оружие 22 калибра. Спасибо

Александр
26.06.2018 22:25

Цікавить дозвіл на травматичну зброю для відстрілу гумовими набоями, а також питання скільки можливо мати одиниць травматичної зброї на одну людину. Дякую.

Денис
04.04.2018 19:51

Чи можу я оформити на себе гладкоствольну зброю, якщо мені 20 років, я є військовослужбовцем, і у мене у військовому квитку є відмітка про те, що за мною рахується зброя, видана у вч. Які документи необхідно зібрати?

володимир
27.03.2018 14:15

чи дійсна довідка про навчання на нарізну зброю за 2005 рік тоді просто неможливо було отримати дозвіл

Виктор
27.03.2018 07:39

Можно отримати дозвил находясь за кордоном? Необходимо документы вышлю.

Паша лебедевич
12.01.2018 18:17

Чи можу я отримати дозвіл на гладко ствольну рушницю, та виходити на полювання. Якщо в мене судимість та відбутий срок у вязниці.

Гаєвський Роман
11.01.2018 21:48

Відповідно до чиних Законів України, я зобовьязаний сплачивати ПОСЛУГИ дозвільної системи МВС, якщо я не бажаю (окрім проходження курсів, які навчать користуватися, зберігати, перевозити вогнепальну зброю)). Вважаю що потрбно надати всі документи передбачені чиними НПА, окрім квітанцій про сплату послуг МВС. Через 30-днів отримати відмову від поліці, що не сплачені послуги, передбачені Постановою Кабміну України. Після цього звернутися до суду с позовом "Про зобовьязання видати дозвіл". Виграти суд. Знову звернутися до МВС с заявою, в якості додатку доклавши копію рішення суду. Нікто не повинен сплачувати бланки/дозволи та інше.

Гаєвський Роман
11.01.2018 21:50

Поспішив, а тому помилився в тексті: "я не зобовязаний сплачувати ПОСЛУГИ".

olexandr
11.01.2018 04:24

чы можу я отрыматы дозвiл на гладкоствольну зброюбю.якщо в мене був умовный срок 1-рiк.рiк тому

Ярослав
05.11.2017 09:49

Доброго часу доби!
Питання наступне: як і куди писати скарги на працівників Дозвільної Системи? Документи на дозвіл на зброю збиралися чесно, без хабарів, більше двох місяців (сама "Вогнева підготовка" - 1,5 місяця...). Відповідний працівник Дозвільної їх прийняв разом із моїм клопотанням, після цього через 1,5 місяці він заявив що термін дії деяких довідок вийшов. Я взяв по новій, довідку про Не Судимість (Осудність) та відповідні виписки про стан сім’я, і написав нове клопотання. І ось знову, уже більше 2х місяців, то його немає на роботі, то не можу додзвонитися, і це незважаючи на те, що їздити мені далеко — велосипедом, та і господарство кидати надовго не можу, через це великі труднощі. Були натяки, зі сторони службовців на предмет хабара, на жаль коштів у мене на це немає. Загалом, уже 6 місяців це тяганина із дозволом. Дозвіл на Нарізну Мисливську зброю, і це при тому, що деякі люди здавали той дозвіл на нарізну "єкстерном", цілими пачками. :(

Гаєвський Роман
11.01.2018 22:00

В наш час скарги діло неефективне. Звертайтесь до суду (раніше до районого суду, з 1 січня зробили один суд на 2 райони) за місцем помешкання з позовом "Про зововязання видати дозвіл". Дозвільну систему МВС суд зобовяже видати дозвіл, якщо у Вас є докази, того що Ви , виконали всі вимоги Законів України. Постанови Кабміну, Накази МВС, Інструкції зобовязані виконувати держслужбовці, Ви тільки-Конституцію, Кодекси, Закони.

Павел
15.02.2019 09:55

Суд не має права зобов'язати видати дозвіл на придбання зброї. Але зобов'язати розглянути заяву у відповідності до чинного законодавства, та у певний строк - може.

Василь
01.11.2017 15:56

Доброго вечора, скажіть чи є можливість отримати дозвіл на травматичну зброю таку як ПМР та
ФОРТ 12Р і як довго це займе.

Артур
04.09.2017 21:54

Добрий вечір ! Мені 22 чи можу я отримати дозвіл на гладкоствольну зброю якщо я є під слідством ?

НАКАЗ
05.09.2017 06:22

Доброе утро, Артур.
В таком случае получение разрешения на оружие невозможно.
Разрешительная система даст отказ.

Василь
26.05.2017 09:34

Доброго дня.
Чи можливо отримати дозвільні документи на пневматичну зброю ( кал. більше 4,5 та швидкість кулі більше 100 м/с, та як процедура

Юрій
02.03.2018 13:25

Можливо, однак напевно в Україні ще не було ні одного прициденту хто реєстрував пневматичну зброю.

Василь
26.05.2017 09:32

Доброго дня.
Запитання: яка процедура отримання дозвільних документів на пневматичну зброю ( калібр більше 4.5 та швидкість кулі більше 100 м/с), та чи можливо таке взагалі?

Дмитрий
24.05.2017 16:59

Здравствуйте,я хочу приобрести холодное оружие(метательное)-то есть арбалет,но не могу найти никакой информации которую можно использовать для подготовки и получения разрешения для такого вида оружия(если такое существует).

Гаєвський Роман
11.01.2018 22:19

Арбалет-холодное оружие метательного действия. Покупаете без разрешения. По улицам гулять с арбалетом не советую... Разве что у Вас есть чек на покупку арбалета и копия заверенная мокрой печатью "витяг з технічно говисновку" виданий "МВС Державний науково-дослідний інститут, лабораторія сертифікації ручної вогнепальної зброї та спеціальних засобів самозахисту (Київ, вул.Кутузова 4А тел.044-221-31-74)" в котором указано "Висновок: Є РІЗНОВИДОМ ГОСПОДАРСЬКО-ПОБУТОВИХ ІНСТРУМЕНТІВ, І ДО ХОЛОДНОЇ ЗБРОЇ НЕ ВІДНОСИТЬСЯ". Висновок действителен при наличии чека на покупку. Исхожу из опыта ночных прогулок по улицам (в поиске преступников, в основном воров-проживаю в частном секторе), имея на поясе в чехле мачете с твёрдостью металла 52. Мачете куплена в магазине, изъята у меня ночью полицией, сейчас проверяется экспертизой, сегодня забрал копию висновку в магазине, завтра пишу заяву местный РОВД, с требованием вернуть моё имущество, прикладываю копию висновку))). Не отдадут, получат от меня заяву в прокуратуру или следственному судье. пусть потом доказывают что не превысили свои полномочия))).

Ярик
03.05.2017 16:06

Доброго часу доби

Я пройшов за тиждень медкомісію на форму 127/о, всі аналізи, докторів, тому подібне, мені видали цю форму на руки, там написано "дозвільний об’єкт" - Рушниця, "придатний для придбання, зберігання, та користування вогнепальною зброєю". Мені 25 повних років.
Чи означає це, що я можу використати цю довідку при отриманні дозволю на нарізну зброю? Спасибі.

НАКАЗ
04.05.2017 15:38

Доброго дня!
Так, з такою довідкою ви зможете отримати дозвіл.
З повагою, ЮК "НАКАЗ".

Микола
16.04.2017 06:33

Доброго дня чи потрібен мисливський стаж володіння гладкоствольною зброєю ( 5 років ) для отримання дозволу на нарізну мисливську зброю?

НАКАЗ
18.04.2017 11:56

Доброго дня!
Ні, мисливський стаж для отримання дозволу на нарізну зброю не вимагається.
Проте звертаємо вашу увагу на те, що дозвіл на нарізну зброю можна отримати тільки з 25 років.
З повагою, ЮК "НАКАЗ".

Артур
04.04.2017 17:36

Мені 23 роки проживаю в місті Тернополі хочу виробити собі дозвіл на травматичну зброю. Які документи мені для цього необхідно? Чи можите мені допомогти в цьому?

Анна Евдокімова
08.03.2017 11:18
Анна Евдокімова
03.03.2017 05:58

Добрый день. Хотела бы узнать есть ли действующее законодательство Украины регулирующие приём иностранных граждан на обучение стрельбой. Я живу и прописана в Италии уже 10 лет но осталась гражданинкой Украины. Я обратилась в местный полигон по поводу курса обучения и помимо перечня надлежащих документов у меня запросили продемонстрировать документацию возможно ли в моей стране (так как не находится в евро союзе) итальянскому гражданину зарегистрироваться по тому же вопросу что и я! Кажется бред какой-то так как я запросила курс теории и практики только на полигоне а не разрешения на ношения оружия... Не знаю куда обращаться .... Заранее благодарна за внимание к моему вопросу! С ув.Анна

Станіслав
28.02.2017 08:27

Доброго дня. Чи потрібна довідка про судимість для продовження дозволу на зберігання гладкоствольної помпової рушниці? В якому сваме законі (бажано також № статті) є внятний перелік документів та процедура проходження для отримання (продовження) дозволу на гладкоствольну зброю?

Віталій
14.04.2017 14:46

Дивіться наказ Міністерства внутрішніх справ України № 622 від 21.08.1998 року.

ч. 12.5 зазначено, які власник зброї подає документи до дозвільної системи органів внутрішніх справ для її перереєстрації

Павел
20.02.2017 08:05

Доброго дня в мене таке питання мені 17 років чи можу я купити і зареєструвати на себе нарізну мисливську рушницю

НАКАЗ
27.02.2017 10:09

Доброго дня, Павло.
На жаль, ні. Право на придбання мисливської нарізної зброї мають громадяни України, які досягли 25ти років, мисливської гладкоствольної - 21 року.
З повагою, ЮО "НАКАЗ"

Павел
20.02.2017 08:01

Доброго дня в мене таке питання мені 17 років чи можу я купити і зареєструвати на себе Гладкоствольну зброю

НАКАЗ
27.02.2017 10:08

Доброго дня, Павло.
На жаль, ні. Право на придбання мисливської нарізної зброї мають громадяни України, які досягли 25ти років, мисливської гладкоствольної - 21 року.
З повагою, ЮО "НАКАЗ"

Сергей
14.02.2017 04:57

Здраствуйте можете помочь со справкой о владении оружием..

Dzhankarashvili
01.02.2017 16:46

Доброго здоров'я.
Прошу допомоги завдання наступної інформація :
1) що потрібно для громадянина Португалії для придбання в Україні спортивного варіанту рушниці Зброяр З-008 калібро 308. Федераційний Дозвіл на вогнепальну зброю ,спортивна стрільба, категорії А,В,Д ? Федераціцний і Клубний регістр понад 10 років.
2)яки послуги та правила перевезення цієї зброї з України до Португалії ?
3)чи можливі послуги у режимі онлайн, без присутності замовника?
4)як що є Юридична Компанія , яка оформлює і забезпечує виконання замовлення.
З повагою.

НАКАЗ
07.02.2017 09:40

Доброго дня!
Відповідно до чинного законодавства, право на придбання зброї в Україні мають виключно громадяни України.
З повагою, ЮК "НАКАЗ".

Олександр
26.01.2017 07:38

Чи є якісь територіальні відділи дозвільноі системи киівськоі області зі сторони м.Бровари.Дуже незручно добиратись до Вишневого!

НАКАЗ
26.01.2017 08:09

Олександр, якщо мова іде про травматичну або мисливську нарізну зброю - Вам необхідно звертатись виключно до відділу в м. Вишневе.

Олександр
26.01.2017 07:33

Які докуиенти потоібно зібрати для відновлення втраченого дозволу на зброю?

НАКАЗ
26.01.2017 08:05

Доброго дня, Олександр.
Перелік документів залежить від декількох обставин, в тому числі від давності втрати та чинності дозволу. Тому для уточнення процедури радимо звернутись у відділ дозвільної системи за місцем отримання дозволу.

ОЛЕКСАНДР
16.01.2017 17:13

Добрий вечір.Скажіть будь-ласка, чи для отримання другого дозволу на нарізну зброю потрібно повторно проходити курси по поводженню зі зброєю?

НАКАЗ
17.01.2017 08:20

Доброго дня, Олександр.
Ні, повторно проходити курси не потрібно. Достатньо надати копію першої довідки.

Олександр
15.01.2017 20:11

Вітаю! Скільки коштуватимуть ваші послуги у випадку, якщо я хочу придбати два вида зброї (гладкоствольну на нарізну)? І не зовсім зрозуміло у чому саме ви допомагєте? Необхідні документи я збираю сам, всі бланки заповнюю сам, проплати - теж сам... Домовляєтесь про час приходу? Дякую.

Олександр
15.01.2017 20:16

Вибачаюся, не помітив (блідо написано)

Увага, у вартість включені всі витрати:

страховка
іспит
про проходження курсів поводження зі зброєю довідка про несудимість
довідка про стан здоров'я за формою 127 / о
державні мита на видачу дозволу

перше питання в силі =)

НАКАЗ
16.01.2017 08:04

Доброго дня, Олександр.
Ми допомагаємо з оформленням усіх необхідних для подачі в дозвільну систему документів за Вашої мінімальної участі.
Щодо першого питання - при паралельному оформленні двох одиниць різної зброї - вартість послуг щодо оформлення другої одиниці - 1500 грн.

Андрій
09.01.2017 19:27

Добрий вечір.Скажіть будь-ласка,чи можна зареєструвати першу рушницю ТОЗ-12 нарізну,мілкокаліберну?

НАКАЗ
10.01.2017 08:36

Доброго дня, Андрій.
Звичайно в даному випадку все залежить від обставин справи та того, на яких підставах ви на даний момент володієте даною одиницею зброї, проте, за дотримання певних умов ви зможете отримати дозвіл на придбання, а потім і на зберігання даної рушниці. Зазвичай для цього необхідно по-перше - здати наявну одиницю зброї на перевірку, по-друге - подати пакет документів для отримання дозволу на придбання зброї.

Олександр
31.12.2016 18:19

Здраствуйте! Скажіть будь-ласка,якщо я в органах працюю, но мені не підписав начальник рапорт щодо зброї, можна через вас зробити дозвіл

НАКАЗ
03.01.2017 12:29

Доброго дня, Олександр.
Ні, без відповідної довідки, підписаної керівником, дозвіл не видадуть.

Ольга
07.12.2016 14:18

Можно ли получить разришение на травматичиское оружие иностраниц с постоянным место жительством

НАКАЗ
12.12.2016 08:43

Добрый день, Ольга.
Прямого запрета на выдачу разрешений иностранцам в законодательстве нет, но на практике разрешения не гражданам Украины не выдают.

Олександр
06.12.2016 21:44

Доброго дня! Чи є можливість отримати іноземному громадянину мисливську гладкоствольну зброю на території України? Що для цього потрібно які документи. Якщо він на законних підставах перебуває і мешкає на території України?

НАКАЗ
12.12.2016 08:40

Доброго дня, Олександр.
Прямої заборони щодо видачі дозволів на зброю іноземцям в законодавстві немає, проте, користуючить нечіткістю норм, на практиці дозволи не громадянам України не видають.

Артем
01.12.2016 04:32

ВІтаю. Чи можна отримати дозвіл на гладкоствольну зброю, якщо фактичне місце проживання гуртожиток? Дякую!

НАКАЗ
12.12.2016 08:37

Доброго дня, Артем.
Для початку необхідно розуміти, про який саме гуртожиток іде мова та на якій підставі Ви в ньому проживаєте.

Сергій
06.03.2019 02:32

Цитирую: НАКАЗ

Доброго дня, Артем. Для початку необхідно розуміти, про який саме гуртожиток іде мова та на якій підставі Ви в ньому проживаєте.
Мова йде про окрему кімнату в гуртожитку з пропискою.

Игорь
17.11.2016 12:53

Здравствуйте. Подскажите какие документы или разрешение нужно для продажи патронов, гильз, пороха для охотников, у себя в магазине. Спасибо

НАКАЗ
12.12.2016 08:34

Добрый день,Игорь.
Для торговли как самим оружием так и боеприпасами к нему, необходима соответствующая лицензия.

Андрій
16.11.2016 11:22
НАКАЗ
16.11.2016 15:19

Посвідчення адвоката, на сьогоднішній день, на жаль також не є підставою для надання дозволу.

Андрій
16.11.2016 08:48

Вітаю! Скажіть, будь-ласка, чи дає право на придбання травматичної зброї з гумовою кулею, наявність посвідчення помічника адвоката (адвоката)? Чи зміниться вказана на сайті вартість послуг, якщо мова йтиме про реєстрацію травматичної зброї власника, який проживає в Київській області?
Дякую.
З пов., Андрій

НАКАЗ
16.11.2016 09:18

Доброго дня, Андрій.
Вартість не зміниться, проте, помічники адвоката не належать до переліку тих категорій осіб, які мають право отримувати дозвіл на таку зброю.

Андрій
16.11.2016 11:21

Дякую. А посвідчення адвоката?

НАКАЗ
16.11.2016 15:18

Посвідчення адвоката, на сьогоднішній день, на жаль також не є підставою для надання дозволу.

Дмитро
14.11.2016 23:13

Доброго дня! Підкажіть будь ласка, чи є достатньою підставою для отримання дозволу на травматичну зброю членство в профспілці журналістів?

НАКАЗ
15.11.2016 10:09

Доброго дня, Дмитро.
На жаль, недостатньо.
Для отримання дозволу необхідно підтвердити те, що на момент подачі документів ви дійсно працюєте журналістом, для цього необхідно надати довідку з місця роботи, клопотання від головного редактора або директора та копію свідоцтва про реєстрацію засобу масової інформації, в якому ви працюєте.

Олег
20.10.2016 17:12

добрий день! скажіть будь-ласка мені 32роки на пенсії по інвалідності 2група -хвороба серця ! чи можу я оформити дозвіл на гладкоствольну рушницю?

НАКАЗ
15.11.2016 09:31

Доброго дня, Олег.
Відповідно до Наказу Міністерства охорони здоров'я № 252 від 20.10.99 хвороби серця не входять до переліку медичних протипоказань для отримання дозволу.
Тому за відсутності іншх протипоказань - можете.

василь
21.09.2016 08:53

доброго дня запитання таке. чи потрібно 5 років стажу гладкого ствола на отримання дозволу на нарізну зброю.

НАКАЗ
21.09.2016 09:20

Доброго дня, Василь.
Ні, не потрібно, такі вимоги на даний момент відсутні.

Олег
21.08.2016 10:03

Вітаю. Маю гладкоствольну рушницю Хочу отримати дозвіл на нарізну зброю. Та на пистолет гумові кулі 9 мм . також є депутатом районої ради. Порадьте як купиии юридично чи зможете ви мені допомогти в такому разі?

НАКАЗ
22.08.2016 13:39

Доброго дня, Олег.
Для оформлення дозволу на мисливську зброю достатно підготувати стандартний пакет документів, такий самий, як і на гладкоствольну.
Для оформлення дозволу на травматичну зброю необхідно мати законні підстави. Мають право на отримання дозволу лише: журналісти, державні службові, працівники правоохоронних органів, "дружинніки", працівники суду, народні депутати. На жаль, депутати районної ради до цих категорій не відносяться.
Що ж до оформлення дозволу на нарізну зброю - звичайно, допоможемо Вам з оформленням документів. Зверніться, будь ласка, до наших спеціалістів в офіс за номерами телефону, вказаними на сайті зверху або направивши запит на електронну пошту.

Лида
09.08.2016 18:03

Скажіть будь-ласка, просто дуже цікаво і про це ніде не написано. Чи можна отримати знову дозвіл на нарізну зброю, якщо вже одну зброю вкрали і не можуть знайти, точніше наша міліція не хоче цим займатися. Дуже дяку. Буду чекати на відповідь.

НАКАЗ
10.08.2016 06:22

Доброго дня, Ліда.
Отримання дозволу на придбання іншої одиниці зброї в такому випадку не заборонено.

Лида
11.08.2016 04:56

дякую Вам. Підкажіть ще будь-ласка, якщо заява в міліції лежить і ніхто не шукає то куди ще можна звернутись. Головне те що знаємо хто вкрав (два раза був судимий і в тому числі за кражу зброї). Міліція все знає але нічого не робить бо куплена вже ним. А у якщо ми з Житомирської області то у Вас можна зробити дозвіл?

НАКАЗ
22.08.2016 12:59

Доброго дня, Ліда.
У випадках бездіяльності слідчого доцільно подати скаргу до органів прокуратури або безпосередньо слідчому судді місцевого суду на бездіяльність слідчого. Проте, попередньо необхідно вивчити усі наявні обставини та перевірити, чи не пропущені строки для подачі такої скарги.
Щодо оформлення дозволу - документи подаються за місцем проживання та фактичного зберігання зброї. Тому оформити дозвіл в Києві ви зможете лише за умови проживання в м. Києві.

Олександр
07.07.2016 10:57

Доброго дня, подав всі необхідні документи в мвс для отримання дозволу на гладкоствольну зброю. Пройшло 7 місяців рушницю віддали сказали до тебе питань не буде, а дозвіл ще не віддали. Як бути в цій ситуації, приїзжаю в мвс то не має того паморка який оформляв документи, то він каже що забув дозвіл в себе в дома.
Підскажіть як правильно вчинити в данному видку?
Чи потрібно зразу іти в проккуратуру?

І ще одне питання чи можу я продовжувати термін дії дозволу не по прописці?

Андрій
23.05.2016 13:16

доброго дня. Мені закордоном подарували пневматичну рушницю (калібр 4,5 мм). чи потрібен дозвіл на таку зброю? Чи можу я ввезти цю рушницю на територію України, не маючи дозволу? Дякую.

НАКАЗ
24.05.2016 06:47

Доброго дня, Андрій.
Якщо швидкість польоту кулі в пневматичної зброї менше 100 м/сек., спеціальний дозвіл на її переміщення і зберігання не потрібний.