Бесплатная консультация

Бесплатная консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть

Довідка про заборгованість перед бюджетом

Довідка про відсутність заборгованості перед бюджетом

  Назва послуги Терміни Ціна (грн.)
Довідка про відсутність заборгованості зі сплати єдиного внеску 6 робочих днів 900
Довідка про відсутність заборгованості перед бюджетом 6 робочих днів 900
 
замовити

Довідка про відсутність заборгованості перед бюджетом (по податках і платежах).

На вимогу платників, а саме роботодавців, фізичних осіб–підприємців та осіб, які забезпечують себе роботою самостійно, органи доходів і зборів звіряють суми нарахування та сплати ними єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі — ЄВ).

Для цього платник звертається із заявою в довільній формі з метою отримання довідки про відсутність заборгованості зі сплати ЄВ в органи доходів і зборів за основним місцем обліку. У заяві обов’язково слід зазначити назву установи, в яку особа цю довідку має подати. Контролюючий орган на підставі даних картки особового рахунку платника визначає наявність/відсутність заборгованості зі сплати ЄВ на дату формування довідки.

Довідку за довільною формою (крім довідки про відсутність заборгованості зі сплати ЄВ у зв’язку з прийняттям рішення про ліквідацію, реорганізацію юридичної особи, припинення підприємницької діяльності фізичною особою) потрібно надавати платнику ЄВ безоплатно упродовж 15 календарних днів (ст. 20 Закону України від 02.10.1996 р. №393/96-ВР «Про звернення громадян» зі змінами і доповненнями).

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: У випадку недоплати в бюджет від 0,1 коп. - Збільшується вартість і термін, сума залежить від ситуації і термінів її рішення, ціна формується індивідуально в кожному випадку.

* У разі замовлення у нас повного пакету документів, щодо забезпечення процедури участі в тендері або державних закупівель чи співпраці на постійній основі - діє система знижок.

Обговорення і відгуки (1)

Марина
20.08.2013 11:48

Добрый день.
Очень интересует стоимость и сроки получения документов на участие в тендере, а именно:
1. витяг, в котором обязательно должна быть такая информация: руководитель юр.лица; информация о сотрудниках или уполномоченных лицах, которые имеют право действовать от имени юр.лица; учредители; основные виды деятельности.
2. Оригинал справки об отсутствии дела о банкротстве по компании;
3. справка об отсутствии задолженности перед бюджетом;
4.для получения витяга необходимо так же подтвердить сведения о компании у регистратора
Конечный срок получения документов - 28.08.13-29.08.13 (до 11 утра).
Заранее благодарю за ответ